Jump to content

Ποιον ραδιοφωνικό σταθμό ακούτε;


Cyberbob
 Κοινοποίηση

Ποιόν ραδιοφωνικό σταθμό ακούτε;  

600 members have voted

  1. 1. Ποιόν ραδιοφωνικό σταθμό ακούτε;

    • Virgin Radio 88
      7
    • 88,3 Village FM
      29
    • Rock FM
      40
    • Λάμψη 92,3
      20
    • Kiss Fm 92,9
      71
    • Orange 93,2
      19
    • Ρυθμός 949
      42
    • Athens Radio DeeJay 95,2
      52
    • Nitro Radio 102,5
      22
    • Άλλος (γράψτε ποίος)
      298


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
χθες ημουνα θεσσαλονικη και κατα τυχη επιασα republic και κολλησα με τον παραγωγο στην μεσημεριανη ζωνη που επαιζε κατι τρομερα ατμοσφαιρικα beat με κρουστα κτλ ε θα ετυχε λεω...το απογευμα οταν τελειωσα τις δουλειες που ειχα αναζητησα την αποθηκευμενη συχνοτητα ετσι για περιεργεια... παλι κολλησα...το βραδυ στον δρομο της επιστροφης παλι rebublic μεχρι εκει που επιανε...ευτυχως υπαρχει και το νετ...γιατι η Λαρισα δεν εχει republic...klarinik ισως...
Link to comment
Share on other sites

χθες ημουνα θεσσαλονικη και κατα τυχη επιασα republic και κολλησα με τον παραγωγο στην μεσημεριανη ζωνη που επαιζε κατι τρομερα ατμοσφαιρικα beat με κρουστα κτλ ε θα ετυχε λεω...το απογευμα οταν τελειωσα τις δουλειες που ειχα αναζητησα την αποθηκευμενη συχνοτητα ετσι για περιεργεια... παλι κολλησα...το βραδυ στον δρομο της επιστροφης παλι rebublic μεχρι εκει που επιανε...ευτυχως υπαρχει και το νετ...γιατι η Λαρισα δεν εχει republic...klarinik ισως...

 

Εγγύηση,τι να λέμε τώρα,επαγγελματίες...Αυτός που άκουγες εσύ είναι ο Πορτοκάλογλου (3-4) :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω

 

Ο Κανάκης στον Imagine κάνει κανονικά εκπομπή με Σερβετά-Κιούση στις 3-5 η ακόμα ο σκύλος έχει 1-4?

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω ψιλοχαθει απο τα fm στην θεσσαλονικη μετα το "κλεισιμο" του safari fm μηπως μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει καποιος σταθμος που να παιζει παρομοια μουσικη με τον σαφαρι?

βρηκα μια συχνοτητα 106,5 αλλα ωρες ωρες παιζει ο,τι να' ναι μουσικη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Heart FM 93,1 σταθερή αξία

Άντε να αρχίσουν να παίζουν και τα Χριστουγεννιάτικα να μας βάλουν και λίγο στο κλίμα...

Link to comment
Share on other sites

Heart FM 93,1 σταθερή αξία

Άντε να αρχίσουν να παίζουν και τα Χριστουγεννιάτικα να μας βάλουν και λίγο στο κλίμα...

 

εχει χαλασει τον τελευταιο καιρο,δεν νομιζεις?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Koσμοραδιο 95,1

Σινδος FM 101,7

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Heart FM 93,1 σταθερή αξία

Άντε να αρχίσουν να παίζουν και τα Χριστουγεννιάτικα να μας βάλουν και λίγο στο κλίμα...

 

Αχ ναι ωραια.Να αρχισει σιγα σιγα να παιζει χριστουγεννιατικα.Αν και περσυ δεν επαιζε συνεχεια χριστουγεννιατικα μεσα στιs γιορτεs αντιθετα με αλλεs χρονιεs.Τελοs παντων.Οι σταθμοι που ακουω πιο συχνα ειναι κοσμοραδιο 95.1,ραδιο ενα 99.0,πανοραμα 98.4,αντ1 97.5,ολα91.4,ρυθμο 104.0,ελληνικο 92.8,λαικο 87.6 ε αυτουs.Σαν πολλουs δεν ακουω?

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι ωραια.Να αρχισει σιγα σιγα να παιζει χριστουγεννιατικα.Αν και περσυ δεν επαιζε συνεχεια χριστουγεννιατικα μεσα στιs γιορτεs αντιθετα με αλλεs χρονιεs.Τελοs παντων.Οι σταθμοι που ακουω πιο συχνα ειναι κοσμοραδιο 95.1,ραδιο ενα 99.0,πανοραμα 98.4,αντ1 97.5,ολα91.4,ρυθμο 104.0,ελληνικο 92.8,λαικο 87.6 ε αυτουs.Σαν πολλουs δεν ακουω?

