Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχε ειπωθεί ότι θα βγει καινούριο μοντέλο πριν το 7 προφανώς με 5G, είχαν ανακοινώσει και ημερομηνία για Ιανουάριο.

Άρα το 2019 θα έχουμε 3 μοντέλα μαζί με το T στο τέλος της χρονιάς;

BTW στο καινούριο 6T Mclaren edition Θα βάλουν την καινούρια πιο γρήγορη φόρτιση πέρα από τα 10gb ram.

 

 

Παντος 10GB ram είναι όπως και να το κάνεις υπερβολή...

Όπως πιστευω ότι οι πρώτες 5G συσκευές,της πρώτης γενιάς τουλάχιστον δεν θα μπορούν να προσφέρουν τις δυνατότητες που θα έχουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γεια σας... Εχω το OnePlus 6t 8GB και νονιζω εχω ενα προβλημα... Στην λειτουργεια βιντεο και slowmotion , οταν ειμαι καπου που δεν ειναι πολυ φωτινα... Π.χ μεσα στο σπιτι... Αναβωσφηνη καπως η οθονη... Αν ομως βγω εξω(που εχει φως περισσοτερο ειναι μια χαρα... Ξερει κανεις τιποτα??
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το γράψεις σε βίντεο και να το ανεβάσεις, για να καταλάβουμε τι εννοείς και να μπορέσουμε να βοηθήσουμε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες εδω στο 2:02 θα φανει το ιδιο προβλημα... Βασικα μπορει να ειναι και ετσι δεν ξερω

 

Κάποιος το είχε ξαναρωτήσει για το slow motion, λογικά είναι το flicker της λάμπας σου που δεν το βλέπεις με γυμνό μάτι αλλα το πιάνει στο slow motion.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάνεις που πήγε το app locker που βρίσκεται μέσα στο Security & locker screen στην έκδοση 9.0.7, διότι δεν το βρίσκω πλέον.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάνεις που πήγε το app locker που βρίσκεται μέσα στο Security & locker screen στην έκδοση 9.0.7, διότι δεν το βρίσκω πλέον.
Στα utilities είναι.

 

Sent from my ONEPLUS 6T

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι μου κάνει ενημέρωση των εφαρμογών ενώ βρίσκομαι σε δίκτυο κινητής. Δεν μπορώ να επιλέξω μόνο όταν είμαι συνδεδεμένος σε WiFi; αν ναι που βρίσκεται η επιλογή γτ έχω φάει το κόσμο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι μου κάνει ενημέρωση των εφαρμογών ενώ βρίσκομαι σε δίκτυο κινητής. Δεν μπορώ να επιλέξω μόνο όταν είμαι συνδεδεμένος σε WiFi; αν ναι που βρίσκεται η επιλογή γτ έχω φάει το κόσμο.

 

 

Μπες στο Play Store --> Ρυθμίσεις και έχει επιλογή πάνω πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Τι νέα? Πολύ ησυχία επεσε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τι νέα? Πολύ ησυχία επεσε

 

τι θελεις να γεμισουμε μηνυματα σαν το νημα γνωστου κινηυτου με πρασινες οθονες?

αφου το κινητο δουλευει μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

τι θελεις να γεμισουμε μηνυματα σαν το νημα γνωστου κινηυτου με πρασινες οθονες?

αφου το κινητο δουλευει μια χαρα!

 

Χαχαχαααα...ωραία σπόντα. Δεν είπες ότι έχει και σχεδόν τα διπλά λεφτά...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Η έλευση του 6τ και η πολύ καλη τιμή που βρέθηκε το 6 χωρίς να έχει τόσο τρομερές αλλαγές θεωρώ ότι κρατάνε το νήμα πιο ήσυχο.

Κακο δεν είναι βέβαια.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Είναι και η συσκευή απροβληματιστη παιδιά ολα ρολόι δουλεύουν.

