Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει 3 ποιοτητες ...η 1η στο φως φαινεται ζαγρε.Αυτη που λεω που ειναι και antishock εχει πληρης διαυγεια και καθρεφτης HD. 18 ευρω 6 μηνες εγγυηση

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

επειδη εχω δωσει πολυ χρημα και ειδικα για προστασιες σε πολλα κινητα.Απο γυαλι ειδικα αυτα που εχουν γυρω γυρω το μαυρο πλαισιο μπορει να γινει ζημια στην οθονη.Η μεμβρανη που αναφερω εκτος του οτι ΔΕΝ φαινεται πανω στο κινητο ,καλυπτη και για θραυση και εχει και 6 μηνες εγγυηση...πραγματικα ειναι φοβερη παντεντα. Το γυαλι ειναι χοντρολ, "γυαλιζει" και δεν εχει το sense της μεμβρανης που αναφερω! αυτα απο μενα :)

 

Η μεμβράνη αυτή δεν είναι της zaggs υγρής τοποθέτησης? Αν ναι τότε το γνωστό φαινόμενο "orange peel - φλοιού πορτοκαλιού" είναι αναπόφευκτο και προσωπικά αρκετά χειρότερο από tempered glass.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ενεργοποίησα πανεύκολα πήγα μέσο του Hicare εδώ :

Screenshot_20180429-193650.jpgupload images free"]Screenshot_20180429-193650.jpgupload images free[/url]

 

Και από εκεί με πήγε σε αυτή την σελίδα :

Screenshot_20180429-193715.jpgpicture uploader"]Screenshot_20180429-193715.jpgpicture uploader[/url]

 

Όπου συμπλήρωσα μόνο το 1ο emei της συσκευης, έβαλα ημερομηνία αγοράς κτλ και τέλος ολοκληρώθηκε με επιτυχία

και γω προσπαθησα αλλα δεν παιρνει ολα τα νουμερα στο πεδιο που ζητα imei και sn.

μηπως μπορεις να μας βοηθησεις πως το εκανες

Link to comment
Share on other sites

και γω προσπαθησα αλλα δεν παιρνει ολα τα νουμερα στο πεδιο που ζητα imei και sn.

μηπως μπορεις να μας βοηθησεις πως το εκανες

 

Όπως έγραψα και πριν έβαλα μόνο το Imei και όχι το serial number...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτα τα γυαλιά με τα βαμμένα πλαίσια ειδικά οτι πιο μούφα κυκλοφορεί..

αν καλύπτει όντως και σπάσιμο οθόνης τοτε μιλάμε για πολύ καλή περίπτωση

 

οτι χειροτερο ειναι αυτα, φιλος εχει παθει ζημια εχει ξεκολλησει μαυρο χρωμα απο την οθονη και δεν ειναι η 1η φορα.

 

Εφοσον το λενε....θα ισχυει το εχω διαβασει και σε αλλες μεμβρανες πχ x-one...

Link to comment
Share on other sites

οτι χειροτερο ειναι αυτα, φιλος εχει παθει ζημια εχει ξεκολλησει μαυρο χρωμα απο την οθονη και δεν ειναι η 1η φορα.

 

Εφοσον το λενε....θα ισχυει το εχω διαβασει και σε αλλες μεμβρανες πχ x-one...

 

Ποιό είναι όμως ότι χειρότερο? Η μεμβράνη του media ή τα tempered με μαύρο πλαίσιο?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

βρηκα τη λυση, εκανα copy paste το imei, απλα δε θα πρεπει να υπαρχει κενο στην αρχη της εισαγωγης. Οταν αντιγραφηκε στο πεδιο υπηρχε space που δε φαινεται πριν το πρωτο ψηφιο του imei. Εκανα bacspace και το πηρε
Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι όμως ότι χειρότερο? Η μεμβράνη του media ή τα tempered με μαύρο πλαίσιο?

 

Οι μεμβρανες του media και ολες οι αλλες που κυκλοφορουν στο εμποριο, το μονο "κακο" που μπορει να προκαλεσουν στη συσκευη ειναι η μειωμενη απεικονιση και τιποτα απολυτως περισσοτερο.

Οσο για την προστασια που αναφερουν απο πτωση, χτυπηματα κλπ (9Η) σε μεμβρανες, το μονο που θα πω απο την πλευρα μου ειναι... φευ.

