Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

53 minutes ago, montoya_42 said:

Θα πει έλλειψη επιχειρημάτων αλλά ας το κλείσουμε εδώ. 

Κακώς έκανα την ερώτηση.

Μπαταρία και face id συμφωνώ 1000% 

Προσωπικά με ενοχλεί πολύ η έλλειψη δαχτυλικού γιατί το έχω επάνω στο γραφείο και πρέπει διαρκώς να το φέρνω στο πρόσωπο αντί απλά να το αγγίζω.

Τις καλύτερα γραμμένες εφαρμογές ακόμη τις ψάχνω.

Το απίστευτο swiftkey εδώ δεν βλέπετε. Εφαρμογές dialer, mail ακόμη και viber που είναι πρώτης γραμμής εδώ είναι για κλάματα και βέβαια φταίνε οι περιορισμοί του ios.

Αλλά ας το κλείσουμε εδώ γιατί ξεφεύγουμε.

Μερικά πράγματα αλήθεια δεν εξηγούνται 

Πχ έχεις 5 ίδιες εφαρμογές σε 2 διαφορετικά κινητά 

Κανεις ακριβώς τα ίδια πράγματα με αυτές τις εφαρμογές. Ας πούμε Facebook instagram YouTube gmail και eBay (τυχαία)

Τα ακριβώς ίδια πράγματα στο iOS σου δίνουν την εντύπωση ότι γίνονται καλύτερα 

Πως εξηγείται δεν ξέρω 

Τεχνικα ίσως μόνο. Πχ το Android επειδή είναι σε Java??? Και το iOS σε τι; 
Εγω με τις γνώσεις που έχω δεν μπορώ να το εξηγήσω όμως το αποτέλεσμα για εμένα σαν τελικό χρήστη είναι καλύτερο στο iOS 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

20 minutes ago, Tasos19s said:

Μερικά πράγματα αλήθεια δεν εξηγούνται 

Πχ έχεις 5 ίδιες εφαρμογές σε 2 διαφορετικά κινητά 

Κανεις ακριβώς τα ίδια πράγματα με αυτές τις εφαρμογές. Ας πούμε Facebook instagram YouTube gmail και eBay (τυχαία)

Τα ακριβώς ίδια πράγματα στο iOS σου δίνουν την εντύπωση ότι γίνονται καλύτερα 

Πως εξηγείται δεν ξέρω 

Τεχνικα ίσως μόνο. Πχ το Android επειδή είναι σε Java??? Και το iOS σε τι; 
Εγω με τις γνώσεις που έχω δεν μπορώ να το εξηγήσω όμως το αποτέλεσμα για εμένα σαν τελικό χρήστη είναι καλύτερο στο iOS 

Εγώ έγραψα συγκεκριμένες εφαρμογές που μάλιστα είναι πρώτης γραμμής. Όχι απλά μια οποιαδήποτε εφαρμογή. Πως να δεχτώ μετά τις καλογραμμένες εφαρμογές;;; 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2024 at 1:37 ΜΜ, Antwny said:

Ας πούμε ότι έχουμε πατήσει παύση σε κάποιον music player. Αυτό μένει στην lockscreen μέχρι να σκοτώσουμε την εφαρμογή. Υπάρχει άλλη λύση ?

Αυτό το εκνευριστικό το έχω κι εγώ. Ακόμη κι αν κλείσω την εφαρμογή δεν φεύγει. Η λύση (αν το θεωρείς λύση) είναι να ανοίγω τον vlc και μετά κλείνει....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, πρώτο μήνυμα στο φόρουμ με πρόβλημα για το οποίο ψάχνω λύση εδώ και μέρες.

Σε 15ΡΜ, συμβαίνει το εξής: περιστασιακά, ή που δεν θα χτυπάει καθόλου το τηλέφωνο και το Apple Watch (ούτε δόνηση) σε εισερχόμενες κλήσεις, ή που θα χτυπάει για λίγο και μετά σταματάει. Πιο συχνά συμβαίνει να χτυπάει για λίγο και να σταματάει (και πάλι χωρίς ήχο και δόνηση, αλλά σε αυτήν την περίπτωση χτυπάει το ρολόι κανονικά).

