Jump to content

iPhone XR


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διόρθωσαν τα προβλήματα με την ram όποτε ναι παίζει ρόλο όλο αυτό και στην μπαταρία

Αν δεν περάσουν κάποιες μέρες δεν μπορούμε να ξέρουμε

Επίσης από συσκευή σε συσκευή όλα αλλάζουν δεν είναι δεδομένο ότι επειδή στην συσκευή μου δουλεύει καλά, το ίδιο θα συμβαίνει και στο iPad σου

 

Και στις 2 συσκευές μου η μπαταρία έχει χειροτερέψει (στο iphone xr βέβαια είναι λίγο καλύτερα) αλλά στο ipad του 2018 είναι τρεις χειρότερη... Μακάρι να έχεις δίκιο να φτιάξει γιατί το Ipad το φορτίζω κάθε μέρα εκεί που το φόρτιζα μία φορά στις 2 μέρες χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στη χρήση

Link to comment
Share on other sites

Και στις 2 συσκευές μου η μπαταρία έχει χειροτερέψει (στο iphone xr βέβαια είναι λίγο καλύτερα) αλλά στο ipad του 2018 είναι τρεις χειρότερη... Μακάρι να έχεις δίκιο να φτιάξει γιατί το Ipad το φορτίζω κάθε μέρα εκεί που το φόρτιζα μία φορά στις 2 μέρες χωρίς να έχω αλλάξει κάτι στη χρήση

 

Μιλάς για 13.2

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι γίνετε εδώ , 4.5 ώρες οθόνη με 72% μπαταρία ακόμη ;;; wtf?

 

 

 

Δε νομίζω, ανέβασε γράφημα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό το πόσταρα γιατί μου έκανε εντύπωση

 

 

 

Οι πρώτες 5 μπάρες από αριστερά ανήκουν στη προηγούμενη αποφόρτιση όσο και τη διάρκεια της φόρτισης. Είναι περίπου 90 λεπτά οθόνης αυτές. Οπότε σε εκείνο το επίπεδο μπαταρίας (65-70% από ότι βλέπω) είσαι περίπου στις 3:45 οθόνης, not bad....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες 5 μπάρες από αριστερά ανήκουν στη προηγούμενη αποφόρτιση όσο και τη διάρκεια της φόρτισης. Είναι περίπου 90 λεπτά οθόνης αυτές. Οπότε σε εκείνο το επίπεδο μπαταρίας (65-70% από ότι βλέπω) είσαι περίπου στις 3:45 οθόνης, not bad....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Έτσι ακριβώς

Δεν είναι άσχημα όμως για 3:30 ώρες και 70% υπόλοιπο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Α σορρυ δεν το κατάλαβα ότι μετράει όχι από την τελευταία διαρροής , είπα και ‘γώ...πάντως από αυτονομία μου θυμίζει το moto z play 1 , ήτοι 9 ώρες sot
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Α σορρυ δεν το κατάλαβα ότι μετράει όχι από την τελευταία διαρροής , είπα και ‘γώ...πάντως από αυτονομία μου θυμίζει το moto z play 1 , ήτοι 9 ώρες sot

 

Εάν δεις προσεκτικά το γράφημα θα καταλάβεις ότι αριστερά είναι πιο πράσινο με γραμμές

Είναι η περίοδος της φόρτισης. Από κάτω εκείνες οι μπάρες τις μετράει ώρες οθόνης αλλά εσυ δεν πρέπει να τις βάζεις μέσα στο σύνολο αφού φόρτιζε εκεινη την ώρα δεν ήταν αποσυνδεμένος ο φορτιστής.

 

Μόλις περάσουν ακριβώς 24 ώρες από την αποσύνδεση του φορτιστή τότε αυτό που γράφει με αυτό που όντως ισχύει είναι ακριβώς το ίδιο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να βάλω σύμβολα στο πληκτρολόγιο του ios , εννοώ να μπορώ να πατάω παρατεταμένα και να μπορώ πχ να βάζω το κόμμα .
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Θέλω να κάνω δώρο στη γυναίκα μου ένα smartwatch για να το συνδέσει με το XR.

Ποιο/α μου προτείνετε(εκτός από Apple) τα οποία να συνεργάζονται καλά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο???

 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Θέλω να κάνω δώρο στη γυναίκα μου ένα smartwatch για να το συνδέσει με το XR.

Ποιο/α μου προτείνετε(εκτός από Apple) τα οποία να συνεργάζονται καλά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο???

 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ...

