Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Gia tin elliniki ekdosi kai mono den dino apantiseis na me sigxorisoun oi filoi alla mporoun eleuthera na spasoun ta tilefona tis ACE kai tis perifimis ypostiriksis tis tin opoia xreonei kai 150 euro parapano me tin eksofrenika ypertimimeni diathesi tis siskeui tous! Signomi kai pali alla...... ntabatzilikia den sikono! Me auti tin logiki opos eipe kai o Alexkass ta ellinika windows XP tha eprepe na einai poly akribotera!

 

Χωρίς να θέλω να δημιουργήσω κάποια προσωπική κόντρα μαζί σου, θα ήθελα να σου επισημάνω τα εξής: Ο εξελληνισμός των Windows είναι μια διαδικασία την οποία έχει αναλάβει η εταιρεία που τα διαθέτει στην ελληνική αγορά (Microsoft). Για την περίπτωση των windows στα ppc’s αυτό δεν έχει συμβεί ακόμα. Για τον λόγο αυτό η κάθε εταιρεία που διαθέτει προϊόντα στην ελληνική αγορά με windows έχει προβεί σε βελτιώσεις-ρυθμίσεις όπου έχει κρίνει ότι αυτό είναι εφικτό ή όπου την συμφέρει σαν επένδυση. Για την περίπτωση της ACE, αυτό το οποίο έχει κάνει είναι ότι έχει προσπαθήσει να προσελκύσει κόσμο για την αγορά του Qtek, ο οποίος δεν έχει την καλύτερη σχέση με τα αγγλικά. Για το λόγο αυτό έχει πληρώσει κάποιους μηχανικούς ώστε να της εξελληνίσουν τα windows. Εδώ οφείλεται λοιπόν και η διαφορά στα χρήματα σε σχέση με άλλα κινητά τα οποία δεν παρέχουν αυτή την δυνατότητα (το qtek προσφέρει μια παραπάνω υπηρεσία την οποία μάλιστα η ACE δεν έχει λάβει δωρεάν). Τώρα είναι στο χέρι του καθενός που την χρειάζεται το αν θα την πληρώσει ή όχι. Προσωπικά στηρίζω κάθε ελληνική προσπάθεια αρκεί να μην με βλάπτει τρελά οικονομικά και θεωρώ ότι τα 70 ή 100 ευρώ που κοστίζει παραπάνω το qtek αξίζουν την προσπάθεια των ανθρώπων που ασχολήθηκαν με τον εξελληνισμό των windows. Είναι καθαρά θέμα το πώς αντιμετωπίζεις τον κόπο ορισμένων ανθρώπων και αν είσαι διατεθειμένος να τον πληρώσεις. Ας πούμε για παράδειγμα, θα μπορούσες να κάνεις κάτι αντίστοιχο; Σαφώς και όχι (Απαιτεί τρελή εργασία και είναι αποτέλεσμα συλλογικής δουλειάς). Όσο αφορά θέματα όμως τα οποία άπτονται ρυθμίσεων και bugs του κινητού σου, μπορείς κάλλιστα να τα λύσεις ανέξοδα μέσα από το εκάστοτε fora και θεωρώ ότι αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του myphone. Αυτά :)

 

Τώρα για να επανέλθουμε, ποιο καλό παιδάκι θα μπορούσε να μου πει αν είναι σωστό να βγάλω την μπαταρία του qtek για να αλλάξω κάρτα ή θα πρέπει να κάνω κάτι άλλο πρώτα ώστε να μην έχω κανένα πρόβλημα. Ακόμα θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει στο ερώτημα, πώς γίνεται να σώσω τις ρυθμίσεις μου για τα MMS ώστε αυτές να μην χάνονται μετά από κάθε hard reset.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν μπορείς να σώσεις τις ρυθμίσεις που κάμεις εσύ εκτός και αν πειράζεις από κάποιον rom-editor τις έτοιμες (αν έχει) του 9090.

