Jump to content

Nokia 8 vs?


gjimmys
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το nokia 8 και θέλω να το αλλάξω γιατί το βαρέθηκα.Τα μόνα που με ενδιαφέρουν είναι τα honor 10 και το huawei p10.Ποιο από τα 2 λέτε;Εγώ κλείνω ποιο πολύ προς honor 10.
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ των δύο, πάρε το honor. Το p10 είναι περσινό μοντέλο.

 

Δεν με απασχολεί τόσο ότι είναι περσινό μοντέλο αρκεί να είναι δυνατό

Link to comment
Share on other sites

Δεν με απασχολεί τόσο ότι είναι περσινό μοντέλο αρκεί να είναι δυνατό

 

Το 8αρι είναι πιο δυνατό από το p10 και δεν ξέρω πως είναι με το honor. Aπο εμένα honor λόγω πιο καινούργιου hw.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε ξέρω, θα σχολιάσω απευθείας τη κάμερα :p

 

Αν και έχει νεώτερο αισθητήρα το honor 10, δεν έχει όμως ois που έχει το p10. Οπότε από άποψη κάμερας ίσως το p10 (χωρίς να έχω δει συγκριτικα). Αλλά από άποψη συσκευής σίγουρα το honor 10.

 

Νομίζω χθες είδα προσφορά από gearbest το p10 plus στα 260 ευρώ. Ψαξτο λίγο ;). Ανώτερο σε όλα από το μικρό p10.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε ξέρω, θα σχολιάσω απευθείας τη κάμερα :p

 

Αν και έχει νεώτερο αισθητήρα το honor 10, δεν έχει όμως ois που έχει το p10. Οπότε από άποψη κάμερας ίσως το p10 (χωρίς να έχω δει συγκριτικα). Αλλά από άποψη συσκευής σίγουρα το honor 10.

 

Νομίζω χθες είδα προσφορά από gearbest το p10 plus στα 260 ευρώ. Ψαξτο λίγο ;). Ανώτερο σε όλα από το μικρό p10.

Φιλαράκι μου Ανδρέα xaxaxaxax μου έχεις λείψει ρε φίλε δεν δίνω τόσο μεγάλη σημασία πλέον στην κάμερα γιατί έχω βολευτει ι πολύ με την rx 100 .Μάλλον κατά 99% παω για το honor 10

.Θα το πάρω από Κωτσόβολο

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι μου Ανδρέα xaxaxaxax μου έχεις λείψει ρε φίλε δεν δίνω τόσο μεγάλη σημασία πλέον στην κάμερα γιατί έχω βολευτει ι πολύ με την rx 100 .Μάλλον κατά 99% παω για το honor 10

.Θα το πάρω από Κωτσόβολο

 

Χαχαχαχαχα με το που είδα το θέμα λέω εδώ είμαστε :D

 

Σωστά πήρες την rx100. Για σένα είναι η ζωή :p.

 

Τότε πας για honor 10 και εισαι κομπλέ. Εκτός αν θες να σου κάνουμε και καμιά άλλη πρόταση (εφόσον μας πεις τι θέλεις από τη συσκευή).

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα με το που είδα το θέμα λέω εδώ είμαστε :D

 

Σωστά πήρες την rx100. Για σένα είναι η ζωή :p.

 

Τότε πας για honor 10 και εισαι κομπλέ. Εκτός αν θες να σου κάνουμε και καμιά άλλη πρόταση (εφόσον μας πεις τι θέλεις από τη συσκευή).

 

Έλεγα και για το xz1 αλλά κάτι δεν μου κάθεται καλά

Link to comment
Share on other sites

Θα πας από stock σε Huawei rom?

Ξέχνα τα updates

 

Δεν θα πρότεινα τέτοια αλλαγή, καλύτερα να περιμένεις το νέο Nokia flagship.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Θα πας από stock σε Huawei rom?

Ξέχνα τα updates

 

Δεν θα πρότεινα τέτοια αλλαγή, καλύτερα να περιμένεις το νέο Nokia flagship.

 

Δεν μπορώ να περιμένω δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Το mi 6 δες πολύ καλή εναλλακτική με καλύτερη κάμερα . Ειδικά στο bokeh τα αποτελέσματα είναι εξαιρετικά

 

Τελικά με έπεισες και το πήρα ελπίζω να μην το μετανιώσω αν και μέχρι τωρα σπέρνει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Δημήτρη. Τούμπανο είναι, σίγουρα θα το χαρείς. ;)

 

Να είσαι καλά Ανδρέα σε ευχαριστώ,όντως είναι τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με αλλάζω πολύ συχνά κινητά και το mi 6 το έχω δύο μήνες . Καινούργιο από πλαίσιο. Νομίζω ως τα 400 ευρώ δεν υπάρχει κάτι που να κάθεται δίπλα του συνολικά . Ίσως το nokia 8 το οποίο εμφανισιακά δεν βλέπεται
Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με αλλάζω πολύ συχνά κινητά και το mi 6 το έχω δύο μήνες . Καινούργιο από πλαίσιο. Νομίζω ως τα 400 ευρώ δεν υπάρχει κάτι που να κάθεται δίπλα του συνολικά . Ίσως το nokia 8 το οποίο εμφανισιακά δεν βλέπεται

 

Το είχα το nokia 8 φίλε μου , ποίο γρήγορο είναι το mi6 και καλύτερο σε συνδεσημοτητα από το nokia μέχρι τώρα πολύ ευχαριστημένος με το mi6.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλοριζικο

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο λοιπόν και καλομιλητο

 

Να είσαι καλά φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...