Δεν κανει το παραμικρο αν φοραει μια τετοια ζελατινα το κινητο η οχι, αν ερθει σε επαφη με παραγοντα που μπορει να προκαλεσει σπασιμο.

Κι ας γραφει η PET ζελατινα οτι εχει σκληροτητα 9Η κλπ κλπ ομορφιες...

Link to comment
Share on other sites

Οι μεμβρανες του media και ολες οι αλλες που κυκλοφορουν στο εμποριο, το μονο "κακο" που μπορει να προκαλεσουν στη συσκευη ειναι η μειωμενη απεικονιση και τιποτα απολυτως περισσοτερο.

Οσο για την προστασια που αναφερουν απο πτωση, χτυπηματα κλπ (9Η) σε μεμβρανες, το μονο που θα πω απο την πλευρα μου ειναι... φευ.

Δεν κανει το παραμικρο αν φοραει μια τετοια ζελατινα το κινητο η οχι, αν ερθει σε επαφη με παραγοντα που μπορει να προκαλεσει σπασιμο.

Κι ας γραφει η PET ζελατινα οτι εχει σκληροτητα 9Η κλπ κλπ ομορφιες...

Έτσι όπως τα λες είναι τα πράγματα Βαγγέλη. Αν και έχουν περάσει χρόνια απο τη στιγμή που μπήκαν οι προστασίες οθόνης στη ζωή μας, διαβάζουμε σε διάφορα νήματα κάποια παράλογα πράγματα που δείχνει ότι δεν είμαστε σωστά ενημερωμένοι και το χειρότερο ότι ενημερώνουμε και τους υπόλοιπους λάθος!

 

Φυσικά και καμία ζελατίνα δε προστατεύει απο πέσιμο αλλά μόνο απο γρατζουνιές. Φυσικά κι ένα tempered glass προστατεύει και απο γρατζουνιές αλλά και απο κάποιο πέσιμο. Όχι απόλυτα αλλά σε κάποιο βαθμό.

Φυσικά και δε προκαλούν φθορά στην οθόνη.

ΦΥΣΙΚΑ οι νανοπροστασίες ΔΕ προστατεύουν σε περίπτωση πτώσης αλλά και γρατζουνιών.

 

Τη μόνη επιφύλαξη που κρατάω είναι για τη καινούρια ''μόδα'' τύπου Dome Glass που μπαίνει με είδική κόλλα. Έχω ακούσει ότι δύσκολα βγαίνει (η κόλλα) και ΙΣΩΣ να προκαλέι κάποια φθορά, περισσότερο κατά την απομάκρυνσή της.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σε S8 απλο ενος φιλου μετά από πτώση ενός μέτρου περίπου σε μαρμάρινο σκαλοπάτι και μάλιστα η επαφή έγινε στο αδύνατο σημείο της συσκευής δηλαδή στην μεριά της κούρμπας της οθόνης edge, η συσκευή δεν κατάλαβε τίποτα! Εξαιρετικό το Whitestone Dome σε συνδυασμό με την spiegen liquid air εσωσαν το κινητό. Ακριβό αλλά θαυματουργό τόσο σε αίσθηση όσο και προστασία το WhiteStone Dome glass.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσον αφορά την αφαίρεση Δείτε παρακάτω το βίντεο

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις ακομα παιδια

 

1)Με ειδοποιησεις email-messenger κλπ ειναι ολα οκ?Θελω να πω δεν αργει και διαφορα τετοια ετσι?Επειδη τα email ειναι πολυ σημαντικα για τη δουλεια μου.

2)Οσον αφορα το gps ολα οκ?

3)Η always on display δεν δειχνει εισερχομενα mail-messenger κλπ?

Κλεινοντας απο θεμα αξιοπιστιας σε σχεση με πχ note που ειχα θα εχω καποιο προβλημα?Θα μου λειψει κατι?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλησα για την μ@λακια της nano προστασιας. Δείτε της x one ultimate protection στυλ μεμβράνη με το σφυρι και θα καταλάβετε. Φυσικά και δεν βασίζομαι σε αυτή το εχω ασφαλίσει. Ομως δεν φαίνεται μια αηδια όπως το κάνει το tempered. Γνώμη μου παντα....
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλησα για την μ@λακια της nano προστασιας. Δείτε της x one ultimate protection στυλ μεμβράνη με το σφυρι και θα καταλάβετε. Φυσικά και δεν βασίζομαι σε αυτή το εχω ασφαλίσει. Ομως δεν φαίνεται μια αηδια όπως το κάνει το tempered. Γνώμη μου παντα....

