Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας. Γνωρίζει κάποιος αν το poco μπορεί να παίξει εφαρμογές που απαιτούν flash player;

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Έχει κανείς καμιά ιδέα για το παραπανω ζήτημα;

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν όλες οι υπόλοιπες την έχουν. Μόνο στου Bsg λείπει... Αλλά έτσι κι αλλιώς για βίντεο, η μαμά κάμερα είναι πιο ικανή...

 

Στη μαμά κάμερα όμως αργή κίνηση είναι στα τελευταία δευτερόλεπτα, λίγο χαζό γιατί δε μπορείς να ξέρεις ποιο σημείο τράβηξε σε slow motion. Εγώ θέλω να τραβάω από την αρχή

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Στη μαμά κάμερα όμως αργή κίνηση είναι στα τελευταία δευτερόλεπτα, λίγο χαζό γιατί δε μπορείς να ξέρεις ποιο σημείο τράβηξε σε slow motion. Εγώ θέλω να τραβάω από την αρχή

 

για το παραπανω εχουν ξαναμιλησει προσφατα. κανε μια αναζητηση και θα το βρεις

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Στη μαμά κάμερα όμως αργή κίνηση είναι στα τελευταία δευτερόλεπτα, λίγο χαζό γιατί δε μπορείς να ξέρεις ποιο σημείο τράβηξε σε slow motion. Εγώ θέλω να τραβάω από την αρχή
6.1_GCam_MJL_v3_Miniflex-beta9.apk

 

Καλημέρα και καλή χρονιά. Με αυτή λειτουργεί μόλις τώρα το δοκίμασα.

 

Η άλλη του Urnyx 7.2 v1.8 που έχω κρασαρ ει.

 

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.Τις τελευταιες ημερες δεν μου δειχνει ειδοποιησεις απο το GMAIL ενω πριν ερχονταν κανονικα.Εχει κανεις το ιδιο θεμα; Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι μια ενημερωση που εκανε προσφατα ο pocolauncher μηπως κατι δεν δουλευει σωστα
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.Τις τελευταιες ημερες δεν μου δειχνει ειδοποιησεις απο το GMAIL ενω πριν ερχονταν κανονικα.Εχει κανεις το ιδιο θεμα; Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι μια ενημερωση που εκανε προσφατα ο pocolauncher μηπως κατι δεν δουλευει σωστα

 

το δικο μου ειναι οκ.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Καλή χρονιά!

Παλιά με miui 10 το app του καιρού έδειχνε τον καιρό αναλογα με το που βρισκομουν. Τωρα πρεπει να του πω εγω για πια τοποθεσία να δειξει καιρό. Φτιάχνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Καλή χρονιά!

 

Παλιά με miui 10 το app του καιρού έδειχνε τον καιρό αναλογα με το που βρισκομουν. Τωρα πρεπει να του πω εγω για πια τοποθεσία να δειξει καιρό. Φτιάχνει αυτό?

Άλλαξε χώρα, βάλε Ινδία ή Ελβετία και στις ρυθμίσεις του καιρού θα σου βγάλει εντοπισμός.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε χώρα, βάλε Ινδία ή Ελβετία και στις ρυθμίσεις του καιρού θα σου βγάλει εντοπισμός.

Εβαλα Ελβετία αλλα δεν αλλαξε κατι. Μιλαμε για το application του καιρού του miui έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα Ελβετία αλλα δεν αλλαξε κατι. Μιλαμε για το application του καιρού του miui έτσι?

Στις ρυθμίσεις της συσκευής :lol:

Ρυθμίσεις>Πρόσθετες ρυθμίσεις>περιοχή

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα Ελβετία αλλα δεν αλλαξε κατι. Μιλαμε για το application του καιρού του miui έτσι?
Πατάς εντοπισμός. 4ca7f2a455508481aa618dff66790280.jpg22a65a98907100c7fde2cfed46b82ddf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται οτι στο region αλλαξα σε Ελβετία. Στις ρυθμίσεις του καιρού δε μου βγαζει εντοπισμό. Μονο τις δημοφιλείς πόλεις.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται οτι στο region αλλαξα σε Ελβετία. Στις ρυθμίσεις του καιρού δε μου βγαζει εντοπισμό. Μονο τις δημοφιλείς πόλεις.

