Jump to content

Samsung Official Q&A


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Στο παρόν θέμα μπορείτε να υποβάλλετε τις ερωτήσεις και απορίες σας όσον αφορά τις συσκευές της Samsung στην ελληνική αγορά και ο εκπρόσωπός της θα τις μεταφέρει στους αρμόδιους, ώστε να λαμβάνετε την πλέον "επίσημη" απάντηση, όταν αυτή μπορεί να δωθεί.

 

Ερωτήσεις που αφορούν τα specs, τα software updates, τις διαθέσιμες εκδόσεις συσκευών, την τεχνική υποστήριξη, την εξυπηρέτηση πελατών, τα σημεία πώλησης και οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με τη Samsung στην Ελλάδα, έχουν θέση σε αυτό το topic.

 

Προσοχή: ΜΗΝ στέλνετε ερωτήσεις με PM στον λογαριασμό του εκπροσώπου της εταιρείας, οι ερωτήσεις και απαντήσεις θα δημοσιεύονται στο παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ας κάνω την αρχή. Έχουμε χρονοδιάγραμμα αναβαθμίσεων σε Android 9? Και αν ναι, ποιος κινητά πάνε προς αναβάθμιση; Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ας κάνω την αρχή. Έχουμε χρονοδιάγραμμα αναβαθμίσεων σε Android 9? Και αν ναι, ποιος κινητά πάνε προς αναβάθμιση; Ευχαριστώ πολύ.

 

ακριβώς αυτό θέλω να μάθω κι εγώ, για το S9 συγκεκριμένα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Ας κανω και εγω την ερώτηση μου.

Samsung Galaxy Note 9 Ελληνικης αντιπροσωπείας

S pen, συντομευσεις εφαρμογών S pen

1)Έξυπνη επιλογή, εξαγωγή σε text : Η εξαγωγή σε text οταν το κείμενο είναι στα Ελληνικά δεν λειτουργεί σε όλους τους χρήστες σωστά. Προσωπικά σε εμένα είναι ενα μπάχαλο, γράμματα με αριθμούς και κινέζικα... Οτι και αν έχω δοκιμάσει δεν μπορω να βρω άκρη... Ενω σε κάποιους χρήστες λειτουργεί παραδειγματικα.

2) Μετάφραση (S pen) : Μπορώ να μεταφράσω σε Ελληνικά απο οποιαδήποτε γλώσσα ενω δεν μπορώ να μεταφράσω από Ελληνικά σε οποιαδήποτε γλώσσα... Ενω χρήστης που έχει την γλώσσα συστήματος στα αγγλικά μπορεί να κάνει όλους τους συσχετισμους. Υπάρχει λύση?

Οπως καταλαβαίνει μιλάμε για μια συσκευή 1049€ που η τιμή της και η μοναδικότητα της βασίζεται στην λειτουργία S pen στην οποία στα γρήγορα δεν δουλεύουν σωστά 2 απο τις πιο βασικές λειτουργίες της...

Λεπτομερείς με screenshot στο επίσημο θέμα εδω ποστ 993 έως 1010 :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=470115&page=67

Ευχαριστω

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ειναι να το γεμισουμε με ερωτησεις τυπου ποτε θα παρει update το ενα ποτε θα παρει update το αλλο, τσαμπα το εφτιαξαν το θεμα. πιστευω υπαρχουν και αλλα σημαντικα να ρωτησουμε

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ειναι να το γεμισουμε με ερωτησεις τυπου ποτε θα παρει update το ενα ποτε θα παρει update το αλλο, τσαμπα το εφτιαξαν το θεμα. πιστευω υπαρχουν και αλλα σημαντικα να ρωτησουμε

 

πιστευω υπαρχουν και αλλα σημαντικα να ρωτησουμε

 

Το ειπες μονος σου. Υπαρχουν και αλλα ,οχι πως αυτο δεν ειναι. Και εξαλλου ποιος οριζει την ειναι σημαντικο και μη?