 

Apsoge μπορεις να δωσεις link να τι δω ;

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ούτε 10 φορτίσεις και η αυτονομία απλά εξαιρετική

26943483967_707b7b2aae.jpgHuawei p20 pro battery stats 1 by GumJd tsiglas, on Flickr"]26943483967_707b7b2aae.jpgHuawei p20 pro battery stats 1 by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

27943161368_a4d41e5afb.jpgHuawei p20 pro battery stats 2 by GumJd tsiglas, on Flickr"]27943161368_a4d41e5afb.jpgHuawei p20 pro battery stats 2 by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

40912553295_2874287703.jpgHuawei p20 pro battery stats 3 by GumJd tsiglas, on Flickr"]40912553295_2874287703.jpgHuawei p20 pro battery stats 3 by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έπιασες ταβάνι. Εγώ δεν μπορώ να πιάσω τέτοια νούμερα λόγω χρήσης. Προχθές απλά είχα 1 ημέρα και 10 ώρες εκτός φόρτισης και είχα 23% υπόλοιπο. Δεν κάθομαι να αγχωθώ βασικά. Συνήθως 20λεπτα το βάζω να φορτίζει και όσο πάρει.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λες είναι τα πράγματα Βαγγέλη. Αν και έχουν περάσει χρόνια απο τη στιγμή που μπήκαν οι προστασίες οθόνης στη ζωή μας, διαβάζουμε σε διάφορα νήματα κάποια παράλογα πράγματα που δείχνει ότι δεν είμαστε σωστά ενημερωμένοι και το χειρότερο ότι ενημερώνουμε και τους υπόλοιπους λάθος!

 

Φυσικά και καμία ζελατίνα δε προστατεύει απο πέσιμο αλλά μόνο απο γρατζουνιές. Φυσικά κι ένα tempered glass προστατεύει και απο γρατζουνιές αλλά και απο κάποιο πέσιμο. Όχι απόλυτα αλλά σε κάποιο βαθμό.

Φυσικά και δε προκαλούν φθορά στην οθόνη.

ΦΥΣΙΚΑ οι νανοπροστασίες ΔΕ προστατεύουν σε περίπτωση πτώσης αλλά και γρατζουνιών.

 

Τη μόνη επιφύλαξη που κρατάω είναι για τη καινούρια ''μόδα'' τύπου Dome Glass που μπαίνει με είδική κόλλα. Έχω ακούσει ότι δύσκολα βγαίνει (η κόλλα) και ΙΣΩΣ να προκαλέι κάποια φθορά, περισσότερο κατά την απομάκρυνσή της.

 

Έτσι ακριβώς φιλε Ηλία. Συμφωνώ απόλυτα με όλα.

Προσωπικά, ναι, σε μπαίνω στη διαδικασία να βάζω γυαλιά τύπου dome που μπαίνει υλικό ανάμεσα στην οθόνη και το γυαλι που δεν ξέρω μακροπροθεσμα τι φθορά μπορεί να προκαλέσει στην οθόνη. Το σίγουρο είναι ότι θα πολυμεριζεται με το πέρασμα του χρόνου και εμένα δε μου αρέσει ένα τετοιο ενδεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα και από μένα. Κάτοχος απο χτες πρωί του P20 Pro σε χρώμα Twilight, το οποίο θα δοκιμαστεί παράλληλα με το s9 Plus ώστε ένα εκ των δύο να μας αποχαιρετήσει στο τέλος της εβδομάδας.

 

Πρώτες εντυπώσεις....

 

Στα υπέρ του P20 Pro (σε σύγκριση πάντα με το s9 Plus):

- Αυτονομία. Στην δική μου χρήση μιλάμε για ένα επιπλέον 2ωρο οθόνης που μεταφράζεται σε 30% καλύτερη μπαταρία.

- Δαχτυλικό και αναγνώριση προσώπου. Απίστευτα γρήγορα και αποτελεσματικά και τα δύο. Προσωπικά δεν έχω δει καλύτερο συνδυασμό ξεκλειδώματος σε οποιαδήποτε συσκευή.

- IR Blaster. Το χρησιμοποιώ σε σπίτι και δουλειά γιατί συνεχώς ψάχνω τα κανονικά τηλεκοντρόλ. Θα το ήθελα και στο S9 Plus ή κάποιο μελλοντικό Samsung flagship, αν και δε νομίζω ότι υπάρχει ελπίδα επαναφοράς.

