Jump to content

WINNER! Ο μεγάλος νικητής του Huawei P20!


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Καλησπέρα σε όλους! O διαγωνισμός μας με δώρο το Huawei P20, προσφορά της Huawei Greece έληξε και φυσικά, όπως πάντα, έγινε η κλήρωση μέσω ανεξάρτητου συστήματος για τον τυχερό που θα παραλάβει (μετά από συννενόηση) το νέο του smartphone!

 

Μετά από τις πάντα απαραίτητες διαδικασίες (εντοπισμός διπλών συμμετοχών και ακύρωσή τους)... έχουμε τον μεγάλο νικητή μας!

 

Όπως γίνεται σε κάθε τέτοια περίπτωση, οφείλουμε για ακόμα μία φορά να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την συμμετοχή (3.174 σχόλια από το forum του MyPhone για το Huawei P20) και αγάπη που δείχνετε στην κοινότητά μας και φυσικά - όπως και κάθε άλλη φορά- σας υποσχόμαστε οτι -σύντομα- έρχονται νέοι, ακόμα πιο μεγάλοι διαγωνισμοί για όλους τους fans του MyPhone.gr!

 

http://content.myphone.gr/photo/full/70459/dyannisb.jpg

 

Ο/H dyannisb είναι αυτός/αυτή που από τους 3.174 φίλους μας φάνηκε τυχερός/ή και θα έχει στα χέρια του το Huawei P20, προσφορά της Huawei Greece, το οποία και ευχαριστούμε θερμά! Ο μεγάλος νικητής της κοινότητάς μας έχει ήδη ενημερωθεί μέσω PM και email όπως κάνουμε κάθε φορά στους νικητές των διαγωνισμών μας και τον περιμένουμε για να μας δώσει τα στοιχεία του για να παραλάβει το δώρο του από το ΜyPhone.gr και τη Huawei!\

 

Δείτε εδώ

το πρώτο ελληνικό hands-on των Huawei P20 και P20 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πότε θα μ κάνετε δώρο; με υγεία

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια τυχερέεεε! :) Να το χαρείς!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.. Έπαθα ένα μικρό σοκ να πω την αλήθεια. Δεν το περίμενα. Όπως παντα μπαίνω για να διαβάσω τα άρθρα και να σχολιάσω (αν έχω κάτι να πω) . Αν πέσει στην αντίληψη μου κάποιος διαγωνισμός δηλώνω συμμετοχή.

 

Ευχαριστώ πολύ την ομάδα του myphone.gr. Σε τέτοιες εποχές που είναι περίεργα τα οικονομικά, τέτοιες εκπλήξεις ειναι απρόσμενες..

 

Εύχομαι υγεία σε όλους και πολύ τύχη.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και πάντα καλότυχος :)

 

(εκτός αν γίνει κανας διαγωνισμός για s9+ που λιμπιζομαι :p :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και πάντα καλότυχος :)

 

(εκτός αν γίνει κανας διαγωνισμός για s9+ που λιμπιζομαι :p :lol:)

 

Αν το κερδίσω θα σου το δώσω.. Εντάξει?

Link to comment
Share on other sites

Εχω νιώσει ίδια χαρά και σε καταλαβαίνω....καλορίζικο το τούμπανακι

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να το χαρεις φιλε το τηλεφωνο και μονο ευχαριστες κλησεις να εχεις στη ζωη σου

 

Πολύ ωραία ευχή! Απλή, αλλά με τόσο μεγάλο νόημα!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και θα το χαρεις πραγματικα γιατι αξιζει απ'οτι φαινεται σαν τηλεφωνο!Παντα τετοια φιλε!Χριστος Ανεστη!
Link to comment
Share on other sites

Να το χαρείς

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ πολύ παιδιά.. Έπαθα ένα μικρό σοκ να πω την αλήθεια. Δεν το περίμενα. Όπως παντα μπαίνω για να διαβάσω τα άρθρα και να σχολιάσω (αν έχω κάτι να πω) . Αν πέσει στην αντίληψη μου κάποιος διαγωνισμός δηλώνω συμμετοχή.

 

Ευχαριστώ πολύ την ομάδα του myphone.gr. Σε τέτοιες εποχές που είναι περίεργα τα οικονομικά, τέτοιες εκπλήξεις ειναι απρόσμενες..

 

Εύχομαι υγεία σε όλους και πολύ τύχη.

 

Εμείς ευχαριστούμε που στηρίζετε την κοινότητα με τον τρόπο σας και προσπαθούμε με τη σειρά μας να σας ικανοποιούμε με το δικό μας τρόπο :) Καλορίζικο και να το χαρείς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...