Link to comment
Share on other sites

πιστευω υπαρχουν και αλλα σημαντικα να ρωτησουμε

 

Το ειπες μονος σου. Υπαρχουν και αλλα ,οχι πως αυτο δεν ειναι. Και εξαλλου ποιος οριζει την ειναι σημαντικο και μη?

 

δεν ορισα κατι , απλα πιστευω οτι συντομα θα γεμιζουν σελιδες μονο με ερωτησεις περι αναβαθμισεων.ερωτησεις ανευ ουσιας γιατι κανενας αντιπροσωπος δεν μπορει να σου πει με ακριβεια το ποτε θα αναβαθμιστει μια συσκευη

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις:

 

1. Θα ήθελα να ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο σχετικά με την αδιάβροχοποίηση των συσκευών.

Πολλοί ακούγοντας αδιάβροχο μπαίνουν μαζί με τη συσκευή σε θάλασσα, πισίνα κτλ.

Παλαιότερα με ένα s7 που είχα, τεχνικός επίσημης αντιπροσωπείας (που δε θα ήθελα να στοχοποιησω) μου ανέφερε ότι λόγω των ευαίσθητων οθονών, κανονικά, ούτε καν σε πίεση νερού στη βρύση δε θα πρέπει να το βάζουμε γιατί μπορεί να προκληθεί ζημιά.

Θα ήθελα να μας πείτε τι ισχύει ακριβώς.

 

2. Τους τελευταίους μήνες υπάρχει μια επιδημία, μέσα από τη γνωστή εφαρμογή Samsung phone info, όπου πολλοί κοιτάνε το battery health της συσκευής τους και το βρίσκουν απογοητευτικό. Ακόμα και σε καινούριες συσκευές αναφέρει η εφαρμογή battery health κάτω από 95%, δίνοντας το πάτημα να μιλούν πολλοί για fake capacity, προβληματικές μπαταρίες κτλ.

Πόσο αξιόπιστες είναι αυτές οι μετρήσεις;

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις:

 

 

Πολύ ωραίες και ουσιώδεις ερωτήσεις, και εγώ θα ήθελα μια επίσημη απάντηση..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ας κανω και εγω την ερώτηση μου.

Samsung Galaxy Note 9 Ελληνικης αντιπροσωπείας

S pen, συντομευσεις εφαρμογών S pen

1)Έξυπνη επιλογή, εξαγωγή σε text : Η εξαγωγή σε text οταν το κείμενο είναι στα Ελληνικά δεν λειτουργεί σε όλους τους χρήστες σωστά. Προσωπικά σε εμένα είναι ενα μπάχαλο, γράμματα με αριθμούς και κινέζικα... Οτι και αν έχω δοκιμάσει δεν μπορω να βρω άκρη... Ενω σε κάποιους χρήστες λειτουργεί παραδειγματικα.

2) Μετάφραση (S pen) : Μπορώ να μεταφράσω σε Ελληνικά απο οποιαδήποτε γλώσσα ενω δεν μπορώ να μεταφράσω από Ελληνικά σε οποιαδήποτε γλώσσα... Ενω χρήστης που έχει την γλώσσα συστήματος στα αγγλικά μπορεί να κάνει όλους τους συσχετισμους. Υπάρχει λύση?

Οπως καταλαβαίνει μιλάμε για μια συσκευή 1049€ που η τιμή της και η μοναδικότητα της βασίζεται στην λειτουργία S pen στην οποία στα γρήγορα δεν δουλεύουν σωστά 2 απο τις πιο βασικές λειτουργίες της...

Λεπτομερείς με screenshot στο επίσημο θέμα εδω ποστ 993 έως 1010 :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=470115&page=67

Ευχαριστω

Επειδή έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα να προσθέσω στις ερωτήσεις του φίλου tsiglas ότι το πρόβλημα εμφανίζεται εκτός από το Galaxy Note 9 και στο tab S3 που έχω. Συγκεκριμένα από ότι έχω καταλάβει σε απλό κείμενο δουλεύει η εξαγωγή κειμένου αλλά δεν είναι εκεί το ζήτημα αυτό μπορείς να το κάνεις και απλά επιλέγοντας το κείμενο με το δάχτυλό σου και κάνοντας copy paste Το πρόβλημα είναι σε εικόνες που περιέχουν ελληνικά εκεί δεν δουλεύει αντίθετα αν οι εικόνες που περιέχουν αγγλικό κείμενο δουλεύει υποδειγματικά.

