Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μηπως σπο εσας μπορει να μου πει τη ζηταει για αγορα με τιμολογιο χωρις φπα?

 

Στάλθηκε από το CUBOT R9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Από το taxis κανεις print screen την

Προσωποποιημένη πληροφόρηση-Στοιχεία επιχείρησης

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το taxis κανεις print screen την

Προσωποποιημένη πληροφόρηση-Στοιχεία επιχείρησης

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ευχαριστω.ξερεις και αν ισχυει τα 100€χωρις να δωσεις κινητο?

 

Στάλθηκε από το CUBOT R9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by grigoris10
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

879 στο best price. Πιστεύω θα πέσει η τιμη του πιο γρήγορα απ του 8 γιατί οταν κυκλοφόρησε το οχταρι δεν υπήρχε προηγούμενο μοντέλο

 

Ετσι γραφει.αλλα αν δεις απο κατω τα καταστηματα,δεν υπαρχει αυτη η τιμη

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εγινε παραγγελία χθες από Γερμανό σε μαύρο.Μου είπαν 2 εργάσιμες.Μου δίνουν 380 (280+100) ευρώ για το S8+ ενός έτους.Θεωρώ αξιοπρεπή τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G955FD

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Εγινε παραγγελία χθες από Γερμανό σε μαύρο.Μου είπαν 2 εργάσιμες.Μου δίνουν 380 (280+100) ευρώ για το S8+ ενός έτους.Θεωρώ αξιοπρεπή τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G955FD

Αξιοπρεπή τιμή αν το σκεφτείς έτσι. Αν όμως είχες μια παλιά συσκευή τύπου S3 ,θα σου έκανε δώρο πάλι τα 100 ευρώ. Θα πουλαγες και το δικό σου κάπου αλλού και θα έβγαζες 100 ευρώ επιπλέον . Για μένα είναι λίγο κλεψιά αυτό που έκαναν.

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγινε παραγγελία χθες από Γερμανό σε μαύρο.Μου είπαν 2 εργάσιμες.Μου δίνουν 380 (280+100) ευρώ για το S8+ ενός έτους.Θεωρώ αξιοπρεπή τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-G955FD

 

Αν σκεφτείς ότι καινούρια η συσκευή στο skroutz έχει €527 τότε κατά την γνώμη μου τα €280 είναι σχετικά χαμηλό ποσό. Τα €100 δεν τα υπολογίζω μέσα στο ποσό μιας και όπως είπε και ο φίλος παραπάνω θα σου τα έδιναν ότι συσκευή και να επέστρεφες.

Πάντως βρε παιδιά για 1-1,5 έτους συσκευές με αρχική τιμή από €800 (S8 & S8+) - €1030 (Ν8) έπεσε μεγάλη απαξίωση από την πλευρά μας και τα επιστρέψαμε σε σχετικά χαμηλές τιμές.

Νομίζω ότι αν κάποιος μας έδινε τα ίδια χρήματα ενα μήνα νωρίτερα δεν θα του το δίναμε, εγώ τουλάχιστον δεν θα το έδινα το Ν8!

Τώρα γιατί το έδωσα τελικά με €550, είναι μάλλον η λ@λ@κία που με δέρνει χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτείς ότι καινούρια η συσκευή στο skroutz έχει €527 τότε κατά την γνώμη μου τα €280 είναι σχετικά χαμηλό ποσό. Τα €100 δεν τα υπολογίζω μέσα στο ποσό μιας και όπως είπε και ο φίλος παραπάνω θα σου τα έδιναν ότι συσκευή και να επέστρεφες.

Πάντως βρε παιδιά για 1-1,5 έτους συσκευές με αρχική τιμή από €800 (S8 & S8+) - €1030 (Ν8) έπεσε μεγάλη απαξίωση από την πλευρά μας και τα επιστρέψαμε σε σχετικά χαμηλές τιμές.

Νομίζω ότι αν κάποιος μας έδινε τα ίδια χρήματα ενα μήνα νωρίτερα δεν θα του το δίναμε, εγώ τουλάχιστον δεν θα το έδινα το Ν8!