Σε καθεμιά από τις δύο περιπτώσεις βλέπω κανονικά την οθόνη κλήσης και μπορώ να απαντήσω.

 

Τι έχω κάνει ως τώρα:

 

-Έχω επιβεβαιώσει ότι δεν το έχω στο αθόρυβο ή ότι δεν είναι ενεργό κάποιο focus mode.

-Έχω απενεργοποιήσει τις δυνατότητες προσοχής.

-Έχω κάνει soft και hard reset σε τηλέφωνο και ρολόι.

-Έχω απενεργοποιήσει τον διαμοιρασμό κλήσεων σε Mac και iPad.

-Α ναι, έχω πάρει και στην υποστήριξη της Apple (χαμένος χρόνος).

-Έχω απενεργοποιήσει το Airplay.

 

Αυτό που δεν έχω κάνει είναι να σβήσω το τηλέφωνο και να κάνω setup as new. 

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

Ευχαριστώ πολύ

 

 

Edited by Olja
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας άλλος πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις; Άλλες φορές έρχονται κανονικά και άλλες δεν εμφανίζει κάτι, iphone 14 με 17.3.1

Από τις ρυθμίσεις βλέπω πως είναι κανονικά ενεργοποιημένες

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, montoya_42 said:

Εγώ έγραψα συγκεκριμένες εφαρμογές που μάλιστα είναι πρώτης γραμμής. Όχι απλά μια οποιαδήποτε εφαρμογή. Πως να δεχτώ μετά τις καλογραμμένες εφαρμογές;;; 

Δεν είμαστε όλοι ίδιοι γι αυτό υπάρχουν επιλογές 

Εσενα μπορεί όντως να σε βολεύει το android 

Γιατί πρέπει να γίνεται συνέχεια vs? 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Olja said:

Παιδιά καλησπέρα, πρώτο μήνυμα στο φόρουμ με πρόβλημα για το οποίο ψάχνω λύση εδώ και μέρες.

Σε 15ΡΜ, συμβαίνει το εξής: περιστασιακά, ή που δεν θα χτυπάει καθόλου το τηλέφωνο και το Apple Watch (ούτε δόνηση) σε εισερχόμενες κλήσεις, ή που θα χτυπάει για λίγο και μετά σταματάει. Πιο συχνά συμβαίνει να χτυπάει για λίγο και να σταματάει (και πάλι χωρίς ήχο και δόνηση, αλλά σε αυτήν την περίπτωση χτυπάει το ρολόι κανονικά).

Σε καθεμιά από τις δύο περιπτώσεις βλέπω κανονικά την οθόνη κλήσης και μπορώ να απαντήσω.

 

Τι έχω κάνει ως τώρα:

 

-Έχω επιβεβαιώσει ότι δεν το έχω στο αθόρυβο ή ότι δεν είναι ενεργό κάποιο focus mode.

-Έχω απενεργοποιήσει τις δυνατότητες προσοχής.

-Έχω κάνει soft και hard reset σε τηλέφωνο και ρολόι.

-Έχω απενεργοποιήσει τον διαμοιρασμό κλήσεων σε Mac και iPad.

-Α ναι, έχω πάρει και στην υποστήριξη της Apple (χαμένος χρόνος).

-Έχω απενεργοποιήσει το Airplay.

 

Αυτό που δεν έχω κάνει είναι να σβήσω το τηλέφωνο και να κάνω setup as new. 

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

Ευχαριστώ πολύ

 

 

Bug μου μοιάζει 

Μαλλον θα χρειαστεί να περιμένεις καμια αναβάθμιση 

Εγω στην θέση σου πρώτα θα έκανα backup στο iCloud και επαναφορά την συσκευή μήπως στρώσει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Δεν είμαστε όλοι ίδιοι γι αυτό υπάρχουν επιλογές 

Εσενα μπορεί όντως να σε βολεύει το android 

Γιατί πρέπει να γίνεται συνέχεια vs? 

