Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΟ flashscore το δουλεύει κάποιος γιατί στο γκολ χτυπάει όποτε θυμάται έλεος !Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση η είναι bag;

 

Κάτι με την εφαρμογή ή τα δικαιώματά της είναι. Το sofascore δουλεύει μια χαρά

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως φίλε να ήμουν ο τυχερός, δεν πειράζει, από εδώ και πέρα μόνο nilkin , θα πάρω και εγώ από Κίνα , μπορώ να περιμένω, το συγκεκριμένο που έχω έχει θέμα στο τέρμα δεξιά- αριστερά όταν κάνουμε με το δάχτυλο, μόνο εκεί υποφέρει

εγώ πήρα το NILLKIN H+PRO..πολύ καλή εφαρμογή.λεπτό..πάντα άμεση απόκριση...το πήρα απο Ελλάδα 13,90 μαζί με τα μεταφορικά γιατί είμαι εκτός Αθήνας. Από Κίνα θα αργούσε, με κόστος γύρω στα 9 ευρώ (Unregistered)...Οπότε αν φανταστείς την αναμονή και βάλεις Registered δεν έχει μεγάλη διαφορά..απλά σήμερα έριξε η μικρή το τηλεκτρολ της τηλεόρασης από μικρή απόσταση και μου έσπασε την προστασία..ευτυχώς όλα καλά με την οθόνη..

έγινε άμεσα παραγγελία...

οπότε πάρε κανα δυο από Κίνα για να συμφέρει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για ποια προστασία οθόνης μιλάτε, αυτή που έχει το μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω η την κλασική?

Υπάρχουν τόσες επιλογές που έχω μπλοκάρει και δεν ξέρω ποια να πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για ποια προστασία οθόνης μιλάτε, αυτή που έχει το μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω η την κλασική?

Υπάρχουν τόσες επιλογές που έχω μπλοκάρει και δεν ξέρω ποια να πάρω.

Χωρίς το πλαίσιο...Nillkin Xiaomi Pocophone F1 H+PRO Anti-Explosion Glass Screen Protector.....αυτή είχα βάλει...αυτή θα ξαναβάλω..!!!

Link to comment
Share on other sites

Και ένα κουλό που μου συμβαίνει κ δεν μπορώ να το εξηγήσω!!! Έχω για τα mail το mymail κ ενώ το βάζω αυτόματη έναρξη από τις άδειες, μπαίνοντας μετά από καμιά ώρα στις ρυθμίσεις για τις άδειες βλέπω ότι το έχει βγάλει από την αυτόματη έναρξη!! Γίνεται συνέχεια αυτό, μου την βγάζει μόνο του από την αυτόματη έναρξη ενώ άλλες εφαρμογές όχι (μάλλον δεν του αρέσει η εφαρμογή). Δεν την έχω περιορισμένη από την μπαταρία κ με όλες τις απαραίτητες άδειες!! Χρήστης miui τα τελευταία 6 χρόνια δεν μου έχει ξανασυμβεί κ σπάω το κεφάλι μου γιατί το κάνει
Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα το NILLKIN H+PRO..πολύ καλή εφαρμογή.λεπτό..πάντα άμεση απόκριση...το πήρα απο Ελλάδα 13,90 μαζί με τα μεταφορικά γιατί είμαι εκτός Αθήνας. Από Κίνα θα αργούσε, με κόστος γύρω στα 9 ευρώ (Unregistered)...Οπότε αν φανταστείς την αναμονή και βάλεις Registered δεν έχει μεγάλη διαφορά..απλά σήμερα έριξε η μικρή το τηλεκτρολ της τηλεόρασης από μικρή απόσταση και μου έσπασε την προστασία..ευτυχώς όλα καλά με την οθόνη..

έγινε άμεσα παραγγελία...

