Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσον αφορά τα miband εγώ έχω το 2 και λειτουργεί κανονικότατα και απροβληματιστα. Τσέκαρε μήπως δεν αφήνεις την εφαρμογή να τρέχει στο παρασκήνιο.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργεί έτσι το πράγμα. Είμαστε τουλάχιστον 3 άτομα εδώ που το p20p δεν μας λειτουργεί με τα am61 και είναι κι άλλα άτομα που τους λειτουργεί ο ίδιος συνδυασμός.

Με το ίδιο σκεπτικό σε εσένα μπορεί να λειτουργούν τα jaybird με το p20p,αλλά σε άλλους όχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πιθανόν να συμβαίνει;; Δηλαδή είναι και πιθανό να μην μας συμβαίνει(και να το φανταζόμαστε);Έχω παραθέσει και λινκς του εξωτερικού,και είναι πολλοί όσοι έχουν θέμα με το BT (γενικότερα) στην συσκευή τους.

Για μένα δεν χάλασε ο κόσμος μιας και χρησιμοποιώ ένα Nokia 208 ως mp3 player με bluetooth και κάνω τη δουλειά μου,αλλά αυτό όσο δεν σκέφτομαι τα τουτούνια που έσκασα στην Huawei. Αν είχα ένα pocophone ίσως και να μην γκρίνιαζα,αλλά κάτι μου λέει πως με αυτό δεν θα είχα τέτοια θέματα.. εδώ δεν έχω με το μη smartphone (5 ετών) της Nokia.

 

πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω..... έχω δοκιμάσει πολλές συσκευές και όλες έχουνε το ίδιο θέμα με το συγκεκριμένο bt... επίσης όπως είπα το ίδιο πρόβλημα εξακολουθεί να συμβαίνει και με της κάμερες GoPro...

 

τώρα όσοι εξακολουθούνε και λένε ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα και λειτουργεί άψογα πιστεύω πως δεν θα απομακρύνονται ούτε βήμα από το κινητό..! αν το έχω με ανοιχτή οθόνη και έχω συνδεμένο το bt δουλεύει μια χαρά όταν κλειδώνει όμως η οθόνη αρχίζουνε η αποσύνδεσης και η διακοπές...! πραγματικά είναι σπαστικό... τα ίδια προβλήματα ακριβώς και με το bluetoth speaker AM07

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσον αφορά τα miband εγώ έχω το 2 και λειτουργεί κανονικότατα και απροβληματιστα. Τσέκαρε μήπως δεν αφήνεις την εφαρμογή να τρέχει στο παρασκήνιο.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

σταματαει αυτοματα.... θα τσεκαρω παλι να δω...

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω..... έχω δοκιμάσει πολλές συσκευές και όλες έχουνε το ίδιο θέμα με το συγκεκριμένο bt... επίσης όπως είπα το ίδιο πρόβλημα εξακολουθεί να συμβαίνει και με της κάμερες GoPro...

 

τώρα όσοι εξακολουθούνε και λένε ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα και λειτουργεί άψογα πιστεύω πως δεν θα απομακρύνονται ούτε βήμα από το κινητό..! αν το έχω με ανοιχτή οθόνη και έχω συνδεμένο το bt δουλεύει μια χαρά όταν κλειδώνει όμως η οθόνη αρχίζουνε η αποσύνδεσης και η διακοπές...! πραγματικά είναι σπαστικό... τα ίδια προβλήματα ακριβώς και με το bluetoth speaker AM07

 

Σε εμένα τα am61 δουλεύουν άψογα με άλλα κινητά πλην του p20p. Με το p20p κάνει όσα περιγράφω με οθόνη ανοιχτή +το κινητό ΚΟΛΛΗΤΑ στα BT. Με το Nokia μπαίνω wc,τοίχος διπλός με πλακάκια και το κινητό απέξω και τα BT παίζουν τέλεια.

Είναι κάτι στο λογισμικό του p20p. Όσοι έχετε το ίδιο θέμα με εμένα,πάρτε τηλ. την τεχνική υπηρεσία της Huawei στην Ελλάδα και πείτε ότι αυτό το θέμα το έχουν αρκετοί και να το μεταβιβάζουν στους Κινέζους (και να πάψουν να κάνουν τους Κινέζους) ώστε να το διορθώσουν σε επόμενο update. Δεν νομίζω να είναι θέμα υλικού,ΓΙΑΤΙ αυτό γίνεται μόνο με multimedia αρχεία (videos,mp3,youtube) και ΟΧΙ σε κλήσεις. (τεσταρισμένο ξανά και ξανά). Συνδέεται το p20p μια χαρά για τηλεφωνήματα μέσω του am61.

