Jump to content

[OnePlus 6] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protector κ.τ.λ)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγω. Μια χαρά τουλάχιστον και στην αίσθηση και στο πως καλύπτει την επιφάνεια. Μου το έβαλε το παιδί το οποίο πηγα από εκεί αλλά μου το πέρασε και μου άφησε κάτι γνουδια μέσα και με έχουν πιάσει η αλλεργίες μου χαχα.

 

Έχεις δει διαφορά φίλε στο φως του ήλιου σε σχέση με τη μεμβράνη που έρχεται το κινητό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχεις δει διαφορά φίλε στο φως του ήλιου σε σχέση με τη μεμβράνη που έρχεται το κινητό?

 

Ειναι πολυ καλύτερα τα πραγματα.πολυ τίμια για τα λεφτά της. (δεν έχω δοκιμάσει την γνήσια βέβαια)

Link to comment
Share on other sites

δινω την γνησια θηκη 20 ευρω.Αριστη κατασταση σαν καινουργια.

Αν ενδιαφερεται κανεις μου λεει..

https://postimg.cc/image/ppb4pzlaf/75f5ac0f/

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το επίσημο τζαμακι της op το έχει δοκιμάσει κάποιος;; Αξίζει;;

Το έχω ναι αξίζει. Κόβει πολύ ελάχιστα οθόνη αλλά είναι πολύ λίγο που δεν ενοχλεί. Μπαίνει και πανεύκολα με την βοήθεια την θήκης που έχει η αρχική συσκευασία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η διαφορά της OnePlus 6 Dual Protection Bundle από την OnePlus 6 Protective Case Sandstone?

Ρωτάω γιατί βλέπω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή.

Αξίζει να προτιμήσω την πρώτη?

Υπάρχει κάποιο βίντεο κάπου ώστε να δω πως ακριβώς φαίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη είναι δύο θήκες μαζί για αυτό είναι πιο ακριβή. Χωρίς να θέλω να σε επιρρεασω εγώ δεν έμεινα ευχαριστημενη με τη sandstone στο 5t. Ράγισε στην πάνω γωνία. Και είχαν και άλλη το ίδιο πρόβλημα. Αντίθετα είμαι πολύ ευχαριστημένοι με τη silicone. Για το 5t μιλάω πάντα...
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη είναι δύο θήκες μαζί για αυτό είναι πιο ακριβή. Χωρίς να θέλω να σε επιρρεασω εγώ δεν έμεινα ευχαριστημενη με τη sandstone στο 5t. Ράγισε στην πάνω γωνία. Και είχαν και άλλη το ίδιο πρόβλημα. Αντίθετα είμαι πολύ ευχαριστημένοι με τη silicone. Για το 5t μιλάω πάντα...

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για την προειδοποίηση, μετά απ'αυτό μάλλον την εγκαταλείπω. :)

 

Είναι πολύ και η carbon η θήκη. Παρά πολύ καλή.!!!

 

Μπορείς σε παρακαλώ να βάλεις ένα link, γιατί έχω μπερδευτεί με τις ονομασίες και δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα ποια εννοείς.

Link to comment
Share on other sites

https://www.oneplus.com/gr/oneplus-6-bumper-case

Αυτη προτίμησε. Έχω την αντίστοιχη "ξύλινη" στο 5t. Καλύπτει όλο το τηλέφωνο γύρω γύρω χωρίς να προσθέτει όγκο. Για αυτή σου είπαν πιο πάνω να δώσεις δέκα ευρώ παραπάνω.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παίδες από tempered glass μακρυά από τα terrapin που υπάρχουν στο skoutz... Πήγα ο ίδιος στο κατάστημα που τα πουλάει γιατί ήμουν κοντά, πέρασε ο άνθρωπος 2 στο κινητό, περάστηκαν σωστά και πάλι ξεκολλάει η δεξιά τους πλευρά... Και στα 2 που δοκίμασε το ίδιο γίνεται... Όλα στην δεξιά πλευρά ξεκολλάνε... Παράγγειλα τα orzly τετράδα από το site τους για τα οποία έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το op6...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τζαμακι της op μου έκανε τα παρακατω μια βδομάδα μετά την τοποθέτηση .κρίμα.d5df5456e196467efe7b5cee94986089.jpg670644f94a0e4184a6e2bf7fd961651f.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι.σα να έχει πάρει υγρασία το τζαμακι .Μίλησα με one plus.μαλλον θα μου στείλουν άλλο.Μπραβο τους.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. ειμαι με το 5t και δεν σκεφτομαι να το αλλαξω μεχρι Νοεμβρη τουλαχιστον. Ωστόσο ενδιαφερομαι για τα wireless bullets. Τα εχει παρει καποιος να μας πει εντυπωσεις; Ο ήχος πως είναι; Ειδα οτι εχουν καλούς drivers και υποστηρίζουν και apt-x. Ωστόσο πολύ βασικό για εμένα είναι να παρέχουν ικανοποιητικη συνομιλια και ειδικότερα να μαθω αν το μικροφωνο τους,. έχει φιλτρα απομονωσης θορυβων και αερα οταν μιλας στο τηλεφωνο, για να σε ακουει καθαρα ο συνομιλιτης; Εχω πολυ καλα wireless ακουστικά αλλα δυστυχως , όπως τα περισσότερα, υστερουν στην συνομιλια.

edit: απο ότι διαβαζω τα πράγματα δεν ειναι πολυ ενθαρυντκά... https://forums.oneplus.com/threads/bullets-wireless-good-quality-bad-microphone.861087/

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

δινω την γνησια θηκη 25 ευρω.Αριστη κατασταση σαν καινουργια.ελαχιστα φορεμένη. Μεταφορικά δικά μου

Αν ενδιαφερεται κανεις μου λεει..

https://postimg.cc/image/ppb4pzlaf/75f5ac0f/

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα καινούργιο τζαμακι.αμεση εξυπηρέτηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα καινούργιο τζαμακι.αμεση εξυπηρέτηση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλοριζικο παιχταρα.. καλα σε 2 μερες σου το εστειλαν?? μπραβοοο

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 6] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protector κ.τ.λ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...