 

όσο για τα ελληνικά έχω γράψει και πιο πάνω. καλό είναι να ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ εδώ :!:

ο καθένας ας έχει όποια γνώμη θέλει, αυτό είναι και το φυσιολογικό.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Review of the 128 MB RAM upgrade for the HTC Magician

 

http://howardforums.com/showthread.php?s=&postid=4465866#post4465866

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

sequent_c δε μας είπες, από που και πόσο?

Όσο για τα ελληνικά Windows αν κοιτάξει κανείς τις τιμές των Jam/S100 θα δεί οτι έχουν μια διαφορά περίπου 57 ευρώ (απο το play247). Άρα εντάξει, η τιμή είναι αρκετά καλή αν σκεφτείς και τα ελληνικά που έχει...

Όμως αν το συγκρίνεις με το ΜDA εκεί πλέον υπάρχει μεγάλη διαφορά και συμφέρει να πάρεις το MDA απο το εξωτερικό.

Υπάρχουν όμως δύο κατηγορίες χρηστών: Αυτοί που το παίρνουν και του βγάζουν τα μάτια, και αυτοί που το παίρνουν μόνο και μόνο επειδή τους το σύστησε κάποιος άλλος/είναι της μόδας. (Μου έχει τύχει να ρωτήσω φίλο μου τι κάρτα μνήμης είχε βάλει στο 6600 του, και αυτός μου απάντησε «τι είναι η κάρτα μνήμης??»)

Η πρώτη κατηγορία μπορεί να πάρει οποιοδήποτε, ενώ η δεύτερη μόνο το S100 κατα 99% λόγω επιδότησης/ελληνικών/γιατί το πήρε και ένας φίλος μου.

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

sequent_c δε μας είπες, από που και πόσο?

Όσο για τα ελληνικά Windows αν κοιτάξει κανείς τις τιμές των Jam/S100 θα δεί οτι έχουν μια διαφορά περίπου 57 ευρώ (απο το play247). Άρα εντάξει, η τιμή είναι αρκετά καλή αν σκεφτείς και τα ελληνικά που έχει...

Όμως αν το συγκρίνεις με το ΜDA εκεί πλέον υπάρχει μεγάλη διαφορά και συμφέρει να πάρεις το MDA απο το εξωτερικό.

Υπάρχουν όμως δύο κατηγορίες χρηστών: Αυτοί που το παίρνουν και του βγάζουν τα μάτια, και αυτοί που το παίρνουν μόνο και μόνο επειδή τους το σύστησε κάποιος άλλος/είναι της μόδας. (Μου έχει τύχει να ρωτήσω φίλο μου τι κάρτα μνήμης είχε βάλει στο 6600 του, και αυτός μου απάντησε «τι είναι η κάρτα μνήμης??»)

Η πρώτη κατηγορία μπορεί να πάρει οποιοδήποτε, ενώ η δεύτερη μόνο το S100 κατα 99% λόγω επιδότησης/ελληνικών/γιατί το πήρε και ένας φίλος μου.

νομίζω είπες τα πράγματα ΟΠΩΣ είναι :)

 

και επειδή οι δεύτεροι είναι πολύ περισσότεροι από τους πρώτους καλά κάνει η ACE και τα έχει πιο ακριβά. ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

νομίζω είπες τα πράγματα ΟΠΩΣ είναι :)

 

και επειδή οι δεύτεροι είναι πολύ περισσότεροι από τους πρώτους καλά κάνει η ACE και τα έχει πιο ακριβά. ;)

 

Έχω την εντύπωση πως εξήγησα σε προηγούμενο μου post τον λόγο διαφοράς στην τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Ξανά κοντά σας... (Όχι ότι σας έλειψα, αλλά λέμε τώρα.. Χεχε.).

 

 

Όταν στέλνετε μήνυμα, κ μετά πάτε στα απεσταλμένα, θα δείτε ότι δε σας δείχνει το όνομα στο οποίο το στείλατε, αλλά τον αριθμό του. Πχ +45 208 -----. Η μόνη φορά που σας δείχνει όνομα είναι αν επιλέξετε Reply όταν λάβετε μήνυμα από κάποιον.

 

Στα ληφθέντα φυσικά δείχνει ποιος σας το 'στειλε.