 

εχει χαλασει τον τελευταιο καιρο,δεν νομιζεις?

 

Το κακό είναι ότι προσπαθεί να μιμηθεί τους υπόλοιπους σταθμούς με αποτελεσμα να χάνει την μοναδικότητα που είχε πριν 2 χρόνια στο χριστουγεννιάτικο πρόγραμμα και όχι μόνο. Κάποτε ήταν ο κλασσικός ροκ και ντισκο σταθμός, με ελάχιστες διαφημίσεις και φυσικά χωρίς τις (κατά την γνώμη μου) ανούσιες εκπομπές τους. Το σποτάκι τους είναι "περισσότερη και καλύτερη μουσική χωρίς διακοπές" Κάποτε ίσχυε αλλά πλέον όχι, αφού 20 λεπτά μουσική το μισάωρο, κι αυτή πετσοκομμένη τί να σου κάνει?

Παρόλα αυτά, είναι ακόμα ο πρώτος σταθμός στην λίστα μου αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

TEΛEIA!O 93.1 heart fm αρχισε να βαζει χριστουγεννιατικα τραγουδια.Πριν λιγο ακουσα 2!ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

TEΛEIA!O 93.1 heart fm αρχισε να βαζει χριστουγεννιατικα τραγουδια.Πριν λιγο ακουσα 2!ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!

Απλά κατέβασε το freecorder toolbar http://www.applian.com/sound-recorder/ το οποίο έχει ενσωματωμενο internet radio και ψάξε για christmas. Θα σου βγάλει πολλούς ραδιοφωνικούς σταθμούς που μεταδίδουν μόνο χριστουγεννιάτικα τραγούδια

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένοι σταθμοί για μένα είναι ο best, ο rupublic, o offradio, με περισσότερη προτίμηση στον best.

Aλλά πιο πολυ ακούω radio cafe ( http://www.radiocafe.gr) μιας και κάνω εκπομπή κάθε μεσημέρι 1-3;)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

καλυτεροι σταθμοι για εμας εδω περα ειναι φυσικα ο LiveFM,SokFM και Kosmos100..

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Δεν ακούω πολύ ραδιόφωνο (μου τη δίνουν οι συνεχείς διακοπές στα τραγούδια και τα συνεχή "today's hits" - μα πόσα Top 20 μπορείς να έχεις σε μια βδομάδα;;; ) οπότε δεν είμαι ο πλέον κατάλληλος άνθρωπος να κρίνει τους ραδιοφωνικούς σταθμούς, αλλά έχω να πω ένα μπραβο στους υπευθύνους του Δίεση 101.30.

 

Εξαιρετικές μουσικές επιλογές από την έντεχνη ελληνική μουσική σκηνή και τόσο καινούργιες όσο και διαχρονικές επιτυχίες από τη διεθνή δισκογραφία, λίγες διαφημίσεις, λίγα λόγια... ακριβώς όπως πιστεύω πως πρέπει να είναι ένας ραδιοφωνικός σταθμός. Εχθές π.χ. είχε συνέντευξη του Στάθη Δρογώση η οποία κράτησε τόσο ώστε να μη γίνει κουραστική, είχε εμβόλιμα τραγούδια και δικά του και αγαπημένα του ξένων και ελλήνων καλλιτεχνών και ήταν και καλές οι ερωτήσεις του ραδιοφωνικού παραγωγού.

 

Είναι η πρώτη φορά που ακούω ραδιόφωνο στη ζωή μου χωρίς να θέλω να αλλάξω το σταθμό 4 φορές σε ένα 10λεπτο!

 

Πραγματικά συγχαρητήρια στους υπευθύνους. Μακάρι όλα τα ελληνικά ραδιόφωνα να ήταν σαν τον Δίεση.

 

PS: Άκουγα προχθες έναν άλλο σταθμό, και έπεσα πάνω στα jingles με το σήμα του σταθμού. Μα καλά, ΤΟΣΑ χρόνια τίποτα δεν έχει αλλάξει στο ραδιόφωνο; Ακόμα αυτά τα χαζο-jingles που μυρίζουν 80's χρησιμοποιούν;; Τι να πω; Και μετά λένε ότι η πρωτοτυπία στην τηλεόραση έχει πεθάνει. Στο ραδιόφωνο έχει βρωμίσει κιόλας!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Τελείως τυχαία πριν απο λίγο καιρό ανακάλυψα τον ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,0 σταθμός Νέου Ηρακλείου. Ειδικά το βράδυ βάζει πολυ ωραία μουσικούλα απο rock pop κα χωρις διακοπές. Μου αρέσει που δεν κολλάει σε ένα είδος μουσικής.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Egw akouw raptopoulo, sto metropolis 95,5...

Alla kai rock radio 104,7 .

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση. Ευχαριστώ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

e-radio.gr για ολους τους σταθμους

 

και συνηθως ακουω star fm 97.1 τα βραδυα

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...