Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

Guest valeria
Σκασίλα μου αν με κεράτωνε η κοπέλα (σχέση) μου.

Αφού είναι τόσο σκασίλα σου,γιατί να είσαι μαζί με την εκάστοτε κοπέλα; :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ mario_fit

Πιστεύω δε θα με ενοχλούσε αν η κοπέλα μου ήταν/είναι και με άλλο. Εξάλλου ότι έχουνε κάνει το έχουνε κάνει και ανήκει στο παρελθόν. Γιατί εγώ να τσατιστώ, να τα σπάσω όλα, να τη δείρω, για κάτι που έγινε? Για να τη συνετίσω? Για να μην το ξανα-κάνει?

Έχω να ανησυχώ για πιο σοβαρά πράγματα...

Μπορεί δλδ να αγαπάω, να νιώθω για κάποια, αλλά από την στιγμή που θα μάθω πως με κεράτωσε, σημαίνει πως τα αισθήματα της για `μένα δεν είναι αγνά και ειλικρινή, οπότε καλύτερα που έγινε έτσι, για να βρω κάτι καλύτερο.

 

@ valeria

Ελπίζω να καλύφθηκες.

Επίσης μπορεί να είσαι με κάποια από συνήθεια, επειδή μαγειρεύει καλά, επειδή κάνει καλό κρεβάτι και χίλια δυο…

Nick
Link to comment
Share on other sites

Αλλο εννοω...

κι εγω σε προηγουμενο post μου εγραψα πως θα αντιδρουσα (πιστευω-μακαρι να μην το μαθω ποτε- ;) ), και πανω κατω λεμε τα ιδια. ;)

Απλως προσωπικα απο την στιγμη που αγαπαω ή ειμαι ερωτευμενος με ενα ατομο, σιγουρα οταν θα το μαθαινα οτι με ειχε απατησει καποτε, ή οτι εχει παραλληλη σχεση, δεν θα μπορουσα ποτε να πω οτι "σκασιλα" μου π.χ.

Εκεινη την στιγμη π.χ. θα στεναχωριομουν, γιατι η κοπελα σημαινε κατι για εμενα. :!:

Δεν ειπα οτι θα αναλωσω ολη μου την ζωη στο συγκεκριμενο περιστατικο, αλλα επειδη ενα ατομο που σημαινε κατι για εμενα, χωρις να το ξερω το μοιραζομουν με καποιον αλλο, προσωπικα θα μεστεναχωρουσε αφανταστα.

Η οποια στεναχωρια θα εβγαινε π.χ. και σε θυμο!

(Η οποια στεναχωρια-θυμος μπορει να κρατουσε απο 5λεπτα μεχρι 5χρονια...Υποθετικα μιλωντας παντα)

Οχι θυμο για να την βρισω ή να την δειρω (ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ), αλλα ειναι αυτο το "γαμωτο"!

Συμφωνω με την τελευταια σου προταση απευθυνομενος σε εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ομφαλοσκοπουσα και θα προσπαθουσα να καταλαβω τα λαθη μου... αν ειχα κανει, αλλιως θα την εκανα με ελαφρως βαρια χοροπηδηματα ωστε να παρει γραμμη πως... ου λα λα.. η ζωη δεν τελειωνει εδω γλυκα.. παιζουν παντου μηχανηματα με πορτοκαλια.. κουλοχερηδες τα λενε και μπορει να σου κατσει και κανα τζακ ποτ..

 

Υγ. Ειθε να αναπαυεται εν ειρηνη το ζωο που δεν εκμεταλευτηκε την χαζομαρα μου!

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Εκεινη την στιγμη π.χ. θα στεναχωριομουν, γιατι η κοπελα σημαινε κατι για εμενα. :!:

Δεν ειπα οτι θα αναλωσω ολη μου την ζωη στο συγκεκριμενο περιστατικο, αλλα επειδη ενα ατομο που σημαινε κατι για εμενα, χωρις να το ξερω το μοιραζομουν με καποιον αλλο, προσωπικα θα μεστεναχωρουσε αφανταστα.

