Jump to content

Μετά το s7 edge τι;


sairisa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια...

 

Οπως λεει ο τιτλος εχω το σ7 ετζ ειμαι υπερευχαριστημενος και σκεφτομαι να προχωρησω σε αγορα γυρω στα 600-650.

 

Ποιο θεωρειται σε αυτα τα χρηματα το ιδανικοτερο;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.αν και δεν γραφεις ποιο χαρακτηριστικο ενός κινητου,σε ενδιαφερει περισσοτερο,και δεδομενου ότι από το τωρινο σου εχεις μεινει ευχαριστημένος,θα σου ελεγα να κοιτάξεις το samsung s9+

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να λέω ότι είναι καλύτερο από το s9+, είδα χθες ενα mi mix 2s κι έπαθα πλάκα. Ειδικά από εμφάνιση δε παίζεται. Κι είναι ένα πλήρες τηλέφωνο

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να περιμενες να δεις και το oneplus 6t?

 

Κατά τα άλλα επειδή τέτοιο πράγμα (δηλαδή "καλύτερο κινητό") δεν υπάρχει καλύτερα να συμπληρώσεις αυτή τη φόρμα ώστε να σου βρούμε το "ιδανικό κινητό" για σένα ;) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=453621

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως με τα λεφτά που δίνεις αξίζει να ρίξεις μια ματιά και στο OnePlus 6T που βγαίνει σύντομα όπως προαναφέρθηκε, και τσο Mi Mix 3 που επίσης θα ανακοινωθεί τον άλλο μήνα, και στο Huawei P20 Pro.

 

Προσωπική προτίμηση, αν είχα τα λεφτά μάλλον θα τα έδινα στο Google Pixel 2 XL, το οποίο μπορεί να μην έχει τον πιο πρόσφατο επεξεργαστή αλλά η διαφορά του με το S9+ δεν είναι σπουδαία, έχει ακόμα την κορυφαία ίσως κάμερα σε κινητό αν σου αρέσει η πιο "φυσική" απεικόνιση και γενικά είναι ένα πολύ ισορροπημένο κινητό με σίγουρη υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω το σ7 ετζ ειμαι υπερευχαριστημενος

 

Αν είσαι υπερευχαριστημένος με το S7, αυτό σημαίνει ότι είσαι ικανοποιημένος με τα μενού / εφαρμογές / customization της Samsung και ως εκ τούτου πας κατευθείαν στο S9+. Θα εντυπωσιαστείς με την αναβάθμιση και θα σε καλύψει πλήρως σε όλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι ειδα αρκετα review απο το pixel ..πραγματι εκπληκτικη καμερα..εμφανισιακα με τραβαει λιγο πιο πολυ το σ9+

 

το ουαν πλας ειναι και αυτο αναμεσα στα υποψηφια

Link to comment
Share on other sites

Το 1+6Τ είναι πολύ καλή περίπτωση, απλά να δούμε σε τι τιμή θα ξεκινάει,φυσικα και το S9+ είναι αρκετά καλό, και αυτή την στιγμή το βρίσκεις κάτω από 600€ που είναι πολύ καλή τιμή...
Link to comment
Share on other sites

φευγω εξωτερικο σε 20 μερες περιπου και θελω προχωρησω σε αγορα.δηλαδη σε ενα μηνα δυσκολα να μπορεσω να αγορασω ,θα εχω αλλα τρεξιματα.:/

μεχρι στιγμης προκρινεται το σ9 πλας αν και το oneplus 6 μου κλεινει το ματι

Link to comment
Share on other sites

φευγω εξωτερικο σε 20 μερες περιπου και θελω προχωρησω σε αγορα.δηλαδη σε ενα μηνα δυσκολα να μπορεσω να αγορασω ,θα εχω αλλα τρεξιματα.:/

μεχρι στιγμης προκρινεται το σ9 πλας αν και το oneplus 6 μου κλεινει το ματι

 

Πάντως να ξέρεις, όπου να'ναι παρουσιάζεται το 6t.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...