Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα σας έρθει στης επόμενες 15 μέρες το android 9...

 

Απο που το εβγαλες αυτο? Δωσε λινκ να διαβασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Απο που το εβγαλες αυτο? Δωσε λινκ να διαβασουμε.
Ζητάς link από troll ? Θα περιμένεις μέχρι την δευτέρα παρουσία.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με αυτά που κυκλοφορούν στο νετ, η 9 είναι κοντά. Μάλλον μέσα στο Δεκέμβριο. Λογικά η 161 θα είνσι η τελευταία 8.1.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον θα ειναι η επομενη συσκευη μου,ηθελα να μαθω αν θα κυκλοφορησει σε αλλα χρωμα μη γυαλιστερα. Δεν μπορω να βλεπω δαχτυλιες οι οποιες καθρεφτιζονται και φαινονται ακομα πιο πολυ. Και η εξωγκομενη καμερα δεν χωνευεται ευκολα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον θα ειναι η επομενη συσκευη μου,ηθελα να μαθω αν θα κυκλοφορησει σε αλλα χρωμα μη γυαλιστερα. Δεν μπορω να βλεπω δαχτυλιες οι οποιες καθρεφτιζονται και φαινονται ακομα πιο πολυ. Και η εξωγκομενη καμερα δεν χωνευεται ευκολα.

Βάλε θήκη και είσαι οκ χωρίς θήκη ακόμα και αν κυκλοφορήσει σε ματ χρώμα αν σου πέσει επειδή ειναι γυαλί την έκατσες

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μαλλον θα ειναι η επομενη συσκευη μου,ηθελα να μαθω αν θα κυκλοφορησει σε αλλα χρωμα μη γυαλιστερα. Δεν μπορω να βλεπω δαχτυλιες οι οποιες καθρεφτιζονται και φαινονται ακομα πιο πολυ. Και η εξωγκομενη καμερα δεν χωνευεται ευκολα.

 

Φίλε και το twilight & το midnight blue που είχα πέρα του ότι έμοιαζαν μεταξυ τους ,ήταν ακριβώς όπως το περιγράφεις γυαλιστερά και ολίγον τι θα έλεγα κιτσοαστραφτερά.. καμία σχέση με το αντίστοιχο twilight του mate 20 Pro που έπιασα και δούλεψα για πολύ ώρα σε Σταντ μεγάλης αλυσίδας. Και σε εμφάνιση αλλά και σε αίσθηση κράτημα στο χέρι...δεν γλιστράει σχεδόν καθόλου ... είναι σαν να κρατάς δίσκο βινυλίου ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα επιασα ακριβως την ιδια συσκευη που αναφερεις(blue). Κοσμημα.Εξαιρετικη πλατη κινητου. Το p20 pro ειναι λιγο απογοητευση στην πλατη του, σε καθε χρωμα Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μαύρο αξίζει για μένα (προσωπικά μιλάω πάντα).

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το p20 pro αναφέρομαι. ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω σε black ..εκει να δεις δακτυλιες..τα αλλα καινουρια χρωματα που αναφερεις ειναι με τα 8gb ram αυτες οι εκδοσεις

https://www.gsmarena.com/huawei_four_new_p20_pro_colors_hands_on-news-33039.php

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω δεν θα τα δουμε Ελλαδα αυτα? Φοβερο το μαυρο και το καφε με αυτην την υφη. Ας ηταν εστω ματ μεταλλικη πλατη σαν το P10...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει vr glasses στο κινητό και αν ναι μοντέλο και εντυπώσεις. Σας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/14662187/Celly-Tempered-Glass-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-Huawei-P20-Pro-Black.html

Επειδή έβαλα το παραπάνω τζαμακι κ το έβγαλα μέσα σε μια μέρα αν μπορεί κάποιος ας μου προτείνει ένα καλό τζαμακι προστασίας να πάρω από εδώ Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/14662187/Celly-Tempered-Glass-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-Huawei-P20-Pro-Black.html

Επειδή έβαλα το παραπάνω τζαμακι κ το έβγαλα μέσα σε μια μέρα αν μπορεί κάποιος ας μου προτείνει ένα καλό τζαμακι προστασίας να πάρω από εδώ Ελλάδα

 

θήκη: https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/thikes-kiniton/spigenr-ultra-hybrid-gia-to-huawei-p20-pro-crystal-clear

τζάμι: https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/screen-protectors?Compatibility=3259

 

φοραει και τα 2 το κινητο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και απο προστασια και αφη. πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει για το κινητο, καθως προσφερει και προστασια και δειχνει το χρωμα

Link to comment
Share on other sites

θήκη: https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/thikes-kiniton/spigenr-ultra-hybrid-gia-to-huawei-p20-pro-crystal-clear

τζάμι: https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/screen-protectors?Compatibility=3259

 

φοραει και τα 2 το κινητο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και απο προστασια και αφη. πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει για το κινητο, καθως προσφερει και προστασια και δειχνει το χρωμα

 

To συγκεκριμενο γυαλι της spigen εχει κολλα παντου η μονο περιμετρικα?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

To συγκεκριμενο γυαλι της spigen εχει κολλα παντου η μονο περιμετρικα?

 

Φαντάζομαι ότι το καλύτερο είναι να έχει κόλλα παντού??