- Πρώτη φορά χρησιμοποιώ τα gestures του Home button αντί για το κλασσικό navigation bar. Εξυπνη ιδέα, πολύ καλή υλοποίηση και εξασφαλίζει την χρήση ολόκληρης της οθόνης.

- Διπλάσιος αποθηκευτικός χώρος για κάποιον που χρησιμοποιεί το κινητό του ως δίκαρτο.

- Overall το καλύτερο camera setup για φωτογραφία. Ειδικά σε pro mode και night mode παίζει μπάλα μόνο του.

 

Στα κατά:

- Έλειψη microsd, οπότε το ταβάνι της συσκευής ειναι τα 128GB

- Έλειψη κανονικής θύρας ακουστικών (3,5mm)

- Χειρότερη λήψη video και χειρότερη selfie κάμερα.

- Εχω την εντύπωση ότι το touch του s9 plus είναι λίγο καλύτερο. Δεν ξέρω γιατί, ούτε μπορώ να το δικαιολογήσω αλλά αυτή την αίσθηση έχω.

- Soc. Μια χαρά είναι σε απόδοση, σχεδόν εφάμιλλο του S9, αλλά ψυχολογικά νιώθεις ότι είσαι μια γενιά πίσω.

 

Επίσης να αναφερθώ στην οθόνη και το ηχείο. Με αυτά που είχα διαβάσει περίμενα τρομερές διαφορές υπερ του s9 Plus. Το s9 Plus παραμένει καλύτερο τόσο σε οθόνη, όσο και ηχείο, αλλά οι διαφορές είναι πολύ μικρότερες από αυτες που περιγράφονται. Για την ακρίβεια και το P20 Pro έχει εξαιρετική οθόνη (αφού αφαιρέσετε την εργοστασιακή ζελατίνα) και ηχεία, αλλά εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.

 

Άν έπρεπε να αποφασίσω την στιγμή που μιλάμε ποιο από τα δύο θα κρατήσω, θα δυσκολευόμουν αφάνταστα. Το s9 Plus φαίνεται πιο "ασφαλής" λύση στο χρόνο, αλλά από την άλλη το P20 PRO είναι πιο πρακτικό και ολοκληρωμένο στην καθημερινή χρήση, έχοντας ως ατού την καλύτερη κάμερα της αγοράς και την πολύ καλή αυτονομία.

Δυσκολη απόφαση γιατί μιλάμε για τις 2 top συσκευές σήμερα.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε, περιμένω οριστικές εντυπώσεις και αποφάσεις, είμαι κι εγώ ένας μελλοντικός αγοραστής ενός εκ των δύο, οπότε η γνώμη σου θα μετρήσει ✌
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα και από μένα. Κάτοχος απο χτες πρωί του P20 Pro σε χρώμα Twilight, το οποίο θα δοκιμαστεί παράλληλα με το s9 Plus ώστε ένα εκ των δύο να μας αποχαιρετήσει στο τέλος της εβδομάδας.

 

Πρώτες εντυπώσεις....

 

Στα υπέρ του P20 Pro (σε σύγκριση πάντα με το s9 Plus):

- Αυτονομία. Στην δική μου χρήση μιλάμε για ένα επιπλέον 2ωρο οθόνης που μεταφράζεται σε 30% καλύτερη μπαταρία.

- Δαχτυλικό και αναγνώριση προσώπου. Απίστευτα γρήγορα και αποτελεσματικά και τα δύο. Προσωπικά δεν έχω δει καλύτερο συνδυασμό ξεκλειδώματος σε οποιαδήποτε συσκευή.

- IR Blaster. Το χρησιμοποιώ σε σπίτι και δουλειά γιατί συνέχεια δεν βρίσκω τα τηλεκοντρόλ. Θα το ήθελα και στο S9 Plus ή κάποιο μελλοντικό Samsung flagship, αν και δεν υπάρχει ελπίδα επαναφοράς.

- Για πρώτη φορά χρησιμοποιώ τα gestures του Home button αντί για navigation bar. Εξυπνη ιδέα, πολύ καλή υλοποίηση και εξασφαλίζει την χρήση ολόκληρης της οθόνης.

- Διπλάσιος αποθηκευτικός χώρος, αν χρησιμοποιεί κάποιος το κινητό του ως δίκαρτο.