Τώρα γιατί το έδωσα τελικά με €550, είναι μάλλον η λ@λ@κία που με δέρνει χαχαχα

 

Κοίτα τα 550 δεν είναι άσχημη τιμή αν σκεφτείς ότι καινούργιο κάνει 650, απλά έπεσε γενικά η τιμή του όπως συμβαίνει κλασικά με τα περισσότερα android.

haters still hate...
Link to comment
Share on other sites

Αν πάω σήμερα να πάρω το Note 9, επιστρέφω μία οποιαδήποτε συσκευή samsung και μου αφαιρούν 100€? Ισχύει αυτό ακόμα?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Αν πάω σήμερα να πάρω το Note 9, επιστρέφω μία οποιαδήποτε συσκευή samsung και μου αφαιρούν 100€? Ισχύει αυτό ακόμα?

 

Τα 100€ στα αφαιρούν και χωρίς να επιστρέψεις κάποια συσκευή...

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο ισχιει αυτο με τα 100 ευρω?

Εχω κουπονι -200 θα μου αφερεσουν και τα 100? Δηλαδη -300?

 

Στάλθηκε από το CUBOT R9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο ισχιει αυτο με τα 100 ευρω?

Εχω κουπονι -200 θα μου αφερεσουν και τα 100? Δηλαδη -300?

 

Στάλθηκε από το CUBOT R9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομίζω δε συνδυάζεται με αλλά εκπτωτικά κουπόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτηθήκατε ποτέ γιατί τα δίνουν τα Note σε διάφορες αγγελίες τόσο φτηνά?

Έχω κανένα ελάττωμα που μας διαφεύγει?

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτηθήκατε ποτέ γιατί τα δίνουν τα Note σε διάφορες αγγελίες τόσο φτηνά?

Έχω κανένα ελάττωμα που μας διαφεύγει?

Εκπτωτικα κουπόνια + τιμολόγιο = το πουλάς στο καπάκι και βγάζεις κέρδος (Ελλάδα είμαστε σκέψου λίγο σαν Έλληνας :p)
Link to comment
Share on other sites

Ετσι γραφει.αλλα αν δεις απο κατω τα καταστηματα,δεν υπαρχει αυτη η τιμη

 

Επειδή βγάζει την σειρά με χρονολογία. Αν πατήσεις το πλήκτρο "τιμή" μια χαρά βγαίνει.

858€ σήμερα....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η πτώση είναι τεράστια παιδιά

 

ecd597cde229b3abf491df805f6b0f6f.jpg

 

858 200 ευρώ κάτω. Όσοι δώσατε τα note 8 550 πιστεύω καταλαβαίνετε τι λάθος κάνατε. Να δούμε που θα σταματήσει τα 650 είναι μια καλή τιμή για 8 μηνών επεξεργαστή που έχει.

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτιλα για μια ακομη φορα...καποτε ειπα ποτε ξανα day one αλλα αφου το κοβω τιμολογιο,ας ειναι.απο τη αλλη,τα γουστα πληρωνονται :) Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτιλα για μια ακομη φορα...καποτε ειπα ποτε ξανα day one αλλα αφου το κοβω τιμολογιο,ας ειναι..αλλα πραγματικα ξεφτιλα..

Πάντα γίνεται αυτό και εγώ τιμολόγιο κόβω αλλά όλα έχουν ένα όριο. Δηλαδή ο καθένας πουλούσε το note 8 500 ευρώ και του έβγαινε 350 το note 9. Ενώ στα 1049 του βγήκε 500.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα γίνεται αυτό και εγώ τιμολόγιο κόβω αλλά όλα έχουν ένα όριο. Δηλαδή ο καθένας πουλούσε το note 8 500 ευρώ και του έβγαινε 350 το note 9. Ενώ στα 1049 του βγήκε 500.

