Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Καλη βαθμολογια μας εχει...Το περιμενα χαμηλοτερα λογω νυχτερινων φωτο,αλλα ειμαστε οκ με 91,και για Dxomark....Για δειτε στο V30 ποσο εχουν βαλει,82!!

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά, και αν υπολογίσει κάποιος και το backup που δίνει στα δύσκολα η Gcam, παραπάνω από καλά.

 

Ακόμα και έτσι όμως, με την στοκ κάμερα, είναι μπροστά από αρκετές περσινές ναυαρχίδες που ακόμα και σήμερα είναι πολύ ακριβότερες από το Locophone.

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά, και αν υπολογίσει κάποιος και το backup που δίνει στα δύσκολα η Gcam, παραπάνω από καλά.

 

 

 

Ακόμα και έτσι όμως, με την στοκ κάμερα, είναι μπροστά από αρκετές περσινές ναυαρχίδες που ακόμα και σήμερα είναι πολύ ακριβότερες από το Locophone.

Σε ποιες ναυαρχίδες αναφέρεσαι;
Link to comment
Share on other sites

LG G7, V30, U11, Nokia 8 Sirocco
Λες να είναι στις φώτο καλύτερο από αυτά που αναφέρεις; μακάρι, δεν έχω μέτρο σύγκρισης
Link to comment
Share on other sites

Από το sirocco, μπορεί.

Από τα υπόλοιπα, αμφιβάλλω.

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi 8

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι stable global, ποια gcam ενδείκνυται για εγκατάσταση;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το sirocco, μπορεί.

Από τα υπόλοιπα, αμφιβάλλω.

 

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi 8

Σε σχέση με το s7 edge και S8 πως είναι;
Link to comment
Share on other sites

Από το sirocco, μπορεί.

Από τα υπόλοιπα, αμφιβάλλω.

Λες να είναι στις φώτο καλύτερο από αυτά που αναφέρεις; μακάρι, δεν έχω μέτρο σύγκρισης
Αυτό που έγραψα παραπάνω είναι βάση των βαθμολογιών που έχει δώσει το DXOMark και είναι public στο site του: https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/ στην λίστα δεξιά.

 

Έτσι για σύγκριση, Galaxy Note8 & ΙΡhone 8plus παίρνουν βαθμό 94 και το ΙΡhone 8 παίρνει 92, έναντι 91 του LocoPhone. Αν δεν θεωρείτε το DXOMark έγκυρο/αξιόπιστο, μην πυροβολείτε, απλά προσπεράστε.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξτε κάμερα στη ρύθμιση pro..Και βάλτε:εστίαση 100-s 32δ-iso 3200 και πάνω εκεί που λέει peak στο on..βγάλτε σε τελείως σκοτάδι...δοκίμασα σε δωμάτιο...εντάξει έχω πάθει πλάκα!!!!
Link to comment
Share on other sites

@tifozif Η αλήθεια είναι ότι σε γενικές γραμμές έπαψα να ακούω το τι λέει ο καθένας, προτιμώ να πιστεύω αυτά που λένε στα τεστ, την πάτησα, είχα κάνει μια άκυρη αγορά πριν δύο χρόνια με βάση την κάμερα, αυτοί που είχαν το κινητό έλεγαν τα καλύτερα έως ότου το πήρα και είχα ξενερώσει , εδώ μέσα δυστυχώς υπάρχουν και αυτοί που όποιο κινητό έχουν είναι και το καλύτερο, τεσπα
Link to comment
Share on other sites

Ανοίξτε κάμερα στη ρύθμιση pro..Και βάλτε:εστίαση 100-s 32δ-iso 3200 και πάνω εκεί που λέει peak στο on..βγάλτε σε τελείως σκοτάδι...δοκίμασα σε δωμάτιο...εντάξει έχω πάθει πλάκα!!!!

 

Το έκανα.. Δεν βγάζει.. Σαν να κολλάει η εφαρμογή της κάμερας

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κανονικά!!!με dev rom...Και θέλει σταθερό χέρι..

