Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρυθμίσεις.....μπαταρία.....χρήση μπαταρίας......κατεβαίνω κάτω και επιλέγω ενημέρωση λογισμικού ... βλέπω ότι έχει ενημέρωση 9.1.. τι ειναι ??? γιατί δεν την βρίσκει στις ενημερώσεις του λογισμικού? Edited by vasicristo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Νωρίς, νωρίς...

 

https://m.gsmarena.com/honor_9x_gets_certified_at_chinas_3c-news-37372.php

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Google apps θα εχει, ή.....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κι εδώ. Εύχομαι να μην είναι η τελευταία... 53e4975f0d3d03f426f8e44453d4e333.jpg

 

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Είμαι με την Oreo. WiFi calling επιλογή σου έχει;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με την Oreo. WiFi calling επιλογή σου έχει;

Μετα από αυτή την αναβαθμιση επανηλθε το wifi calling.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε την 8 είχες;

 

Όχι την 9 αυτή που ανεβασε και το παιδι απο πανω.

Link to comment
Share on other sites

με την αναβαθμιση εμφανιστηκε η ρυθμιση για vowifi, ομως και ενω η ενδειξη υπαρχει κανονικα πανω αριστερα ,αυτο που σε παλιοτερα posts αναφερθηκε ,οτι δηλαδη σε λειτουργία πτησης μπορεις να κανεις κληση, σε εμενα δεν ισχυει.. ειναι σιγουρο οτι μπορει να γινει αυτο???
Link to comment
Share on other sites

με την αναβαθμιση εμφανιστηκε η ρυθμιση για vowifi, ομως και ενω η ενδειξη υπαρχει κανονικα πανω αριστερα ,αυτο που σε παλιοτερα posts αναφερθηκε ,οτι δηλαδη σε λειτουργία πτησης μπορεις να κανεις κληση, σε εμενα δεν ισχυει.. ειναι σιγουρο οτι μπορει να γινει αυτο???

 

Λειτουργεί κανονικότατα και σε λειτουργία πτήσης μολις το δοκιμασα. Υποψιν με το που βαλεις τη λειτουργία πτησης κλεινει το wifi και πρέπει να το ξανανοιξεις ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λύθηκε και το θέμα με το WiFi calling οποίος βρει και άλλες αλλαγές ας ανεβάσει εδώ. Εγω ως τώρα βρήκα μόνο που πρόσθεσαν ένα μαύρο θεμα
Link to comment
Share on other sites

Ωραια λύθηκε και το θέμα με το WiFi calling οποίος βρει και άλλες αλλαγές ας ανεβάσει εδώ. Εγω ως τώρα βρήκα μόνο που πρόσθεσαν ένα μαύρο θεμα

Μαυρο θεμα να εφαρμοζει σε ολοκληρο το συστημα; δηλαδη μαυρο θεμα κ στις ρυθμισεις, κλησεις και παει λεγοντας;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το τελευταίο security update και μου κόλλησε... Το έκανα hard reset και εμφάνισε το WiFi calling... Α οκ... Έρχομαι δεύτερος μάλλον..
Link to comment
Share on other sites

Ωραια λύθηκε και το θέμα με το WiFi calling οποίος βρει και άλλες αλλαγές ας ανεβάσει εδώ. Εγω ως τώρα βρήκα μόνο που πρόσθεσαν ένα μαύρο θεμα

 

 

Αγαπητέ το μαύρο θέμα που υπάρχει? αν έχεις την καλοσύνη..

Edited by panagiog
Link to comment
Share on other sites

Από χθες ήρθε και σε εμένα η αναβάθμιση για την 9, το ερώτημα είναι: προχωράω ή όχι; Με την 8 είμαι μια χαρά, το τηλέφωνο λειτουργεί υποδειγματικά, με την 9 θα συνεχίσει να λειτουργεί έτσι ή θα έχω θέματα σαν αυτά που γράφτηκαν στο παρόν τοπικ όταν πριν λίγο καιρό δόθηκε η 9 και μετά αποσύρθηκε;

Επίσης, όσοι κάνατε την αναβάθμιση, κάνατε μετά και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ή το αφήσατε έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Μου εμφάνισε ένα μαύρο θέμα στα θέματα αλλά δεν είναι τίποτα σπουδαίο είναι μαύρο μόνο στην ταπετσαρία. Αν θέλεις ένα ψιλό δουλεύει καλά και είναι μαύρο και στο μενού και σε όλα κατέβασε από το play Store το p30 black emui
Link to comment
Share on other sites

Την εγκατέστησα σήμερα πρωί. 9.01.162. Παρατήρησα ότι η μπαταρία σαν να ξοδεύεται πιο γρήγορα. Θα το παρακολουθήσω 2-3 μέρες. Παίζει το ενδεχόμενο να πάω σε downgrate στην 8 που ήταν μια χαρά. Αναρωτιέμαι αν όσοι την έχετε εγκαταστήσει προσέξατε κάποια αλλαγή με την αυτονομία της συσκευής...
Link to comment
Share on other sites

