Jump to content

Κομπλάρω με τις γυναίκες!


masife
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mona liza 8a diafonhso...dld an esena sou thn pesei enas kouasimodos me ili8ies atakes,katalabeis pos exei oxi kai toso adamantino xarakthra,an ton deis me mia kouklara 8a alakseis apopsh kai 8a ton diekdikhseis?

 

Καλά... έπιασες τα άκρα... αν είναι κουασιμόδος και βλάμμένος...

Αν κάποιος όμως βλέπεται και δεν είναι αυτός που θα κάνει "μπαμ" όταν είναι μόνος του, αν κάνει πως εμφανίζεται με μια όμορφη κοπέλα δίπλα του παρατηρείται αλλαγή συμπεριφοράς ως προς το ευνοϊκότερον από τρίτες γυναίκες για τον εν λόγω "κάποιο". Είναι γεγονός πιστεύω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Καλά... έπιασες τα άκρα... αν είναι κουασιμόδος και βλάμμένος...

Αν κάποιος όμως βλέπεται και δεν είναι αυτός που θα κάνει "μπαμ" όταν είναι μόνος του, αν κάνει πως εμφανίζεται με μια όμορφη κοπέλα δίπλα του παρατηρείται αλλαγή συμπεριφοράς ως προς το ευνοϊκότερον από τρίτες γυναίκες για τον εν λόγω "κάποιο". Είναι γεγονός πιστεύω...

σωστος!!!!!ειναι η αγαπημενη μου τακτικη και δεν με εχει προδωσει ποτε!!!!εχω παντα στην καβατζα 2 ξανθιες για κραχτη :p :p :lol: :lol: η οποιες ποτε δεν καταλαβαινουν.....τιποτα :wacko: θα μου πεις γιατι δεν κανεις κατασταση με αυτες;γιατι απλα τα ανεκδοτα για τις ξανθιες πιστευω οτι βγηκανε για αυτες!!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισης προσπαθειεστε να ειναι ειστε κοινωνικοi:μην περνατε τη ζωη σας μπροστα απο ενα PC ποσταροντας ξημερωματα στο myphone

Κοιταξτε την ωρα που ποσταρε!! :lol: :lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παρετήστε τις γυναίκες...ΜΗΝ ασχολείστερε!! Δεν αξίζει τον κόπο. Ασχοληθείτε με κάτι πιο υγιές! Ποδόσφαιρο! Ανάγκη τις έχουμε;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παρετήστε τις γυναίκες...ΜΗΝ ασχολείστερε!! Δεν αξίζει τον κόπο. Ασχοληθείτε με κάτι πιο υγιές! Ποδόσφαιρο! Ανάγκη τις έχουμε;

:lol:

Σχετικό ανέκδοτο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
θυμαμαι τον εαυτό μου στα 17...μιλάμε για κομπλέξ τελίως...

ετρώγα γερά κολλήματα...

εως που πέρασα πανεπιστήμιο και άλλαξα πόλη...

και ως δια μαγείας όλα άλλαξαν...

έγινε σιγά σιγά στην αρχή και αφου είδα οτι με πέρνει όχι μόνο δεν είχα κόλλημα να κάνω παρέα αλλά και να χώνομαι άγρια...

ειδικά στο γ έτος το είχα ξεφτιλίσει το θέμα...

ξέρεις ξανθίες μελαχρίνες :p ...

σκέφτομαι ότι τραβούσα κόλλημα γιατι και εγώ είχα φάει βρισίδι από την κοπέλα που ήμουν τρελά κολλήμένος...

μην μάσας..να είσαι ο εαυτός σου όσο πιο πολύ γίνεται!!

να είσαι σίγουρος οτί θα υπάρξουν γυναίκες που θα το εκτιμήσουν αυτό παρα πολύ!

(α ναι και πρόσεχε αν δεν έχεις κάνει σοβαρή σχέση στην πρώτη να προσέχεις πολύ...γιατί έπεσα σε περίπτωση και είχα στεναχώρεθεί πολύ!)

 

8a symfonhsw apolhta me ton tasosgun mias kai mexri pou perasa sto Bolo eixa megalo problhma me tis gynaikes kai egw....Mhlame panta gi'autes pou mas elkoun erwtika ;)

Otan perasa omws sto Bolo kati alla3e...Basika alla3e h "symperhfora" na to pw twn wraiwn gynaikwn apenanti mou...Omologo oti to kalokairi pou teleiwsa to sxwleio exasa arketa perita kg opote "souloupo8ika" ligaki... :) Genika mporw napw oti eimai poly koinonikos me polous gnostous kai parees.Omws panta kollousa sto pws 8a ta "ph3w" se mia kopella pou mou arese...Eytyxws gia mena, 2 kolhtous exw...Ena agori kai mia kopela thn opoia thn 3erw apo 10 xrwnon kai nomizw oti mporw ( :confused: ) na katalavw kai na psixologhsw tis kopeles.An oxi oles ena megalo pososto.

