Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γράφετε πάντα Ελληνικά.Δείχνει το λιγότερο σεβασμό στους άλλους που διαβάζουν τα post σας.Εδώ πείσαμε την Microsoft και βγάζει Ελληνικές εκδόσεις κι εμείς....Καλώς ήρθες dogas.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε μου ότι δεν έκανα καμιά βλακεία, αγόρασα το ma-700 bluetooth για κινητό και δεν έχει το handset manager για motorola, ούτε στο site της εταιρείας. Υπάρχει ελπίδα ή όχι;

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει κάποιο wap site από το οποίο μπορώ να κατεβάσω παιχνίδια ήχους και μελωδίες δωρεάν? Δηλαδή να χρεωθώ μόνο για την ώρα που θα χρησιμοποιώ wap?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, την Παρασκευή αγόρασα και εγώ το κινητακί προσφορά μαζί με το bluetooth ακουστικό. Άψογο.Ειδικά τα mp3 ringtones είναι όλα τα λεφτά.Μόνο η μπαταρία με προβληματίζει που ακόμα δεν έχει βγάλει πάνω από μια μέρα αλλά το πειράζω όλη την ώρα. Ήθελα να ρωτήσω αν κανένας άλλος εχεί παρεί το συγκεκριμένο bluetooth που δίνει η vodafone μαζί με το κινητό γιατι σε εμένα δεν δουλεύουν οι φωνητικές κλήσεις όταν το χρησιμοποιώ.Δηλαδή ενώ έχω ενεργοποιημένη την επιλόγη από το κινητό όταν πατάω παρατεταμένα το κουμπάκι του bluetooth αντί να ενεργοποιουνται οι φωνητικές κλήσεις καλεί τον τελευταίο αριθμό :mad: .Επίσης και όταν με καλούν και είναι ανοιχτό το bluetooth το κινητό δεν χτυπάει παρά μόνο μέσα στο ακουστικό του bluetooth ακούγεται ότι κάποιος σε καλεί(Ίσως και να έχει μια λογική αυτό ότι όταν το έχεις ανοιχτό το φοράς κιόλας αλλά καλό θα ήταν να χτύπαγε το κινητό για να μην είσαι σαν τον Robocop όλη την ώρα) :wacko: .
Link to comment
Share on other sites

zhtw ta korakistika re !!! oxi pou 8a mou bgei o k..s na psaxnw ta ellinika grammata panw sto pliktrologio kai na grafw mia leksi to lepto,sorry pedia alla auto de to kanw oute na mou to pei o 8eos o idios opoios 8elei as grafei ellinika egw prwtimo auta pou me boleuoun.:whistle:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

Ερώτηση: Όπως είπα και εχθές το site είναι καταπληκτικό , επειδή η δουλειά μου αφορά τηλεφωνικές υπηρεσίες - direct mailing και text services θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος αν υπάρχει δυνατότητα προβολής - διαφήμισης μέσα από το site αυτό.... :!: Ενδιαφέρομαι σοβαρά...:devil:

'70s
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dogas ( 9 Μάρ. 2004 , 08:26)

 

Καλημέρα παίδες!

Ερώτηση: Όπως είπα και εχθές το site είναι καταπληκτικό , επειδή η δουλειά μου αφορά τηλεφωνικές υπηρεσίες - direct mailing και text services θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος αν υπάρχει δυνατότητα προβολής - διαφήμισης μέσα από το site αυτό.... :!: Ενδιαφέρομαι σοβαρά...:devil:

 

 

Aν και καρα- off topic .... μπορείς να επικοινωνήσεις με τους υπεύθυνους στην εξής σελίδα, επιλέγοντας διαφήμιση από το drop-down μενού :

 

http://www.myphone.gr/forum/feedback.php

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Sorry για το άκυρο topic αλλά η επικοινωνία μου γίνεται από τη δουλειά μου τέτοιες ώρες και ψάχνομαι... Ευχαριστώ πολύ!
'70s
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα το Omnius bluetooth πάρα πολύ καλό λειτούργησε αμέσως, βλέπω υπάρχει η δυνατότητα να μιλάω απο μικρόφωνο του υπολογιστή σ εμια συνομιλία αλλά πατάω πάνω στο εικονίδιο Motorola phone voice gateway αλλά τίποτα δεν γίνεται. ξέρει κανείς τίποτα? Ευχαριστώ πολύ!! πάντως παιδιά αν ψάχνει κανείς για bluetooth μην πάρει το ma700 δεν είναι συμβατό.
Link to comment
Share on other sites

Hey boyz and girlz. Apo xtes eimai ki egw enas katoxos enos v525 ... Prosopika exw 2 apories :

 

1on ) Pou skata einai i thira bluetooth sto kinito ????????????