Link to comment
Share on other sites

Για το προβλημα με τα BT αν κατα΄λαβα σωστα σας δουλευουν ΟΚ σε κλησεις αλλα σας κανουν διακοπες οταν ακουτε μουσικη και ειναι κλειστη η οθονη. Αυτο σας το κανει και με τον μαμα player; Ακομα δοκιμαστε να εχετε συνεχεια ενεργο το WiFi μηπως κι επεδη ειναι στο ιδιο soc δεν κλενει, επισης μηπως εχετε ενεργο το smart unlock της google και δημιουργει προβλημα; Το οτι σε καποιους δουλευει αψογα ενω σε καποιους με προβληματα δειχνει οτι ειναι θεμα ρυθμισης.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Για το προβλημα με τα BT αν κατα΄λαβα σωστα σας δουλευουν ΟΚ σε κλησεις αλλα σας κανουν διακοπες οταν ακουτε μουσικη και ειναι κλειστη η οθονη. Αυτο σας το κανει και με τον μαμα player; Ακομα δοκιμαστε να εχετε συνεχεια ενεργο το WiFi μηπως κι επεδη ειναι στο ιδιο soc δεν κλενει, επισης μηπως εχετε ενεργο το smart unlock της google και δημιουργει προβλημα; Το οτι σε καποιους δουλευει αψογα ενω σε καποιους με προβληματα δειχνει οτι ειναι θεμα ρυθμισης.

 

Θα συμφωνήσω και εγώ. Δείχνει για κάποια ρύθμιση. Ο όμορφος λέει ότι αρχίζουν τα κοψίματα μόλις σβήσει η οθόνη. Έχετε βγάλει την εφαρμογή που δουλεύετε από την αυτόματη διαχείριση στην μπαταρία? Να είναι ενεργές οι τρεις επιλογές που δίνει μετά για αυτόματη εκκίνηση, δευτερεύουσα εκκίνηση και παρασκήνιο.

Το άλλο που μπορεί να γίνει είναι, να τα πάει κάποιος και τα δύο στην Μιχαλακοπούλου και επί τόπου να δουν το πρόβλημα και εφόσον είναι θέμα ρύθμισης να την κάνουν αυτοί.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....τελικα την περναμε την 156 ..εχει διαφορα σε κατι???

Έχει το Patch ασφαλείας της Google του Αυγούστου και παρατήρησα λίγο πιο ελεύθερη RAM με τις ίδιες περασμένες εφαρμογές.Το 4D στην κάμερα ΞΑΝΑ δεν λειτουργεί.Κατά την άποψη μου δεν υπάρχει λόγος να την περάσεις.

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Για το προβλημα με τα BT αν κατα΄λαβα σωστα σας δουλευουν ΟΚ σε κλησεις αλλα σας κανουν διακοπες οταν ακουτε μουσικη και ειναι κλειστη η οθονη. Αυτο σας το κανει και με τον μαμα player; Ακομα δοκιμαστε να εχετε συνεχεια ενεργο το WiFi μηπως κι επεδη ειναι στο ιδιο soc δεν κλενει, επισης μηπως εχετε ενεργο το smart unlock της google και δημιουργει προβλημα; Το οτι σε καποιους δουλευει αψογα ενω σε καποιους με προβληματα δειχνει οτι ειναι θεμα ρυθμισης.

 

Όχι,και ενώ η οθόνη είναι ανοιχτή μου τα κάνει εμένα αυτά με τον στοκ player και ορθάνοιχτα ειτε τα δεδομένα είτε το wifi (όσο είμαι σπίτι).