Τάσο, το παιδί έγραψε πως το ios έχει πιο καλογραμμένες εφαρμογές και απάντησα πως οι εφαρμογές ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ υστερούν. Διαφωνείς με αυτό; Νσ μη το γράψω; 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, montoya_42 said:

Τάσο, το παιδί έγραψε πως το ios έχει πιο καλογραμμένες εφαρμογές και απάντησα πως οι εφαρμογές ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ υστερούν. Διαφωνείς με αυτό; Νσ μη το γράψω; 

Γράψε μου ποιες εννοείς εφαρμογές πρώτης γραμμής να σου πω εάν έχω άποψη βέβαια για τις συγκεκριμένες 

Εγω τόσα χρόνια όσες εφαρμογές έχω χρησιμοποιήσει, στο iOS είναι πιο καλές 

Στο android μερικές έχουν όμως πιο πολλές δυνατότητες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, montoya_42 said:

Θα πει έλλειψη επιχειρημάτων αλλά ας το κλείσουμε εδώ. 

Κακώς έκανα την ερώτηση.

Μπαταρία και face id συμφωνώ 1000% 

Προσωπικά με ενοχλεί πολύ η έλλειψη δαχτυλικού γιατί το έχω επάνω στο γραφείο και πρέπει διαρκώς να το φέρνω στο πρόσωπο αντί απλά να το αγγίζω.

Τις καλύτερα γραμμένες εφαρμογές ακόμη τις ψάχνω.

Το απίστευτο swiftkey εδώ δεν βλέπετε. Εφαρμογές dialer, mail ακόμη και viber που είναι πρώτης γραμμής εδώ είναι για κλάματα και βέβαια φταίνε οι περιορισμοί του ios.

Αλλά ας το κλείσουμε εδώ γιατί ξεφεύγουμε.

Τάσο, τα έγραψα εδώ.

13 minutes ago, Tasos19s said:

Γράψε μου ποιες εννοείς εφαρμογές πρώτης γραμμής να σου πω εάν έχω άποψη βέβαια για τις συγκεκριμένες 

Εγω τόσα χρόνια όσες εφαρμογές έχω χρησιμοποιήσει, στο iOS είναι πιο καλές 

Στο android μερικές έχουν όμως πιο πολλές δυνατότητες 

.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, montoya_42 said:

Τάσο, το παιδί έγραψε πως το ios έχει πιο καλογραμμένες εφαρμογές και απάντησα πως οι εφαρμογές ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ υστερούν. Διαφωνείς με αυτό; Νσ μη το γράψω; 

Samsung Mail Το τελευταίο δίμηνο δεν χτυπούσε όταν ερχόταν email. Έβαλα και παλαιότερη έκδοση αλλά πάλι δεν. Μόνο αν έμπαινα στην εφαρμογή και έκανα ανανέωση εμφανίζοταν τα email. Οι ρυθμίσεις ήταν όλες σωστές 
Facebook αρκετές φορές έδειχνε στην αρχική δημοσιεύσεις πριν 10 μέρες και όχι σημερινές 
Google maps συχνά drain και έφευγε η μπαταρία τσακ μπαμ.
3 εφαρμογές Android για μένα που δεν δουλεύουν σωστά 
Στο ios αυτές οι 3 ως τώρα δουλεύουν άψογα χωρίς πρόβλημα και να κολλάνε στο παρασκήνιο 

Αυτά δεν έχουν να κάνουν με το ότι είναι καλύτερα γραμμένες στο ios? 

Καλό χρυσό το Android αλλά συνεχίζει να έχει τα δικά του θέματα πολλές φορές σε εφαρμογές 

Φυσικά και το Android έχει πολλές ευκολίες και ελευθερίες αλλά ας βλέπουμε και τα αρνητικά του

Το ίδιο ισχύει και για το ios 

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, montoya_42 said:

Τάσο, τα έγραψα εδώ.

.