 

2on) Protimw na sindew to kinito me kalodio kai oxi me BT . Yparxei autin ti stigmi stin agora kalwdio sindesis tou v525 me to PC eite authentiko eite maimou ???

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas ... 2 akoma apories gia na katalavw an exei provlima to kinito ...

 

1on) Emena i othoni svinei an to afisw to kinito kai den kanw tipota , logiko tha mou peite ... ela omws pou mou svinei sto lepto akoma ki an paizw ena java game i akoma ki an milaw sto tilefwno .... Mipws exei provlima ???

 

2on) TO screen saver den mou emfanizete pote :(

 

3on) MIpws iparxei kana url na katevasw to manual giati tis vodafone einai moufa ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Παιδία χαίρετε. Προκειται να αγορασω το Motorola V525 κ επειδη

ειμαι παντελως ασχετος με τα κινητα 8α το εκτιμουσα αν μπορουσατε

να μου απαντησετε σε καποιες ερωτησεις.

 

1) Στα μηνυματα εμφανιζεται σε κουτι τα δια8εσιμα γραμματα κα8ε

πληκτρου με το πατημα του οπως π.χ στα siemens?

 

2) Τι 8α χρειαστω για να μεταφερω φωτογραφιες κλπ μεταξυ

κινητο<->Υ/Η ;

Εχετε να προτεινετε κατι συγεκριμενο για αυτο σε φτηνή τιμη;

 

3) Θα χρειαστω τιποτα σχετικα με αναβαθμιση η για την ενεργοποιηση

π.χ των ΜΜS? Αν ναι καποια links?

 

4) Το πιο πιθανο ειναι να χρησιμοποιω την vodafone ala carte καρτα

μου γιατι χρησιμοποιω κυριως sms παρα ομιλια, θα υπαρχει καποιο

προβλημα;

 

Ευχαριστω ολους οσους απαντησουν προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε DuAl_SuN οσο αφορά το 1ο που αναφερεις θα πρεπει να πας στο Μενου-Ρυθμισεις-Αρχικες Ρυθμισεις-Φωτισμος και να τον αυξησεις ετσι δεν θα εχεις κανενα προβλημα μην ανησυχεις !

Για το 2ο θα πρεπει να πας στο Μενου-Ρυθμισεις-Προσωποποιηση- Screen Saver kai na διαλεχεις την καθυστερηση καθως και οτι θες να βαλεις .

Για το 3ο εαν δεν κανω λαθος μπορεις να κατεβασεις ενα manual απο το επισημο site Motorola ή απο το http://www.motclub.com/html/manuals.htm

Καλα να περνάς !!!

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisb80 (10 Μάρ. 2004 , 14:00)

 

Παιδία χαίρετε. Προκειται να αγορασω το Motorola V525 κ επειδη

ειμαι παντελως ασχετος με τα κινητα 8α το εκτιμουσα αν μπορουσατε

να μου απαντησετε σε καποιες ερωτησεις.

 

1) Στα μηνυματα εμφανιζεται σε κουτι τα δια8εσιμα γραμματα κα8ε

πληκτρου με το πατημα του οπως π.χ στα siemens?

 

2) Τι 8α χρειαστω για να μεταφερω φωτογραφιες κλπ μεταξυ

κινητο<->Υ/Η ;

Εχετε να προτεινετε κατι συγεκριμενο για αυτο σε φτηνή τιμη;

 

3) Θα χρειαστω τιποτα σχετικα με αναβαθμιση η για την ενεργοποιηση

π.χ των ΜΜS? Αν ναι καποια links?