Επίσης να προσθέσω ότι νομίζω ότι όλοι έχουν το συγκεκριμένο πρόβλημα. Απλά έχουμε μπερδευτεί γιατι μερικοί μάλλον δοκιμάζουν σε απλό κείμενο που εκεί δουλεύει και νομίζουν ότι δουλεύει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Χαμούλης από ερωτήσεις βλέπω!

 

Θα παρακαλούσα όσο γίνεται οι ερωτήσεις να μην μπαίνουν σε χωράφια "troubleshooting", στο βαθμό του δυνατού. Π.χ., μια ερώτηση για το πότε θα πάρει Android 9.0 μια συσκευή, ή το κατά πόσο είναι πλήρως αδιάβροχη όπως αναφέρθηκε παραπάνω, είναι λογική, αυτές που αφορούν την εξαγωγή σε text δε ξέρω αν θα μπορέσουν να απαντηθούν. Εγώ θα τις μεταφέρω ούτως ή άλλως, απλά το αναφέρω διότι θεωρώ πως δύσκολα θα μπουν στη διαδικασία να απαντήσουν για ένα πρόβλημα που έχει ένας χρήστης με ένα συγκεκριμένο app στη συσκευή του, ελπίζω να μη καταλαβαίνετε. Βέβαια το πρόβλημά σας αφορά πολλούς χρήστες απ'ότι βλέπω, οπότε θα το μεταφέρω και βλέπουμε.

 

:)

Edited by ZZW30
Link to comment
Share on other sites

Χαμούλης από ερωτήσεις βλέπω!

 

Θα παρακαλούσα όσο γίνεται οι ερωτήσεις να μην μπαίνουν σε χωράφια "troubleshooting", στο βαθμό του δυνατού. Π.χ., μια ερώτηση για το πότε θα πάρει Android 9.0 μια συσκευή, ή το κατά πόσο είναι πλήρως αδιάβροχη όπως αναφέρθηκε παραπάνω, είναι λογική, αυτές που αφορούν την εξαγωγή σε text δε ξέρω αν θα μπορέσουν να απαντηθούν. Εγώ θα τις μεταφέρω ούτως ή άλλως, απλά το αναφέρω διότι θεωρώ πως δύσκολα θα μπουν στη διαδικασία να απαντήσουν για ένα πρόβλημα που έχει ένας χρήστης με ένα συγκεκριμένο app στη συσκευή του, ελπίζω να μη καταλαβαίνετε. Βέβαια το πρόβλημά σας αφορά πολλούς χρήστες απ'ότι βλέπω, οπότε θα το μεταφέρω και βλέπουμε.

 

:)

Κατά πάσα πιθανότητα το πρόβλημα αφορά όλους τους Έλληνες χρήστες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καπου εχετε μπερδευτει.Δεν εχει καμια δουλεια το service με πχ.σεκιουριτυ πατς η διορθωσεις εφαρμογων .Αυτα ερχονται με update απο αλλο τμημα .
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Εχουμε το πρώτο batch απαντήσεων από τη Samsung:

 

1.Έχουμε χρονοδιάγραμμα αναβαθμίσεων σε Android 9? Και αν ναι, ποια κινητά πάνε προς αναβάθμιση;

2.Πότε θα έχουμε λοιπόν αναβάθμιση Android 9 με Samsung experiance 10 στο Note 9...

 

Απάντηση: Ακόμα δεν υπάρχουν τελικές ημερομηνίες για την αναβάθμιση σε Android P για τις συσκευές μας. Αναμένονται στο επόμενο χρονικό διάστημα

 

3.Ξέρουμε εαν το samsung pay δουλεύει στην Ελλάδα?

