Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα δεν μ ηρθε τπτ. Ακομη στην 10.2.2 με εχει

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Είσαι στην σταθερή. Ακολουθείς τις αναβαθμίσεις της σταθερής.

Κάθε Παρασκευή έχουμε αναβάθμιση στη beta

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είσαι στην σταθερή. Ακολουθείς τις αναβαθμίσεις της σταθερής.

Κάθε Παρασκευή έχουμε αναβάθμιση στη beta

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

στγβ 9.3.1 που ειχα βαλει ειχα δονησεις στο κιν σαν να μου ερχετε ειδοποιηση συν οτι μου εδειχνε οτι κανει συνεχεια ληψεις απο το fb και απο το messenger που ποτε δεν υπηρχαν οποτε ξαναγυρισα στην stable

τα φτιαξανε αυτα ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και κατεβάζω την stable OTA 10.2.3.0, 560 Mb

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πέρα από το patch Φεβρουαρίου, βλέπω ότι έχει προστεθεί η δυνατότητα για face unlock με τοποθεσία Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και κατεβάζω την stable OTA 10.2.3.0, 560 Mb

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πέρα από το patch Φεβρουαρίου, βλέπω ότι έχει προστεθεί η δυνατότητα για face unlock με τοποθεσία Ελλάδα

τα υπολοιπα που εχουν οι dev με το σταγονομετρο
Link to comment
Share on other sites

Αστραπιαίο το ξεκλείδωμα με πρόσωπο που προστέθηκε στο poco.

Πιο γρήγορο από το (εξαιρετικό επίσης) mi8...

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους

 

Screenshot-2019-03-08-14-51-38-903-com-android-updater.png

 

Καλησπέρα. Και εμένα μόλις την εγκατέστησε, αλλά τι έξτρα έχουν προσθέσει τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει και επιλογη να ξεκλειδωνεις το κινητο με το προσωπο.

 

Κατι αλλο, τζαμακι μου προτεινετε να παρω και αν ναι ποιο; Φοραω τη Spigen.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Και εμένα μόλις την εγκατέστησε, αλλά τι έξτρα έχουν προσθέσει τελικά?

Διορθώσεις λογισμικού μόνο νομίζω

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι κι εγω να το παρω απο ελληνικο καταστημα που να μου προσφερει 2 χρονια εγγυηση.

Απο οτι ειδα ολες οι γνωστες αλυσιδες (public, kotsovolos, mediamarkt) το εχουν στα 359€.

Μπορειτε να μου προτεινετε καποιο φθηνοτερο καταστημα; Στο skroutz που κοιταξα παιζουν φθηνοτερα αλλα σιγουρα ειναι εισαγωγη απο Κινα κ δε ξερω τι ισχυει με την εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

Μια διαφορά που ήδη παρατήρησα είναι πως δε γράφει πλέον cosmote και Vodafone, αλλά sim 1 και sim 2

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μερικες ερωτησεις: τζαμακι μου προτεινετε να παρω και αν ναι ποιο; Φοραω τη θηκη Spigen.

 

-Επισης να φτιαξω λογαριασμο χιαομι, εχεις κανενα κερδος ή μονο ενα κωδικο επιπλεον να θυμασαι;

 

-Εχει υπερβολικα πολλες ειδοποιησεις στο notification bar και δεν μπορω να τις κρυψω... Τι σκ@τολογισμικο ειναι αυτο; Πρεπει να μου βγει η γλωσσα εξω μεχρι να βρω μια ρυθμιση. Και μαλιστα λογω του σεμεδακιου της γιαγιας δεν δειχνει καμια ειδοποιηση πανω, αλλα μονο την ωρα... Πρεπει να σειρω κατω τη μπαρα για να δω.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τι διορθώνει τελικά η ενημέρωση.

Aπό ότι φαίνεται τα πρόσθετα της κάμερας και άλλα διάφορα που είναι στην beta πάνε για την επόμενη ενημέρωση.

 

Changelog:

Ρυθμίσεις

Επιδιόρθωση: Δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση του φορητού σημείου πρόσβασης όταν το όνομα συσκευής είχε οριστεί σε μέγιστο μήκος

Σύστημα

Fix: Ενημερωμένη ενημερωμένη έκδοση κώδικα ασφαλείας Android

Μηχάνημα εγγραφής

Επιδιόρθωση: Η κατάσταση εγγραφής δεν ενημερώθηκε στο σκιά ειδοποίησης όταν μια ηχογράφηση ήταν σε παύση

Τηλέφωνο

Fix: Τα στοιχεία UI για εναλλαγή μεταξύ των φωτογραφικών μηχανών κατά τη διάρκεια των κλήσεων βίντεο εμφανίστηκαν εσφαλμένα

Επίλυση: Οι ειδοποιήσεις σχετικά με τις εισερχόμενες κλήσεις εξαφανίστηκαν μετά από 5 δευτερόλεπτα κατά τις βιντεοκλήσεις

Κλειδαριά οθόνης, Γραμμή κατάστασης, Γραμμή ειδοποιήσεων

Fix: Τα στιγμιότυπα οθόνης δεν λειτουργούσαν πάντα σωστά

Επιδιόρθωση: Το εικονίδιο του ακουστικού εξαφανίστηκε μερικές φορές

Fix: Δεν ήταν δυνατή η χρήση δακτυλικών αποτυπωμάτων για να ξεκλειδώσετε τη συσκευή όταν ήταν κλειδωμένη κατά τη διάρκεια μιας κλήσης

