Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

8ermh paraklhsh an kykloforoun pou8ena ta s/n gia:

1.spd weather p***l

2.pocket d*d studio

8a perimenw apanthsh me pm

thanks!

 

kanenas xristianos? (estw kai allo8rhskos!!!) :(

se analogh prosfora (mou) yphr3e terastia zhthsh (sas) .... :mad:

anyway 8a perimenw (xeimwnas 8a nty8w....)

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΜΝΗΜΗ ΣΤΗΝ STORAGE CARD..?

:) :)1) μπορεις να χρησημοποιησεις το sprite backap τα παιρνει αντιγραφο ολα αλλιως 2) πατας εναρξη - ρυθμισεις - συστημα - μονιμη αποθηκευση και τσεκαρεις επαφες.3) υπαρχει και το xbackap στα προγραμματα αλλα δεν στο συστηνω .

:( :(

να κανω και εγω την ερωτησουλα μου τωρα.θελω μια δευτερη καλη και ανθεκτικη συσκευουλα που να υποστηριζει συγχρονισμο με αουτλοκ ωστε να μου μεταφερει τις επαφες (οπως τις εχω στο qtek s100 13 κατηγοριες πανω απο 900 επαφες ) η συσκευη θα χρησιμοποιειται σε συνθηκες συνεργειου αυτοκινητων υπαρχει κατι δοκιμασμενο μεχρι 300€

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι στα καλα τους :blink: 55Ε και 1-2 μερες για 10' δουλεια; :confused:

τους ειχα ρωτησει αν γινεται να μου πουλησουν την προσοψη για να την περασω εγω,γιατι ειμαι θεσσαλονικη και σιγουρα θα ειμαι χωρις τηλ για πανω απο δυο μερες αλλα μου ειπαν πως δε γινεται.μονο αυτοι μπορουν :p το κακο ειναι οτι δεν βρισκω καπου εξω,αλλιως...ευτυχως η γραντζουνια ειναι σα σκια :)

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Fun_fuction την Sandisk που είναι και η μόνη Wifi που έχει και μνήμη (256ΜΒ) την βρίσκεις με 112€. Δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί διαφήμιση αν δώσω το link του μαγαζιού από το οποίο την αγόρασα και εγώ. Αν θέλεις στο στέλνω με pm. Το θέμα είναι ότι πέρα από το σπίτι που μπορεί να έχεις φτιάξει wireless lan, που θα τη χρησιμοποιήσεις αφού το wifi στην αθήνα είναι είδος πολυτελείας, όταν υπάρχει.

nai, an sou einai eykolo? ma sto tei fysika!! exei wi fi, fantasou na kaneis ma8hma k na katebazeis taytoxrona oti 8es! an einai eykolo na moy stelei kapoios k to link gia to "magazi"... eyxaristw ek twn proterwn!

Link to comment
Share on other sites

δωσε μαιλ να σου στειλω κατι ;)

ενα και σε μένα?? :)

έχεις pm..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω κι εγω με την σειρά μου το thread :)

Πριν λίγες μέρες έγινα με την σειρά μου κι εγώ κάτοχος αυτού του πολύ μικρού σε όγκο και αρκετά καλού ppc ( την περίμενα αρκετό καιρό την αναβάθμιση της voda... :p )

 

Διάβασα τα βασικά απο το thread απλώς θέλω να κάνω μιά ερώτηση....που αφορά την κάμερα...ήξερα απο πριν ότι δεν είναι η καλύτερη δυνατή για τα 1.3 ΜΡ....είδα επίσης ότι μία λύση είναι να χρησημοποιήσουμε τον resco registry και να ρυθμίσουμε τα settings για τα χιόνια που έχει ή οθόνη...

Δυστυχώς όταν πάω να ρυθμίσω το Brightness πχ στο -6 μου βγάζει...invalid value must be between 0 and 4294967295....εδώ πάει η ερώτηση....

Τι πρέπει να κάνω και εάν υπάρχει κανένα καλύτερο πρόγραμμα ή τροπος για βελτίωση της?

 

rom έχω την 1,12 και τον resco τον έχω εγκατεστημένο στην sd...

ευχαριστώ :)

Χρήστης:Nokia 9500-7610, Qtek 2020-S100, SE P900 .

