Jump to content

Xiaomi Mi A2 (Mi 6x)


rackal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλήμερα πριν λίγο μου έπεσε το nexus 6p και αυτό ήταν τελείωσε δυστυχώς,σκέφτομαι να πάρω το mi a2 καθώς χρειάζομαι άμεσα,οι εντυπώσεις σας για την συσκευή ποιες είναι,αξίζει η να κοιτάξω κάτι άλλο?από μπαταριά αν βγάζει την μέρα μου αρκεί

 

Επίσης με netflix έχει streaming σε HD,διαβάζω ότι δεν έχει η το έχουν λύσει το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

https://docs.google.com/document/d/1ApnR6RnYGx0Z5E_N0cxnc8LddPnM_RH_An7JKyH-8J0/edit

παιδες εχω εγκαταστησει το twrp.

ειμαι στο βημα 5.

ποια αρχεια πρεπει να αντιγραψω μεσα στην απ.χωρο του κινητου?

μηπως κιολας πρεπει να μετονομασω καποιο?

ξεκινησα το ζωον το βημα 6 και οταν εκανα reboot, αρχισε να κανει reboot ολη την ωρα, μονο του.

τωρα το ξανα εχω στο βημα 5 και αναμενω οδηγιες.

ως το τελευταιο βημα, βλεπω να μας πιανει το καλοκαιρακι......:X:X:X:X

 

αφου κανεις wipe>format data>γραφουμε yes>swipe στην τrwp

πας στο 6 και κανεις wipe

(ειμαστε στο slot a)

wipe>advanced wipe>τικαρουμε system,cache,dalvic,data>swipe για επιβεβαιωση>πισω>reboot>επιλεγουμε slot b>πισω>reboot>επιλεγουμε bootloader>ξαναδινουμε την εντολη απο cmd να μπουταρει η twrp

τωρα ειμαστε slot b

>wipe>advanced wipe>τικαρουμε system,cache,dalvic,data>swipe για επιβεβαιωση>πισω

τωρα μεταφερεις απο τον υπολογιστη στο τηλεφωνο τα 2 αρχεια τwrp , το img και zip , το zip της ρομ , το zip των gapps , το zip του magisk και το apk του magisk

θιμιζω οτι σε αυτο το σημειο ειναι σλοτ β , θα φλασαρεις πρωτα τη ρομ και αφου ολοκληρωθει το φλασαριμα της (θα φλασρεις ή οχι την twrp ωστε να εγκατασταθει μονιμα) , θα αλαξεις σλοτ και θα πας στο α να συνεχισεις να φλασαρεις gapps κ οτι αλλο θες

Edited by ippossss

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανεστη,

ολα οκκκκκκκκκκκκ.

τα καταφερα!!!!!!

απλα το μονο κακο ειναι πως με την bootleggers , οι google photos app , crashάρουν συνεχως κ δεν ανοιγουν με τπτ......

αντε δωστε μια ακομα χειρα βοηθειας,να τελειωνω ρε παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανεστη,

ολα οκκκκκκκκκκκκ.

τα καταφερα!!!!!!

απλα το μονο κακο ειναι πως με την bootleggers , οι google photos app , crashάρουν συνεχως κ δεν ανοιγουν με τπτ......

αντε δωστε μια ακομα χειρα βοηθειας,να τελειωνω ρε παιδια.

 

Ρυθμίσεις>Εφαρμογές>Google photos>αποθηκευτικός χώρος>διαγραφή προσωρινής μνήμης ή και διαγραφή αποθηκευτικού χώρου. Δε διαγράφει τίποτα φωτογραφίες μην αγχώνεσαι.

Καλό είναι ίσως να κάνεις wipe dalvic και cache στην twrp

Περίεργο πάντως που δεν "έκατσαν καλά"τα Google apps αν δεις περίεργη συμπεριφορά και αν τα παραπάνω δε φτιάξουν την εφαρμογή μπορείς να τα ξανά φλασαρεις , τα ίδια ή κάποιο άλλο πακέτο

Edited by ippossss

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Έχω ένα miA2 4/64 και είναι ακόμα με 8.1 oreo και security patch Οκτωβρίου... Η συσκευή δουλεύει άψογα, ωστόσο ανησυχώ γιατί έχει να πάρει update κάτι μήνες... Υπάρχει πρόβλημα με τη συσκευή ή να περιμένω? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Έχω ένα miA2 4/64 και είναι ακόμα με 8.1 oreo και security patch Οκτωβρίου... Η συσκευή δουλεύει άψογα, ωστόσο ανησυχώ γιατί έχει να πάρει update κάτι μήνες... Υπάρχει πρόβλημα με τη συσκευή ή να περιμένω? Ευχαριστώ!