Από τις πιο απροβληματιστες συσκευές που επιασα, ούτε drain ούτε αλλα θέματα άψογη σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό γιατί πιάνει λίγο φως σε κάθε frame per second

Κάποιος το είχε ξαναρωτήσει για το slow motion, λογικά είναι το flicker της λάμπας σου που δεν το βλέπεις με γυμνό μάτι αλλα το πιάνει στο slow motion.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία ambient display μου σκάει notification "Download Manager" κ μολις παω να το ανοίξω εξαφανίζεται..

Έχεις κάνεις ιδέα τι φάση? Το χει παρατηρήσει κάνεις άλλος?

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία ambient display μου σκάει notification "Download Manager" κ μολις παω να το ανοίξω εξαφανίζεται..

Έχεις κάνεις ιδέα τι φάση? Το χει παρατηρήσει κάνεις άλλος?

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

και εμενα το ιδιο... και μαλιστα εμφανιζει το τελευταιο αρχειο που εκανα download πριν πολλες ημερες. Καποιο bug θα ειναι λογικα.

Link to comment
Share on other sites

 

Αρχισαν και τα πρωτα unboxing για το mclaren edition.

Προσωπικα μου αρεσουν παρα πολυ οι λεπτομερειες στη σχεδιαση αλλα μεχρι εκει.

710 ευρω δεν θα εδινα για το ιδιο ακριβως τηλ.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

 

Αρχισαν και τα πρωτα unboxing για το mclaren edition.

Προσωπικα μου αρεσουν παρα πολυ οι λεπτομερειες στη σχεδιαση αλλα μεχρι εκει.

710 ευρω δεν θα εδινα για το ιδιο ακριβως τηλ.

Πανέμορφο αλλα και ακριβό, σχεδον το ιδιο κινητο αγγίζει τα 700 ευρω πλεον. Θα το σκεφτομουν εαν ηταν στα 650-660 γιατι εχει μεγαλυτερη μνημη ραμ και ακομα πιο γρηγορο φορτιστη.

Link to comment
Share on other sites

και εμενα το ιδιο... και μαλιστα εμφανιζει το τελευταιο αρχειο που εκανα download πριν πολλες ημερες. Καποιο bug θα ειναι λογικα.

 

Το ιδιο κάνει και σε εμένα στο 6.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

 

Αρχισαν και τα πρωτα unboxing για το mclaren edition.

Προσωπικα μου αρεσουν παρα πολυ οι λεπτομερειες στη σχεδιαση αλλα μεχρι εκει.

710 ευρω δεν θα εδινα για το ιδιο ακριβως τηλ.

 

Η τιμη του,δεδομενου οτι μιλαμε για την μεγαλη εκδοση απο πλευρας specs αλλα και την ολη φαση limited τα αξιζει τα παραπανω λεφτα ανετα. Αλλος βεβαια μπορει να αγορασει το Note 9 στα ιδια χρηματα,ειναι καθαρα πως το βλεπει ο καθενας για τον εαυτο του.

 

Το μονο προβλημα ειναι ποιος δινει(υποθετικα μιλωντας προφανως γιατι σιγουρα θα πουλησει)700ευρω για το 6t,οταν σε λιγο καιρο αναμενονται τα νεα κινητα με snap855.

Επισης αυτες οι limited edition εχουν και το κακο οτι σε βαθος χρονου αν βγει προβλημα το κινητο μονο επισκευαζεται,δεν παιζει το ενδεχομενο αντικαταστασης γιατι πολυ απλα δεν θα βγουν αλλες συσκευες αργοτερα. Γενικα σε ηλεκτρονικα προιοντα που τα δουλευουμε συνεχεια,δεν ειμα πολυ οπαδος των limited edition προσωπικα,που εν μερη πιο πολυ για συλογη ειναι.

 

Τωρα για την συγκριση με το mate ισχυουν αυτα που γραφονται για τα θεματα με τις οθονες,αλλα αν δεν σου τυχει καποιο θεμα τοτε μιλαμε για τελειως αλλες κατηγοριες κινητων.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Όντως η 1+ είδε την ραγδαία αύξηση στις πωλήσεις διότι η T-Mobile που συνεργάστηκε, το έδινε δωρεάν με την επιλογή συγκεκριμένου πρόγραμματος ή με discount που έβγαινε στα 200$
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...