 

Κ εμένα με την τελευταία σταθερή κολλάει η κάμερα. Έχουμε όμως gcam που κάνει εξαιρετική δουλειά σε σκοτάδι όποτε όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα με την τελευταία σταθερή κολλάει η κάμερα. Έχουμε όμως gcam που κάνει εξαιρετική δουλειά σε σκοτάδι όποτε όλα καλά

 

Ρε παιδιά δεν κολλάει. Απλά πρέπει να κρατήσεις σταθερό το τηλέφωνο για περίπου 30 δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν κολλάει. Απλά πρέπει να κρατήσεις σταθερό το τηλέφωνο για περίπου 30 δευτερόλεπτα.

 

Αυτός που το κατάφερε είναι χειρουργός; Με τίποτα.. :lol:

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Αυτός που το κατάφερε είναι χειρουργός; Με τίποτα.. :lol:
Ή χειρούργος, ή snipper στον στρατό :lol:

 

Εντάξη πέρα από την πλάκα για τα 30secs του διαφράγματος, υπάρχουν και τρίποδα για κινητά για τέτοιου είδους φωτογραφίες, μόνο που και το θέμα πρέπει να είναι ακίνητο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αντιμετωπίζω ένα πολύ ενοχλητικό πρόβλημα. Από χθες το απόγευμα το κινητό χτυπάει (ακούγεται ένας ήχος κλήσης-ringtone χωρίς να εμφανίζεται καμία ειδοποίηση. Κλείνω όλες τις ανοικτές εφαρμογές και πάλι ο ήχος συνεχίζεται. Κάνω επανεκκίνηση και σταματά. Τι πράμα είναι αυτό ρε παιδιά. Έχει τύχει σε κάποιον?
Link to comment
Share on other sites

Αυτός που το κατάφερε είναι χειρουργός; Με τίποτα.. :lol:
Δε γίνεται 30 δευτερόλεπτα στο χέρι. Προσπάθησε να τ ακουμπήσεις σε τραπέζι μ ένα ποτήρι για κόντρα πχ

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αντιμετωπίζω ένα πολύ ενοχλητικό πρόβλημα. Από χθες το απόγευμα το κινητό χτυπάει (ακούγεται ένας ήχος κλήσης-ringtone χωρίς να εμφανίζεται καμία ειδοποίηση. Κλείνω όλες τις ανοικτές εφαρμογές και πάλι ο ήχος συνεχίζεται. Κάνω επανεκκίνηση και σταματά. Τι πράμα είναι αυτό ρε παιδιά. Έχει τύχει σε κάποιον?

 

Σε εμένα έτυχε σήμερα και δεν ήξερα τι ειναι. Το έκανε σε διαδρομή που δεν είχα σήμα τηλεφώνου. Παραξενευτηκα και εγώ. Θεωρώ ότι είναι αυτό και ελπίζω να είναι αυτό και όχι κάποιο πρόβλημα. Δεν το ξαναέκανε μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνει κανείς άλλος την αυξημένη κατανάλωση της μπαταρίας μετά την τελευταία stable ή δεν ισχύει τελικά; Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνει κανείς άλλος την αυξημένη κατανάλωση της μπαταρίας μετά την τελευταία stable ή δεν ισχύει τελικά;

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει . Προχτές είχε όντως αυξημένη κατανάλωση χτες νορμάλ έκλεισα την μέρα με 40 % κ σήμερα πάλι αυξημένη. Λογικά θα την φτιάξουν με το.επομενο update

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει . Προχτές είχε όντως αυξημένη κατανάλωση χτες νορμάλ έκλεισα την μέρα με 40 % κ σήμερα πάλι αυξημένη. Λογικά θα την φτιάξουν με το.επομενο update

 

Μια,μια το παει....:lol::lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

8.12.27 και τέλος, άμα είναι να χαλάνε 2 και να φτιάχνουν 1 (και αν)...

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει . Προχτές είχε όντως αυξημένη κατανάλωση χτες νορμάλ έκλεισα την μέρα με 40 % κ σήμερα πάλι αυξημένη. Λογικά θα την φτιάξουν με το.επομενο update

 

Τις ζυγές ημέρες καταναλώνει 2πλασιο και τις μονες το φυσιολογικο... :P

 

 

 

Παιδια ξέρει κανενας πως μπορω να βάλω ειδοποιήσεις οταν εχω μηνύματα ή αναπάντητες? Δηλαδη σαν κουκίδα ή αριθμό πανω στα εικονίδια...

(ειμαι με dev)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...