Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπερδεμένα τα πράγματα, χαχαχαχαχα

Τελικά το trade in ισχύει και για μετά από τις 24/8 ?

 

Αυτό με ενδιαφέρει και εμένα, γιατί εγώ αν το πάρω θα είναι μετά την επόμενη Δευτέρα...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από πλαίσιο. Ν8 550€ αλλά πρέπει να το κρατήσουν εκεί. Και φυσικά δεν γνωρίζουν ποτε θα παραλάβουμε. Στην ερώτηση μου τι θα κάνω εγώ τόσο καιρό χωρίς κινητό η απάντηση ήταν ότι έχω δίκαιο αλλά αυτή είναι η διαδικασία από την Samsung

Enjoy

Επίσης να σημειώσω ότι στο κατάστημα που πήγα και πρόκειται για μεγάλο κεντρικό μου είπαν ότι είχανε μόνο δυο προπαραγγελίες

Edited by perdikos2000
Link to comment
Share on other sites

Το παίρνω αύριο πρωί πρωί απο Καλαμάτα απο κωτσοβολο, φυσικά με τιμολόγιο και μειον το φπα 846 ευρω. είχα κλείσει να δώσω το δικό μου απο αγγελία άριστο note 8 στα 420 ευρώ, δυστυχώς πριν μάθω για τα trade και ειχα δωσει τον λογο μου, οποτε το εδωσα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το public δίνει 500 για το note 8, και δεν θελουν απαραίτητα αποδειξη αρκει να μην ειναι σπασμενο καπου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το public δίνει 500 για το note 8, και δεν θελουν απαραίτητα αποδειξη αρκει να μην ειναι σπασμενο καπου.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάνει κάποιος προ παραγγελία μεσω σαιτ αλλά τωρα δεν το θέλει τι γινεται

 

Δεν το παραλαμβανει.δεν εχεις θεμα.αν κ γω που ειχα κανει και αλλη προπαραγγελια σε αλλο καταστημα,πηρα τηλ και την ακυρωσα.να μεινει ελευθερο να το παρει καποιος αλλος.εχεις δωσει χρηματα?

Επισης,εμ ειδοποιησαν πως αυριο τελικα παραλαβανω και n9 και clear cover θηκη.ρωτησα σημερα στο ταμειο ποια η διαδικασια με τιμολογιο:αφαιρειται ο φπα απο το αρχικο ποσο και επειτα αφαιρειται η αξια του trade in..κομπλε λοιπον..

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Οχι απλως απο την αρχη στην cosmote πριν μια εβδομαδα εκανα προ παραγγελία και μου είπαν θα με ενημερώσουν αλλά τίποτα πήγα Δευτέρα από το κατάστημα και δεν ήξεραν τίποτα και σήμερα θυμήθηκαν να με ενημερώσουν οπότε πήγα και εγώ Δευτέρα germanos και μου πήραν το τηλ και σήμερα με πήραν να πάω αύριο να παραλάβω γι αυτό ρωτάω εγώ τους είπα δεν το θελω
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Δεν το παραλαμβανει.δεν εχεις θεμα.αν κ γω που ειχα κανει και αλλη προπαραγγελια σε αλλο καταστημα,πηρα τηλ και την ακυρωσα.να μεινει ελευθερο να το παρει καποιος αλλος.εχεις δωσει χρηματα?

Επισης,εμ ειδοποιησαν πως αυριο τελικα παραλαβανω και n9 και clear cover θηκη.ρωτησα σημερα στο ταμειο ποια η διαδικασια με τιμολογιο:αφαιρειται ο φπα απο το αρχικο ποσο και επειτα αφαιρειται η αξια του trade in..κομπλε λοιπον..

Από ποιο κατάστημα; και ποια περιοχή; και εμένα μου είπαν λογικά αύριο θα παραλάβω.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Από ποιο κατάστημα; και ποια περιοχή; και εμένα μου είπαν λογικά αύριο θα παραλάβω.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Λαμια ειμαι και το πηρα απο public.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σήμερα έδωσα προπαραγγελία απο γερμανό. Απο την στιγμή που γίνεται επιβεβαίωση σε 2 μέρες παραλαμβάνεις.Θέλω να ελπίζω οτι το Σάββατο θα παραλάβω.Επίσης μέχρι σήμερα μπορείτε να πάρετε τα 200€ πίσω απο τον Γερμανό με την επιστροφή του Note 8.
Link to comment
Share on other sites

Για την έκδοση 8/512 μάθατε τίποτα;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Είσαι κι εσύ σε αναμμένα κάρβουνα; δεν ακούω νέα και ανησυχω. Το 512/8 μαύρο σε dual sim το περιμένω όπως η έρημος τη βροχη για να ξεδιψάσει.