 

Απάντηση: Βρισκόμαστε ακόμα σε αναμονή για την διαθεσιμότητα του Samsung Pay στην Ελλάδα

 

4.Θα ήθελα να ξεκαθαρίσει λίγο το τοπίο σχετικά με την αδιάβροχοποίηση των συσκευών.

Πολλοί ακούγοντας αδιάβροχο μπαίνουν μαζί με τη συσκευή σε θάλασσα, πισίνα κτλ.Παλαιότερα με ένα s7 που είχα, τεχνικός επίσημης αντιπροσωπείας μου ανέφερε ότι λόγω των ευαίσθητων οθονών, κανονικά, ούτε καν σε πίεση νερού στη βρύση δε θα πρέπει να το βάζουμε γιατί μπορεί να προκληθεί ζημιά. Θα ήθελα να μας πείτε τι ισχύει ακριβώς.

 

Απάντηση: Ορισμένες Samsung συσκευές υποστηρίζουν το πρότυπο ανθεκτικότητας IP68, το οποίο επιτρέπει την έκθεση του smartphone σε γλυκό νερό, σε βάθος έως και 1,5m και για έως και 30 λεπτά της ώρας.

 

5.Τους τελευταίους μήνες υπάρχει μια επιδημία, μέσα από τη γνωστή εφαρμογή Samsung phone info, όπου πολλοί κοιτάνε το battery health της συσκευής τους και το βρίσκουν απογοητευτικό. Ακόμα και σε καινούριες συσκευές αναφέρει η εφαρμογή battery health κάτω από 95%, δίνοντας το πάτημα να μιλούν πολλοί για fake capacity, προβληματικές μπαταρίες κτλ.Πόσο αξιόπιστες είναι αυτές οι μετρήσεις;

 

Απάντηση: Το πόσο ακριβείς είναι οι μετρήσεις σε εφαρμογές τρίτων πρέπει να ελεγχθεί περεταίρω και δεν αναγνωρίζονται από τη Samsung. Σε κάθε περίπτωση το ερώτημα έχει προωθηθεί και στο τμήμα του Service ώστε να ελεγχθεί και από την μεριά τους η ακρίβεια των μετρήσεων όσο είναι αυτό δυνατό

 

6.Μετάφραση (S pen) : Μπορώ να μεταφράσω σε Ελληνικά απο οποιαδήποτε γλώσσα ενω δεν μπορώ να μεταφράσω από Ελληνικά σε οποιαδήποτε γλώσσα... Ενω χρήστης που έχει την γλώσσα συστήματος στα αγγλικά μπορεί να κάνει όλους τους συσχετισμους. Υπάρχει λύση?

 

Απάντηση: Η λειτουργία μετάφραση βασίζεται πάνω στη συνεργασία μας με την εφαρμογή Google Translate. Η εισαγωγή των Ελληνικών και άμεση μετάφρασή τους σε κάποια άλλη γλώσσα προς το παρόν δεν υποστηρίζεται.

 

 

Για το ερώτημα 5, η Samsung θα επανέλθει το συντομότερο με περισσότερες διευκρινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Με όλο το σεβασμό προς τα άτομα του Support της Samsung, είναι οι ίδιες απαντήσεις που θα πάρεις από το FAQ ή το chat του support τους. Εάν εξαιρέσεις δηλαδή το 6, όλα τα υπόλοιπα απλά δεν απαντήθηκαν. Πέρισυ, για την αναβάθμιση του S8 σε O, είχαν βγεί οι πρώτες OTA σε Γαλλία και Γερμανία ενώ εδώ αγρόν ηγόραζε το support.

 

Με λίγα λόγια, οι πρώτες 5 ερωτήσεις έχουν απίστευτο ενδιαφέρον, υπάρχει κάποια περίπτωση να απαντηθούν πέραν του FAQ; Να πάνε δηλαδή στο ανάλογο department ευθύνης τους;

Link to comment
Share on other sites

Με όλο το σεβασμό.. το θέμα γίνεται σούπα.. καμιά απάντηση... και άλλα λόγια.. καλή η πρόθεση... ή πραγματικότητα απογοητεύει...
Note 9
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες, επισημη απαντηση δε γινεται να δωσουν λεγοντας, "το app ειναι σωστο και ναι ειναι ολες οι μπαταριες προβληματικες" οταν αυτοι ελεγχουν με εργαλεια την αποδοση της μπαταριας,

δεν γινεται να σου πουν, κανε kite surf με το κινητο στην τσεπη, ξεπλυνε το λιγο στο τελος και αν χαλασει ελα απο εδω και πες μας οτι δεν το εβαλες κατω απο 1,5 μετρο.