Swift key δεν ξέρω δεν χρησιμοποιώ 

dialer δεν έχει το iOS αλλά εμένα με βολεύει περισσότερο από τους μαμά στο android που τους θεωρώ πολύπλοκους άρα μου τρώνε χρόνο 

mail και πιο συγκεκριμένα το gmail δουλεύει καλύτερα στο iOS. Χτυπάει πάντα και πιο γρήγορα ενώ στο android πολλές φορές δεν χτυπάει αλλά και καθυστερεί η ειδοποίηση 

το Viber είναι καλύτερο στο iOS 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Swift key δεν ξέρω δεν χρησιμοποιώ 

dialer δεν έχει το iOS αλλά εμένα με βολεύει περισσότερο από τους μαμά στο android που τους θεωρώ πολύπλοκους άρα μου τρώνε χρόνο 

mail και πιο συγκεκριμένα το gmail δουλεύει καλύτερα στο iOS. Χτυπάει πάντα και πιο γρήγορα ενώ στο android πολλές φορές δεν χτυπάει αλλά και καθυστερεί η ειδοποίηση 

το Viber είναι καλύτερο στο iOS 

Τάσο, ειδικά αυτό που γράφεις για τον dialer (η οποία ουσιαστικά είναι η κυριότερο εφαρμογή σε ένα κινητό) δεν γίνεται αποδεκτό. Έχω μια εφαρμογή dialer που μπορώ να κάνω 100 πράγματα και την θεωρώ πολύπλοκη και έχω μια εφαρμογή dialer που κάνει μόνο 1 πράγμα και την θεωρώ καλύτερη..... Δηλαδή το Nokia 6110 που έκανε 1 πράγμα όλο κι όλο είναι καλύτερο από το πολύπλοκο 15 pm. Δεν γίνεται να το λες εσύ αυτό. Ας το πει κάποιο άλλο αρχάριο μέλος. 

Καταλαβαίνεις βέβαια πως δεν τα γράφω εχθρικά γιατί σε σέβομαι πολύ και βλέπω πως βοηθά πολλούς εδώ μέσα 👍

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Swift key δεν ξέρω δεν χρησιμοποιώ 

dialer δεν έχει το iOS αλλά εμένα με βολεύει περισσότερο από τους μαμά στο android που τους θεωρώ πολύπλοκους άρα μου τρώνε χρόνο 

mail και πιο συγκεκριμένα το gmail δουλεύει καλύτερα στο iOS. Χτυπάει πάντα και πιο γρήγορα ενώ στο android πολλές φορές δεν χτυπάει αλλά και καθυστερεί η ειδοποίηση 

το Viber είναι καλύτερο στο iOS 

Dialer στο ios θέλει ριζική αναβάθμιση...πχ ο dialer της Samsung σου δίνει 10 επιλογές παραπάνω και είναι βασικές...

Η εφαρμογή mail της apple ειναι μονο για λογαριασμούς Hotmail...αν οας να βάλεις gmail ή επαγγελματικό mail δεν συγχρονίζει σωστα...σου φέρνει αυτό όποτε θέλει τα email...μπορεί και 40 λεπτά αργότερα(τραγικό)...

Το viber κατα περιόδους δεν μου στέλνει ειδοποιήσεις όπως και το telegram

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, giorgos_dinamik said:

Samsung Mail Το τελευταίο δίμηνο δεν χτυπούσε όταν ερχόταν email. Έβαλα και παλαιότερη έκδοση αλλά πάλι δεν. Μόνο αν έμπαινα στην εφαρμογή και έκανα ανανέωση εμφανίζοταν τα email. Οι ρυθμίσεις ήταν όλες σωστές 
Facebook αρκετές φορές έδειχνε στην αρχική δημοσιεύσεις πριν 10 μέρες και όχι σημερινές 
Google maps συχνά drain και έφευγε η μπαταρία τσακ μπαμ.
3 εφαρμογές Android για μένα που δεν δουλεύουν σωστά 
Στο ios αυτές οι 3 ως τώρα δουλεύουν άψογα χωρίς πρόβλημα και να κολλάνε στο παρασκήνιο 

Αυτά δεν έχουν να κάνουν με το ότι είναι καλύτερα γραμμένες στο ios? 

Καλό χρυσό το Android αλλά συνεχίζει να έχει τα δικά του θέματα πολλές φορές σε εφαρμογές 

Φυσικά και το Android έχει πολλές ευκολίες και ελευθερίες αλλά ας βλέπουμε και τα αρνητικά του

Το ίδιο ισχύει και για το ios 

 

Αν και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το mail app της Samsung (προφανώς κάτι στιγμιαία σου έγινε) θα σου πω ποια είναι η τεράστια διαφορά. 