 

αδερφε η συσκευη θα επρεπε να περνει update καθε μηνα . πολλα α2 που πουληθηκαν στην Ελληνικη αγορα ηταν κολημενα κ δεν περναν update . η θα βαλεις vpn για να παρεις αλλα θα πρεπει να βαζεις vpn καθε φορα . η θα ξεκλειδωσεις , θα περασεις την fastboot rom μηπως ξεκολλήσει απο δω και περα , η θα το πας στο μαγαζι που το πηρες να στο φτιαξουν/δωσουν αλλο ..

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Έκανα τη διαδικασία με vpn και έκανα cache & data clear με τη σειρά που γράφει ο ipposss και μου ήρθε αρχικά το security patch Νοεμβρίου, μετά το android pie 9.0 και στη συνέχεια τα security patch Μαρτίου & Απριλίου! Μέχρι στιγμής όλα δουλεύουν ρολόι! Ευχαριστώ και πάλι!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι. Έβαλα custom rom (bootleggers και μετά havoc) όλα καλά αλλά και με τις δυο έχω το ίδιο πρόβλημα κόβονται οι συνομιλίες μου όταν μιλώ στο τηλέφωνο,όχι πάντα αλλά τις περισσότερες φορές.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι. Έβαλα custom rom (bootleggers και μετά havoc) όλα καλά αλλά και με τις δυο έχω το ίδιο πρόβλημα κόβονται οι συνομιλίες μου όταν μιλώ στο τηλέφωνο,όχι πάντα αλλά τις περισσότερες φορές.

 

το συγκεκριμένο πρόβλημα , δεν το εντόπισα ποτέ . είχα όμως ηχώ στην συνομιλία στην πλευρά του συνομιλητή κάποιες φορές . ήμουν με pie base . έκανα την μετάβαση σε custom από στοκ pie δηλαδή . δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά όταν έβαλα oreo base το πρόβλημα έφυγε , μαζί με άλλα (dt2w πχ) .

τον max τον maintainer της havoc μπορείς να τον βρείς στο κανάλι στο telegram και να ρωτήσεις τον ίδιο . ειναι πολύ δραστήριος και βοηθάει τους πάντες .

https://t.me/A26XOfficial

ή με απ'ευθείας μήνυμα στον ίδιο

https://t.me/rcstar6696

Edited by ippossss

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμένο πρόβλημα , δεν το εντόπισα ποτέ . είχα όμως ηχώ στην συνομιλία στην πλευρά του συνομιλητή κάποιες φορές . ήμουν με pie base . έκανα την μετάβαση σε custom από στοκ pie δηλαδή . δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά όταν έβαλα oreo base το πρόβλημα έφυγε , μαζί με άλλα (dt2w πχ) .

τον max τον maintainer της havoc μπορείς να τον βρείς στο κανάλι στο telegram και να ρωτήσεις τον ίδιο . ειναι πολύ δραστήριος και βοηθάει τους πάντες .

https://t.me/A26XOfficial

ή με απ'ευθείας μήνυμα στον ίδιο

https://t.me/rcstar6696

 

Από τα Gapps ποιο κατεβάζεις;

Link to comment
Share on other sites

Από τα Gapps ποιο κατεβάζεις;

 

arm64 9.0 nano . το pico δεν εχει face unlock στο smart lock

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την GCam_6.1.021_Advanced_V1.5.190418.1850.apk του Arnova8G2 μετο config file για το Μι Α2 αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος με το χρονο που κανει απο τη στιγμη που πατας το κουμπι μεχρι να αποθηκευτει, μου φαινεται αρκετα αργο σε σχεση με τη στοκ. Υπαρχει τιποτα που να βελτιωνει το χρονο αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την GCam_6.1.021_Advanced_V1.5.190418.1850.apk του Arnova8G2 μετο config file για το Μι Α2 αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος με το χρονο που κανει απο τη στιγμη που πατας το κουμπι μεχρι να αποθηκευτει, μου φαινεται αρκετα αργο σε σχεση με τη στοκ. Υπαρχει τιποτα που να βελτιωνει το χρονο αυτο?