- Overall το καλύτερο camera setup για φωτογραφία.

 

Στα κατά:

- Έλειψη microsd, οπότε το ταβάνι της συσκευής ειναι τα 128GB

- Έλειψη κανονικής θύρας ακουστικών (3,5mm)

- Χειρότερη λήψη video και χειρότερη selfie κάμερα.

- Εχω την εντύπωση ότι το touch του s9 plus είναι λίγο καλύτερο. Δεν ξέρω γιατί, ούτε μπορώ να το δικαιολογήσω αλλά αυτή την αίσθηση έχω.

- Soc. Μια χαρά είναι σε απόδοση, σχεδόν εφάμιλλο του S9, αλλά ψυχολογικά νιώθεις ότι είσαι μια γενιά πίσω.

 

Επίσης να αναφερθώ στην οθόνη και το ηχείο. Με αυτά που είχα διαβάσει περίμενα τρομερές διαφορές υπερ του s9 Plus. Το s9 Plus παραμένει καλύτερο τόσο σε οθόνη, όσο και ηχείο, αλλά οι διαφορές είναι πολύ μικρότερες από αυτες που περιγράφονται. Για την ακρίβεια και το P20 Pro έχει εξαιρετική οθόνη (βγάλτε την εργοστασιακή ζελατίνα) και ηχεία, αλλά εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.

 

Άν έπρεπε να αποφασίσω την στιγμή που μιλάμε ποιο από τα δύο θα κρατήσω, θα δυσκολευόμουν αφάνταστα. Το s9 Plus φαίνεται πιο "ασφαλής" λύση στο χρόνο, αλλά από την άλλη το P20 PRO είναι πιο πρακτικό και ολοκληρωμένο στην καθημερινή χρήση, έχοντας ως ατού την καλύτερη κάμερα της αγοράς και την πολύ καλή αυτονομία.

Δυσκολάκι γιατί μιλάμε για τις 2 top συσκευές σήμερα.

 

Έτσι ακριβώς Πάνο, οποίος γουστάρει μπαταρία και ir blaster πάει άφοβα στο P20 PRO που τελικά είναι η καλύτερη συσκευή που έχει βγάλει η Huawei και δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το S9+....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Πάνο, ωραία ανάλυση σε βλέπω να μένεις με p20 pro :D

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Μην το λες....σχεδόν πάντα αποφασίζω από τις λεπτομέρειες. Για παράδειγμα λεπτομέρεια της λεπτομέρειας:

Κάτι που χρησιμοποιώ πολύ με το κινητό μου είναι το screen mirroring σε smart tv (ταινίες, αγώνες κτλ). Στο S9 plus υπάρχει η δυνατότητα του oreo να κλείνει αυτόματα την οθόνη του κινητού (screen saver) για εξοικονόμιση ενέργειας, όταν αναπαράγεις κατι στην SmarTV.

Στο P20 Pro δυστυχώς είσαι υποχρεωμένος να έχεις την οθόνη του κινητού συνεχώς ανοιχτή (έστω και στην χαμηλότερη δυνατή φωτεινότητα) γιατί διαφορετικά σταματάει το mirroring.

 

Υπάρχουν βέβαια λύσεις με συνδυασμό κάποιων apk, αλλά λιγότερο πρακτικές από το mirrorshare toggle.

Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιειται η aod display γνωριζει καποιος?

Ασφαλεια και απορρητο ---> κλειδωμα οθονης και κωδικοι προσβασης ---> Πάντα να προβάλονται πληροφορίες .

Αν έχεις αγγλικό μενού αντίστοιχα.

 

Η κατευθείαν από το search την τελευταία επιλογή ("πάντα να προβάλονται πληροφοριες"...μόλις ξεκινησεις να γραφεις θα στο βγαλει)

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έτσι ακριβώς Πάνο, οποίος γουστάρει μπαταρία και ir blaster πάει άφοβα στο P20 PRO που τελικά είναι η καλύτερη συσκευή που έχει βγάλει η Huawei και δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το S9+....

Πάντως αν ισχύουν τα 360.000 !!!! του Antutu για τον Kirin 980 και με την βεβαιότητα ότι θα υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη βελτίωση στον τομέα της κάμερας, τότε το Mate 20 Pro που αναμένεται μόνο με αυτοκτονία θα χάσει την πρώτη θέση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...