Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καρτέλα κάτω συσκευές, πατάς πάνω στο ρολόι θα το δεις μετά στο μενού. Είναι ίδιο με το παλιό health.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Προβλημα παρατηρειται με το ρολοι και το iphone 11 . Ενω με ενημερωνει για τις εισερχομενες κλησεις , δεν με ενημερωνει για τα μνμ sms , ουτε για μνμ του viber -messenger - instagram.

Καμια βοηθεια παιδια;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να αλλάξει watchface? Εκτός από αυτά που έχει προεγκατεστημένα
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται, και εγώ στην ομάδα σας. Έχω το μαύρο, πιο ποιοτικό καφε δερμάτινο λουράκι προτείνετε; Αν υπάρχει και Ελλάδα για να μην έχω αναμονή θα ήταν καλύτερα.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

69c76595bc42f76e6f4b4f141dee2d34.jpg

 

 

:cool:

 

Sent from my S10+

 

Πολύ όμορφο. Θα μας εξηγήσεις;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Mε την beta Ηuawei health. Εχει ποσταριστεί εδώ μέσα ο τρόπος. Αλλά δυστυχώς πλέον δεν σε αφήνει γιατί σε βάζει με το ζόρι να κάνεις update και δεν μπορείς να προσθέσεις φάτσα.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να αλλάξει watchface? Εκτός από αυτά που έχει προεγκατεστημένα

 

Εχεις την τελευταια εκδοση του health με την οποια εχουμε μερικα ακομη faces???

 

Παντως η μπαταρια ειναι συγκλονιστικη. Οι ειδοποιησεις ερχονται ταυτοχρονα με το κινητο πλην του yahoo mail που πηρε update και δεν δουλευει σωστα ουτε στο κινητο.

Το εχω 10 μερες περιπου και εχω μετρησει 91000+ βηματα. Το χω φορτισει απο 15% ως 100% μια φορα ολο κι ολο συν τα 65% που ειχε κατα το ανοιγμα μαζι με τα απανωτα updates που εκανε τις πρωτες μερες.Τωρα ειμαι στο 35% αρα συνολικα ολες αυτες τις μερες εκανα λιγο πανω απο μια πληρη αποφορτιση.Το ρολοι εκλεισε 3 βραδια μονο.

 

Ημουν πολυ κατα αυτων των gadgets αλλα σε βαζει σε πολυ καλο προγραμμα ασκησης και καθημερινους στοχους και ταυτοχρονα ενα κομψοτατο απλο ρολοι το οποιο δεν νοιαζεσαι να το φορτιζεις καθε τρεις και λιγο οπως το κινητο.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Εχεις την τελευταια εκδοση του health με την οποια εχουμε μερικα ακομη faces???

 

Παντως η μπαταρια ειναι συγκλονιστικη. Οι ειδοποιησεις ερχονται ταυτοχρονα με το κινητο πλην του yahoo mail που πηρε update και δεν δουλευει σωστα ουτε στο κινητο.

Το εχω 10 μερες περιπου και εχω μετρησει 91000+ βηματα. Το χω φορτισει απο 15% ως 100% μια φορα ολο κι ολο συν τα 65% που ειχε κατα το ανοιγμα μαζι με τα απανωτα updates που εκανε τις πρωτες μερες.Τωρα ειμαι στο 35% αρα συνολικα ολες αυτες τις μερες εκανα λιγο πανω απο μια πληρη αποφορτιση.Το ρολοι εκλεισε 3 βραδια μονο.

 

Ημουν πολυ κατα αυτων των gadgets αλλα σε βαζει σε πολυ καλο προγραμμα ασκησης και καθημερινους στοχους και ταυτοχρονα ενα κομψοτατο απλο ρολοι το οποιο δεν νοιαζεσαι να το φορτιζεις καθε τρεις και λιγο οπως το κινητο.