 

Αν είναι μόνο για fitness χρήση, οποιο να ‘ναι.

 

Αν θελεις πραγματικό smart watch, με notifications, πυξίδα, κλήσεις, μουσική κλπ τότε ΜΟΝΟ Apple Watch.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Θέλω να κάνω δώρο στη γυναίκα μου ένα smartwatch για να το συνδέσει με το XR.

Ποιο/α μου προτείνετε(εκτός από Apple) τα οποία να συνεργάζονται καλά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο???

 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ...

 

Όπως είπε και ο από πάνω

Νομίζω το Apple Watch θα το λατρέψει

Το άλλο απλά θα την ενθουσιάσει

Εκτός μόνο εάν είναι τόσο fun του αθλητισμού εκεί αναγκαστικά πάρε garmin

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, την άποψή σας θέλω, θα ήθελα να γυρίσω μετά απο πολλά χρόνια στην apple (ειχα το 3gs κατι αιώνες πριν). Αξίζει το xr ακομα κατα την άποψή σας? ειναι δελεαστικό λόγω τιμής και διαβάζω πολλά θετικά για αυτό το τηλ. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, την άποψή σας θέλω, θα ήθελα να γυρίσω μετά απο πολλά χρόνια στην apple (ειχα το 3gs κατι αιώνες πριν). Αξίζει το xr ακομα κατα την άποψή σας? ειναι δελεαστικό λόγω τιμής και διαβάζω πολλά θετικά για αυτό το τηλ. Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα

Ότι και να πάρεις από iPhone 7 και μετά θα είσαι ευχαριστημένος

Δες ποσά λεφτά θέλεις να δώσεις και ανάλογα πάρε και συσκευή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά καλησπέρα, την άποψή σας θέλω, θα ήθελα να γυρίσω μετά απο πολλά χρόνια στην apple (ειχα το 3gs κατι αιώνες πριν). Αξίζει το xr ακομα κατα την άποψή σας? ειναι δελεαστικό λόγω τιμής και διαβάζω πολλά θετικά για αυτό το τηλ. Ευχαριστώ

 

Το XR όπως και η XS σειρά αποτελούν συσκευές της νέας γενιάς των iPhone και φυσικά αξίζουν ακόμα και σήμερα. Δεν προτείνω παλαιότερα μοντέλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω τη black friday για καμια προσφορα κ θα το χτυπήσω.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω τη black friday για καμια προσφορα κ θα το χτυπήσω.

 

Στην θέση σου θα έπαιρνα ένα καλό μεταχειρισμένο

Black Friday κανα iPhone 6 πάλι βλέπω να βγάζουν προσφορά στα 249€ χαχα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Black Friday κανα iPhone 6 πάλι βλέπω να βγάζουν προσφορά στα 249€ χαχα

 

Χαχαχα... Σωστός Τάσο! :p

P.S. 6s όχι 6 απλό . Να είμαστε αντικειμενικοί....χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα... Σωστός Τάσο! :p

P.S. 6s όχι 6 απλό . Να είμαστε αντικειμενικοί....χαχαχαχα

 

Όχι καλά είπα το 6

Έχει κανονικά 150 αλλά Black Friday σε μεγάλη προσφορά θα το δίνουν 249€ τελευταία 2 κομμάτια οποίος προλάβει

 

Είχε μια όντως προσφορά το καλοκαίρι 249€ το 6s και έκανα βλακεία δεν το πήρα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όχι καλά είπα το 6

 

Έχει κανονικά 150 αλλά Black Friday σε μεγάλη προσφορά θα το δίνουν 249€ τελευταία 2 κομμάτια οποίος προλάβει

 

 

 

Είχε μια όντως προσφορά το καλοκαίρι 249€ το 6s και έκανα βλακεία δεν το πήρα.

 

 

 

Ο Γερμανός το έχει 249€, εφόσον το βρεις

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός το έχει 249€, εφόσον το βρεις

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

349€ το έχει και δεν είναι και διαθέσιμο

Όποτε καλά είπα Black Friday θα έχουμε μεγάλη πτώση τιμών χαχα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ @protsimer και @tasos19s...

 

Πιο πολύ την ενδιαφέρουν τα notifications(κλήσεις,sms,...) άντε και λίγο fitness(heart rate,ποιότητα ύπνου)

Δεν την ενδιαφέρουν τα features για τρέξιμο,περπάτημα, δεν θα ακούει μουσική, δεν θα χρησιμοποιεί πυξίδα,...κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XR
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...