Jump to content

[Επίσημο] HTC Wizard (ή JAM2) / Qtek 9100


agiorgitis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 χρονια εχει!

 

παιδια βρηκα μια αφτερμαρκετ μπαταρια με 2200mah αλλα λεει ειναι ποιο μεγαλη , την εχει βαλει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

to mono pou thelo na rotiso eine : pio rom eine to katalilo gia Qtek 9100? efxaristo

 

Από μαμά ROMS... σίγουρα η WM5 της Ace Hellas

 

από 3rd party... η δικιά μου...:ninja::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα μια αφτερμαρκετ μπαταρια με 2200mah αλλα λεει ειναι ποιο μεγαλη , την εχει βαλει κανεις?

 

είναι όντως μεγαλύτερη, διπλάσιας χωρητηκότητας που σημαίνει διπλάσια αυτονομία..... ΝΑΙ!!!! βαλε την! που την βρήκες? και εγώ θέλω:p πόσο? γνήσια είναι?

 

 

ξέρει κανένας για linux σε 9100??? μπορούν να λειτουργήσουν??? έχω ακούσει ότι τα περνάς στην κάρτα και μετά τα τρέχεις επιλέγοντας τα από το boot loader.... οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε!!

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

είναι όντως μεγαλύτερη, διπλάσιας χωρητηκότητας που σημαίνει διπλάσια αυτονομία..... ΝΑΙ!!!! βαλε την! που την βρήκες? και εγώ θέλω:p πόσο? γνήσια είναι?

 

 

ξέρει κανένας για linux σε 9100??? μπορούν να λειτουργήσουν??? έχω ακούσει ότι τα περνάς στην κάρτα και μετά τα τρέχεις επιλέγοντας τα από το boot loader.... οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε!!

 

40euro απο ενα τοπικο μαγαζι μπαταρια + καινουριο καπακι

οχι δεν ειναι οριτζιναλε :P

Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια ιδεα τι να κανω το κινητο μου που χαλασε η οθονη μου και τρεμοπαιζει συνεχεια?που ειναι το service της qtek στη θεσ/νικη?ποσα θα μου παρουν ειναι απλο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια ιδεα τι να κανω το κινητο μου που χαλασε η οθονη μου και τρεμοπαιζει συνεχεια?που ειναι το service της qtek στη θεσ/νικη?ποσα θα μου παρουν ειναι απλο το προβλημα?

 

αν είναι απλό το πρόβλημα μπορεί να σ πάρουν λίγα....

αν είναι αρκετά λεφτά πάρε ένα μεταχειρισμένο από ebay(γύρω στα 80 ευρώ το βρήκα το 9100, με 160 ευρώ το Tytn......);)

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά κανένας δεν γνωρίζει για linux σε pocket pc???

 

giaa rixe mia matia edo:

 

http://msmobiles.com/news.php/5059.html

 

kai edo

 

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Xanadux

Link to comment
Share on other sites

paidia den mporo na bro to kentro minimaton sto qtek 9100..kapia boithia ? efxaristo

start-settings- tab personal-phone και από κει στο tab services θα βρεις την επιλογή voice mail & text messages και θα πατήσεις get settings

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα το m600 κ θελω να μπω κ εγω στον χωρο το windows mobile.

1.αν παρω το tytn απο εξω θα μπορεσει να δουλεψει εδω?

2.προγραμματα που βρισκουμε ειναι σαν τα uiq η πιο ευκολα?

3.τι πρεπει να προσεξω σε μια συσκευη?(εχω βρει πολλες αλλα ποιες ειναι ακριβως η διαφορες τους δεν μπορω να καταλαβω πχ t-mobile wing, qtek 9100, orange spv 3100,)

με ενδιαφερει το tytn εχουν καμια σχεση με αυτο??

 

ευχαριστω για τα φωτα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω ένα wizard cingular 8125 και ψάχνω την ελληνική rom που έχει βγάλει η qtek για το 9100. Υπάρχει κανένα Link εκτός από το forum της htc που θέλει ΙΜΕΙ??
Link to comment
Share on other sites

prospatho na blepo ta doriforika kanalia meso qtek pou exo..ginete i syndesi kanonika ftano kai sto doriforiko dekti omos ta kanalia den anigoun.mia apantisi gia aftous pou exoun DREAMBOX dexti..efxaristo

ωραία ιδέα φίλε μου. φυσικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω γαιτί έχω τον dreambox ένα μήνα μόνο και ακόμα ψάχνομαι με τα βασικά. είναι εύκολο να περιγράψεις με λίγα λόγια τι κάνεις να το δοκιμάσω και γω. με το streaming video της htc προσπαθείς να μπεις στον δέκτη? έχεις αλλάξει κάποια πόρτα στις ρυθμίσεις του δέκτη? την έχεις ανοίξει στο router σου?

Link to comment
Share on other sites

mpeno sto DM blepo kai ta bouquete blepo ta kanalia omos den mou anigi kanena kanali.tin ora pou mpeno sto dm den pezi rolo to router oute i portes..exo diokimazi diafora kai pali tipota..den xero ti na po..kai sta idika forum pou exo rotisi den mou exi apantisi kanenas se afto to thema..perimeno kapion idiko pou tha mas fotisi pano se afto to problima.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...