Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και σε μενα κανενα νεο για 10αρα που δοκιμασα και με hicare. Εχετε καταφερει να κανετε την αντιστροφη ασυρματη φορτιση να δουλεψει?Θελω να παρω s3 frontier ή galaxy watch γιαυτο το λογο αλλα τζιφος.Συναντησα ενα παλικαρι σημερα που ειχε το s3 frontier και ενα galaxy s8 κανενα δεν μπορεσα να φορτισω.Στιγιμαια δειχνει οτι τα φορτιζει αλλα στιγμιαια δεν κραταει

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα κανενα νεο για 10αρα που δοκιμασα και με hicare. Εχετε καταφερει να κανετε την αντιστροφη ασυρματη φορτιση να δουλεψει?Θελω να παρω s3 frontier ή galaxy watch γιαυτο το λογο αλλα τζιφος.Συναντησα ενα παλικαρι σημερα που ειχε το s3 frontier και ενα galaxy s8 κανενα δεν μπορεσα να φορτισω.Στιγιμαια δειχνει οτι τα φορτιζει αλλα στιγμιαια δεν κραταει

 

Από την αρχή που το δοκίμασα δεν είχα κανένα θέμα. Μια φορά φίλος με iPhone 8 είχε ξεχάσει τον φορτιστή του οπότε του το φορτισα με τον mate. Από 4% μέχρι 71% κανένα θεμα

Link to comment
Share on other sites

Κινητά έχω φορτίσει κανονικά. Όπως και τα galaxy puds μ. Το galaxy watch δεν το έχω καταφέρει. Αλλά είναι ψιλό άχρηστο χαρακτηριστικό. Δεν παίζει να το δουλέψεις ποτέ. Καταρχάς αργεί.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω Δωκιμασει με κινιτα και airpod και apple watch μια χαρά εκεί, με ένα galaxy watch τπτ όσο και να προσπάθησα
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως η μπαταρία έχει φτιάξει λιγάκι παραπάνω μετά την δεκάρα! Παρολαυτα εγώ μέσω προγραμματιστων έβαλα την κλίμακα στο 0.5 γιστι μετά την αναβάθμιση ένιωθα λίγο ποιο αργά να ανοίγουν! Τώρα στο μισό είναι ακαριαίο! Κανένα απολύτως πρόβλημα με την συσκευή, με πέρασμα από πάνω και ένα clear cache μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την 10 είδατε κάποια διαφορά στην κάμερα?

 

τπτ ιδιαίτερο το αρνητικό κομμάτι παραμένει.. ακόμη και στο manual mode εχει πολύ παστέλι........ αν θέλεις πραγματικά φώτο αναγκαστικά τραβάς σε raw και μετά photoshop

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενα tripodo selfi stick? Να έχει κ Bluetooth. Ποιο? Τι προτείνετε? Λινκ αν είναι εύκολο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενα tripodo selfi stick? Να έχει κ Bluetooth. Ποιο? Τι προτείνετε? Λινκ αν είναι εύκολο.
Αυτό είχα εγώ μέχρι που το σπάσανε για selfie δεν το έχω χρισιμοποησει ποτέ (έχω δεν έχω όλο και όλο μια διό σελφιε τραβήξει στο σύνολο ποτέ μου)

Για night photo σε manual καλό ήταν (αρκεί να μην φυσούσε)

 

€ 7,98 20%OFF | Tripod For Mobile Tripod Camera Dslr Stick Para Bluetooth Stand Monopod Cam Box Photo Holder Table Smartphone Tripod For Camera

https://s.click.aliexpress.com/e/NHxtxcbe

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ναι, φυσικά. Το συγκεκριμένο είναι με μπαταρία, κάποια άλλα φορτίζουν. Το αρνητικό ίσως χρειαστεί μια εφεδρική μπαταρία να έχεις μαζί. Το θετικό δεν μένεις από μπαταρία :)

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενα tripodo selfi stick? Να έχει κ Bluetooth. Ποιο? Τι προτείνετε? Λινκ αν είναι εύκολο.

 

https://www.blitzwolf.com/BlitzWolf-BW-BS3-Versatile-3-in-1-Bluetooth-Mini-Extendable-Folding-Tripod-Selfie-Sticks-p-190.html Αυτο έχω και ειναι εξαιρετικό

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Θηκη στα 7 ευρω,γνησια...

 

 

πολύ καλή τιμή.. δείχνει όλες τις ειδοποιήσεις; και απο fb messenger viber κλπ;

την ώρα τη δείχνει μόνιμα ή πρέπει να πατήσεις το power button;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Την χτύπησα, 5,99 :) 26fc7966278aea2c06a684e24cd0b814.jpg

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

https://www.germanos.gr/product/huawei-mate-20-pro-dual/20377958/?fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-878236637532095+356333996474743640+-4735820593907339719

 

Το ίδιο και ο Γερμανός και με 15% επιστροφή με κάρτα eurobank

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

https://www.germanos.gr/product/huawei-mate-20-pro-dual/20377958/?fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-878236637532095+356333996474743640+-4735820593907339719

 

Το ίδιο και ο Γερμανός και με 15% επιστροφή με κάρτα eurobank

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι σωστα αλλα εχει το Twilight μονο ρε γαμοτο

Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια!! Κοροϊδεύουν το κόσμο και προσπαθούν να πάρουν πώληση και καλά με 44% έκπτωση. Το ίδιο και ο Γερμανός!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια!! Κοροϊδεύουν το κόσμο και προσπαθούν να πάρουν πώληση και καλά με 44% έκπτωση. Το ίδιο και ο Γερμανός!!!

 

φιλαρακι απο παλια μας κοροιδευουν απλα ο καθενας κρινει και βλεπει εχουμε ματια. τωρα το βαλανε στα 499 πιστευω ειναι καλη τιμουλα οποιος το γουσταρει το χτυπαει αλλα ο γερμανος εχει μονο ενα χρωμα το public εχει και τα 3 χρωματακια

Link to comment
Share on other sites

Έλεος πια!! Κοροϊδεύουν το κόσμο και προσπαθούν να πάρουν πώληση και καλά με 44% έκπτωση. Το ίδιο και ο Γερμανός!!!
Για κάποιον που μπορεί να κόψει τιμολόγιο και έχει και κάρτα eurobank είναι σούπερ τιμή

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...