Επιδιόρθωση: Δεν ήταν δυνατή η απαγόρευση των επιπλεόντων κοινοποιήσεων

Fix: Το κουμπί που σας επιστρέφει σε μια τρέχουσα κλήση επικαλύπτεται με το χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο fresh install στην pie στο poco, ξερει κανεις ποσα GB μενουν ελευθερα στο Poco 64GB kai στο Poco 128GB?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω πάρει το κινητό (128GB ) για την κοπέλα μου εδώ και 2 μήνες. (για όσους ενδιαφέρονται το πήρα από μαγαζί σκρουτζ του Πειραιά, γνωστό, χωρίς τον ΦΠΑ και βγήκε στα 272€).

Έχει εμφανίσει το πρόβλημα με το touch screen freeze (το κλειδώνει-ξεκλειδώνει και επανέρχεται). Το κάνει 1-2 φορές την ημέρα ή και καθόλου για πχ 4-5 ημέρες. Περίεργο πράγμα. Διάβασα ότι με το update του Μαρτίου μπορεί να διορθωθεί το θέμα (σε περίπτωση που δεν, θα το στείλω πίσω, ευτυχώς έχουμε back up κινητό).

 

Ωστόσο, ενώ μου είπε η κοπέλα μου ότι είδε σήμερα μία αναβάθμιση λογισμικού και περίμενε να έρθει σπίτι από την δουλειά και να την κάνει μετά, όταν ήρθε σπίτι (πριν κάνα μισάωρο) , η αναβάθμιση δεν εμφανιζόταν. Μήπως την απέσυραν για κάποιο λόγο; Γνωρίζουμε κάτι;

Thanx :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω πάρει το κινητό (128GB ) για την κοπέλα μου εδώ και 2 μήνες. (για όσους ενδιαφέρονται το πήρα από μαγαζί σκρουτζ του Πειραιά, γνωστό, χωρίς τον ΦΠΑ και βγήκε στα 272€).

Έχει εμφανίσει το πρόβλημα με το touch screen freeze (το κλειδώνει-ξεκλειδώνει και επανέρχεται). Το κάνει 1-2 φορές την ημέρα ή και καθόλου για πχ 4-5 ημέρες. Περίεργο πράγμα. Διάβασα ότι με το update του Μαρτίου μπορεί να διορθωθεί το θέμα (σε περίπτωση που δεν, θα το στείλω πίσω, ευτυχώς έχουμε back up κινητό).

 

Ωστόσο, ενώ μου είπε η κοπέλα μου ότι είδε σήμερα μία αναβάθμιση λογισμικού και περίμενε να έρθει σπίτι από την δουλειά και να την κάνει μετά, όταν ήρθε σπίτι (πριν κάνα μισάωρο) , η αναβάθμιση δεν εμφανιζόταν. Μήπως την απέσυραν για κάποιο λόγο; Γνωρίζουμε κάτι;

Thanx :)

Το ίδιο έγινε και με το δικό μου κινητό,δεν μου εμφανιζει πλεον την αναβαθμιση,ενω απ το πρωι μεχρι πριν λιγο μου την εμφανιζε..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μου έβγαλε να κατεβάσω την καινούργια έκδοση πριν από 2-3 ώρες αλλά έκανα έναν καθαρισμό εκεί την στιγμή και από τότε πατάω να κάνει update για να την ξανακατέβει αλλά λμου λέι ότι δεν υπάρχει καινούργια έκδοση.Τι γίνετε τώρα ,θα μου ξαναέρθει;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μου έβγαλε να κατεβάσω την καινούργια έκδοση πριν από 2-3 ώρες αλλά έκανα έναν καθαρισμό εκεί την στιγμή και από τότε πατάω να κάνει update για να την ξανακατέβει αλλά λμου λέι ότι δεν υπάρχει καινούργια έκδοση.Τι γίνετε τώρα ,θα μου ξαναέρθει;

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.. Και εγώ περιμένω κάποια απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μερικες ερωτησεις: τζαμακι μου προτεινετε να παρω και αν ναι ποιο; Φοραω τη θηκη Spigen.

 

-Επισης να φτιαξω λογαριασμο χιαομι, εχεις κανενα κερδος ή μονο ενα κωδικο επιπλεον να θυμασαι;

 

-Εχει υπερβολικα πολλες ειδοποιησεις στο notification bar και δεν μπορω να τις κρυψω... Τι σκ@τολογισμικο ειναι αυτο; Πρεπει να μου βγει η γλωσσα εξω μεχρι να βρω μια ρυθμιση. Και μαλιστα λογω του σεμεδακιου της γιαγιας δεν δειχνει καμια ειδοποιηση πανω, αλλα μονο την ωρα... Πρεπει να σειρω κατω τη μπαρα για να δω.

 

Μπορει καποιος να μου απαντησει;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνετε στο site και κατεβάστε την εσείς. Βάλτε την στο κινητό και κάντε την αναβάθμιση χειροκίνητα.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...