 

 

 

Γιατί γίνεται αυτό; Κανονικά θα 'πρεπε να "τραβάει" το όνομα στο οποίο αντιστοιχεί ο αριθμός. Είναι σπαστικό όταν κρατάς τα μηνύματά σου επειδή σου χρειάζονται, όταν μπαίνεις στα σταλθέντα να λες "κάτσε τώρα.. ο τάδε έχει 69--- πού είναι, πού είναι.. Α νάτος!". :mad:

 

Τολμώ να είπω ότι με registry hack κάτι θα γίνεται... Καμιά λύση κανείς;

No Info
Link to comment
Share on other sites

A! By the way, έχετε δοκιμάσει το PenReader ( http://www.penreader.com ) ?

 

Λέει υποστηρίζει κι ελληνικά... Αντε να δούμε... Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να "αγοράσω" την εντελώς λειτουργική έκδοση ή να "αγοράσω" έστω ένα serial;

 

PM me........

No Info
Link to comment
Share on other sites

sequent_c δε μας είπες, από που και πόσο?

Όσο για τα ελληνικά Windows αν κοιτάξει κανείς τις τιμές των Jam/S100 θα δεί οτι έχουν μια διαφορά περίπου 57 ευρώ (απο το play247). Άρα εντάξει, η τιμή είναι αρκετά καλή αν σκεφτείς και τα ελληνικά που έχει...

Όμως αν το συγκρίνεις με το ΜDA εκεί πλέον υπάρχει μεγάλη διαφορά και συμφέρει να πάρεις το MDA απο το εξωτερικό.

Υπάρχουν όμως δύο κατηγορίες χρηστών: Αυτοί που το παίρνουν και του βγάζουν τα μάτια, και αυτοί που το παίρνουν μόνο και μόνο επειδή τους το σύστησε κάποιος άλλος/είναι της μόδας. (Μου έχει τύχει να ρωτήσω φίλο μου τι κάρτα μνήμης είχε βάλει στο 6600 του, και αυτός μου απάντησε «τι είναι η κάρτα μνήμης??»)

Η πρώτη κατηγορία μπορεί να πάρει οποιοδήποτε, ενώ η δεύτερη μόνο το S100 κατα 99% λόγω επιδότησης/ελληνικών/γιατί το πήρε και ένας φίλος μου.

650 από πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

na rotiso ke ego kati.exo TIM.otan exo to kinito mu klisto ke me pari kapios tilefono otan to ani3o erxete ena minima pu lei pia atoma se pirane.to provlima ine oti su dixni mono to numero.ke ine pedema ke pistevo megali fasaria mexri na vris se pion aniki ayto to numero.iparxi kapios tropos na su lei se pion aniki to numero?na vgazi dld to onoma?
Link to comment
Share on other sites

:!: :!: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ PENREADER ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!!!! :!: :!:

 

 

 

ΜΗΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ. ΕΚΑΝΕ RESTART ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΛΕΕΙ Η ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ RESTART ΕΚΑΝΕ HARD RESET!!!!!!!!

 

ΠΑΝΕ ΟΛΑ... ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ....

 

 

ΜΗΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Γ@ΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ Γ@ΜΩ!!!!

No Info
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορείς να σώσεις τις ρυθμίσεις που κάμεις εσύ εκτός και αν πειράζεις από κάποιον rom-editor τις έτοιμες (αν έχει) του 9090.

 

οι ρυθμισεις του mms (χειροκινητες ή από cab) σωζονται αν κανεις xbackup all data ;)

Σε περιπτωση που κανεις μονο permanent save στα settings, θα διατηρηθουν μαζι με επαφες,ημερολ,tasks, MONO TA CONNECTIONS, και μετα θα πρεπει χειροκινητα να φτιαξεις τις ρυθμισεις μονο του mms server. Δεν χρειαζεται rom-editor ;)

Link to comment
Share on other sites

na rotiso ke ego kati.exo TIM.otan exo to kinito mu klisto ke me pari kapios tilefono otan to ani3o erxete ena minima pu lei pia atoma se pirane.to provlima ine oti su dixni mono to numero.ke ine pedema ke pistevo megali fasaria mexri na vris se pion aniki ayto to numero.iparxi kapios tropos na su lei se pion aniki to numero?na vgazi dld to onoma?

