Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να το στείλεις;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω δει πάρα πολλά βίντεο για το συγκεκριμένο την τελευταία εβδομάδα λόγο της άγοράς που έκανα και δεν νομίζω ότι αν ψάξω θα το βρω στο ιστορικό του youtube. Τραβάς απλά την ώρα που βλέπεις βίντεο (τουλάχιστον εκεί λειτουργεί σίγουρα) με τους αντίχειρες τα 'πλαίσια' του βίντεο και πάνε πιο πέρα στην άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει πάρα πολλά βίντεο για το συγκεκριμένο την τελευταία εβδομάδα λόγο της άγοράς που έκανα και δεν νομίζω ότι αν ψάξω θα το βρω στο ιστορικό του youtube. Τραβάς απλά την ώρα που βλέπεις βίντεο (τουλάχιστον εκεί λειτουργεί σίγουρα) με τους αντίχειρες τα 'πλαίσια' του βίντεο και πάνε πιο πέρα στην άκρη.

 

Σε βίντεο δουλεύει το διαπίστωσα και ο ιδιος σε παιχνίδια δεν ξέρω αν γίνεται.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει την dev global rom. Αλλά πατάω τις τρεις τέλειες πάνω δεξιά, στην ενημέρωση τηλ, και δεν βγάζει επιλογή πακέτου ενημέρωσης. Πως γίνεται να την περάσω;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει την dev global rom. Αλλά πατάω τις τρεις τέλειες πάνω δεξιά, στην ενημέρωση τηλ, και δεν βγάζει επιλογή πακέτου ενημέρωσης. Πως γίνεται να την περάσω;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πατα 10 φορες πανω στο λογοτυπο.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Πατα 10 φορες πανω στο λογοτυπο.
Είσαι ηγέτης!!!! Σ ευχαριστώ!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είσαι ηγέτης!!!! Σ ευχαριστώ!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τιποτα να εισαι καλα!!!!

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

V10. 2.2 την πέρασε κάνεις; αλλαγές; εντυπώσεις;
Security patch είναι . Δεν νομίζω να μπορείς να αντιληφθείς κάτι ......

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα πριν από λίγο.... Είδα μεγάλη διαφορά στην διάρκεια της μπαταρίας, τουλάχιστον 20" περισσότερη :)

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χτες πήρα το συγκεκριμένο κινητό και θα ήθελα να ρωτήσω πιο τζαμακι μου προτείνετε.
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να ξεκλειδώσω τον bootloader σήμερα αλλά μου έγραφε να ξαναδοκιμάσω σε 360 ώρες. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 360 ώρες θα ξεκλειδώσει ή θα δούμε?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μεσα σε 2 ωρες με data μου εφαγε 4% χωρις να κανω απολυτως τιποτα. Δεν το αγγιξα καν. Εχω κακο σημα, 1-2 μπαρες δειχνει την περισσοτερη ωρα, αλλα ειναι φυσιολογικο αυτο το πραγμα? Πως το βλεπετε? Την AOD την εχω ενεργοποιημενη αλλα λειτουργει σε πολυ χαμηλη φωτεινοτητα.

 

Δεν ευθυνεται καποια εφαρμογη γιατι το βραδυ με κλειστα data μου εφαγε 5% μεσα σε 10 ωρες που ειναι φυσιολογικο νομιζω (ειχε κλεισει η AOD βεβαια λογω μηδενικου φωτος στο δωματιο). Hard reset εκανα στην προηγουμενη αναβαθμιση, οχι σε αυτη, αλλα και πριν καπου τοσο ετρωγε.

 

Αν το χρησιμοποιησω πολυ κιολας βγαζω δεν βγαζω να παω σπιτι μου φαινεται. Μπορει να ειχα περισσοτερες απαιτησεις και να μου κακοφαινεται, δεν ξερω.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μεσα σε 2 ωρες με data μου εφαγε 4% χωρις να κανω απολυτως τιποτα. Δεν το αγγιξα καν. Εχω κακο σημα, 1-2 μπαρες δειχνει την περισσοτερη ωρα, αλλα ειναι φυσιολογικο αυτο το πραγμα? Πως το βλεπετε? Την AOD την εχω ενεργοποιημενη αλλα λειτουργει σε πολυ χαμηλη φωτεινοτητα.