 

καθε config ειναι για διαφορετικες συνθηκες και θα χρησημοποιησει / απαιτησει διαφορετικους χρονους

D - Day. Day use. Quick release.

1/33 denoise control to suppress noises. Lib Xlib2, saturation settings on front and rear camera. Grid Golden Ratio. SuperZoom enabled. 15 frames.

 

N - Night Night use. Trigger slightly slower. But still fast enough to take pictures of people in bars with friends without too much effort, or need to be frozen for long. Trigger 1/20 noise suppression changed to fit the trigger. Lib Xlib2 and everything we have in profile D. 15 frames

 

S - Sharpen. Use in both situations day and night. 1/8 trigger ideal for daytime and nighttime landscapes. Portraits risks erasing. Noise cancellation and SuperZoom enabled. Xlib2 15 frames

 

στα παλαια config του rz κατι λονγστρυερ κai nighvision κανα κανενα λεπτο να τραβηξουν και να σωσουν την φωτο .

γενικα τα πολα φrame στο hdr+ αυξανουν τον χρονο επεξεργασιας

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και λιγο διαβαασμα

επεξηγηση ολων των λειτουργιων των gcam port

https://telegra.ph/Configura%C3%A7%C3%A3o-Google-Camera-02-24

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και λιγο διαβαασμα

επεξηγηση ολων των λειτουργιων των gcam port

https://telegra.ph/Configura%C3%A7%C3%A3o-Google-Camera-02-24

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με την τελευταια εκδοση του στοκ firmware στο Mi A2, 10.0.8.0 PDIMIXM αλλα δεν μου δουλευει το face unlock. Καινουριο τηλεφωνο, ηρθε με 8.1 αλλα εκανα κατευθειαν ολα τα update που ηρθαν το ενα πισω απο το αλλο. Συμβαινει και σε αλλους αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με την τελευταια εκδοση του στοκ firmware στο Mi A2, 10.0.8.0 PDIMIXM αλλα δεν μου δουλευει το face unlock. Καινουριο τηλεφωνο, ηρθε με 8.1 αλλα εκανα κατευθειαν ολα τα update που ηρθαν το ενα πισω απο το αλλο. Συμβαινει και σε αλλους αυτο?

 

Όταν λες δεν δουλεύει; Τι εννοείς; Έκανες τις ρυθμίσεις; Έβαλες να φωτογραφήσει το πρόσωπο σου;

Εμένα για να ξεκλειδώσει πρέπει να ενεργοποιησω την οθόνη, μόλις με "βλέπει" ξεκλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δεν δουλεύει; Τι εννοείς; Έκανες τις ρυθμίσεις; Έβαλες να φωτογραφήσει το πρόσωπο σου;

Εμένα για να ξεκλειδώσει πρέπει να ενεργοποιησω την οθόνη, μόλις με "βλέπει" ξεκλειδώνει.

 

Να προσθεσω οτι το εψαξα λιγο παραπανω και το προβλημα ειναι οτι δεν με παει κατευθειαν στην home screen αλλα πρεπει να κανω swipe στην οθονη αφου ξεκλειδωσει η κλειδαρια. Νομιζω ειναι και αυτο μια απο τις "ελλειψεις" της στοκ android εμπειριας αλλα ερχομενος απο σαμσουνγκ, xiaomi και huawei νομιζεις οτι το ξεκλειδωμα με face unlock κατευθειαν στην home screen ειναι μερος του λειτουργικου αλλα οπως καταλαβα αυτο δεν συμβαινει, μαζι με πολλα αλλα πραγματα βεβαια....

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω οτι το εψαξα λιγο παραπανω και το προβλημα ειναι οτι δεν με παει κατευθειαν στην home screen αλλα πρεπει να κανω swipe στην οθονη αφου ξεκλειδωσει η κλειδαρια. Νομιζω ειναι και αυτο μια απο τις "ελλειψεις" της στοκ android εμπειριας αλλα ερχομενος απο σαμσουνγκ, xiaomi και huawei νομιζεις οτι το ξεκλειδωμα με face unlock κατευθειαν στην home screen ειναι μερος του λειτουργικου αλλα οπως καταλαβα αυτο δεν συμβαινει, μαζι με πολλα αλλα πραγματα βεβαια....