Απο χτες που περασα και εγω την ιδια, δεν παρατηρησα καποια διαφορα. Βεβαια σημερα ημουν με το 4g ολη τη μερα και οχι με wifi, οποτε δεν μπορω να βγαλω συμπερασματα ακομη. Θα δειξει τις επομενες ημερες.
Link to comment
Share on other sites

Μου εμφάνισε ένα μαύρο θέμα στα θέματα αλλά δεν είναι τίποτα σπουδαίο είναι μαύρο μόνο στην ταπετσαρία. Αν θέλεις ένα ψιλό δουλεύει καλά και είναι μαύρο και στο μενού και σε όλα κατέβασε από το play Store το p30 black emui

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...μια ερώτηση για όσους ξέρουν σίγουρα σχετικά με την λειτουργία vowifi. Η συγκεκριμένη υπηρεσία λειτουργεί τέλεια αν μεταβεις σε λειτουργία πτήσης, απενεργοποιώντας έτσι το σήμα δικτύου , και στη συνέχεια αφού ενεργοποιήσεις wifi να δέχεσαι και να κάνεις κλήσεις μόνο μέσω wifi. Οκ. όλα καλά μέχρι εδώ. Αν όμως ΔΕΝ είσαι σε λειτουργία πτήσης και απλά βρισκεσε σε χώρο με κακό σήμα δικτύου , αλλα με καλο σγμα wifi, αναλαμβάνει αυτόματα να γεφυρώσει το πρόβλημα το vowifi? Δηλαδή την ώρα που θα μιλάς και λόγω σήματος χάνεις την συνδεση το vowifi επεμβαίνει και κάνει μετάβαση αυτόματα μέσω wifi????? Εχω προβλημα με το σημα δικτυου στον χωρο εργασίας και ενω υπαρχει συνδεση wifi ,οι χαμενες κλησεις δεν απουσιάζουν. Σκέφτομαι μηπως τελικά πρεπει να εισαι εκτος δικτυου με ενεργοποιημενη λειτουργία πτησης για να δουλέψει το vowifi..... ή το ένα ή το άλλο δηλαδή
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...μια ερώτηση για όσους ξέρουν σίγουρα σχετικά με την λειτουργία vowifi. Η συγκεκριμένη υπηρεσία λειτουργεί τέλεια αν μεταβεις σε λειτουργία πτήσης, απενεργοποιώντας έτσι το σήμα δικτύου , και στη συνέχεια αφού ενεργοποιήσεις wifi να δέχεσαι και να κάνεις κλήσεις μόνο μέσω wifi. Οκ. όλα καλά μέχρι εδώ. Αν όμως ΔΕΝ είσαι σε λειτουργία πτήσης και απλά βρισκεσε σε χώρο με κακό σήμα δικτύου , αλλα με καλο σγμα wifi, αναλαμβάνει αυτόματα να γεφυρώσει το πρόβλημα το vowifi? Δηλαδή την ώρα που θα μιλάς και λόγω σήματος χάνεις την συνδεση το vowifi επεμβαίνει και κάνει μετάβαση αυτόματα μέσω wifi????? Εχω προβλημα με το σημα δικτυου στον χωρο εργασίας και ενω υπαρχει συνδεση wifi ,οι χαμενες κλησεις δεν απουσιάζουν. Σκέφτομαι μηπως τελικά πρεπει να εισαι εκτος δικτυου με ενεργοποιημενη λειτουργία πτησης για να δουλέψει το vowifi..... ή το ένα ή το άλλο δηλαδή

 

Εφοσον εχεις ενεργοποιημενο το vowifi και εισαι συνδεμενος σε καποιο wifi δικτυο η κληση γινεται αποκλειστικά απο αυτο και οχι απο το σημα της εταιριας κινητής τηλεφωνιας που χρησιμοποιείς. Επισης αν μεταβείς μιλώντας με vowifi σε περιοχη που δεν εχει καλο σημα το wifi θα μεταβει σε volte με χρηση δεδομένων ετσι ώστε να συνεχισει η εύρυθμη λειτουργία της κλησης σου.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εχεις ενεργοποιημενο το vowifi και εισαι συνδεμενος σε καποιο wifi δικτυο η κληση γινεται αποκλειστικά απο αυτο και οχι απο το σημα της εταιριας κινητής τηλεφωνιας που χρησιμοποιείς. Επισης αν μεταβείς μιλώντας με vowifi σε περιοχη που δεν εχει καλο σημα το wifi θα μεταβει σε volte με χρηση δεδομένων ετσι ώστε να συνεχισει η εύρυθμη λειτουργία της κλησης σου.

 

ευχαριστω για την αμεση απάντηση. Ελπίζω όντως να είναι ετσι. Εχοντας ομως ενεργοποιημενο το vowifi ,συνδεδεμενος σε wifi σε κατασταση αναμονής το σημα πνω αριστερα εχει την ενδηξη volte.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...