Αυτό δεν είναι ιδιομορφία της συσκευής αλλά της ΤΙΜ! Ένα πολύ απλό "κόλπο" είναι να κάνεις κλήση το συγκεκριμένο νούμερο και να την τερματίσεις αμέσως. Μετά κοιτάς τις εξερχόμενες κλήσεις και βλέπεις ποιός είναι...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

na rotiso ke ego kati.exo TIM.otan exo to kinito mu klisto ke me pari kapios tilefono otan to ani3o erxete ena minima pu lei pia atoma se pirane.to provlima ine oti su dixni mono to numero.ke ine pedema ke pistevo megali fasaria mexri na vris se pion aniki ayto to numero.iparxi kapios tropos na su lei se pion aniki to numero?na vgazi dld to onoma?

 

 

File kati tetoio epsaxna ki egw k den brhka kati. Ayto pou mou proteinan edw mesa kai ayto xrhsimopoiw einai to pocket informant. Bary programma, alla sthn anazhthsh dineis merika pshfia apo ton arithmo, oxi omws ta teleytaia giati den tha to brei. PX psaxneis ton arithmo 6936 123456, an dwseis 456 den tha brei tipota. An dwseis 61234 tha brei to onoma.

An kserei kapoios allo programma pio aplo kai mikro as mas to pei!

Eyxaristw

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

agiorgiti.den katalaves malon.i ari8mi pu su pirane tilefono erxonte se minima.kanonika 8a eprepe na iparxi ena "kolpaki" as pume na patas ston ari8mo mesa sto minima ke na perni tilefono katey8ian utos oste na boris na dis se pion aniki o ari8mos.opos sto t610 pu ixa.erxotane to minima ke elege tus ari8mus.katevenes me to joystick pano ston ari8mo pu i8eles ekanes mia klisi ke evlepes se pion aniki.
Link to comment
Share on other sites

Η ελληνική έκδοση έχει όπως είπαν και οι φίλοι πιο πάνω τα ελληνικά περασμένα. Το ελληνικό πληκτρολόγιο μόνο από την penreader έκανε 30$ για το ΗΡ1945 που είχα πριν το S100. Έχεις και τη δυνατότητα να κάνεις firmware upgrade μέσα από το site της qtek, και έχεις και 2 χρόνια εγγύηση, τα οποία δεν τα έχεις αν το φέρεις απ'το εξωτερικό. Αν νομίζουν κάποιοι ότι αυτό δεν δικαιολογεί 1 μικρή διαφορά τιμής, είναι άποψή τους και είναι σεβαστή. Να θυμίσω την ήττα που έφαγαν όσοι πήραν αγγλικό 9500 communicator και κατόπιν είδαν ότι η ελληνική έκδοση έχει σε άλλες θέσεις κάποιους χαρακτήρες!

 

Alexkass, δεν έχω καμμία πρόθεση να αντιδικήσω με κανένα, απλά δε μου άρεσε η ελιτιστική θέση που εξέφρασε άλλο μέλος παραπάνω, ο οποίος δήλωσε ότι δεν βοηθά παρά τους έχοντες την αγγλική έκδοση, οι "κ@φροι" που έχουν την ελληνική ας απευθυνθούν στην αντιπροσωπεία. Θα τα καταφέρουμε και χωρίς τη βοήθειά του με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, δεν μπορεί να μην δουλεύουν τα mms με το μεγαλύτερο provider κινητής στην Ελλάδα! Άποψή μου πάντα που οφείλετε να σεβαστείτε!