 

στις περισσοτερες custom rom υπαρχει αυτη η επιλογη .

υπηρχε ενα module για το xposed instant face unlock αλλα το xposed ψιλο εχει πεθανει . δεν υπαρχει για pie.

αυτος που μπορεις να κανεις ειναι να βαλεις την εφαρμογη AutoInput και να χρησημοποιησεις την λειτουργια που εχει Auto Dismiss Keyguard . μαλιστα ουτε καν ρουτ απαιτει . το θεμα ειναι οτι ενω στις custom rom (που δεν εχουν τη λειτουργια) που το εχω διοκιμασει δουλευει πενα , στη στοκ (τι περιεργο) κολαει .

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος συσκευής εδώ και λίγες μέρες ευχάριστη έκπληξη στην τιμή που είναι τώρα,όλα δουλεύουν άψογα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Έχω εγκατεστημένη την Bootleggers custom ROM.

Σήμερα το πρωί μου ήρθε ειδοποίηση πως έχω ενημέρωση της ROM.

Έκανα στο κινητό, download και μετά πάτησα install.

Μετά το install, μου έβγαλε την επιλογή Reboot. Μόλις την πάτησα, ξεκίνησε η διαδικασία, αλλά κόλλησε στο "φόρτωμα" της bootleggers για κανα 3ωρο.

Έβαλα το κινητο σε Fastboot Mode και ξαναφόρτωσα την εκδοση Bootleggers που είχα αποθηκευμένη.

Για να ξέρω την επομενη φορά... Τί έκανα λάθος????

 

Thanx Guyz.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Έχω εγκατεστημένη την Bootleggers custom ROM.

Σήμερα το πρωί μου ήρθε ειδοποίηση πως έχω ενημέρωση της ROM.

Έκανα στο κινητό, download και μετά πάτησα install.

Μετά το install, μου έβγαλε την επιλογή Reboot. Μόλις την πάτησα, ξεκίνησε η διαδικασία, αλλά κόλλησε στο "φόρτωμα" της bootleggers για κανα 3ωρο.

Έβαλα το κινητο σε Fastboot Mode και ξαναφόρτωσα την εκδοση Bootleggers που είχα αποθηκευμένη.

Για να ξέρω την επομενη φορά... Τί έκανα λάθος????

 

Thanx Guyz.

 

Τίποτα κανονικά θα έπρεπε να σου ξεκινήσει. Αν είχες μόνιμα εγκατεστημένη twrp θα την έχανες και το magisk δε θα πέρναγε το safety net (θέλει κάποια επιπλέων βήματα) αλλά θα έπρεπε να ξεκινήσει στο αντίθετο slot από αυτό που εισουν αυτόματα.

λογικα αφου εκανε την εγκατασταση απετυχε να μπουταρει στο αντιθετο σλοτ.

σε περιπτωση που ξανασυμβει κατι τετοιο , μπορεις να δεις σε πιο σλοτ βρισκεσαι(αυτο που δεν μπορει να μπουταρει) με fastboot getvar current-slot , να κανεις active το αλλο (το παλιο δηλαδη) με fastboot set_active a ή b αντιστοιχα και λογικα θα ξεκινησει . δε θα σε ενημερωμενος βεβαια ομως .

 

Αν κολλάει ο updater θα κάνεις update manual .

1. Κατεβάζεις τη ρομ από το site λογικά αλλά αν την κατεβάσεις από τον updater είναι στο /data/ota_package

2. Κάνεις ότι έκανες και στην αρχική ρομ αλλά με την ενημερωμένη και χωρίς να κάνεις format data ή wipe ή να κανεις εξ αρχης καποιο σλοτ active απο fastboot , για να κάτσει από πάνω η νεα ρομ στην παλια .

3.τα gapps οταν κανεις dirty flash (manual update) πρεπει να τα ξαναφλασαρεις μαζι με το update (την ποιο προσφατη ρομ) γιατι αλλιως θα σου κρασαρουν . οπως και το magisk .