 

Δεν ευθυνεται καποια εφαρμογη γιατι το βραδυ με κλειστα data μου εφαγε 5% μεσα σε 10 ωρες που ειναι φυσιολογικο νομιζω (ειχε κλεισει η AOD βεβαια λογω μηδενικου φωτος στο δωματιο). Hard reset εκανα στην προηγουμενη αναβαθμιση, οχι σε αυτη, αλλα και πριν καπου τοσο ετρωγε.

 

Αν το χρησιμοποιησω πολυ κιολας βγαζω δεν βγαζω να παω σπιτι μου φαινεται. Μπορει να ειχα περισσοτερες απαιτησεις και να μου κακοφαινεται, δεν ξερω.

 

Με data ανοιχτά όλη μέρα έξω για δουλειά κλήσεις ομιλίας 45-55 λεπτά πολύ ίντερνετ ,email και social media το λιγότερο που μου έχει δώσει σε χρόνο ανοιχτής οθόνης είναι 8 ώρες.

Αν πάλι ,μέρες που είμαι όλη μέρα σπίτι,έχω κλειστά data και είμαι μόνο με wifi έχω από 10-11 ώρες ανοιχτή οθόνη νούμερα που θεωρώ ότι είναι κάτι παραπάνω από απίστευτα

Βέβαια είμαι με την τελευταία dev MIUI 10 9.11.27 και όχι με την global official

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσπάθησα να ξεκλειδώσω τον bootloader σήμερα αλλά μου έγραφε να ξαναδοκιμάσω σε 360 ώρες. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 360 ώρες θα ξεκλειδώσει ή θα δούμε?

 

Μετά που θα περάσουν οι 360 ξεκλειδώνεις κανονικά

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως μπορώ να αλλάξω κάποια εικονίδια στο miui?

 

Μπορείς να κατεβάσεις από τα θέματα κάποιο άλλο που να σου αρέσει και έτσι αλλάζεις και τα εικονίδια .Για να αλλάξεις κάποιο εικονίδιο μεμονωμένα δεν γνωρίζω.Αν δεν σου έχει στα θέματα επιλογές για να κατεβάσεις άλλαξε από τις ρυθμίσεις την περιοχή από Ελλάδα σε Ινδία

Edited by mplevris
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μετά από τις κανονικες ενημερωσεις, πλεον όταν στέλνω μήνυμα δεν έχω ήχο ειδοποίησης και ειδοποιηση πως λήφθηκε το μήνυμα μου. Και εσείς το ίδιο διαπιστώσατε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μετά από τις κανονικες ενημερωσεις, πλεον όταν στέλνω μήνυμα δεν έχω ήχο ειδοποίησης και ειδοποιηση πως λήφθηκε το μήνυμα μου. Και εσείς το ίδιο διαπιστώσατε;
Για δες στις ρυθμίσεις μηνυμάτων μήπως απενεργοποιηθηκε

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το delivery status και delivery sound

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

 

Μετά που θα περάσουν οι 360 ξεκλειδώνεις κανονικά

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Σ ευχαριστώ νάσαι καλά. Αναμένω τότε.

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μνμ στέλνετε 160 χαρακτήρες εμένα όχι

Κάνατε το sms mod ναι όλα κεφάλαια ελληνικα λέω

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μνμ στέλνετε 160 χαρακτήρες εμένα όχι

Κάνατε το sms mod ναι όλα κεφάλαια ελληνικα λέω

Είναι ενεργοποιημενο από τις ρυθμίσεις μηνυμάτων?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό τηλέφωνο μετά από mix 2 mi 8 lite oneplus 5t και htc u ultra, μου φαίνεται αστερι!

Αξίζει να το ρουταρω υπάρχει καμία καλή ρομ;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, πήρα μια και δεν δουλεύει.... Το έγραφε ισχυρίζεται ο πωλητής, στα ψιλά γράμματα....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Είναι ενεργοποιημενο από τις ρυθμίσεις μηνυμάτων?

 

Τι να ενεργοποιησω απι τις ρυθμισεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Τι να ενεργοποιησω απι τις ρυθμισεις;;;
Μηνύματα >ρυθμίσεις >use GSM alphabet>διακόπτης στο "on" e1d3b1918e47e185af9b6bfa4ca30db5.jpg Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...