Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες. Αποφάσισα την αγορά για πατέρα βλέποντας το πώς αποδίδει, εντυπωσιακό.

Η ερώτηση αφορά στο αν έχετε κάτι να μου προτείνετε από μαγαζί• σκέφτομαι το μικρό 64αρι και αγορά από Ελλάδα για εγγύηση, ταχύτητα αποστολής, ανεμελιά σε περίπτωση αστοχίας κλπ.

Από skroutz είναι παραεισαγωγες και έχουν 1 χρόνο εγγύηση; Και φαντάζομαι ότι η εγγύηση δεν είναι επίσημη, αλλά του μαγαζιού; 290 ευρώ που βλέπω τιμή του είναι οριακά αυτό που θα έδινε, και ήμουν έτοιμος να το παραγγείλω έχοντας όμως στο μυαλό ότι έχει 2 χρόνια.

Infoquest στα 360 είναι ο μόνος τρόπος να έχει 2 χρόνια;

Επίσης όσον αφορά στο θέμα των νέων παρτίδων που υποτιθέμενα έχουν λυμένα κάποια touch latency θέματα: ισχύει κάτι τέτοιο; Και από το μήνα και μετά πρέπει να κοιτάμε να είναι; Οκτώβρη;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

ƒ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Αποφάσισα την αγορά για πατέρα βλέποντας το πώς αποδίδει, εντυπωσιακό.

Η ερώτηση αφορά στο αν έχετε κάτι να μου προτείνετε από μαγαζί• σκέφτομαι το μικρό 64αρι και αγορά από Ελλάδα για εγγύηση, ταχύτητα αποστολής, ανεμελιά σε περίπτωση αστοχίας κλπ.

Από skroutz είναι παραεισαγωγες και έχουν 1 χρόνο εγγύηση; Και φαντάζομαι ότι η εγγύηση δεν είναι επίσημη, αλλά του μαγαζιού; 290 ευρώ που βλέπω τιμή του είναι οριακά αυτό που θα έδινε, και ήμουν έτοιμος να το παραγγείλω έχοντας όμως στο μυαλό ότι έχει 2 χρόνια.

Infoquest στα 360 είναι ο μόνος τρόπος να έχει 2 χρόνια;

Επίσης όσον αφορά στο θέμα των νέων παρτίδων που υποτιθέμενα έχουν λυμένα κάποια touch latency θέματα: ισχύει κάτι τέτοιο; Και από το μήνα και μετά πρέπει να κοιτάμε να είναι; Οκτώβρη;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Ριξε μια ματια στον νημα εαν θες,εχουν απαντηθεί πολλάκις τα ερωτηματα σου.

Μην γραφουμε τα ιδια ξανα και ξανα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Θα ήθελα,σας παρακαλώ,μια βοήθεια.Υπάρχει κάποιος που να μπορεί κ να θέλει να ανεβάσει τον φάκελο cust;Προυποθεση να είναι rooted κ να έχει έναν file manager σαν το root explorer.Ο φάκελος βρίσκεται στο root directory (αν το λέω καλά) του κινητού.
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε update σε MIUI 10 8.11.13 Android Pie 9.0

 

Μην την βάλετε έχει θέματα, χάλασαν και τα notification δεν τα δείχνει:mad::mad::mad:.

http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μην την βάλετε έχει θέματα, χάλασαν και τα notification δεν τα δείχνει:mad::mad::mad:.
Κανένα θέμα δεν έχει. Απλά είναι κλειστή

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα δεν έχει. Απλά είναι κλειστή

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Δηλαδή την περνάω ή περιμένω της Παρασκευής - εάν βγει βεβαίως βεβαίως :lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει το κινητό σε κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη για να περάσω να το δω από κοντά ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το δοκίμασα αυτό με τον διακόπτη στις ρυθμίσεις κλήσεων αλλά δεν...

Εξακολουθούν να μην εμφανίζονται τα ονόματα των επαφών και να φαίνεται μόνο ο αριθμός του αποστολέα στα περισσότερα εισερχόμενα μηνύματα (όχι όλα). Μήπως έχει να κάνει με τον τρόπο που τα πέρασα στο κινητό όταν έκανα αλλαγή της συσκευής;:blink::worry:

 

Με ποιον τρόπο τις πέρασες;

 

Προσωπικά τις έχω σε cloud και τις περνάω μαζί με το mail.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή την περνάω ή περιμένω της Παρασκευής - εάν βγει βεβαίως βεβαίως :lol:
Να περιμένεις. Δεν θες ιστορίες

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Θα ήθελα,σας παρακαλώ,μια βοήθεια.Υπάρχει κάποιος που να μπορεί κ να θέλει να ανεβάσει τον φάκελο cust;Προυποθεση να είναι rooted κ να έχει έναν file manager σαν το root explorer.Ο φάκελος βρίσκεται στο root directory (αν το λέω καλά) του κινητού.

Κοιταξα στο δικο μου και μου δειχνει οτι ειναι αδειος.