οπότε πάρε κανα δυο από Κίνα για να συμφέρει!!!!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες φίλε
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχω πάρει το F1 και έχω μερικές απορίες έχω την έκδοση 10.2.2.0 και έχω της έξεις απορίες

1 θέλω να αλλάξει μόνο του ταπετσαρίες στην οθόνη και όταν είναι κλειδωμένο έχω βάλει την 4κ wallpaper αλλά αλλάζει μόνο στην αρχική στην κλειδωμένη μένει μόνο αυτή που είχε πριν και θέλω να έχει παντού την ίδια αλλά να αλλάζει όπως στο honor 6 που είχα

2 πως προσθέτεις επιπλέον οθόνη στην αρχική;;; θέλω πάνω από 3 που έχει

3 πως μπαίνει το μαύρο στην κορυφή;;;

4 στο honor 6 που είχα μπορούσα να στείλω εικόνες και βίντεο στην τηλεόραση μου και το έλεγε παράλληλες οθόνες. Όχι να φαίνεται το κινητό μου αυτό το βρήκα να στέλνεις μόνο φωτογραφίες και βίντεο

5 πως μπορώ να σβήσω όλα τα άχρηστα προγράμματα της Google κτλ;;

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στον στοκ καιρό όταν βάζεις τοποθεσία στις ρυθμίσεις της συσκευής χώρες όπως Ελλάδα, Ελβετία, Γαλλία κτλ δεν βρίσκει το location ενώ με ΗΠΑ, Ινδία κτλ τον βρίσκει και ενημερώνει αυτόματα?:confused: Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί στον στοκ καιρό όταν βάζεις τοποθεσία στις ρυθμίσεις της συσκευής χώρες όπως Ελλάδα, Ελβετία, Γαλλία κτλ δεν βρίσκει το location ενώ με ΗΠΑ, Ινδία κτλ τον βρίσκει και ενημερώνει αυτόματα?:confused:

 

Λόγο περιορισμών που ισχύουν στην ευρωπαϊκή ένωση η εφαρμογή δεν έχει άδεια να παρακολουθήσει την τοποθεσία της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι ευρωπαίοι ώρες ώρες....:baby::help:

 

Ολες οι weather apps στο play store σε παρακολουθούν αλλά της Xiaomi όχι. Οτι να ναι.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, πηρα πριν λιγες μερες το Poco, μου ετυχε 2 φορες εχθες και σημερα ενα θεματακι, οταν με παιρνουν τηλεφωνο, μετα απο περιπου 1 δευτερολεπτο ηχου κλησης μου κανει ενα περιεργο "φρφρφρ" λες και ειναι καμμενο το ηχειο, παραμορφωση, σαν χιονια, κατι τετοιο.

Γνωριζει κανεις κατι; δεν μου το εκανε πουθενα αλλου, μονο οταν με εκαναν κληση κραταει λιγο και μετα ολα κομπλε. Εχω την dev 9.1.24 , παντως το εργαλειο πυροβολαει.

 

Επισης για φωτογραφιες, εμεινα αλαλος, στα 262€ τελικη τιμη που το πηρα απο banggood εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος, διοτι ακουγα οτι δεν εχει τοσο καλη καμερα. S7 που εχει η κοπελα μου, δεν με συγκινει η διαφορα, νομιζω το poco εχει καλυτερη φωτο.:cool:

Edited by VampireFreak
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο skyfone.gr έχει το 6/64 269€ και το 6/128 289€ τοασο φθηνά; έχω πάθει πλάκα και είναι global versions
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο skyfone.gr έχει το 6/64 269€ και το 6/128 289€ τοασο φθηνά; έχω πάθει πλάκα και είναι global versions

 

Μόνο global είναι το poco.

Σε ότι αφορά το κατάστημα με μια γρήγορη ματιά που έριξα, δεν αξίζει το ρίσκο. Έχει πολλές αρνητικές, έχει έδρα Βουλγαρία με ότι συνεπάγεται αυτό για την εγγύηση, στην επικοινωνία δεν είναι και ότι καλύτερο και έχει ιστορικό στην πώληση refurbished συσκευών...(σύμφωνα με κριτικές πελατών)

Edited by ironbum2

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο global είναι το poco.

Σε ότι αφορά το κατάστημα με μια γρήγορη ματιά που έριξα, δεν αξίζει το ρίσκο. Έχει πολλές αρνητικές, έχει έδρα Βουλγαρία με ότι συνεπάγεται αυτό για την εγγύηση και έχει ιστορικό στην πώληση refurbished συσκευών...(σύμφωνα με κριτικές πελατών)

Τα καλύτερα.....μακριά....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

MIUI 10 Global Beta ROM 9.1.24 Full Changelog

LocalizationFixed - Some text is not translated into the corresponding language in the message app [All devices]

 

Settings

Optimized: Dark mode can be searched in settings. [POCO F1]

 

Messaging

Fixed: Notifications Sender name not displayed in Messaging App. [Redmi Note 6 pro]

WeatherFixed - Weather info display error in some languages [All Devices]

 

ClockFixed - Fixed a problem with the flashing button on the timer page.Fixed - Clock application is disabled on a special date.

