Jump to content

Cosmote Ιd. Λειτουργει;


Lux
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα λογαριασμο και τωρα προσπαθω να συνδεση το κινητο μου τηλεφωνο, αλλα δε δειχνει να προχωραει.. Λειτουργει το site;
Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί άψογα έχω συνδέσει 8 κινητά και σταθερό όλα δουλεύουν ρολόι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γραφω τον αριθμο μου και μετα δεν κανει κατι οταν παταω επομενο.. Και οταν γραφω ΑΦΜ λεει παρουσιαστηκε λαθος.. Πρεπει να παω πρωτα σε καταστημα της cosmote για ενεργοποιηση;
Link to comment
Share on other sites

Όπως δούλευε πριν με το ίδιο username και password δουλεύει και τώρα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ουτε με chrome λειτουργει.. Και κολλαει και παρα πολυ το site. Εχει δοκιμασει καποιος αυτες τις ημερες;
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε την εφαρμογή παιδιά στο κινητό όλα όμορφα και τακτοποιημενα

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2nWdj9vm.jpg

 

Βαζω το κινητο και μετα δε με αφηνει να επιλεξω το παρακατω σταδιο. Βγαζει κενο..

 

Μολις κατεβασα την εφαρμογη, το ιδιο και εκει. Λεει " Κατι δεν πηγε καλα, προσπαθησε ξανα".. Μαλλον εχει προβλημα η cosmote αυτο τον καιρο.. Ρε τι εχω παθει!

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Mόλις μπηκα εγώ στον λογαριασμό μου,μάλιστα δίνει επιλογή εκτός απο κωδικούς να συνδεθεις με qr code που τον σκανάρεις με την εφαρμογή απο το κινητό.

 

Δοκίμασε και με άλλο browser.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου δωσετε λινκ, μηπως μπαινω σε λαθος; Δοκιμασα 2 browsers και την εφαρμογη στο κινητο, τι αλλο να κανω; Μηπως θελει ενεργοποιηση πρωτα σε καποιο καταστημα;
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου δωσετε λινκ, μηπως μπαινω σε λαθος; Δοκιμασα 2 browsers και την εφαρμογη στο κινητο, τι αλλο να κανω; Μηπως θελει ενεργοποιηση πρωτα σε καποιο καταστημα;

 

Δεν έχω πάει ποτέ σε κατάστημα για κάτι τέτοιο.

Η πρώτη σελίδα που ζητάει κωδικό ή qr είναι αυτή https://account.cosmote.gr/user-login?chid=ATG

Link to comment
Share on other sites

Πηγα απο το καταστημα να δω γιατι δεν μου εχει ερθει ακομα η αναλυτικη κατασταση που ειχα ζητησει, οταν ειχα κανει αιτηση στο καταστημα τους την 30/04. Και με εκπληξη βλεπω και εγω και ο υπαλληλος οτι το αιτημα ολοκληρωθηκε στις 21/06!! Δλδ τους πηρε κοντα στους 2 μηνες!! Τωρα ουτε και εγω ξερω ποσο καιρο ακομα θα τους παρει για να μου το ταχυδρομησουν; Απαραδεκτοι απλα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Στην Cosmote είναι εντελώς :zzz::whistle:

 

Παλεύουν τόσο καιρό με ένα app που αδυνατεί να παρουσιάσει τα πλήρη στοιχεία των πακέτων (χρόνο ομιλίας, sms, data) που ο χρήστης έχει ενεργοποιήσει και αυτό αν και εφόσον τελικά σε συνδέσει

 

Παρουσίασαν την Υπηρεσία "COSMOTE id" η οποία σε εμένα προσωπικά λειτουργούσε έως 6/7 που έκανα ανανέωση υπολοίπου, έκτοτε δυσλειτουργεί...

Ποτέ δεν κατάφερα να συνδεθώ με firefox... μόνο με chrome (γιατί cosmote?)

Πλέον με chrome και edje (ναι δοκίμασα και αυτόν) κάνει login αλλά σκαλώνει στην επεξεργασία profil

 

Ανανέωση υπολοίπου χωρίς σύνδεση άλλοτε παίζει, άλλοτε όχι

 

Μήπως τελικά αποφάσισαν ότι είναι επικερδέστερο να επισκεπτόμαστε τα μαγαζάκια τους?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πάει ποτέ σε κατάστημα για κάτι τέτοιο.

Η πρώτη σελίδα που ζητάει κωδικό ή qr είναι αυτή https://account.cosmote.gr/user-login?chid=ATG

 

εγω απ την κεντρικη μπαινω κανονικα,

απο αυτη την σελιδα, οχι!

(ειχα απο παλια λογαριασμο, δεν εφτιαξα τωρα "id")

Link to comment
Share on other sites

Εγω ουτε που θα κανω το λαθος να παω στο id , δεν τους εχω καμία εμπιστοσυνη.

Μια χαρα δουλευει μεχρι τωρα ο παλιος ο τροπος , και θα μεινω σε αυτον.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα, κι εγω με τον παλιο, τι το θελουν τωρα το id;

εχουν βεβαρυμενο μητρωο ετσι κι αλλιως, στις μανταρες ειναι πρωτοι,

το id τους μαρανε..

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να πληκτρολογήσετε τον κωδικό στο αντίστοιχο πεδίο, μην χρησιμοποιείτε το autofill tou browser.

Σε λίγο καιρό θα το χρησιμοποιούμε από κοινού σε όλες τις υπηρεσίες τους καθώς και σε άλλες που έρχονται με delivery, ασφάλειες, ενέργεια κτλ...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παίζει τίποτα και δεν κάνει login πλέον ; Με σωστό κωδικό 3-4 browsers, αν βάλω σκόπιμα λάθος κωδικό αναγνωρίζει οτι ειναι λάθος. Αν βάλω σωστό κωδικό απλά δεν κάνει login χωρίς σφάλμα για λάθος κωδικό.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δουλευει, δεν εχω θεμα, μα ειναι αργο σα τον χαρο η περιηγηση μεσα. Αθλια τελειως. Απορω μια εταιρεια σα και αυτους να μη μπορει να φτιαξει μια σοβαρη πλατφορμα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...