Θα πουν ο,τι μπορει να ειπωθει επισημα.

 

Ειδικα για το θεμα αδιαβροχοποιησης και που ειπαν οτι παει 1,5 μετρο ειναι σημαντικο, αν σκεφτειτε οτι πολλοι εδω μεσα εσκιζαν τα ρουχα τους οτι δεν κανει να το βρεχεις. Για μενα αυτο ειναι πολυ μεγαλο βημα για επισημη αντιπροσωπεια (τα εχω πει πολλες φορες παλιοτερα αλλα μερικοι επιμενουν να παιζουν με τη μεταφραση water proof / water resistant).

 

Τωρα για αναβαθμισεις, ενταξει Ελλαδα ειμαστε, περιμενετε η κορεα να ασχοληθει πρωτα με εμας και να μας δινει λογαριασμο? δε νομιζω οτι μπορουν να ξερουν ουτε να ρωτανε την μαμα εταιρεια τετοια πραγματα.

Για μενα ειναι πολυ σημαντικο αν μας πουν για την μπαταρια οτι εβαλαν το app και εκαναν και μετρησεις με οργανο και δεν συμπιπτουν, να τελειωνουμε, και οτι μας ειπαν για τη χρηση στο νερο. αυτα ειναι ηδη αρκετα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την Γερμανική έκδοση Note 9 duos από γερμανικό Αμαζον. Αν χτύπα ξύλο κάτι πάθει, καλύπτομαι από Ευρωπαϊκή εγγύηση κ μπορώ να το αφήσω Samsung Hellas ;
Link to comment
Share on other sites

Πήρα την Γερμανική έκδοση Note 9 duos από γερμανικό Αμαζον. Αν χτύπα ξύλο κάτι πάθει, καλύπτομαι από Ευρωπαϊκή εγγύηση κ μπορώ να το αφήσω Samsung Hellas ;

 

Κανονικοτατα. καλο ειναι να εκτυπωσεις και την αποδειξη. Εχω παει στο σερβις (για αλλαγη handsfree) απο Γερμανικο αμαζον και καλυπτεσαι οπως και απο ολα τα ευρωπαικα αμαζον.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την Γερμανική έκδοση Note 9 duos από γερμανικό Αμαζον. Αν χτύπα ξύλο κάτι πάθει, καλύπτομαι από Ευρωπαϊκή εγγύηση κ μπορώ να το αφήσω Samsung Hellas ;
Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι ότι στην απόδειξη του Amazon δεν αναγράφεται πουθενά το imei. Αλλά δεν έχω ακούσει να μη έχουν καλύψει κάποιον.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι ότι στην απόδειξη του Amazon δεν αναγράφεται πουθενά το imei. Αλλά δεν έχω ακούσει να μη έχουν καλύψει κάποιον.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το imei το έχει αυτοκόλλητο στην πλάτη κ φυσικά το βρίσκεις μέσα στις πληροφορίες...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι ότι στην απόδειξη του Amazon δεν αναγράφεται πουθενά το imei. Αλλά δεν έχω ακούσει να μη έχουν καλύψει κάποιον.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το imei δεν υπάρχει στα παραστατικα του amazon αλλά δεν έχεις θέμα..Σε καλύπτουν κανονικά, το έχω ρωτήσει γιατί και εγώ το είχα απορία

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστούμε για τις ερωτήσεις και το feedback μέχρι στιγμής. Τα μεταφέρουμε όλα στους ανθρώπους της Samsung και θα προσπαθήσουμε να παρέχουμε όσο το δυνατόν πιο ουσιαστικές απαντήσεις, όπου είναι δυνατόν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...