Κατεβάζεις οποιαδήποτε από τις εκατοντάδες ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΈΣ εφαρμογές mail και τελείωσες. 

Με τους χάρτες επίσης δεν είχα θέμα (αντίθετα μια φορά μου έφαγε την μπαταρία στο 15pm αλλά το θεωρώ τυχαίο). 

FB δεν έχω αλλά πχ για το instagram χρησιμοποιούν το instader που έχει πολλα καλούδια αλλά εδώ λείπει. 

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Swift key δεν ξέρω δεν χρησιμοποιώ 

dialer δεν έχει το iOS αλλά εμένα με βολεύει περισσότερο από τους μαμά στο android που τους θεωρώ πολύπλοκους άρα μου τρώνε χρόνο 

mail και πιο συγκεκριμένα το gmail δουλεύει καλύτερα στο iOS. Χτυπάει πάντα και πιο γρήγορα ενώ στο android πολλές φορές δεν χτυπάει αλλά και καθυστερεί η ειδοποίηση 

το Viber είναι καλύτερο στο iOS 

Ξέχασα να αναφέρω το viber όπου δημιουργήθηκε απίστευτο πρόβλημα με τις επαφές και το ανέφεραν αρκετοί κι εδώ μέσα. 

6 minutes ago, arxontas2323 said:

Dialer στο ios θέλει ριζική αναβάθμιση...πχ ο dialer της Samsung σου δίνει 10 επιλογές παραπάνω και είναι βασικές...

Η εφαρμογή mail της apple ειναι μονο για λογαριασμούς Hotmail...αν οας να βάλεις gmail ή επαγγελματικό mail δεν συγχρονίζει σωστα...σου φέρνει αυτό όποτε θέλει τα email...μπορεί και 40 λεπτά αργότερα(τραγικό)...

Το viber κατα περιόδους δεν μου στέλνει ειδοποιήσεις όπως και το telegram

Μα ούτε στο Hotmail δουλεύει σωστά. 

Έχει πάνω από 1 εβδομάδα που μου ζητάει 20 φορές την ημέρα να περάσω τον κωδικό........

Το είχε κι άλλος εδώ και δεν βρίσκω αν έδωσε λύση. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω περάσει και από τα δύο στρατόπεδα, θα έλεγα ότι σχετικά με τις κοινές εφαρμογές στα δύο λογισμικά, στο iOS είναι κάπως πιο ραφιναρισμένες σε σημεία, δίνοντας την αίσθηση της καλύτερης εμπειρίας. Μέχρι στιγμής, θα έλεγα ότι το Instagram λειτουργεί καλύτερα σε iOS, σε Android τρώει κολλήματα, δεν ανανεώνεται συχνά, βγάζει ότι έχει ειδοποιήσεις ενώ δεν έχει, αργεί να τις εμφανίσει.

Κατά τα λοιπά, η εφαρμογή των Mail σε iOS είναι για κλάματα, ποτέ δεν κατάφερε να μου εμφανίσει ειδοποιήσεις, συνεχώς άνοιγα από μόνος μου την εφαρμογή για να δω αν μου έχει έρθει κάποιο μήνυμα. 

Γενικά, δεν υπάρχει το τέλειο λογισμικό, το καθένα υπερτερεί και υστερεί σε κάτι, το θέμα είναι με ποια από αυτά μπορεί να συνυπάρξει ο κάθε χρήστης.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tsimisde said:

Κατά τα λοιπά, η εφαρμογή των Mail σε iOS είναι για κλάματα, ποτέ δεν κατάφερε να μου εμφανίσει ειδοποιήσεις, συνεχώς άνοιγα από μόνος μου την εφαρμογή για να δω αν μου έχει έρθει κάποιο μήνυμα. 