 

4) Το πιο πιθανο ειναι να χρησιμοποιω την vodafone ala carte καρτα

μου γιατι χρησιμοποιω κυριως sms παρα ομιλια, θα υπαρχει καποιο

προβλημα;

 

Ευχαριστω ολους οσους απαντησουν προκαταβολικα.

 

 

Για το 1ο δεν εμφανιζεται κουτακι με τα διαθεσιμα γραμματα .

 

Για το 2ο μπορεις να συνδεθεις μεσω USB cable or BT (Bluetooth) οι τιμες ειναι γυρω στα 35 Ευρο για το USB cable και για το ΒΤ της Omnious που εχω ειναι στα 49 Ευρο δεν ξερω αν υπαρχουν και αλλα.

 

Για το 3ο εαν σε καταλαβα δεν χρειαζεσε καμια αλλαγη ή αναβαθμιση για τα ΜΜΣ και αν δεν κανω λαθος ερχετε με τις ρυθμισεις του ετοιμεσ απo tin Voda οσο αφορα το 4ο φιλε μου δεν εχω ιδέα !!!!!

 

Καλα να περνας !!! :)

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Το τσίμπησα και εγώ το v525 και είναι πολύ καλό.

Κάποιος φίλος ρώτησε για usb καλώδιο. Ξεχάστε τη Vodafone και τα 35Ε της. Γερμανός με 30Ε USB 2.0 ,driver της Moto σε cd και όχι no name υλικό από τη Vodafone....

'70s
Link to comment
Share on other sites

πολυ ευχαριστο αυτο που λες για το καλωδιο φιλε μου, το δοκιμασες και ολα πανε ρολόι ? αν ναι να παω να το παρω και εγω και ας εχω το ΒΤ .

Megia kai to thlefonaki sou :))) ;)

Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

...δεν το έχω πάρει ακόμη! Σίγουρα είναι καλύτερο γιατί είναι αυθεντικό της Motorola. Ξέρεις τώρα όχι για το καλώδιο αλλά το driver είδα πίσω στο κουτί έχει μαμάτα features ... Πέρνα από ένα Γερμανό και θα με θυμηθείς... :cool:
'70s
Link to comment
Share on other sites

Οταν περασω απο τον Γερμανο θα μπω να το χαζεψω και αν μας καλυπτει τοτε θα γινει και η αγορα του :)
Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω... Η εξωτερική οθόνη κάνει και ενημερώσεις για την ένταση ήχου κλήσεις. 3 γραμμών!!!
'70s
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 9 Μάρ. 2004 , 00:02)

 

zhtw ta korakistika re !!! oxi pou 8a mou bgei o k..s na psaxnw ta ellinika grammata panw sto pliktrologio kai na grafw mia leksi to lepto,sorry pedia alla auto de to kanw oute na mou to pei o 8eos o idios opoios 8elei as grafei ellinika egw prwtimo auta pou me boleuoun.:whistle:

 

η "γλώσσα" στην οποία γράφεις -κι επιμένεις με έμφαση- δεν είναι καμμιά μαγκιά μη χαίρεσαι , το αντίθετο μάλιστα ... είναι μια ανακάλυψη ανάγκης λόγω συμβατοτήτων παλαιών εποχών..όποιος ξέρει να γράφει σωστά Ελληνικά δείχνει και τη μόρφωσή του...

Συγνώμη για το εκτός θέματος αλλά με κάτι τέτοια στραβώνω.. :mad:

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

loipon ki alli erwtisi ... prospathw na ftiaksw katigories stis eikones alla kathe fora pou pataw "Nea katigoria" me petaei sto arxiko menu. To exoun ki alloi auto to programma ? Aurio skeftomai na to paw gia allagi to kinito stin vodafone logo pollwn provlimatwn

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

To yliko mou>Eikones>Menou Eikonwn>Katigories>Nea Katigoria kai me petaei pali stis eikones ... to kanei kai se allous ???? Mathate an exei vgei anavathmisi logismikou apo tin MOtorola ? Peite mou an auto pou mou kanei me tin dimiourgia katigoriwn einai provlima i oxi gia na paw na allaksw to kinito. Oson afora to minima me tis anafores minimatwn mou emfanizete alla molis kanw restart eksafanizete i anafora kai ksanabenw sta eiserxomena ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...