Η οποια στεναχωρια θα εβγαινε π.χ. και σε θυμο!

(Η οποια στεναχωρια-θυμος μπορει να κρατουσε απο 5λεπτα μεχρι 5χρονια...Υποθετικα μιλωντας παντα)

.

Δηλαδη τι ειναι αυτο που σε πειραζει..το να την μοιραζεσαι με καποιον αλλο;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

ηθελα και να ηξερα ποιος εχει ψηφισει οτι αν τον απατουσε το ταιρι του θα εμενε γιατι τον αγαπαει.

παντως δεν βλεπω τον λογο να απατησει καποιος καποια οταν περνανε καλα,δεν τσακωνοντε,ειναι αγαπημενοι.

και το θεμα ειναι οτι παλιοτερα ηξερα καποια ζευγαρια που ηταν ετσι αγαπημενα αλλα τα βραδια η κοπελα δεν ειχε αφησει καλαμιες για καλαμιες που να μην εχει παει με τον γκομενο,παραξενο οταν περνας καλα ειναι βλακεια να δωσεις κερατο,εκτος κι αν δεν υπαρχει αγαπη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ειναι αυτο που σε πειραζει..το να την μοιραζεσαι με καποιον αλλο;

 

Ειναι περιεργο; :confused:

Φυσικα και θα μεπειραζε να ηξερα οτι μου τα φοραει η κοπελα μου.

Φυσικα και θα τσαντιζομουν, στεναχωριομουν, σπαζομουν, οπως θες πες το.

Εαν π.χ εσενα δεν θα σε πειραζε να μαθεις ή να βρεις την κοπελα σου με καποιον αλλο (χωρις παρεξηγηση πραγματικα :) ), ενω εχετε δεσμο και και και, εμενα θα μου ερχοταν κεραμιδα! :( :!:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι περιεργο; :confused:

Φυσικα και θα μεπειραζε να ηξερα οτι μου τα φοραει η κοπελα μου.

Φυσικα και θα τσαντιζομουν, στεναχωριομουν, σπαζομουν, οπως θες πες το.

Εαν π.χ εσενα δεν θα σε πειραζε να μαθεις ή να βρεις την κοπελα σου με καποιον αλλο (χωρις παρεξηγηση πραγματικα :) ), ενω εχετε δεσμο και και και, εμενα θα μου ερχοταν κεραμιδα! :( :!:

γιατι εμενα πως θα μου ερχοταν νομιζεις.

να σε ρωτησω τωρα κατι!υπηρχε περιπτωση και να την συγχωρουσες μετα απο κατι τετοιο? :(

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα ομφαλοσκοπουσα και θα προσπαθουσα να καταλαβω τα λαθη μου... αν ειχα κανει, αλλιως θα την εκανα με ελαφρως βαρια χοροπηδηματα ωστε να παρει γραμμη πως... ου λα λα.. η ζωη δεν τελειωνει εδω γλυκα.. παιζουν παντου μηχανηματα με πορτοκαλια.. κουλοχερηδες τα λενε και μπορει να σου κατσει και κανα τζακ ποτ..

 

Ασφαλως θα με πειραζε. Αλλα η Νανσυ με καλυψε πληρως. Παμε για αλλα, πιο μεγαλα μετα! :p :lol: :p

 

.......Και καλα να μαθεις καποια στιγμη οτι το ετερων ημισυ στα φοραει! Μπορει και να το αντεξεις! Για φανταστειτε ομως να τους πιασετε ....επι το εργο????? ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩρεεεεε τι εχει νε γινει! Λυπαμαι τα νευρα μου και αυτους που θα φανε ξυλο :alien: :D :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

γιατι εμενα πως θα μου ερχοταν νομιζεις.

να σε ρωτησω τωρα κατι!υπηρχε περιπτωση και να την συγχωρουσες μετα απο κατι τετοιο? :(

Δεν ξερω ρε φιλε ταξιδιωτη..... :(

Δυσκολο το βλεπω ομως, μιας και για εμενα ισχυει οτι "οταν ραγισει το γυαλι"...

