Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό εδώ το είδατε ε;

 

96c2384c2e966566a05dd76b15ff826c.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Τόξερες?

-ΝΑΙ (από προηγούμενα μοντέλα)

και το αγόρασες?

600+ σκαστά ευρουλάκια...??

Τι σε νοιάζει τότε!!!

...πιό κάτω και από Mi mix 2s...και η ξεφτίλα πάει σύννεφο!!

Υ.Γ. Με το update ξεπερασε το huawei p20 pro (παρηγοριά στον άρρωστο)!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Τόξερες?

-ΝΑΙ (από προηγούμενα μοντέλα)

και το αγόρασες?

600+ σκαστά ευρουλάκια...??

Τι σε νοιάζει τότε!!!

...πιό κάτω και από Mi mix 2s...και η ξεφτίλα πάει σύννεφο!!

Υ.Γ. Με το update ξεπερασε το huawei p20 pro (παρηγοριά στον άρρωστο)!

Αστείος ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορούμε να ξεπεράσουμε τα 5 λεπτά μέγιστη διάρκεια σε εγγραφή βίντεο 4K στα 60fps;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

IMG_20180719_211716

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

26xsjjd

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τόξερες?

-ΝΑΙ (από προηγούμενα μοντέλα)

και το αγόρασες?

600+ σκαστά ευρουλάκια...??

Τι σε νοιάζει τότε!!!

...πιό κάτω και από Mi mix 2s...και η ξεφτίλα πάει σύννεφο!!

Υ.Γ. Με το update ξεπερασε το huawei p20 pro (παρηγοριά στον άρρωστο)!

Τι προβλήμα έχεις φίλε μου;

 

-Πήρε κάποιος δικά σου λεφτά απ όλους εμάς εδώ και το αγόρασε;

-Δουλεύεις στην OnePlus και δεν σε πληρώνουν;

-Είσαι κάποιας αντίπαλης εταιρίας;

 

Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σύνηθες ύφος γραφής του συγκεκριμένου. Απλά δεν υπάρχει λόγος απάντησης.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Don't feed the trolls please.

Μιας και δεν υπάρχουν mods που να βάζουν μια τάξη μην ασχολείστε με τα συγκεκριμένα άτομα που το μόνο που κάνουν είναι να προκαλούν και προσπαθούν να ανοίξουν διαμάχες.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Don't feed the trolls please.

Μιας και δεν υπάρχουν mods που να βάζουν μια τάξη μην ασχολείστε με τα συγκεκριμένα άτομα που το μόνο που κάνουν είναι να προκαλούν και προσπαθούν να ανοίξουν διαμάχες.

Έτσι ακριβώς αυτό ξαναπέστο..

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στις φωτογραφίες , που ήδη ήταν καλές , βελτιώθηκε και νομίζω δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από άλλες συσκευές . Στο βίντεο όμως ειδικα σε χαμηλό φωτισμό δεν ειδα βελτιώσει και παραμένει σε χαμηλό επίπεδο
Link to comment
Share on other sites

Τόξερες?

-ΝΑΙ (από προηγούμενα μοντέλα)

και το αγόρασες?

600+ σκαστά ευρουλάκια...??

Τι σε νοιάζει τότε!!!

...πιό κάτω και από Mi mix 2s...και η ξεφτίλα πάει σύννεφο!!

Υ.Γ. Με το update ξεπερασε το huawei p20 pro (παρηγοριά στον άρρωστο)!

Τώρα με το τελευταίο update θα έχει 98 πόντους το OP6 :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο review στο sait της dxomark για το one plus 6 αναφέρει σε υποσημείωση ότι η βαθμολογία δωθηκε με βάση το τελευταίο firmware update παντος. Εγω ειμαι το λιγότερο εντυπωσιασμενος από την φωτογραφική μηχανή

. Το μόνο παράπονο που έχω είναι η μπαταρία του. Ήθελα κάτι παραπάνω σε διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Στο review στο sait της dxomark για το one plus 6 αναφέρει σε υποσημείωση ότι η βαθμολογία δωθηκε με βάση το τελευταίο firmware update παντος. Εγω ειμαι το λιγότερο εντυπωσιασμενος από την φωτογραφική μηχανή

. Το μόνο παράπονο που έχω είναι η μπαταρία του. Ήθελα κάτι παραπάνω σε διάρκεια.