 

:ninja:

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κι εσύ σε αναμμένα κάρβουνα; δεν ακούω νέα και ανησυχω. Το 512/8 μαύρο σε dual sim το περιμένω όπως η έρημος τη βροχη για να ξεδιψάσει.

 

:ninja:

Σε τρεις εβδομάδες είναι η τελευταία ενημέρωση που είχα. Αβέβαιο αν θα ισχύει το trade in τότε.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

...παραλαμβάνω αύριο πρωί - πρωί απο το πλαίσιο Καλαμαριάς.... επιστρέφω ένα S3 για 16€ δηλαδή 116€... είναι η καλύτερη συσκευή όλων των εποχών...
Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παιδια ειναι τα γεννεθλια μου (23/8) και εκανα μια ειδικη παραγγελεια τουρτας με το Samsung Note 9 πανω οποτε κεραστειτε μεχρι να το παραλαβουμε με το καλο:

 

39914633_1828651293923285_6378073065019932672_o.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλαααααα και με γειαα

 

--

Πηγα Mediamarkt, τους εδωσα ενα iPhone 6 με μπαταρια χαλια, ψιλοχαλασμενο mic και ακουστικο αλλα κατα τα αλλα αψογο :p

Πηρα αποδειξη για 177€ και θα το παραλαβω 30/8, ομως δεν με πειραζει καθολου γιατι θα ειμαι σε διακοπες μεχρι τοτε :D

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Public μου ειπαν να δωσω το παλιο κινητο αυριο που θα παραλαβω το n9.εχει παραδωσει αλλος σε publc νωριτεα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Να πάω ένα redmi note 5 στο πλαίσιο κανένα 150αρι θα πιάσει?απ' αυτούς το χω πάρει

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πάω ένα redmi note 5 στο πλαίσιο κανένα 150αρι θα πιάσει?απ' αυτούς το χω πάρει

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Δεν το παίρνουν καν, ρώτησα. Δεν είναι από τις συσκευές που συμμετέχουν στο trade in απ' ότι μου είπαν. Κάνε μια δοκιμή σε media markt, αν και νομιζω ότι θα σου πουν τα ίδια.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Public μου ειπαν να δωσω το παλιο κινητο αυριο που θα παραλαβω το n9.εχει παραδωσει αλλος σε publc νωριτεα?
Εγώ που μίλησα με public μου είπαν ότι αύριο θα παραλάβουν αυτοί στις αποθήκες τους και θα αρχίσουν να στέλνουν από το Σάββατο. Ότι να ναι. Εσείς που σας είπαν ότι θα παραλάβετε αύριο σας το είπαν τηλεφωνικά ή από το κατάστημα παραλαβής;

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Δεν το παίρνουν καν, ρώτησα. Δεν είναι από τις συσκευές που συμμετέχουν στο trade in απ' ότι μου είπαν. Κάνε μια δοκιμή σε media markt, αν και νομιζω ότι θα σου πουν τα ίδια.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ααα...τόσο καλά...

Δεν έχει media Κρήτη

Θα δω public gernano ίσως

Έχουμε λινκ με συσκευές που συμμετέχουν?

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το απόγευμα έκανα και εγώ ηλεκτρονικά την κράτηση στον κοτσοβωλο.

Μόλις μου έστειλαν σμσ με τον αριθμό φορτωτικής του κούριερ..αύριο θα το έχω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που μίλησα με public μου είπαν ότι αύριο θα παραλάβουν αυτοί στις αποθήκες τους και θα αρχίσουν να στέλνουν από το Σάββατο. Ότι να ναι. Εσείς που σας είπαν ότι θα παραλάβετε αύριο σας το είπαν τηλεφωνικά ή από το κατάστημα παραλαβής;

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

Εμενα μου το ειπαν στο καταστημα.το ειχα παραγγειλει ομως αμεσως μετα την παρουσιαση

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου το ειπαν στο καταστημα.το ειχα παραγγειλει ομως αμεσως μετα την παρουσιαση
Και εγώ αμέσως παρήγγειλα με το που άνοιξαν οι προπαραγγελειες. Νομίζω ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Ο καθένας λέει τα δικά του.

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Εχθές το απόγευμα έκανα και εγώ ηλεκτρονικά την κράτηση στον κοτσοβωλο.

Μόλις μου έστειλαν σμσ με τον αριθμό φορτωτικής του κούριερ..αύριο θα το έχω

 

Είχα μιλήσει με κεντρικά του Κωτσόβολου πριν 3 ημέρες και μου είπαν ότι δεν συμμετέχουν στο πρόγραμμα trade in.

Τελικα το άλλαξαν και θα συμμετάσχουν και αυτοί;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...