Link to comment
Share on other sites

Ασχολείσαι κ εσύ και σε πείραξε; Δεν είσαι υποχρεωμένος να πάρεις από εκεί. Εγώ το είδα κ το έβαλα

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το τελευταίο δεξιά είναι το armored. το affilate είναι σε αγορά κάποιος παίρνει ένα μικρό ποσοστό. Από την άλλη όμως αυτός ο κάποιος είναι εκεί αν χρειαστεί κάτι σε σχέση με το κινέζικο μαγαζί.(Για μένα επιβάλλεται να πάρεις μέσω κάποιου affiliate, για άλλους όχι)

 

Εκτος του οτι αυτος ο καποιος δινει σύνδεσμο affiliate χωρις να ενημερωσει, ωστε να δωσει την επιλογή στους να τον στηριξουν εν γνωσει τους, δεν ειναι πως απλως προσποριζεται κερδος απο αγορα τριτου, ειναι οτι μπορεί να κλεβει ουσιαστικά κερδος απο καποιον αλλον.

 

...Γιατι πολλοι, εμου συμπεριλαμβανομένου, χρησιμοποιουμε για τις δικες μας αγορές δικο μας συνδεσμο cashback ή affiliate και συνυπολογίζουμε αυτη την επιστροφη χρηματων στην αποφαση αγορας...

 

Όταν λοιπον μερικοι εξυπνοι μοιραζουν τους δικους τους κωδικους μασκαρεμένους και χωρις ενημερωση/προειδοποιηση, ουσιαστικα κλεβουν την προυπολογισμενη επιστροφή χρημάτων αλλονων, γιατι με το cookie που φορτώνουν αλλους αγοραστές μπορεί να πιστωθούν τις αγορές τους.

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλος που συμφωνεί ότι τέτοιες πρακτικές είναι γλοιώδεις. Φαντάζομαι δεν είμαστε μόνο δύο..

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Εκτος του οτι αυτος ο καποιος δινει σύνδεσμο affiliate χωρις να ενημερωσει, ωστε να δωσει την επιλογή στους να τον στηριξουν εν γνωσει τους, δεν ειναι πως απλως προσποριζεται κερδος απο αγορα τριτου, ειναι οτι μπορεί να κλεβει ουσιαστικά κερδος απο καποιον αλλον.

 

...Γιατι πολλοι, εμου συμπεριλαμβανομένου, χρησιμοποιουμε για τις δικες μας αγορές δικο μας συνδεσμο cashback ή affiliate και συνυπολογίζουμε αυτη την επιστροφη χρηματων στην αποφαση αγορας...

 

Όταν λοιπον μερικοι εξυπνοι μοιραζουν τους δικους τους κωδικους μασκαρεμένους και χωρις ενημερωση/προειδοποιηση, ουσιαστικα κλεβουν την προυπολογισμενη επιστροφή χρημάτων αλλονων, γιατι με το cookie που φορτώνουν αλλους αγοραστές μπορεί να πιστωθούν τις αγορές τους.

 

Κι άλλος που συμφωνεί ότι τέτοιες πρακτικές είναι γλοιώδεις. Φαντάζομαι δεν είμαστε μόνο δύο..

 

 

συμφωνω απολυτα.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε αν θα το φέρει η cosmote? και εάν ναι πότε?

 

Αν ηταν νομιζω θα το ειχε ηδη φερει..

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φιλους!

 

Ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό .

 

Κυρίως λόγω επιδόσεων, μπαταρίας και υδροψυξης.

 

Επειδή δεν καταλαβαίνω από rom, version global κτλ και λοιπές ιδιοτροπίες της xiaomi... Θέλω να ρωτήσω εσάς

Αν το πάρω από σκρουτζομαγαζο κοντά στα 320. Αξιόπιστο κατάστημα βάση κριτικών. Ας μην αναφέρω ποιο δε νομίζω να έχει σημασία. Το κινητό λέει ότι υποστηρίζει 800ρα μπάντα και global edition.... Τι θα χάσω σε σχέση από κάποιο κατάστημα που συνεργάζεται η infoquest; Έχω μπερδευτεί λίγο είναι από η αλήθεια....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους φιλους!

 

Ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο κινητό .

 

Κυρίως λόγω επιδόσεων, μπαταρίας και υδροψυξης.

 

Επειδή δεν καταλαβαίνω από rom, version global κτλ και λοιπές ιδιοτροπίες της xiaomi... Θέλω να ρωτήσω εσάς

Αν το πάρω από σκρουτζομαγαζο κοντά στα 320. Αξιόπιστο κατάστημα βάση κριτικών. Ας μην αναφέρω ποιο δε νομίζω να έχει σημασία. Το κινητό λέει ότι υποστηρίζει 800ρα μπάντα και global edition.... Τι θα χάσω σε σχέση από κάποιο κατάστημα που συνεργάζεται η infoquest; Έχω μπερδευτεί λίγο είναι από η αλήθεια....

 

H infoquest δινει 2ετη εγγυηση.Τα σκρουτζομαγαζα 1...Δεν ξερω γιατι γινεται αυτο....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

H infoquest δινει 2ετη εγγυηση.Τα σκρουτζομαγαζα 1...Δεν ξερω γιατι γινεται αυτο....

 

2 έτη δίνει το συγκεκριμένο. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

2 έτη δίνει το συγκεκριμένο. Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Αμα είναι αυτό στον Άλιμο :D όντως 2 δίνει

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το service το αναλαμβάνει η info quest η το παιδί που έχουν στο μαγαζί;

 

Αυτό ακριβώς. Τι άλλες διαφορές μπορει να υπαρχουν;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς. Τι άλλες διαφορές μπορει να υπαρχουν;
Προσωπικά θα προτιμησω το επίσημο service από κάποιον τρίτο
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Όποιος διαθέτει και ακουστικά με υποστήριξη aptx δείχνει και την ανάλογη σύνδεση στην 9 pie.da601d3bd3dfa896d1f0f047f0681ddb.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...