Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον freyarip

 

Eλεος!!!! κανενας σε ολο το my phone δεν εχει το 3d motoracer full ? το οποιο να παιζει για το 3650? φιλε Arg8gr αυτο που μου εστειλες ειναι demo!!! εχω δοκιμασει μερικα motoracer και κανενα δεν παιζει. Υπαρχει κανεις που να το εχει παιξει? (το ψαχνω μηνες) please help!!!!!!!!!!!!!!! Ειναι παιχνιδαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πήγαινε εδώ http://www.franchesca.org/ μετά στο 7650/3650/6600 games και στην 3 σελίδα το έχει.Κατέβασέ το από εκει και πες μου αν είναι full.Οκ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον freyarip

 

Eλεος!!!! κανενας σε ολο το my phone δεν εχει το 3d motoracer full ? το οποιο να παιζει για το 3650? φιλε Arg8gr αυτο που μου εστειλες ειναι demo!!! εχω δοκιμασει μερικα motoracer και κανενα δεν παιζει. Υπαρχει κανεις που να το εχει παιξει? (το ψαχνω μηνες) please help!!!!!!!!!!!!!!! Ειναι παιχνιδαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Δοκίμασε αυτό φίλε μου! Δεν το έχω δοκιμάσει! Πες μου αν δουλεύει! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για το ενδιαφερον μολις τωρα δοκιμασα και τα δυο Motoracer τα οποια ειναι full, αλλα μολις παω να μπω στον αγωνα κλεινει και μου βγαζει μηνυμα "Εφαρμογη εκλεισε Motoracer KERN-EXEC 3" μηπως ξερετε τι σημαινει αυτο? Εχω κανει καποια πειραματα με το File Explorer για παραδειγμα να σβησω καποιο αρχειο ή να το μετονομασω αλλα τιποτα δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει εχω σπασει το κεφαλι μου μεχρι και το app απο το ντεμο αντικατεστησα με το app του full αλλα τιποτα!
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον freyarip

 

Παιδια ευχαριστω για το ενδιαφερον μολις τωρα δοκιμασα και τα δυο Motoracer τα οποια ειναι full, αλλα μολις παω να μπω στον αγωνα κλεινει και μου βγαζει μηνυμα "Εφαρμογη εκλεισε Motoracer KERN-EXEC 3" μηπως ξερετε τι σημαινει αυτο? Εχω κανει καποια πειραματα με το File Explorer για παραδειγμα να σβησω καποιο αρχειο ή να το μετονομασω αλλα τιποτα δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει εχω σπασει το κεφαλι μου μεχρι και το app απο το ντεμο αντικατεστησα με το app του full αλλα τιποτα!

 

 

Το εχεις εγκαταστησει στην καρτα μνημης (MMC) ή στην μνημη τηλεφωνου;

Για δοκιμασε και τις δυο μνημες και πες μας το αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites

Hey, dystyxws den exw xrono na diavasw 13 selides posts gia na dw an exei parathesei allos to link, alla gia check ligo edw:

 

ftp://fordon.org/pub/mobile/nokia/7650/

ftp://fordon.org/pub/mobile/nokia/7650/java/

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν ανοίγω την σελίδα και πατάω αντιγραφή για να τα κάνω επικόλληση σε έναν φάκελο στον υπολογιστή μου,κολλάει.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Εγώ όταν ανοίγω την σελίδα και πατάω αντιγραφή για να τα κάνω επικόλληση σε έναν φάκελο στον υπολογιστή μου,κολλάει.

 

 

κολλαει ή αργεί? δοκιμασε με ποιο μικρο φακελο

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

κολλαει ή αργεί? δοκιμασε με ποιο μικρο φακελο

 

Έπερνα όλα τα αρχεία τα έκανα αντιγραφή και πάταγα επικόλλησησ σε έναν φάκελο και δεν έκανε τίποτα και όταν πάταγα alt ctrl del έβγαζε ότι δεν ανταποκρίνεται.Αν πάρω λίγα λίγα αρχεία λες να μην κολλάει???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Έπερνα όλα τα αρχεία τα έκανα αντιγραφή και πάταγα επικόλλησησ σε έναν φάκελο και δεν έκανε τίποτα και όταν πάταγα alt ctrl del έβγαζε ότι δεν ανταποκρίνεται.Αν πάρω λίγα λίγα αρχεία λες να μην κολλάει???

 

 

Είναι όντως λίγο αργό. Εμένα μου έκανε 1 λεπτό να ανοίξει και μέχρι τότε κόλλησε το pc

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Είναι όντως λίγο αργό. Εμένα μου έκανε 1 λεπτό να ανοίξει και μέχρι τότε κόλλησε το pc

 

 

Εγώ αντεγραψα μια χαρουλα. λιγο αργα βεβαια αλλα δικαιολογειται αυτό

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ΟΚ. Ακόμα κατεβάζω :) Δεν είπα ότι δεν δουλεύει απλώς ότι είναι λίγο αργό. Πάντως αξίζει
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

 

Και εγώ ΟΚ. Ακόμα κατεβάζω :) Δεν είπα ότι δεν δουλεύει απλώς ότι είναι λίγο αργό. Πάντως αξίζει

 

Δεν είναι απλώς αργό.Είναι άθλιο :mad: Αλλά έχει πολύ υλικό κυρίως java.Mε dial up 56k δεν κατάφερα να αντιγράψω τίποτε κολλάει.Τώρα όμως που είμαι σε ένα net cafe με dsl 1024 λειτουργεί κανονικά :D

Link to comment
Share on other sites

katevasa to nightmare kai paroti einai demo version mou zitaei imei..to exei kaneis na voitheisei kai an einai dinaton to olokliro...thnks..episeis na mou pei kapoios an adimetopise provlima otan evale to doom..exo to 3650 kai otan to anoigo mou deixnei tin arxiki maska kai auto itan...

 

filika:)

Link to comment
Share on other sites

re paidia, pote ekleise to s60 island kai den to iksera? Einai proswrino?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον narcotic

 

re paidia, pote ekleise to s60 island kai den to iksera? Einai proswrino?

 

Οχι, απλώς αλλάζει η IP του κάθε φορά που συνδέεται στο Internet (μάλλον είναι κάποιος χρήστης με καμιά *DSL γραμμή). Δες το http://www.dyndns.org

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Δεν είναι απλώς αργό.Είναι άθλιο :mad: Αλλά έχει πολύ υλικό κυρίως java.Mε dial up 56k δεν κατάφερα να αντιγράψω τίποτε κολλάει.Τώρα όμως που είμαι σε ένα net cafe με dsl 1024 λειτουργεί κανονικά :D

 

 

ego paidia to katevasa olo to site me isdn 64k me aristes taxitites me to windows commanter telio ftp client :D

Γεναίος δεν είναι αυτός που δεν φοβάται τίποτα,αλλα αυτός που αντιμετωπίζει τους φόβους του...

Greece Photos

http://img.uptime-project.net/img/5/73420.png

Link to comment
Share on other sites

vre paidia katevasa to nightmare with crack to opoio eixe to nightmare me to app..perasa to app meso tou sleq ston fakelo tou nightmare alla parola auta mou zitaei imei kai xoris auto den ginete tpt!mipos exo kanei lathos?plz help!!!!!

 

:'"""(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Νέα έκδοση GoBoy 1.4!

http://www.wildpalm.co.uk/GoBoyPlus.html

 

Είναι full αυτή που δίνεις johner???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...