Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καπου διαβασα στο σκρουντζ οτι εχει πολυ μικρη εμβελεια το wifi . Ισχυει κατι τετοιο ή οχι ?

 

Σας ευχαριστω πολυ

Οχι...........

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Καπου διαβασα στο σκρουντζ οτι εχει πολυ μικρη εμβελεια το wifi . Ισχυει κατι τετοιο ή οχι ?

 

 

 

Σας ευχαριστω πολυ

Εγώ πάντως που μένω στον 3ο όροφο πολυκατοικίας, όταν εφτανα κάτω στο ισόγειο και ήμουν ακόμη στο αυτοκίνητο, το Honor 8X που είχα μέχρι πρότινος συνδεόταν με το WiFi του σπιτιού ενώ αυτό τώρα όχι.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω που μενω στον δευτερο μια χαρα εχω σημα στο αμαξι και με 2.4 και με 5ghz

 

Είναι ο ένας όροφος που κάνει τη διαφορά μάλλον... Πέρα απ' την πλάκα ούτε αυτό που έγραψε κάποιος ότι χάνει σήμα και ανάμεσα στα δωμάτια ισχύει. Όπως δεν ισχύει και σε κανένα κινητό πλέον νομίζω.

Edited by ikgamsu
Link to comment
Share on other sites

Καπου διαβασα στο σκρουντζ οτι εχει πολυ μικρη εμβελεια το wifi . Ισχυει κατι τετοιο ή οχι ?

 

Σας ευχαριστω πολυ

 

Και στο δικό μου έχω παρατηρήσει αδύνατο σχετικά σήμα. Mε το HTC U11 σχεδόν full σήμα, με το Max 3 οριακά και καμιά φορά το χάνει.

Το router στο κάτω επίπεδο, μεσολαβεί όμως ξύλινο πάτωμα και όχι οπλισμένο σκυρόδεμα. Δεν είμαι ακριβώς από πάνω αλλά καμιά 15ρια μέτρα μακριά....

Αλλά και το Wifi του Redmi Note 5 της συζύγου δεν είναι δυνατό επίσης...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρωί έβγαλε στο επίσημο σάιτ του mistore στο golden hall το κινητό στα 269 προσφορά και μέσα σε 2 ώρες το κατέβασε τους έστειλα μνμ αν ισχύει η προσφορά και δεν έχουν απαντήσει ακόμη ξέρεις κάνεις κάτι μιας και είναι που καλή τιμή και με 2 χρόνια επίσημη εγγύηση .

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά από επικοινωνία με ενημέρωσαν ότι θα ισχύσει μόνο για σήμερα η προσφορά και σε περιορισμένα κομμάτια εγώ τσιμπισα ένα .. ενημερώνω αν ενδιαφέρεται κάποιος και θέλει επίσημη εγγύηση

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φοραω 9,1,24 global dev και τa google play service εχουν 60% καταναλωση μπαταριας!!!!!!ΕΧω κανει και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα @@.Μπορει να μου δωσει κανενας καμια ιδεα τι φταιει???
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας . Update για το google maps και μια ερώτηση .

Google maps - δεν κρασαρουν πλέον αλλά το gps ενώ λοκαρει γρήγορα έχει θέματα με την ακρίβεια του .

Ερώτηση : σε χαμηλο φωτισμό στην καταγραφή βιντεο αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα- όταν αλλάζω την ποιότητα καταγραφής βίντεο αλλάζει και ο φωτισμός ,γίνεται πιο σκοτεινό σε κάποιες περιπτώσεις . Πάντως σε γενικές γραμμές είναι άθλια τα βίντεο σε σχετικά χαμηλό φωτισμό .τι έχετε να προτείνετε σχετικά με τις ρυθμίσεις ή κάποια άλλη εφαρμογή ?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου την εμφανίζει παντως. Ακόμη στη 10.2.1.0 είμαι..

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου την εμφανίζει παντως. Ακόμη στη 10.2.1.0 είμαι..

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μιλαμε για global dev και οχι για stable rom.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για global dev και οχι για stable rom.
Α, ok....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη τα ρημάδια τα gestures να τα φτιάξουν....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πράγματι πολύ χαζομάρα αυτό με τα gestures....στο redmo note 6 Pro του αδελφού μου δεν υπάρχει αυτό το θέμα παρόλο που φοράει τον ίδιο επεξεργαστή!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα αγοράσω ένα Mi Max 3 την δευτέρα, ( από skroutzoμάγαζο, εισαγωγή από Πολωνία ), τι πρέπει να προσέξω ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις - συμβουλές.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα αγοράσω ένα Mi Max 3 την δευτέρα, ( από skroutzoμάγαζο, εισαγωγή από Πολωνία ), τι πρέπει να προσέξω ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις - συμβουλές.:)

Δες αν είναι Global έκδοση, αν είναι σφραγισμένο και στο πλάι έχει κοκκινη ένδειξη Global Version !!!

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...