To smart unlock της google τι είναι; Είναι σίγουρα θέμα λογισμικού,ρύθμισης ή δώσαμε δικαιώματα σε κάποια τρίτη εφαρμογή να επεμβαίνει στο bt. Έτσι νομίζω. Απεγκατέστησα πάρα πολλές που δεν χρησιμοποιώ συχνά και κράτησα μόνο μαμά εφαρμογές για media (εκτός του ότι έχω τον mx player μόνο για videos). Έκανα πολλά,όπως να καθαρίσω την cache μνήμη της εφαρμογής του bt,και κάποια άλλα που μου είπαν από την τεχνική υποστήριξη της Huawei.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα συμφωνήσω και εγώ. Δείχνει για κάποια ρύθμιση. Ο όμορφος λέει ότι αρχίζουν τα κοψίματα μόλις σβήσει η οθόνη. Έχετε βγάλει την εφαρμογή που δουλεύετε από την αυτόματη διαχείριση στην μπαταρία? Να είναι ενεργές οι τρεις επιλογές που δίνει μετά για αυτόματη εκκίνηση, δευτερεύουσα εκκίνηση και παρασκήνιο.

Το άλλο που μπορεί να γίνει είναι, να τα πάει κάποιος και τα δύο στην Μιχαλακοπούλου και επί τόπου να δουν το πρόβλημα και εφόσον είναι θέμα ρύθμισης να την κάνουν αυτοί.

 

Το έχω κάνει κι αυτό με την αυτόματη διαχείρηση.

Μακάρι κάποιος από Αθήνα να μπορέσει να το πάει,να μας πει πως του το έλυσαν,γιατί εγώ από Ηράκλειο δεν παίζει να το στείλω για ένα τέτοιο θέμα.. αν δεν λειτουργούσε όλο το τηλέφωνο ναι,να το στείλω,αλλά για το BT μόνο δεν μπορώ να το αποχωριστώ (κάνοντας μάλιστα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων όπως μου ζήτησαν).

Link to comment
Share on other sites

Έχει το Patch ασφαλείας της Google του Αυγούστου και παρατήρησα λίγο πιο ελεύθερη RAM με τις ίδιες περασμένες εφαρμογές.Το 4D στην κάμερα ΞΑΝΑ δεν λειτουργεί.Κατά την άποψη μου δεν υπάρχει λόγος να την περάσεις.

Οκ...σε ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

Όχι,και ενώ η οθόνη είναι ανοιχτή μου τα κάνει εμένα αυτά με τον στοκ player και ορθάνοιχτα ειτε τα δεδομένα είτε το wifi (όσο είμαι σπίτι).

To smart unlock της google τι είναι; Είναι σίγουρα θέμα λογισμικού,ρύθμισης ή δώσαμε δικαιώματα σε κάποια τρίτη εφαρμογή να επεμβαίνει στο bt. Έτσι νομίζω. Απεγκατέστησα πάρα πολλές που δεν χρησιμοποιώ συχνά και κράτησα μόνο μαμά εφαρμογές για media (εκτός του ότι έχω τον mx player μόνο για videos). Έκανα πολλά,όπως να καθαρίσω την cache μνήμη της εφαρμογής του bt,και κάποια άλλα που μου είπαν από την τεχνική υποστήριξη της Huawei.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το έχω κάνει κι αυτό με την αυτόματη διαχείρηση.

Μακάρι κάποιος από Αθήνα να μπορέσει να το πάει,να μας πει πως του το έλυσαν,γιατί εγώ από Ηράκλειο δεν παίζει να το στείλω για ένα τέτοιο θέμα.. αν δεν λειτουργούσε όλο το τηλέφωνο ναι,να το στείλω,αλλά για το BT μόνο δεν μπορώ να το αποχωριστώ (κάνοντας μάλιστα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων όπως μου ζήτησαν).

 

Αν βαλεις να δεις ενα βιντεο το κανει κι εκει; Βασικα δοκιμασε να ακουσεις τα τραγουδια που εχει ενσωματωμενο το κινητο μεσα και οχι καποιο δικο σου, που ξερεις μπορει να υπαρχει καποιο antipiracy module μεσα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις να δεις ενα βιντεο το κανει κι εκει; Βασικα δοκιμασε να ακουσεις τα τραγουδια που εχει ενσωματωμενο το κινητο μεσα και οχι καποιο δικο σου, που ξερεις μπορει να υπαρχει καποιο antipiracy module μεσα.