 

softwares & games 9500 εδώ

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τους ειχα ρωτησει αν γινεται να μου πουλησουν την προσοψη για να την περασω εγω,γιατι ειμαι θεσσαλονικη και σιγουρα θα ειμαι χωρις τηλ για πανω απο δυο μερες αλλα μου ειπαν πως δε γινεται.μονο αυτοι μπορουν :p το κακο ειναι οτι δεν βρισκω καπου εξω,αλλιως...ευτυχως η γραντζουνια ειναι σα σκια :)
τελικα πηγα σημερα στα κεντρικα τις ΑCE στην Α.Παρασκευη και μου εδωσαν προσοψη αντι 27Ε με δυσκολια βεβαια γιατι μου ελεγαν να το αφησω να μου την περασουν αυτοι,φυσικα τους ειπα οτι δεν θα την βαλω μονος μου και την θελω για στοκ και στην πρωτη ευκαιρια θα τους το παω,δεν ηξερα οτι εκτος τις αθλιας τελεσερβις οτι λειτουργει εδω και 1 μηνα σερβις και στα κεντρικα τους που τουλαχιστον φτιαχνει μονο QΤΕΚ,παντως αυτοι μου ειπαν οτι αν το παω το πρωι θα το παρω το μεσημερι,και οχι να το αφησω 2 μερες για 1 προσοψη που ειναι 5' δουλεια η αλλαγη της,ημαρτον 4 βιδες ειναι!!!!!και εκτος των αλλων αλλο τα 27Ε και αλλο τα 47 που μου ειπαν στην τελεσερβις
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ;;;

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ S100 ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ;;;

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ MICROLAND ΑΚΡΙΒΩΣ 2 ΜΗΝΕΣ .

 

στο play247 φαινεται να ειναι αμεσα διαθεσιμο. γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο ή στειλε ενα mail να το τσεκαρεις. εκτος βεβαια αν δεν ψαχνεις για e-shop(προσωπικα δεν βρισκω λογο να μην το επιλεξεις)

γνωμη μου παντως ειναι οτι ειναι κριμα να δωσεις χρηματα για καινουρια συσκευη τωρα που αποσυρεται σιγα σιγα. μπορεις να περιμενεις καποιο απο τα επομενα μοντελα με καινουριο λειτουργικο ή να ψαξεις για καποιο μεταχειρισμενο.

Link to comment
Share on other sites

τελικα πηγα σημερα στα κεντρικα τις ΑCE στην Α.Παρασκευη και μου εδωσαν προσοψη αντι 27Ε με δυσκολια βεβαια γιατι μου ελεγαν να το αφησω να μου την περασουν αυτοι,φυσικα τους ειπα οτι δεν θα την βαλω μονος μου και την θελω για στοκ και στην πρωτη ευκαιρια θα τους το παω,δεν ηξερα οτι εκτος τις αθλιας τελεσερβις οτι λειτουργει εδω και 1 μηνα σερβις και στα κεντρικα τους που τουλαχιστον φτιαχνει μονο QΤΕΚ,παντως αυτοι μου ειπαν οτι αν το παω το πρωι θα το παρω το μεσημερι,και οχι να το αφησω 2 μερες για 1 προσοψη που ειναι 5' δουλεια η αλλαγη της,ημαρτον 4 βιδες ειναι!!!!!και εκτος των αλλων αλλο τα 27Ε και αλλο τα 47 που μου ειπαν στην τελεσερβις

αρχηγε, ανοιξες το δρομο ;) μολις βρεθω αθηνα θα κανω το ιδιο,θα παω να την παρω μονος.παντως εγω ειχα μιλησει με τελεσερβις και οχι με τα κεντρικα.ασ ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω κι εγω με την σειρά μου το thread :)

Πριν λίγες μέρες έγινα με την σειρά μου κι εγώ κάτοχος αυτού του πολύ μικρού σε όγκο και αρκετά καλού ppc ( την περίμενα αρκετό καιρό την αναβάθμιση της voda... :p )

 

Διάβασα τα βασικά απο το thread απλώς θέλω να κάνω μιά ερώτηση....που αφορά την κάμερα...ήξερα απο πριν ότι δεν είναι η καλύτερη δυνατή για τα 1.3 ΜΡ....είδα επίσης ότι μία λύση είναι να χρησημοποιήσουμε τον resco registry και να ρυθμίσουμε τα settings για τα χιόνια που έχει ή οθόνη...

Δυστυχώς όταν πάω να ρυθμίσω το Brightness πχ στο -6 μου βγάζει...invalid value must be between 0 and 4294967295....εδώ πάει η ερώτηση....

Τι πρέπει να κάνω και εάν υπάρχει κανένα καλύτερο πρόγραμμα ή τροπος για βελτίωση της?

 

rom έχω την 1,12 και τον resco τον έχω εγκατεστημένο στην sd...

ευχαριστώ :)

 

Πριν από 2 μέρες είχα θέσει την παραπάνω ερώτηση....

υπάρχει κάποιος που μπορεί να με διαφωτίσει?

ευχαριστώ :)

Χρήστης:Nokia 9500-7610, Qtek 2020-S100, SE P900 .

 

softwares & games 9500 εδώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...