3afnika eky pou den eixa polles epytyxeies me tis kopeles oso eimoun A8hna kai egklobismenos(??) sta idia proswpa, peiga se nea merh me nea proswpa kai antimetophsa mia teleiws diaforetikh stash apenanth sto proswpo kai to xaraktira mou...ayto me ekane na niwsw mia aytopeph8hsh pou eixa xasei poly nwris (sta 15 mou)...ayto me ekane na mh kollaw pou8ena...bebaia me metro!!!me arges alla sygkekrhmenes kinhseis...oxi mpam kai katw...Nomizw oti megallo rolo epai3e to gegonos oti me gnwrizan kopelles opws eimoun kai eimai twra xwris na 3eroun pws eimouna px sta 15-17.opote eblepan ayto pou h8ela na doun exontas diw3ei apo "panw" mou ta "kaka" xarakthristika...

 

To na to eisai xalaros (akoma kai na to paizeis) nomizw oti metraei poly stis gynaikes...Den 8a se koita3oun an deixneis sterhmenos kai apegnwsmenos...Be cool :cool:

8a prwthna na mhn lete se kopeles atakes opws aytes pou anafero parakatw giati tote ka8e allo para anetos to paizete... :lol:

 

Ωραίο φόρεμα. Θα έδειχνε πολύ πιο όμορφο κρεμασμένο στο δωμάτιό μου.

 

Συγγνώμη, έχασα τον αριθμό του τηλεφώνου μου, μήπως μπορείτε να μου δανείσετε τον δικό σας;

 

Φίλησέ με αν κάνω λάθος, αλλά Ανδρομέδα δεν λέγεσαι;

 

Κάνεις έρωτα με αγνώστους; Οχι; Ε, τότε να σου συστηθώ.

 

Ξέρεις τι θα πήγαινε όμορφα επάνω σου; Εγώ!

 

Θες να κάνουμε μαθηματικά; Θα προσθέσουμε εμένα και σένα, θα αφαιρέσουμε τα ρούχα μας και θα πολλαπλασιαστούμε!

 

Είσαι τόσο γλυκιά που μόλις σε είδα έπαθα τερηδόνα!

 

Α, ώστε εσύ προκαλείς το φαινόμενο της παγκόσμιας αύξησης της θερμοκρασίας...

 

Μήπως έχεις τηλεκάρτα; θέλω να πάρω την μητέρα μου και να της πω ότι μόλις τώρα βρήκα την γυναίκα των ονείρων μου!

 

Πιστεύεις στον Θεό; Ωραία γιατί εγώ είμαι η απάντηση στις προσευχές σου...

 

Μοιάζεις με την τρίτη γυναίκα μου! Πόσες φορές παντρεύτηκα; Δύο...

 

Λέγομαι και "καφές" γιατί θα σε κρατήσω ξύπνια όλη νύχτα...

 

Ο πληθωρισμός δεν είναι το μόνο πράγμα που σηκώνεται εδω πέρα...

 

Μήπως λέγεσαι "Gillette"; Γιατί; Μα είσαι ό,τι καλύτερο για τον άνδρα!

 

Μου φαίνεσαι γνωστή. Εσύ δεν είσαι το κορίτσι στα όνειρά μου;

 

Πότε πρέπει να επιστρέψεις στον Παράδεισο;

 

Είμαι καινούργιος στην πόλη. Μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να βρω το σπίτι σου;

Link to comment
Share on other sites

re apla na eisai o eaytos sou kai an eisai apolytws eilikrineis...Ta pragmata einai apla, an den sou aresei san gkomena mhn asxolhsai kan...An sou aresei kai sthn bgainei di3ths kai esy gia poio logo thn 8eleis kai mhn syzhtas mazi ths peri enemwn kai ydatwn...Oles oses to paizoun kapws molis tous ta ri3eis xyma ginontai gatoules...(-: Otan lew bebaia na tis ta ri3eis xyma pros 8eou mhn ths peis kanena 8eleis na ta ftia3oume giati ekei mexri kai egw 8a arxisw na se douleuw meta!!!!
make god laugh...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...