Πάτα τον εντοπισμό και θα σου βγάλει την περιοχή σου.

3c5c1874aa1f6d3af35b38af692a55ed.jpg

Και να έχεις on την ακρίβεια τοποθεσίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά.

Θα ήθελα να περάσω μια έκδοση καθαρό android η οποία να είναι απροβληματιστη και να μην ασχοληθώ με κάτι που δεν δουλεύει.

Καλό θα ήταν νά έχει και gcam.

Έχετε να προτείνετε κάποια, μαζί με οδηγίες twrp μιας και έχω καιρό να φλασαρω; Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά.

Θα ήθελα να περάσω μια έκδοση καθαρό android η οποία να είναι απροβληματιστη και να μην ασχοληθώ με κάτι που δεν δουλεύει.

Καλό θα ήταν νά έχει και gcam.

Έχετε να προτείνετε κάποια, μαζί με οδηγίες twrp μιας και έχω καιρό να φλασαρω; Ευχαριστώ!

Απροβληματιστη ρομ ή απροβληματιστο κερνελ δεν θα βρεις. Το θέμα είναι να έχεις χρόνο για πειράματα.

Το τηλέφωνο είναι τόσο δυνατό που κατά την γνώμη μου η μαμά ρομ είναι εντάξει και σε μπαταρία και απόδοση.

 

Πρώτη φορά μετα από 10+ χρόνια δεν έχω root ή custom rom, πίστεψέ με έχω ηρεμήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλα όχι, μια χαρα βρήσκεις απροβληματιστες ρομ. Με το ποκο δεν εχω ασχοληθει ιδιαίτερα γιατι το miui απο την εκδοση 10 και μετα ειναι πολυ καλο για εμένα, αλλά για κανεναν μήνα που είχα pixel experience με android 9 ομως δεν είχε κανένα θέμα.

 

Root δεν κάνεις για τις custom roms (δεν χρειάζεται καν να είσαι root για να αλλάξεις ρομ) κάνεις για πράγματα όπως το adaway ωστε να μη ξαναδεις διαφήμηση σε καμία εφαρμογή, το σβήσιμο εφαρμογών που δεν θες και άλλα διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά.

Θα ήθελα να περάσω μια έκδοση καθαρό android η οποία να είναι απροβληματιστη και να μην ασχοληθώ με κάτι που δεν δουλεύει.

Καλό θα ήταν νά έχει και gcam.

Έχετε να προτείνετε κάποια, μαζί με οδηγίες twrp μιας και έχω καιρό να φλασαρω; Ευχαριστώ!

εγω ειχα pixel experience η οποια ηταν παρα πολυ καλη απλα γυρισα στη μαμα για να εχω εγγυηση
Link to comment
Share on other sites

Το miui με τον Poco launcher είναι εξαιρετικό. Αντίθετα το pure Android επειδή ακριβώς είναι βασικό του λείπουν πολλά. Και ειδικά οι custom ROMs είναι κουραστικές γιατί πάντα κάτι δεν θα δουλεύει.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα pixel experience η οποια ηταν παρα πολυ καλη απλα γυρισα στη μαμα για να εχω εγγυηση

 

Αν το εκανες ρουτ το κινητο, την εγγυηση την εχεις χασει, εκτος αν μπορεις να το γυρισεις και να μη φανει οτι το κανες ρουτ. Αν ομως απλα ξεκλειδωσες bootloader, δεν εχεις θεμα εγγυησης. Το ειπε σε βιντεο στο YouTube και αυτος που το παρουσιαζε στην Ινδια.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Το να βγαλεις το ρουτ ειναι τοσο ευκολο όσο να πατήσεις απλα Uninstall μέσα στο Magisk οπότε αστείο να λέμε οτι χάνουμε εγγύηση από το root.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με pixel experience (10) πλέον βλέπω ένα τηλέφωνο, πιο smooth, πιο γρήγορο και προς το παρόν χωρίς το παραμικρό bug.

Πολύ καλή δουλειά!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...