Εγώ που έδωσα το εργαλείο εχθές και σκέφτομαι να το ξαναπάρω... Πήρα την μαλάκια το s9 plus και είναι χάλια ούτε οι ειδοποιήσεις ακούγονται.... Μπαταρία χάλια... Κυρτη οθόνη δεν πιάνει καλά με το τζάμι.... Ένα μάτσο χάλια... Φωτογραφία δεν κοίταξα και πολύ... Φωτεινότητα μπορώ να πω ότι είχε καλύτερη το oneplus 6...το μετάνιωσα... Σορρυ για το συγκριτικό απλώς να ξέρετε τι τηλέφωναρα έχετε στα χέρια σας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έδωσα το εργαλείο εχθές και σκέφτομαι να το ξαναπάρω... Πήρα την μαλάκια το s9 plus και είναι χάλια ούτε οι ειδοποιήσεις ακούγονται.... Μπαταρία χάλια... Κυρτη οθόνη δεν πιάνει καλά με το τζάμι.... Ένα μάτσο χάλια... Φωτογραφία δεν κοίταξα και πολύ... Φωτεινότητα μπορώ να πω ότι είχε καλύτερη το oneplus 6...το μετάνιωσα... Σορρυ για το συγκριτικό απλώς να ξέρετε τι τηλέφωναρα έχετε στα χέρια σας

 

Πες τα αδερφέ μου...!! Μπράβο σου.. έτσι ακριβως

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί κανονικά με ξένες κάρτες πχ revolut

 

Δεν λειτουργεί η revolut με Google pay.

 

Δεν συζητούσαμε τα νούμερα του τζόκερ καλύτερα; :p

 

Από σήμερα ξεκίνησε υποστήριξη του revolut στο google pay

https://www.androidpolice.com/2018/07/20/google-pay-adds-support-revolut-uk/

 

Πρόσθεσα την δικιά μου κανονικά, θα κάνω καμιά δοκιμή τις επόμενες μέρες.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έδωσα το εργαλείο εχθές και σκέφτομαι να το ξαναπάρω... Πήρα την μαλάκια το s9 plus και είναι χάλια ούτε οι ειδοποιήσεις ακούγονται.... Μπαταρία χάλια... Κυρτη οθόνη δεν πιάνει καλά με το τζάμι.... Ένα μάτσο χάλια... Φωτογραφία δεν κοίταξα και πολύ... Φωτεινότητα μπορώ να πω ότι είχε καλύτερη το oneplus 6...το μετάνιωσα... Σορρυ για το συγκριτικό απλώς να ξέρετε τι τηλέφωναρα έχετε στα χέρια σας

 

Έδωσες το τηλέφωνο την μια μέρα,(χθες) πήρες το S9+ (πάλι χθες) και σε μερικές ώρες έβγαλες συμπέρασμα ότι είναι όπως γράφεις μ@λ@κι@..Εσυ χαραμίζεσαι... Πρέπει να σου δώσουν κανάλι να κάνεις reviews συσκευές... Για πες μας και άλλ,μιας και όταν κλείσεις δυο μέρες με το S9+ θα έχεις και ολοκληρωμένη άποψη... Και εγώ είχα ταυτόχρονα 1+6,S9+,Note 8 αλλά για να βγάλω συμπέρασμα τα δούλεψα τρεις μέρες, και έχω γράψει τι είδα στο καθένα...

 

Όταν λέω έχουμε γεμίσει με φανμποις, επιβεβαιώνομαι πανηγυρικά...

Αφού δεν σε κάλυψε, πούλα το S9+, η καλύτερα ζητά ανταλλαγή με 1+6,ευκολα θα βρεις στο γειτονικό φόρουμ...

Αλλά η πλάκα είναι ότι έγραψες για την οθόνη....Και θες να σε πάρω στα σοβαρά...

Για κοίτα λίγο και την φωτογραφία, τράβηξε και κάνα βίντεο, την δεύτερη όμως μέρα, για να σχηματίσεις και άποψη...

Πραγματικά συγνώμη για το ύφος μου, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω ανακρίβειες...

 

Είναι πολύ καλή συσκευή το 1+6 αλλά με αισθητές ελλείψεις σε σημαντικούς τομείς...

Link to comment
Share on other sites

Δεν συζητούσαμε τα νούμερα του τζόκερ καλύτερα; :p

 

Από σήμερα ξεκίνησε υποστήριξη του revolut στο google pay

https://www.androidpolice.com/2018/07/20/google-pay-adds-support-revolut-uk/

 

Πρόσθεσα την δικιά μου κανονικά, θα κάνω καμιά δοκιμή τις επόμενες μέρες.