 

Ναι,το κάνει και στα videos (και μάλιστα σε βίντεος που έχω τραβήξει εγώ με το p20p),οπότε μάλλον δεν είναι θέμα antipiracy. Το κάνει και στο τραγούδι "make it possible" που έχουν όλα τα κινητά μας προεγκατεστημένο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος αυτή τη θήκη; υπάρχει κάποια άλλη πρόταση σε κάτι παρόμοιο; https://eurekachoice.com/products/ultra-thin-soft-tpu-case-for-huawei-p20-pro

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πως τη βλεπεις την καμερα? μιας και ερχεσαι απο u11

Link to comment
Share on other sites

πως τη βλεπεις την καμερα? μιας και ερχεσαι απο u11

 

Ελαφρώς απογοητευμένος. Πλάκα έχουν τα διάφορα modes όπως light painting etc αλλά δεν είναι αρκετά για να με πείσουν. Ο μόνος λόγος που δίνω το U11 είναι οτι θα πέσει η μεταπωλητική του αξία αρκετά. Κατά τ άλλα δεν υστερεί σε πολλά.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρώς απογοητευμένος. Πλάκα έχουν τα διάφορα modes όπως light painting etc αλλά δεν είναι αρκετά για να με πείσουν. Ο μόνος λόγος που δίνω το U11 είναι οτι θα πέσει η μεταπωλητική του αξία αρκετά. Κατά τ άλλα δεν υστερεί σε πολλά.

 

ενταξει αυτα τα Modes Υπαρχουν σε ολα τα Huawei...

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρώς απογοητευμένος. Πλάκα έχουν τα διάφορα modes όπως light painting etc αλλά δεν είναι αρκετά για να με πείσουν. Ο μόνος λόγος που δίνω το U11 είναι οτι θα πέσει η μεταπωλητική του αξία αρκετά. Κατά τ άλλα δεν υστερεί σε πολλά.

 

Είσαι απογοητευμένος από την κάμερα του P20pro?

 

Αυτή τη στιγμή πάντως είναι η Νο1 κάμερα σε κινητό σύμφωνα με το DxO.

Aκόμα και με την έλευση το Note 9, παρέμεινε πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι απογοητευμένος από την κάμερα του P20pro?

 

Αυτή τη στιγμή πάντως είναι η Νο1 κάμερα σε κινητό σύμφωνα με το DxO.

Aκόμα και με την έλευση το Note 9, παρέμεινε πρώτο.

 

είχε καποια software-ικά θέματα στην αρχή αλλά με τα τελευταία updates έχει στρώσει πολύ

ο αισθητήρας πάντως κάνει παπάδες, αν ξέρεις να εκμεταλλευεσαι τα raw αρχεία ειδικά..

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

είχε καποια software-ικά θέματα στην αρχή αλλά με τα τελευταία updates έχει στρώσει πολύ

ο αισθητήρας πάντως κάνει παπάδες, αν ξέρεις να εκμεταλλευεσαι τα raw αρχεία ειδικά..

 

Εγώ ξέρω τι κάνει, απλά ξαφνιάστηκα που κάποιος λέει ότι είναι απογοητευμένος από την κάμερα του p20 pro

Link to comment
Share on other sites

μέχρι και εγώ που έκραζα το p20 προ άλλο τόσο το αγάπησα....! η κάμερα είναι η καλύτερη σε κινητό που ύπαρxει αυτή την στιγμή...!!!!! δεν μπορώ να πιστέψω πως απαγοητεύτηκε κάποιος από την κάμερα του p20 pro....

 

παιδιά ας σοβαρευτούμε... κινητό είναι....! δεν είναι dslr... αν μονο αν είναι κάποιος τρομερά κολλημένος με τις φωτογραφίες μπορεί να πει δεν μου αρέσει η κάμερα του...

 

και εγώ καλύτερες φωτογραφίες βγάζω με την Canon EOS 5D

Link to comment
Share on other sites

... επίσης όπως είπα το ίδιο πρόβλημα εξακολουθεί να συμβαίνει και με της κάμερες GoPro...

 

Εχω GoPro Session 5,Hero 5,Hero 6 και μάντεψε δουλεύει καμπάνα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω τι κάνει, απλά ξαφνιάστηκα που κάποιος λέει ότι είναι απογοητευμένος από την κάμερα του p20 pro
Σήμερα δοκίμασα long exposure σε τρίποδα με το focus στο άπειρο. Θολή βγήκε γιατί δεν εστίασε πουθενά.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δοκίμασα long exposure σε τρίποδα με το focus στο άπειρο. Θολή βγήκε γιατί δεν εστίασε πουθενά.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανώς και έκανες λάθος στο focus. Γιατί να βάλεις άπειρο αφού ότι και να έχεις φωτογραφίσει είναι έστω και λίγο πιο κοντά από αυτό?