 

Έχει βρει κανείς αυτό το dark mode ή μόνο σε μένα μου ξεφεύγει;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις > προβολή, αλλά έχει εφαρμογή σε λίγα πράγματα, είναι ongoing project σε ανάπτυξη ακόμα (όπως πολλά πράγματα από την xiaomi). Αλλά επειδή η 9.1.24 ξεφτιλισε γενικά την οθόνη, τα χρώματα και τα μενού, εγώ γυρνάω στην 8.12.27 και μάλλον σε αυτή θα μείνω

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις > προβολή, αλλά έχει εφαρμογή σε λίγα πράγματα, είναι ongoing project σε ανάπτυξη ακόμα (όπως πολλά πράγματα από την xiaomi). Αλλά επειδή η 9.1.24 ξεφτιλισε γενικά την οθόνη, τα χρώματα και τα μενού, εγώ γυρνάω στην 8.12.27 και μάλλον σε αυτή θα μείνω
Ερώτηση. Επειδή η 9.1.24 έχει σοβαρό bug με τα gestures, δλδ από δεξιά όταν κάνεις swipe για να πας πίσω, θέλει δύο και τρεις φορές για να πιάσει ( έχει αναφερθεί από πολλούς), γυρνώντας στην 9.1.17 που δούλευε θαυμάσια, θα γυρίσει στο εκεί touch firmware η έχει πάρει τώρα αυτό της 9.1.24 και θα έχει και εκεί θέμα? Γνωρίζει κανείς μη ξαναστηνω το κινητό τσάμπα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , το led δεν αναβοσβήνει όταν έχουμε ειδοποίηση από εφαρμογή π.χ messenger? εννοείται το έχω ενεργοποιημένο αλλά δεν.. τίποτα. σήμερα το σέταρα και ψάχνομαι ακόμα. Νέα χρήστης εδώ! :worry:

 

σε μηνύματα και κλήσεις μου αναβοσβήνει κανονικά*

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το νοτε 5 αξίζει να πάρω poco η να περιμένω κάνα redmi note 7?
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Επειδή η 9.1.24 έχει σοβαρό bug με τα gestures, δλδ από δεξιά όταν κάνεις swipe για να πας πίσω, θέλει δύο και τρεις φορές για να πιάσει ( έχει αναφερθεί από πολλούς), γυρνώντας στην 9.1.17 που δούλευε θαυμάσια, θα γυρίσει στο εκεί touch firmware η έχει πάρει τώρα αυτό της 9.1.24 και θα έχει και εκεί θέμα? Γνωρίζει κανείς μη ξαναστηνω το κινητό τσάμπα?

Πιστευω πως θα γυρισει

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Επειδή η 9.1.24 έχει σοβαρό bug με τα gestures, δλδ από δεξιά όταν κάνεις swipe για να πας πίσω, θέλει δύο και τρεις φορές για να πιάσει ( έχει αναφερθεί από πολλούς), γυρνώντας στην 9.1.17 που δούλευε θαυμάσια, θα γυρίσει στο εκεί touch firmware η έχει πάρει τώρα αυτό της 9.1.24 και θα έχει και εκεί θέμα? Γνωρίζει κανείς μη ξαναστηνω το κινητό τσάμπα?

 

Bug ειναι φιλε και εγω που νομιζα οτι φταιει το tempered glass που περασα; ετυχε να βαλω το tempered την ημερα της αναβαθμισης :cry: ,τσαμπα το κατηγορουσα ,για μενα χρησιμοποιησε τα πληκτρα (οπως κανω εγω τωρα) εως οτου διορθωθει ,υπομονη μερχρι την παρασκευη

Link to comment
Share on other sites

ενταξει, μπορουμε να ζησουμε και χωρις αυτο ,εσυ αν δεν αντεχεις δοκιμασε αυτο που θες να κανεις
Link to comment
Share on other sites

Bug ειναι φιλε και εγω που νομιζα οτι φταιει το tempered glass που περασα;

Χα, χα......είπα κι εγώ; Τόσο σκάρτα τα 3ΜΚ; Τι στην ευχή;:wacko:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...