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι το καλύτερο είναι να έχει κόλλα παντού??
Ναι φίλε μου! :)

 

Mi 8 Power be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι όταν το έβαλα παντού έχει, έχουν περάσει και κάποιες μέρες. Είναι ταμάμ με την θήκη επειδή δεν το πετάει καθόλου αν μπει σωστά
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι όταν το έβαλα παντού έχει, έχουν περάσει και κάποιες μέρες. Είναι ταμάμ με την θήκη επειδή δεν το πετάει καθόλου αν μπει σωστά
Είσαι σίγουρος 100% ότι έχει παντού?

Ρωτάω γιατί είμαι ανάμεσα στο spigen και στο nillkin για το mi8 που έχω.

 

Mi 8 Power be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Την spigen την είχα και την είχα πάρει με την ελπίδα ότι θα ταίριαζε με την rugged armor θήκη της ίδιας εταιρίας. Δυστυχώς ούτε ταίριαξε ούτε κόλλα σε όλη την επιφάνεια είχε.....δοκίμασα άλλα δυο γυαλιά που τώρα δεν θυμάμαι την μάρκα που δήθεν ανέφεραν ότι είχαν κόλλα σε όλη την επιφανεια αλλά είχαν μονο περιμετρικά. Δύσκολα θα βρεις full glue γυαλί. Νομίζω ότι της Nillkin είναι full glue.....εγώ τελικά βρήκα ένα πολύ φθηνό στα 3€ αλλά παρόλο που έχει κόλλα σε όλη την επιφάνεια στις άκρες ξεκολλάει ενώ στην μέση κάθεται καλά. Η μόνη λύση κατά την γνώμη μου είναι η white dome για p20 Pro που δυστυχώς δεν υπάρχει στην Ελλάδα αλλά μόνο εξωτερικό αλλιώς πας σε θήκη τύπου βιβλίου- πορτοφόλι χωρίς γυαλί
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.. Μόλις πήρα το p20 pro και ερχόμενος από το s8+ έχω να πω ότι το μόνο που μου λείπει λίγο είναι η οθοναρα της Samsung.. Ε όλα τα άλλα το τηλέφωνο είναι καλύτερο...

 

 

Επίσης μια ερώτηση... Έχω περάσει τις φώτο που είχα στο s8+ αλλά στην ανακάλυψη εκεί που λέει τοποθεσία δεν τις βγάζει όλες.. Πχ σε μέρος που έχω 100 φώτο μου βγάζει 3 ενώ εδώ πατήσω στο μενού της φώτο "θέση στον χάρτη" ανοίγει και μου δείχνει κανονικά που τραβήχτηκε...

 

 

Έχω κάνει κατι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Την spigen την είχα και την είχα πάρει με την ελπίδα ότι θα ταίριαζε με την rugged armor θήκη της ίδιας εταιρίας. Δυστυχώς ούτε ταίριαξε ούτε κόλλα σε όλη την επιφάνεια είχε.....δοκίμασα άλλα δυο γυαλιά που τώρα δεν θυμάμαι την μάρκα που δήθεν ανέφεραν ότι είχαν κόλλα σε όλη την επιφανεια αλλά είχαν μονο περιμετρικά. Δύσκολα θα βρεις full glue γυαλί. Νομίζω ότι της Nillkin είναι full glue.....εγώ τελικά βρήκα ένα πολύ φθηνό στα 3€ αλλά παρόλο που έχει κόλλα σε όλη την επιφάνεια στις άκρες ξεκολλάει ενώ στην μέση κάθεται καλά. Η μόνη λύση κατά την γνώμη μου είναι η white dome για p20 Pro που δυστυχώς δεν υπάρχει στην Ελλάδα αλλά μόνο εξωτερικό αλλιώς πας σε θήκη τύπου βιβλίου- πορτοφόλι χωρίς γυαλί

 

Πάντως συνδυαστικά το τζάμι με την θήκη που παρέθεσα πριν ταιριάζουν απόλυτα, ούτε το πετάει ούτε τίποτα, το έχω βάλει σωστά, το έχω κεντράρει. Για την θήκη που λες δεν γνωρίζω οπότε δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω

 

Επίσης έχω ένα θέματακι αν γνωρίζει κανείς. Όταν είμαι σε καμία εφαρμογή πχ παιχνίδι και είναι σε οριζόντια οθόνη και μου στείλουν στο viber και θέλω να απαντήσω ο τρόπος που κατεβαίνει το drawer δεν μου αφήνει επιλογή στο να πατήσω send, στο g6 που είχα γινόταν αυτό, οπότε ρωτάω λέτε να φταίει το gboard που χρησιμοποιούσα σε εκείνο το τηλέφωνο ή μπορεί να είναι κάτι άλλο;

Edited by Grigorios1990
Link to comment
Share on other sites

θήκη: https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/thikes-kiniton/spigenr-ultra-hybrid-gia-to-huawei-p20-pro-crystal-clear

τζάμι: https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/screen-protectors?Compatibility=3259

 

φοραει και τα 2 το κινητο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και απο προστασια και αφη. πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει για το κινητο, καθως προσφερει και προστασια και δειχνει το χρωμα

Καλημέρα, ευτυχής κάτοχος του θηρίου από προχτές. Είχα το p20 με spigen rugged armor θήκη. Η θήκη που προτείνεις προσφέρει εξίσου καλή προστασία στις γωνίες; είναι λίγο πιο ψηλή στην οθόνη και στην κάμερα για προστασία τους όπως στην rugged armor ;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...