Όσον αφορά την Mail εφαρμογή είναι γνωστό ότι δεν μπορεί να κάνει push Gmail λογαριασμούς πάρα μόνο fetch (φαίνεται και στις ρυθμίσεις) από την άλλη με Hotmail είναι μια χαρά. Για Gmail μπορείς να το ρυθμίσεις να κάνει update τα mails μέχρι και κάθε 15 λεπτά όπως φαίνεται παρακάτω...

IMG_6784.png

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνουμε ένα διαχωρισμό αυτών που λέμε 

1) περισσότερες δυνατότητες των εφαρμογών 

2) εφαρμογές χωρίς προβλήματα 

3) πιο καλές εφαρμογές (έχει σχέση με τον τρόπο και τα εργαλεία που είναι γραμμένες) 

τα περισσότερα που λέτε ανήκουν στο 1 και στο 2 

Εγώ και μερικοί ακόμα όμως λέμε για το 3 κάτι το οποίο δεν εξηγείται πολλές φορές με λόγια 

 

Προβληματα και bugs νομίζω όμως συμφωνούμε όλοι ότι έχουν και στα δυο λογισμικά 

Απο εκεί και πέρα ο καθένας ας επιλέξει με τα κριτήρια του δεν είναι ανάγκη κάποιος να έχει μια συσκευή με το ζόρι 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, koutsis said:

Όσον αφορά την Mail εφαρμογή είναι γνωστό ότι δεν μπορεί να κάνει push Gmail λογαριασμούς πάρα μόνο fetch (φαίνεται και στις ρυθμίσεις) από την άλλη με Hotmail είναι μια χαρά. Για Gmail μπορείς να το ρυθμίσεις να κάνει update τα mails μέχρι και κάθε 15 λεπτά όπως φαίνεται παρακάτω...

IMG_6784.png

Κι όμως, δεν είχε κάποια διαφορά, το έψαξα, το δοκίμασα αλλά, δεν έπιασε. Με Hotmail, δεν δοκίμασα για να είμαι ειλικρινής. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, tsimisde said:

Κι όμως, δεν είχε κάποια διαφορά, το έψαξα, το δοκίμασα αλλά, δεν έπιασε. Με Hotmail, δεν δοκίμασα για να είμαι ειλικρινής. 

Τι δοκίμασες ακριβώς; το fetch time?

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2024 at 10:41 ΠΜ, montoya_42 said:

Δεν υπάρχει τίποτα. Το έψαξα όσο δεν πάει. Μόνο αν αλλάξω οθόνη και βάλω άλλη Android. Αυτό όμως σημαίνει ξήλωμα όλου του ταμπλό οπότε δεν μπαίνω σε διαδικασία. 

υπάρχουν φτηνά μηχανακια που τα κοτσάρεις στο usb του αυτοκινήτου και μετά έχεις ασύρματο και android Auto και ασύρματο carplay. ψαξτο

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ilka71 said:

υπάρχουν φτηνά μηχανακια που τα κοτσάρεις στο usb του αυτοκινήτου και μετά έχεις ασύρματο και android Auto και ασύρματο carplay. ψαξτο

Το έψαξα. Για να παίξει πρέπει το αυτοκίνητο να υποστηρίζει ενσύρματο Carplay. Το δικό μου δεν έχει. 

Έχω επικοινωνήσει με πολλούς από αυτούς αλλά μου είπαν πως δεν είναι συμβατό με το αυτοκίνητό μου. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, montoya_42 said:

 

Μα ούτε στο Hotmail δουλεύει σωστά. 

Έχει πάνω από 1 εβδομάδα που μου ζητάει 20 φορές την ημέρα να περάσω τον κωδικό........

Το είχε κι άλλος εδώ και δεν βρίσκω αν έδωσε λύση. 

Δεν έχω καταφέρει να δώσω λύση. Και μου το είχε κάνει και παλαιότερα αλλά είχε στρώσει. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, montoya_42 said:

Το έψαξα. Για να παίξει πρέπει το αυτοκίνητο να υποστηρίζει ενσύρματο Carplay. Το δικό μου δεν έχει. 

Έχω επικοινωνήσει με πολλούς από αυτούς αλλά μου είπαν πως δεν είναι συμβατό με το αυτοκίνητό μου. 

Τι αυτοκίνητο έχεις ακριβώς; 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...