Αν για αυτό το λόγο έχεις απογοητευτεί από την κάμερα του κινητού, τότε δεν ξέρω τι να σου πω...

Μήπως να έβλεπες πρώτα τι εστίαζες ή να έκανες δοκιμές με διαφορετικά focus αν είσαι σε απόλυτο σκοτάδι και δεν βλέπεις που εστιάζεις;

Ξέρεις καμία κάμερα και DSLR που θα μπορεί να εστιάσει στο απέναντι βουνό (υποθέτω ότι ήταν τοπίο αυτό που προσπάθησες να φωτογραφίσεις) στο απόλυτο σκοτάδι;

Προφανώς σε μια DSLR μπορείς να εστιάσεις manual καλύτερα αφού βλέπεις μέσα από τον φακό, αλλά κατ' εμέ δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να κρίνουμε μια κάμερα από αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όταν είναι τόσο περιορισμένο το φυσικό φως, είναι πολύ δύσκολες συνθήκες για μια κάμερα να εστίαση σωστά. (άσχετος κατηγορίας) μάλιστα πολλές φορές θα χρειαστεί είτε να έχεις από πριν κλειδώσει την εστίαση (όταν το φως ήταν αρκετό) ή ακόμα και να χρησημοποιησεις μια φωτεινή πηγή γύρω στα 30 μέτρα μακριά σε χειροκίνητο Focus και μετά να το κλειδώσεις εκεί ώστε να βγει σωστά η φώτο. Και εγώ με τα λίγα που ξέρω, θεωρώ ότι είναι πολύ λίγα τα στοιχεία που παραθέτεις για να καταδικάσουν το αποτέλεσμα της κάμερας. Οποία και αν είναι αυτή.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και έκανες λάθος στο focus. Γιατί να βάλεις άπειρο αφού ότι και να έχεις φωτογραφίσει είναι έστω και λίγο πιο κοντά από αυτό?

Αν για αυτό το λόγο έχεις απογοητευτεί από την κάμερα του κινητού, τότε δεν ξέρω τι να σου πω...

Μήπως να έβλεπες πρώτα τι εστίαζες ή να έκανες δοκιμές με διαφορετικά focus αν είσαι σε απόλυτο σκοτάδι και δεν βλέπεις που εστιάζεις;

Ξέρεις καμία κάμερα και DSLR που θα μπορεί να εστιάσει στο απέναντι βουνό (υποθέτω ότι ήταν τοπίο αυτό που προσπάθησες να φωτογραφίσεις) στο απόλυτο σκοτάδι;

Προφανώς σε μια DSLR μπορείς να εστιάσεις manual καλύτερα αφού βλέπεις μέσα από τον φακό, αλλά κατ' εμέ δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να κρίνουμε μια κάμερα από αυτό...

 

Γιατί στις ίδιες ακριβώς συνθήκες το U11 κατάφερε να βγάλει αυτό που ήθελα ενώ το p20 pro όχι.

Δε βγάζω την κάμερα του σκαρτη. Από την άλλη δεν εντυπωσιαστηκα όμως.

 

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στις ίδιες ακριβώς συνθήκες το U11 κατάφερε να βγάλει αυτό που ήθελα ενώ το p20 pro όχι.

Δε βγάζω την κάμερα του σκαρτη. Από την άλλη δεν εντυπωσιαστηκα όμως.

 

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ούτε καν leica δεν είναι.... :P

 

ολα ειναι θεμα marketing...

Link to comment
Share on other sites

ούτε καν leica δεν είναι.... :P

 

ολα ειναι θεμα marketing...

Δεν έχει Leica λέει τι θέλεις δλδ να στο γράψουν πάνω στο κρύσταλλο είσαι σοβαρός.

Εδω η Nikon σε κάποιες Dslr έχει αισθητήρες της Sony αλλά Nikon το πουλάει.

Ρε φίλε αν είναι δυνατόν είσαι έλεος πραγματικά απορώ γιατί ακόμα δεν σε έχουν κάνει ban .

Αν δεν είσαι ευχαριστημένος με το κινητό σου και με αυτά που προσφέρει πούλα το να πάει στην ευχή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...