Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν παίζει σε hd, το κινητό υποστηρίζει Widevine L3, όπως και άλλες συσκευές της εταιρίας, ακόμα και πρόσφατες και high-end ή δημοφιλείς, όπως mi mix 2s, mi 8, το redmi note 5 και το mi a2, από μια πρόχειρη έρευνα που έκανα. Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Το κόκκινο από τέλη Σεπτέμβρη θα είναι διαθέσιμο στο εξωτερικό. Ελλάδα δεν γνωρίζω.

 

Είναι ΠΟΛΥ όμορφο το κόκκινο!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Για το κεβλαρ ξέρουμε τίποτα; Τιμές διαθεσιμότητα;

Πριν δύο μέρες διάβασα ότι θα κυκλοφορήσει κέβλαρ μόνο στην έκδοση 8/256. Δεν μπορώ να θυμηθώ το λινκ που το είδα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από mi a1 βλέπω να περνω poco,θα περιμένω το κόκκινο η κέβλαρ αν είναι

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με το τηλέφωνο, πολύ καλό με τιμή που τα σπάει. Ήθελα να ήξερα όμως πόσο στοιχίζει μια φέτα μεταλλο να μπει πισω και να δείχνει premium; Δλδ αν κοστιζε 20-25 ευρώ παραπάνω παλι δεν θα εκανε αίσθηση η χαμηλή τιμή του; Πάλι θα ήταν το φθηνότερο με αυτά τα specs.

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μην θεωρηθεί σαν γκρίνια το ποστ μου. Απλα μου κάνει εντύπωση πόσο θα κοστίσει λίγο μεταλλο για την πλάτη.

Link to comment
Share on other sites

Το πλαστικό προτιμήθηκε όχι μόνο λόγω κόστους αλλά και για να μην κόψει πωλήσεις από τα πιο ακριβά μοντέλα όπως το mi8 και το mi mix 2s

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστά δεν το σκέφτηκα αυτό. Πάντως το κεβλαρ δεν πιστεύω να το δούμε ποτέ στην Ελλάδα κάτω από 300 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

η εκδοση κεβλαρ "ακυρωνει" καπως την συσκευη με την εννοια πως θα πλησιαζει σε τιμη το Μι8. :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στον μήνα που τρέχει αναμένετε και στην χώρα μας.

Τιμή....ακόμα στην αναμονη.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση με κεβλαρ πλάτη βγαίνει μόνο με 8gb ram. Εγώ πάντως θα το χτυπήσω σίγουρα το κινητό αυτό, στη μικρή έκδοση. Δεν υπάρχει λόγος να πάρω κάτι άλλο

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι τιμη λετε να ερθει Ελλαδα; (πονταρω στα 330-350)

Ποια ειναι η χαμηλότερη τιμη που εχει παιξει μεχρι τωρα για το global 6/64 απο κινα;

 

Στα ~250-260€ + αγορα μιας καλης θηκης + Tempered Glass και εισαι ΠΕΝΑ.

Αν η διαφορα με το mi 8 το Global ειναι μικροτερη των 50€ τοτε ισως να πηγαινα στο mi 8

Edited by stathisso
http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

c4124e4db962652b73132328242ddb65.jpg

 

Aυτές είναι οι τιμές για τους ΠΟΛΥ "βιαστικούς". Όταν έρθει το στοκ από κίνα οι τιμές αυτές θα έχουν αλλάξει αρκετά προς τα κάτω. Δεν ξέρω η InfoQ σε τι τιμή θα το φέρει, ελπίζω μέχρι 330.

Edited by tifozif1
Link to comment
Share on other sites

Όταν το mi 8 πωλείται από public, πλαίσιο κλπ. στα 549, δεν έχω ελπίδες ότι η infoquest θα το φέρει και θα πωλειται η εισαγωγή της σε τιμή κάτω από 399. Edited by Frpix
Link to comment
Share on other sites

Όταν το mi 8 πωλείται από public, πλαίσιο κλπ. στα 549, δεν έχω ελπίδες ότι η infoquest θα το φέρει σε τιμή κάτω από 399.
Κατά 99% στα ίδια θα φέρει (και είναι και λογικό αν βάλεις φπα εγγύηση κλπ)

Τώρα αν θέλει να πάρει κάποιος από έξω χωρίς καμία εγγύηση κλπ χαλάλι του (δικιά του ψιχολογια θα χαλάει)

Link to comment
Share on other sites

Aυτές είναι οι τιμές για τους ΠΟΛΥ "βιαστικούς". Όταν έρθει το στοκ από κίνα οι τιμές αυτές θα έχουν αλλάξει αρκετά προς τα κάτω. Δεν ξέρω η InfoQ σε τι τιμή θα το φέρει, ελπίζω μέχρι 330.

 

330???

Ανετα 399 το 64αρι και 449 το 128αρι...

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αυτού http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=470441&highlight=pocophone θέλω να πιστευω ότι θα έρθει στα 330 όπως και σε όλη την ευρώπη πλην Γαλλίας που θα είναι στα 360Ευρώ.

 

Είδομεν.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αυτού http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=470441&highlight=pocophone θέλω να πιστευω ότι θα έρθει στα 330 όπως και σε όλη την ευρώπη πλην Γαλλίας που θα είναι στα 360Ευρώ.

 

Είδομεν.

 

απο το κειμενο που εβαλες:

" Οι αντίστοιχες τιμές στη Γαλλία θα είναι €360 και €400, οπότε γίνεται εμφανές πως ο εκάστοτε διανομέας/αντιπρόσωπος θα προσαρμόσει τις τιμές στην εκάστοτε αγορά. Υπενθυμίζουμε πως οι "επίσημες" τιμές της Xiaomi είναι €330/370".

δεν εχετε παρα να δειτε ποση διαφορα τιμης εχει πχ στη Γαλλια το Μi8 σε σχεση με Ελλαδα, για να βγαλετε καποιο συμπερασμα. :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρε σήμερα αναβάθμιση και βελτίωση σε κάμερα και πολλά bug fixes: hχχps://www.gsmarena.com/new_ota_update_for_the_pocophone_f1_improves_the_camera_and_squashes_a_few_bugs-news-33136.php
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...