 

Απο την αλλη 1049€ ουσιαστικα δεν ηταν ποτε,αφου την εκπτωση των 100€ την κρατησαν για καιρο τα καταστηματα.ουσιαστικα ξεκινουσε απο 949

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη 1049€ ουσιαστικα δεν ηταν ποτε,αφου την εκπτωση των 100€ την κρατησαν για καιρο τα καταστηματα.ουσιαστικα ξεκινουσε απο 949

Ναι αλλά ήδη έχει 858. Ειδικά όσοι έδωσαν note 8 550 δηλαδή 450 στα 1049 ήταν πολύ λίγα. Μιλάμε για λίγες μέρες υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτιλα για μια ακομη φορα...καποτε ειπα ποτε ξανα day one αλλα αφου το κοβω τιμολογιο,ας ειναι..αλλα πραγματικα ξεφτιλα..

 

Το τιμολόγιο δεν κάνει τίποτα περισσότερο από το να μειώσει κάπως την χασούρα. Όμως χασούρα υπάρχει και μάλιστα μεγάλη.

Σκέψου όταν πάει στα 650 να το πάρεις τιμολόγιο πόσο θα σου βγει. Και 400 να δώσεις το Ν8 πάλι θα έχεις τεράστιο κέρδος.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτά που διαβάζω θέε μου!! Pε king τι μας δείχνεις; Μια σελίδα με μαγαζιά που δεν έχουν διαθεσιμότητα?

Έχεις ιδέα από την αγορά ή πετάς ένα screenshot για λόγους εντυπωσιασμού; Ας πάρουμε το πιο φθηνό μπλε που έχει πουλήσει περισσότερο σαν χρώμα και είναι ετοιμοπαράδοτο.

Ουπς, μήπως είναι ένα κατοστάρικο πάνω;129228691a1e4e5c0b8ae6332d68cab9.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτά που διαβάζω θέε μου!! Pε king τι μας δείχνεις; Μια σελίδα με μαγαζιά που δεν έχουν διαθεσιμότητα?

Έχεις ιδέα από την αγορά ή πετάς ένα screenshot για λόγους εντυπωσιασμού; Ας πάρουμε το πιο φθηνό μπλε που έχει πουλήσει περισσότερο σαν χρώμα και είναι ετοιμοπαράδοτο.

Ουπς, μήπως είναι ένα κατοστάρικο πάνω;129228691a1e4e5c0b8ae6332d68cab9.jpg

4 με 7 μέρες παράδοση έχουν τα μαγαζιά που έβαλα. Αν κάποιος δεν μπορεί να κάνει υπομονή τόσες μέρες ας πληρώσει 100 ευρώ παραπάνω δικό του πρόβλημα. 858 έχει αυτή τη στιγμή και όπως πάμε δεν θα αργήσουμε να το δούμε κάτω από 800. Μιλάμε για κινητό με 8 μηνών παλιο socket κοντεύει να βγει ο 855 και έβαλαν 845 ο οποίος υπάρχει σε κινητά από 250 ευρώ.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

4 με 7 μέρες παράδοση έχουν τα μαγαζιά που έβαλα. Αν κάποιος δεν μπορεί να κάνει υπομονή τόσες μέρες ας πληρώσει 100 ευρώ παραπάνω δικό του πρόβλημα. 858 έχει αυτή τη στιγμή και όπως πάμε δεν θα αργήσουμε να το δούμε κάτω από 800.

 

Όχι αυτή την στιγμή δεν έχει 858.

Σήμερα Σάββατο 8/9 πες μου την καλύτερη τιμή να πάω να το πάρω.

Σήμερα εεεε όχι μετά από 10 μέρες.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτή την στιγμή δεν έχει 858.

Σήμερα Σάββατο 8/9 πες μου την καλύτερη τιμή να πάω να το πάρω.

Σήμερα εεεε όχι μετά από 10 μέρες.

908 άμεσα διαθέσιμο

 

https://www.iphonego.gr/main/index.php?route=product/product&product_id=417339

 

Αλλά ναι όπως είπα αν το θέλετε τώρα πάτε δώστε 100 ευρώ παραπάνω πετάξτε τα χρήματα σας όπως θέλετε από μένα κανένα πρόβλημα. Σε 1 μήνα όμως που θα έχει 750 μην νιώθετε κορόιδα ειδικά όταν μιλάμε για κινητό με 8 μήνες παλιές επιδόσεις και σχεδόν περσινό socket.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...