 

Πάντως είναι απίθανη η συσκευή, μόλις λυθεί το θέμα των mms με την κοσμοτέ, θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι. Νομίζω πως είναι μία best value for money αγορά!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η ελληνική έκδοση έχει όπως είπαν και οι φίλοι πιο πάνω τα ελληνικά περασμένα. Το ελληνικό πληκτρολόγιο μόνο από την penreader έκανε 30$ για το ΗΡ1945 που είχα πριν το S100. Έχεις και τη δυνατότητα να κάνεις firmware upgrade μέσα από το site της qtek, και έχεις και 2 χρόνια εγγύηση, τα οποία δεν τα έχεις αν το φέρεις απ'το εξωτερικό. Αν νομίζουν κάποιοι ότι αυτό δεν δικαιολογεί 1 μικρή διαφορά τιμής, είναι άποψή τους και είναι σεβαστή. Να θυμίσω την ήττα που έφαγαν όσοι πήραν αγγλικό 9500 communicator και κατόπιν είδαν ότι η ελληνική έκδοση έχει σε άλλες θέσεις κάποιους χαρακτήρες!

 

Alexkass, δεν έχω καμμία πρόθεση να αντιδικήσω με κανένα, απλά δε μου άρεσε η ελιτιστική θέση που εξέφρασε άλλο μέλος παραπάνω, ο οποίος δήλωσε ότι δεν βοηθά παρά τους έχοντες την αγγλική έκδοση, οι "κ@φροι" που έχουν την ελληνική ας απευθυνθούν στην αντιπροσωπεία. Θα τα καταφέρουμε και χωρίς τη βοήθειά του με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, δεν μπορεί να μην δουλεύουν τα mms με το μεγαλύτερο provider κινητής στην Ελλάδα! Άποψή μου πάντα που οφείλετε να σεβαστείτε!

 

Πάντως είναι απίθανη η συσκευή, μόλις λυθεί το θέμα των mms με την κοσμοτέ, θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι. Νομίζω πως είναι μία best value for money αγορά!

Πρώτον δεν υπάρχει κάποιο θέμα με τα ΜΜS της cosmote.Δουλεύουν μια χαρά αν βάλεις και το 9201 στο port.Υπάρχει και προηγούμενο post δικό μου που αναφέρει την διαδικασία.Ψάξε καμιά 20αριά σελίδες πρίν και θα το βρείς.

Δεύτερον εγγύηση έχουμε και όλοι όσοι το αγοράσαμε απο Γερμανία ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.

Τρίτον Ελληνικά έχεις και με το Resco Keyboard και το βρίσκεις και free.

Τέταρτον αν έχεις λίγες γνώσεις μπορείς να κάνεις δωρεάν firmware upgrades για όσα χρόνια θες και σε όποια γλώσσα θες.

Και Πέμπτον αν για εσένα τα 170 ευρώ :wacko: είναι μια μικρή διαφορά τιμής για μένα είναι ένα σημαντικό ποσό και προτυμώ να τo δώσω αλλού παρα σε μία απόπειρα για ελληνικά WM03.

Και όσο για τον κύριο που έχει τις ελιτιστικές θέσεις όπως λες, αν ρίξεις μια ματιά σε όλες τις σελίδες αυτού του φόρουμ αλλά και άλλων ξένων που ασχολούνται με το MDA θα καταλάβεις ότι έχει βοηθήσει ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ! ΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ και καλά θα κάνει να αρχίσει πλέον να επιλέγει αυτούς που θα βοηθάει. Και αυτό γιατί κάποιοι μάλλον δεν θέλουν να καταλάβουν με τίποτα οτι εδώ στην Ελλάδα όλοι οι εισαγωγείς μας αντιμετωπίζουν σαν ΒΛ@ΚΕΣ και συνεχίζουν να τους υποστηρίζουν.

Αυτά τα λίγα.

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι αν κάποιοι διαβάζουν αυτά που γράφουν. Οχι για την ουσία των κειμένων τους αλλά για το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ύφος τους.

 

Εχω κάποιες απορίες για το s100 (τι "κάποιες" δηλαδή...).

1. Υπάρχει μετρητής εξερχομένων κλήσεων και αν υπάρχει που στο καλό βρίσκεται?

2. Ποιοι είναι οι καλύτεροι free task manager kai file explorer και που μπορώ να τους βρω?