4. Όταν μπεις twrp θα αλλάξεις slot θα ξαναμπείς twrp θα φλασαρεις τη ρομ θα αλλάξεις slot θα ξαναμπείς twrp θα φλασαρεις gapps και magisk (αν θες) και θα κάνεις reboot to system

5.αναλυτικοτερα (twrp>reboot>επιλεγουμε το αντιθετο σλοτ απο αυτο που ειμαστε>πισω>reboot>αν εχεις μονιμα εγκαταστημενη twrp επελεξε recovery ενω αν δεν την εχεις εγκαταστησει επελεξε bootloader ωστε να μπουταρεις την twrp με την εντολη απο το cmd στο pc . twrp>install>βρισκουμε και επιλεγουμε το ζιπ της ρομ>swipe για επιβεβαιωση>κανει μερικα λεπτα>οταν γραψει done>πισω . η ρομ εγκαθιστατε στο αντιθετο slot απο αυτο που εισαι .σε αυτο το σημειο μπορεις να φλασαρεις το ζιπ της twrp για μονιμη εγκατασταση αν θες twrp>install>επιλεγω twrp zip>swipe .ητε εχεις εγκαταστησει μονιμα την twrp ητε οχι αλλαζουμε slot twrp>reboot>επιλεγουμε το αντιθετο απο αυτο που ειμαστε>πισω>reboot>αν εχει εγκαταστησει twrp επελεξε recovery ενω αν δεν την εχεις εγκαταστησει επελεξε bootloader ωστε να μπουταρεις την twrp με την εντολη απο το cmd στο pc . εγκατασταση gapps . twrp>install>gapps zip>swipe>οταν γραψει done>πισω .αν θες ρουτ θα εγκατστησεις το ζιπ του magisk .twrp>install>magisk.zip>reboot system .

 

 

ο updater στην aicp δουλεύει δοκιμασμένα και είναι επίσης πολύ καλή ρομ και με ενημέρωση κάθε Τετάρτη.

Καμία φορά η twrp ίσως αποτύχει να μπουταρει στο σύστημα. Τότε θα πρέπει να το κάνεις χειροκίνητα πατώντας το κουμπί power.

 

ενημερωσα και το αρχιακι με τις οδηγιες για ΟΤΑ στις ρομ που το υποστηριζουν και manual update

Edited by ippossss

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Κολλημένος στο security update από Δεκέμβριο 2018, υπάρχει τρόπος να ξεκινήσει η ροή των ενημερώσεων χωρίς τα χειρουργεία που διάβασα μέχρι τώρα ή ήρθε ο καιρός να αναζητήσω νέα συσκευή;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κολλημένος στο security update από Δεκέμβριο 2018, υπάρχει τρόπος να ξεκινήσει η ροή των ενημερώσεων χωρίς τα χειρουργεία που διάβασα μέχρι τώρα ή ήρθε ο καιρός να αναζητήσω νέα συσκευή;

 

Ευχαριστώ

 

Βγάλε σιμ , κλείσε gps

Clear data και cache στις παρακάτω εφαρμογές με την ακόλουθη σειρά

- GOOGLE SERVICES FRAMEWORK

- GOOGLE

- GOOGLE PLAY SERVICES

- FUSED LOCATION

- LOCATION SERVICES

- GOOGLE BACKUP TRANSPORT

Τσεκαρε για update

 

Εγώ από Πολωνία είχα κατεβάσει με express vpn

 

για να κανεις clear data k cache

Βγάλε γλώσσα Αγγλικά για να τις βρεις με τα αγγλικά τους ονόματα

Ρυθμίσεις>σύστημα>γλώσσα

Μετά

Ρυθμίσεις>εφαρμογές>3 παύλες πάνω δεξιά >εμφάνιση συστήματος>

Εμφανίζονται αλφαβητικά

Πατας στην εφαρμογή>αποθηκευτικός χώρος>διαγραφή αποθηκευτικού χώρου

Για την κάθε μια ξεχωριστά

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ευχαριστω...

 

κατεβαζει του Απριλίου 2019. Καθε φορα πρεπει να επαναλαμβανω τη διαδικασια;

 

Θα σε γελάσω. Πιθανότατα ναι. Εκτός κ αν διόρθωσαν σε κάποιο update ότι ήταν αυτό που κολλούσε τον updater. Εγώ για να δω κανονικό ΟΤΑ πέρασα fastboot rom πρέπει να σε ξεκλείδωτος όμως .

https://t.me/hellasmobiles

Ότι αφορά τα κινητά τηλέφωνα, το user interface τους, τις custom ROMs, τα Google camera ports , τα mods και γενικά ότι έχει να κάνει με την εμπειρία χρήσης τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...