Προσωπικα οσο πιο πολυ αγαπαω την κοπελα μου, πιστευω πως τοσο πιο δυσκολα θα μπορουσα να την συγχωρησω...(Αντιστροφως αναλογα)

'Η καλλιτερα, δεν ειναι θεμα του να "συγχωρησω", οσο το να το ξεχασω\να φυγει η εικονα απο το μυαλο μου...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι ειναι αυτο που σε πειραζει..το να την μοιραζεσαι με καποιον αλλο;

Δεν λεω και εμενα θα με πειραζε αλλα ψαχνω να βρω μηπως ειμαστε εγωιστες. Ειναι κτήμα η κοπελα μας; γιατι να την θελουμε αποκλειστικα;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω και εμενα θα με πειραζε αλλα ψαχνω να βρω μηπως ειμαστε εγωιστες. Ειναι κτήμα η κοπελα μας; γιατι να την θελουμε αποκλειστικα;

 

Και τι ειναι η κοπελα μας "τυροπιτες" να την μοιραζομαστε με κανα δυο φιλαρακια δηλαδη; :confused: :p

Η κοπελα μου ειναι.... "κοπελα ΜΟΥ"!

Οπως εγω ειμαι αγορι της.

Φυσικα και οσον αφορα την ερωτικη επαφη και πολλα αλλα θεματα, θα εχω οπως και θα εχει την αποκλειστικοτητα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κτήμα η κοπελα μας; γιατι να την θελουμε αποκλειστικα;

Δεν θέλαμε κουμουνισμό αλλά σοσιαλισμό. Ούτε τις γυναίκες μας δεν μπορούμε να μοιραστούμε πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Και τι ειναι η κοπελα μας "τυροπιτες" να την μοιραζομαστε με κανα δυο φιλαρακια δηλαδη; :confused: :p

Η κοπελα μου ειναι.... "κοπελα ΜΟΥ"!

Οπως εγω ειμαι αγορι της.

Φυσικα και οσον αφορα την ερωτικη επαφη και πολλα αλλα θεματα, θα εχω οπως και θα εχει την αποκλειστικοτητα. ;)

Συμφωνω και εγω....αλλα είδες πως το λές;..(χωρις παρεξηγηση..εγωιστικα) "κοπελα ΜΟΥ". δεν νομιζω να σου αρεσε καποιος να σε θεωρει αποκλειστικο και κτητικό και να λεει οτι εισαι δικός του;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

ean me apatouse tha kathomouna na to sizitiso mazi tis kai ean eblepa oti itan apla mia arpaxti kai tipota allo tote tha sinexiza mazi tis alla tha eixa to nou mou gia tixon mellontikes arpaxtes poy tha eixe blepsis.

 

ean eblepa kai alles arpaxtes tote tha to giriza se sxesi tou stil blepomaste gia na p........ste mexri na tin baretho i na me barethei sto thema tou krebbatiou fisika.

 

