Jump to content

Τι ύψος έχετε;


terlegkas7
 Κοινοποίηση

Το ύψος μου είναι:  

399 members have voted

  1. 1. Το ύψος μου είναι:

    • 150-160 cm
      7
    • 160-170 cm
      42
    • 170-180 cm
      145
    • 180-190 cm
      141
    • 190-200 cm
      54
    • 200+ cm
      10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1,82 εγώ, χθες μετρήθηκα

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

diladi ego pou eimai 1,75 eimai nanos :( :( :( ?

 

Και εγω οπως εχω γραψει ειμαι 1,77!! Τι να πεις...και εμενα μου φαινομαστε κοντοι... σε σχεση με τα αλλα παιδια του φορουμ:( :worry:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

diladi ego pou eimai 1,75 eimai nanos :( :( :( ?

 

Και εγω οπως εχω γραψει ειμαι 1,77!! Τι να πεις...και εμενα μου φαινομαστε κοντοι... σε σχεση με τα αλλα παιδια του φορουμ:( :worry:

 

Τι νάνοι ρε,ηρεμείστε...:p

Δεν είστε και 1,65...

Τι διαφορά έχουν λίγοι πόντοι...;;;

Link to comment
Share on other sites

Τι νάνοι ρε,ηρεμείστε...:p

Δεν είστε και 1,65...

Τι διαφορά έχουν λίγοι πόντοι...;;;

 

uponnoeis kati :lol: :lol: :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

uponnoeis kati :lol: :lol: :lol:

 

Kap αστους να λενε?? Τι ξερεις την παροιμια με τους κοντους....:lol: :lol: :lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Kap αστους να λενε?? Τι ξερεις την παροιμια με τους κοντους....:lol: :lol: :lol:

 

an einai etsi tote paidia eipa psemata den eimai 1,75 eimai 1,00 :lol: :lol: :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

το ρητό για τους ψηλούς τo ξέρετε? :lol:

 

ohi den to eho akousei, eho akousei gia karaflous, gia megalomytides alla gia psilous tipota :lol: :lol: :lol: (horis parexigisi)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

καθόλου παρεξήγηση, λοιπόν εγώ που είμαι ψηλός (κοντά στο 1.90 ίσως και παραπάνω) συνηθίζουν να λένε για μας ότι ο "τελευταίος όροφος είναι ακατοίκητος" εννοώντας ότι δεν έχουμε μυαλό, ανοησίες :lol:

για τους μεγαλομύτηδες ποιό λες εσύ? ;) Έχω και μεγάλη μύτη (σχετικά)

Link to comment
Share on other sites

καθόλου παρεξήγηση, λοιπόν εγώ που είμαι ψηλός (κοντά στο 1.90 ίσως και παραπάνω) συνηθίζουν να λένε για μας ότι ο "τελευταίος όροφος είναι ακατοίκητος" εννοώντας ότι δεν έχουμε μυαλό, ανοησίες :lol:

για τους μεγαλομύτηδες ποιό λες εσύ? ;) Έχω και μεγάλη μύτη (σχετικά)

 

ela re si polloi lene oti i muti antistoihei kai me ena allo meros tou antrikou somatos :lol: :lol: :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

ela re si polloi lene oti i muti antistoihei kai me ena allo meros tou antrikou somatos :lol: :lol: :lol:

απλά δεν ήμουν σίγουρος αν έλεγες αυτό :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι ή θα πρέπει να χάσω κιλά ή να ψηλώσω κι άλλο: 1,82 και 89 κιλά.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται βεβαια οτι η ψηφοφορια (οπως και η συζητηση) ειναι στατιστικα μεροληπτικη και ισχυρα μετατοπισμενη προς τις υψηλες τιμες. Ενω φαινεται ενας μεσος ορος καπου στο 1.80 οι φυσιολογικες τιμες (Στατιστικη Υπηρεσια) ειναι τουλαχιστον 7-8 ποντους πιο χαμηλα.

 

Εκτος κι αν η ακτινοβολια θρεφει μποϊ....

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται βεβαια οτι η ψηφοφορια (οπως και η συζητηση) ειναι στατιστικα μεροληπτικη και ισχυρα μετατοπισμενη προς τις υψηλες τιμες. Ενω φαινεται ενας μεσος ορος καπου στο 1.80 οι φυσιολογικες τιμες (Στατιστικη Υπηρεσια) ειναι τουλαχιστον 7-8 ποντους πιο χαμηλα.

 

Εκτος κι αν η ακτινοβολια θρεφει μποϊ....

 

Εγω παντος δεν καταλαβα τι εννοεις!!Οτι δινονται ψευδεις αριθμοι απο τα μελη??

Link to comment
Share on other sites

εγώ 1,88 είμαι,ήμουν 70 κιλά κάπου όταν ήρθα αγγλία.αλλά έχασα αρκετά και τώρα θα είμαι καμιά 65αρια.κάτι πρέπει να κάνω να παχύνω επειγόντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ 1,88 είμαι,ήμουν 70 κιλά κάπου όταν ήρθα αγγλία.αλλά έχασα αρκετά και τώρα θα είμαι καμιά 65αρια.κάτι πρέπει να κάνω να παχύνω επειγόντως.

 

Καλά νευρική ανορεξία έπαθες;;;;:wacko: :blink:

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι 1,78 και 75 κιλα !!!!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος δεν καταλαβα τι εννοεις!!Οτι δινονται ψευδεις αριθμοι απο τα μελη??

 

Αυτό εννοεί.Πρέπει να έχει δίκιο.

Ειδάλλως θα πρέπει να έχουν ψηφίσει κυρίως τα ψηλά μέλη του ΦΟΡΟΥΜ στη δημοσκόπηση.

Τα αποτελέσματά της πάντως,δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να λάβετε υπόψιν και την ομάδα πληθυσμού που ποστάρει στο thread...

 

Κυρίως νέοι 15-25 ετών, άντρες. Τα στοιχεία της ΕΣΥΠ προκύπτουν από το σύνολο του πληθυσμού. Αν η αντιπροσώπηση ανδρών-γυναικών στο forum ήταν 50-50 τότε θα είχαμε σαφώς πιο ρεαλιστικό νούμερο πιστεύω :ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...