 

Ναι, αυτή έχω. Έχω όμως το honor watch magic και όχι το gt αλλά ίδια είναι. Όταν έρχεται ειδοποίηση δεν ανοίγει η οθόνη και δονείται μόνο μια φορά, υπάρχει κάποια επιλογή τουλάχιστον να δονείται 2 φορές? Στο amazfit bip που είχα πρίν υπήρχε επιλογή. Επίσης δεν συνδέεται ξανά αυτόματα αν για κάποιο λόγο αποσυνδεθεί, έτσι είναι και στο gt?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτή έχω. Έχω όμως το honor watch magic και όχι το gt αλλά ίδια είναι. Όταν έρχεται ειδοποίηση δεν ανοίγει η οθόνη και δονείται μόνο μια φορά, υπάρχει κάποια επιλογή τουλάχιστον να δονείται 2 φορές? Στο amazfit bip που είχα πρίν υπήρχε επιλογή. Επίσης δεν συνδέεται ξανά αυτόματα αν για κάποιο λόγο αποσυνδεθεί, έτσι είναι και στο gt?

 

Για διπλη δονηση δε νομιζω οτι γινεται. Μονή δονηση και αναβει η οθονη οπου σου δειχνει το μηνυμα-ειδοποιηση.

Μεσα στη μερα στο γραφειο,επειδη μετακινουμαι συνεχεια απο οροφο σε οροφο,αποσυνδεεται και επανασυνδεεται πολλες φορες αυτοματα το ρολοι με το κινητο. Δεν εχω θεμα μη επανασυνδεσης.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Για διπλη δονηση δε νομιζω οτι γινεται. Μονή δονηση και αναβει η οθονη οπου σου δειχνει το μηνυμα-ειδοποιηση.

Μεσα στη μερα στο γραφειο,επειδη μετακινουμαι συνεχεια απο οροφο σε οροφο,αποσυνδεεται και επανασυνδεεται πολλες φορες αυτοματα το ρολοι με το κινητο. Δεν εχω θεμα μη επανασυνδεσης.

 

Και έχεις το 7 pro, ε? Συνδέεται ξανά μόνο αν ανοίξω την οθόνη του κινητού

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα και με το essential και συνδέεται κανονικά μετά από αποσύνδεση. Οπότε είναι θέμα 7 pro.
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα και με το essential και συνδέεται κανονικά μετά από αποσύνδεση. Οπότε είναι θέμα 7 pro.

 

Μηπως καμια ρυθμιση με τους περιορισμους μπαταριας για εξοικονομηση και το μετριο ή βαθυ καθαρισμο που κοβει πολλα?

Περιεργο σε εμενα να δουλευει αψογα (αν και αρχικα ειχε αλλο προβλημα οπως ειχα γραψει πιο πισω)

Στοκ pie εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καμια ρυθμιση με τους περιορισμους μπαταριας για εξοικονομηση και το μετριο ή βαθυ καθαρισμο που κοβει πολλα?

Περιεργο σε εμενα να δουλευει αψογα (αν και αρχικα ειχε αλλο προβλημα οπως ειχα γραψει πιο πισω)

Στοκ pie εχεις?

 

Την 10 έχω. Τα δοκίμασα όλα σε σχέση με την μπαταρία. Με το που ανάβει η οθόνη σε λιγότερο από δευτερόλεπτο έχει συνδεθεί

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Λενε για το app "Bluetooth Auto connect" οτι βοηθησε οσους ειχαν προβλημα επανασυνδεσης.

 

Αυτό δοκιμάζω τώρα. Αλλά η ρύθμιση για 999 και 20 ή 30 δευτερόλεπτα δεν αφήνει το τηλέφωνο να πάει σε deep sleep

Link to comment
Share on other sites

Όσο είχα το lg v30 είχα προβλήματα αποσύνδεσης....

Εδώ και κανά μήνα είμαι με το 1+ 6 δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα ..... Ακόμα κι όταν απομακρύνομαι από το κινητό επανασυνδέεται μόνο του σε λίγα δεύτερα....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λενε για το app "Bluetooth Auto connect" οτι βοηθησε οσους ειχαν προβλημα επανασυνδεσης.

 

Στη δική μου περίπτωση είδα πολύ μεγάλη βελτίωση με την νέα έκδοση.

Παλιά μερικές φορές έκανα χειροκίνητα σύνδεση. Τώρα πάντα μόλις πλησιάσω συνδέεται αυτόματα. Samsung Note 8.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πολλα προβληματα με αποσυνδεσεις ολη την ημερα με το iphone 11. Πρεπει να το κανω restart η on- off για να συνδεθει και παλι .

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα iPhones δεν τα πάνε καλά με τα Android smartwatches. Αν είχα iPhone σίγουρα θα έπαιρνα Apple watch.

 

Δεν αντεχω να το φορτιζω καθε βραδυ...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...