 

Και την μέρα που το έγραφε εγώ πλήρωνα κανονικά με το κινητό nfc , χωρίς να ξέρουν απλά για να πούνε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα, αγόρασα το mirror black 8/128 Τρίτη και Πέμπτη το είχα στα χέρια μου. Εντυπωσιακό μέχρι στιγμής σίγουρα η κάμερα πολύ καλή απλά κάποιες φορές παίζεις με τις ρυθμίσεις και το αποτέλεσμα είναι τρομερό! Έχει κάτι ιδιαίτερο να προτείνει κανείς σε εφαρμογή ή ρυθμίσεις; η μπαταρία θέλει κάποιο ρεγουλάρισμα στις πρώτες φορτίσεις; ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας
#never settle down
Link to comment
Share on other sites

Έδωσες το τηλέφωνο την μια μέρα,(χθες) πήρες το S9+ (πάλι χθες) και σε μερικές ώρες έβγαλες συμπέρασμα ότι είναι όπως γράφεις μ@λ@κι@..Εσυ χαραμίζεσαι... Πρέπει να σου δώσουν κανάλι να κάνεις reviews συσκευές... Για πες μας και άλλ,μιας και όταν κλείσεις δυο μέρες με το S9+ θα έχεις και ολοκληρωμένη άποψη... Και εγώ είχα ταυτόχρονα 1+6,S9+,Note 8 αλλά για να βγάλω συμπέρασμα τα δούλεψα τρεις μέρες, και έχω γράψει τι είδα στο καθένα...

 

Όταν λέω έχουμε γεμίσει με φανμποις, επιβεβαιώνομαι πανηγυρικά...

Αφού δεν σε κάλυψε, πούλα το S9+, η καλύτερα ζητά ανταλλαγή με 1+6,ευκολα θα βρεις στο γειτονικό φόρουμ...

Αλλά η πλάκα είναι ότι έγραψες για την οθόνη....Και θες να σε πάρω στα σοβαρά...

Για κοίτα λίγο και την φωτογραφία, τράβηξε και κάνα βίντεο, την δεύτερη όμως μέρα, για να σχηματίσεις και άποψη...

Πραγματικά συγνώμη για το ύφος μου, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω ανακρίβειες...

 

Είναι πολύ καλή συσκευή το 1+6 αλλά με αισθητές ελλείψεις σε σημαντικούς τομείς...

 

Eχεις δικιο και το χανεις με το υφος σου. Ριχνεις λαδι στη φωτια και μιλας για fanboys, καθε μερα 10 τετοια μηνυματα διαβαζω στο myphone.

Θα μας την πει και την ολοκληρωμενη αποψη σε τρεις μερες, μην βιαζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από s7 edge,εχω να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος,άψογη συνεργασία με το gear s3 αν και μου κατσικωθηκαν 2 3 εφαρμογές της samsung για ευνόητους λόγους.μενει τώρα δοκιμή με το mavic pro.το μόνο που με ξενίζει είναι το led που αναβοσβήνει και δεν μένει σταθερά αναμμένο κατά τις ειδοποιήσεις, και μια απορία πως μπορώ να χρησιμοποιήω μόνο το πληκτρολόγιο του λειτουργικού και όχι της google?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερχόμενος από s7 edge,εχω να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος,άψογη συνεργασία με το gear s3 αν και μου κατσικωθηκαν 2 3 εφαρμογές της samsung για ευνόητους λόγους.μενει τώρα δοκιμή με το mavic pro.το μόνο που με ξενίζει είναι το led που αναβοσβήνει και δεν μένει σταθερά αναμμένο κατά τις ειδοποιήσεις, και μια απορία πως μπορώ να χρησιμοποιήω μόνο το πληκτρολόγιο του λειτουργικού και όχι της google?

 

Το Gboard είναι το default, δεν υπάρχει άλλο. Το led μπορείς να το ρυθμίσεις με την εφαρμογή led manager

Link to comment
Share on other sites

Το Gboard είναι το default, δεν υπάρχει άλλο. Το led μπορείς να το ρυθμίσεις με την εφαρμογή led manager

 

Ευχαριστω πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω στο Ίντερνετ στο επίσημο site το πουλάνε 569 (8/128)με δωρεάν μεταφορικά , και στις αγγελίες το δίνουν 530-540 .... μήπως μου διαφεύγει κάτι ;

Μόνο 30 ευρώ κάτω από την τιμή Καινούργιου ; Αμα είναι να το πάρω new .

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία παιδιά(χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας):αφού το κινητό έχει κυκλοφορήσει εδώ και κάποιους μήνες,γιατί βγήκε πριν από λίγο το review-βαθμολογια της dxomark?Απ' ότι έχω δει με άλλες συσκευές,με το που κυκλοφορούν βγαίνει και η βαθμολογία της dxomark...Γιατί άλλαξε τωρα;
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία παιδιά(χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας):αφού το κινητό έχει κυκλοφορήσει εδώ και κάποιους μήνες,γιατί βγήκε πριν από λίγο το review-βαθμολογια της dxomark?Απ' ότι έχω δει με άλλες συσκευές,με το που κυκλοφορούν βγαίνει και η βαθμολογία της dxomark...Γιατί άλλαξε τωρα;
Γιατί προφανώς πρέπει να τους στείλουν την συσκευή για να βαθμολογησουν στα τεστ την κάμερα του. Δεν ξέρω και ακριβώς πώς πάει το πράγμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...