 

Πάντως, η μεταπήδησή μου από symbian60 σε ppc με έχει εντυπωσίασει. Βρίσκω το s100 καταπληκτική συσκευή. Ενώ στο sx1 που είχα μου ήταν σχεδόν αδύνατο να κάνω το οτιδήποτε σοβαρό, το s100 μοιάζει να μπορεί να κάνει "τα πάντα" έχοντας απίστευτα βολικό μέγεθος (δεν είχα ποτέ μου ppc). Έτσι, βρίσκομαι τώρα να έχω ένα κινητό με όλα τα έγγραφά μου (doc, ppt, xls, jpeq, avi και ότι άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς). Αν μπορούσα να έχω και τα dwg μου μέσα θα ήταν κάτι το μοναδικό, έλεγα...μέχρι που ανακάλυψα ότι υπάρχει ppc έκδοση cad και παναθεμά με αλλά αυτό και αν το χρειάζομαι. Βλέπω στο επόμενο μου ppc να την αγοράζω. Μπράβο στα παλικάρια, πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να προμηθευτώ screen protector χωρίς να κατέχω πιστωτική κάρτα. (π.χ. Ελληνικό e-shop).

(ελπίζω να μην έχει απαντηθεί πολύ νωρίτερα στο νήμα).

 

 

επίσης, σχετικά με το GPRS, ποιος είναι ο τρόπος να κάνουμε disconnect; Πρέπει να στείλω πμ σε κάποιον;

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

Eimai ki egw ths apopshs,oti OPOIOS kai OPOTE thelei mporei na postarei apanthseis sxetika me ta erwthmata pou vazoume oloi edw mesa...

Den ton ypoxrewnei KANENAS..

Kai eidika gia ton katsj,an pei kanenas kouventa,prepei na pesei fwtia na ton kapsei...Einai i psyxh tou forum..

Ean kanete mia volta sta forum tou ekswterikou,tou jam,tou mda kai tou xda-mini,tha deite oti einai prwti mourh se ola...Kai einai ELLINAS..

Einai TIMH MAS pou symmetexei se ayto to forum.Opote pisteyei AYTOS oti mporei na voithisei,postarei apanthseis...

Ayta..

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

exi kapios apo esas usb dongle to opio na bori na epikinonisi me to jam?ean ne ti marka ine?ta fota sas please

 

 

Διαθέτω εγώ το omnius, το είχα αγοράσει πριν κανα χρόνο από Γερμανό.

Συναργάζεται μια χαρά με το jam.. :)

Link to comment
Share on other sites

exi kapios apo esas usb dongle to opio na bori na epikinonisi me to jam?ean ne ti marka ine?ta fota sas please

σίγουρα δουλεύει με Widcomm stack usb αλλά λογικά και με της Μ$ στο σπ2.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Video grafei se 320X240 analisi apo tin cameroula me poly ikanopioitiko fps kai sigoura kalitera apo opoiodipote allo kinito se analisi kai fps! Ekei pou ta xalaei einai me tin poiotita tis cameras.

Oso gia to play an deis ton betaplayer na paizei 320X240 tainia me tous ypotitlous tis se 25fps tote tha katalabeis oti o 416MHz epekserastis tou afinei poly piso kati P900 kai oti allo eixe pesei sta xeria sou eos tora!

Apla sou leo oti sto video einai 100% sigouro oti tha yperkalipsei tis opoies sou apaitiseis!

 

 

Σε ευχαριστώ πολυ katsj... Με εφτιαξες τωρα με την τοσο καλη αποδοση σε video! :rolleyes: Αντε να περασει αυτος ο Μηνας γιατι ουτε για βενζινη δεν εχω φραγκο.. :cry: Και μετα θα το Χτυπησω 100% ! Ειδικα τωρα που πηρα σε ολες τις ερωτησεις μου θετικες απαντησεις και βλεπω οτι τα εχει ολα κυριολεκτικα..Ακομα και αναγνωριση γραφης που με εκαιγε εστω και με third party program..! :alien:

 

p.s.: Καποια σελιδα εξωτερικου για να παραγγειλω το MDA εχετε να προτεινετε ?? Μονο πιστωτική ή και αντικαταλαβολη μπορω ??

 

Thanks again for the help

Link to comment
Share on other sites

και για οσους ασχολουνται με την καμερα του jam, παρτε ενα συγκριτικο φωτο απο mpx220, mda compact, 8010, sda business εδω!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...