ean pali eixe dimiourgithi aisthima me to atomo poy to ekane tote apla kai politismena tha xorizame giati den tha ipirxe oute to sex stin sxesi mas.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Συμφωνω και εγω....αλλα είδες πως το λές;..(χωρις παρεξηγηση..εγωιστικα) "κοπελα ΜΟΥ". δεν νομιζω να σου αρεσε καποιος να σε θεωρει αποκλειστικο και κτητικό και να λεει οτι εισαι δικός του;
Δεν είναι θέμα ότι κάποιος σε θεωρεί αποκλειστικό χωρίς να το θέλεις :!: Υποτίθεται ότι όταν γίνεται μια σχέση ξέρεις τι να περιμένεις από τον άλλο.Ή πας για να κάνεις σχέση=να είσαι πιστός άρα περιμένεις το ίδιο από το ταίρι σου,ή πας για χαβαλέ=κάνεις ό,τι γουστάρεις.Δεν πας (ή τουλάχιστον δεν πρέπει να πηγαίνεις) να κάνεις σχέση αν δεν ξέρεις πού πάνε τα τέσσερα (κοινώς δεν ξέρεις τι θέλεις) :!: Αυτά νομίζω πρέπει να ξεκαθαρίζονται από την αρχή,για να υπάρχει και ομαλή συνύπαρξη....Οπότε στην περίπτωση που έχεις ξεκαθαρίσει στον άλλο τι περιμένεις απ'αυτόν και πώς βλέπεις τη σχέση μεταξύ σας,είναι καθαρά στο χέρι σου αν θα επιτρέψεις να σε θεωρεί "αποκλειστικό" αν και δεν συμφωνώ με την συγκεκριμένη λέξη...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα ότι κάποιος σε θεωρεί αποκλειστικό χωρίς να το θέλεις :!: Υποτίθεται ότι όταν γίνεται μια σχέση ξέρεις τι να περιμένεις από τον άλλο.Ή πας για να κάνεις σχέση=να είσαι πιστός άρα περιμένεις το ίδιο από το ταίρι σου,ή πας για χαβαλέ=κάνεις ό,τι γουστάρεις.Δεν πας (ή τουλάχιστον δεν πρέπει να πηγαίνεις) να κάνεις σχέση αν δεν ξέρεις πού πάνε τα τέσσερα (κοινώς δεν ξέρεις τι θέλεις) :!: Αυτά νομίζω πρέπει να ξεκαθαρίζονται από την αρχή,για να υπάρχει και ομαλή συνύπαρξη....Οπότε στην περίπτωση που έχεις ξεκαθαρίσει στον άλλο τι περιμένεις απ'αυτόν και πώς βλέπεις τη σχέση μεταξύ σας,είναι καθαρά στο χέρι σου αν θα επιτρέψεις να σε θεωρεί "αποκλειστικό" αν και δεν συμφωνώ με την συγκεκριμένη λέξη...

 

 

to na kaneis mia normal ksekafarisi apo tin arxi se mia sxesi mesa kai to ti na perimeneis apo to allo atomo (simfona me auta pou dineis kai olas) apo tin pragmatikotita pou isxiei exei apisteuta megali diafora. me apla logia auta pou les tha itan mia iperoxi kai teleia oneiriki outopia kai den tha ipirxan kai perierga simplegmata kai kindinoi pou den iparxei pouthena kai akoma kai an iparxei kapoia stigmi katareei. sto parelthon isos na ipirxan tetoies outopies alla simera sorry but.

 

ean imouna se polli mikroteri ilikia isos kai na simfonousa mazi sou, alla epeidi den eimai kai exo dei stin pleiopsifia kai malista megali to ti isxiei den simfono mazi sou.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
to na kaneis mia normal ksekafarisi apo tin arxi se mia sxesi mesa kai to ti na perimeneis apo to allo atomo (simfona me auta pou dineis kai olas) apo tin pragmatikotita pou isxiei exei apisteuta megali diafora. me apla logia auta pou les tha itan mia iperoxi kai teleia oneiriki outopia kai den tha ipirxan kai perierga simplegmata kai kindinoi pou den iparxei pouthena kai akoma kai an iparxei kapoia stigmi katareei. sto parelthon isos na ipirxan tetoies outopies alla simera sorry but.

 

ean imouna se polli mikroteri ilikia isos kai na simfonousa mazi sou, alla epeidi den eimai kai exo dei stin pleiopsifia kai malista megali to ti isxiei den simfono mazi sou.

Κοίτα επειδή διάβασα και το θέμα που άνοιξες από πάνω,καταλαβαίνω απλά ότι δεν συμφωνούμε γιατί έχουμε τελείως διαφορετικό χαρακτήρα.Εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ επειδή με έχουν κερατώσει και πληγώσει πάρα πολλοί άντρες να αλλάξω φιλοσοφία και κυρίως το χαρακτήρα μου και να αρχίσω να σκέφτομαι όπως σκέφτεσαι εσύ.Αν αγαπάω κάποιον τον ΑΓΑΠΑΩ με όλη την έννοια της λέξης επειδή απλά έτσι νιώθω και ακόμα και στη σκέψη,ότι θα τον πλήγωνα με μια τέτοια πράξη μου,που θα γινόταν μόνο και μόνο για να ικανοποιήσει πληγωμένους εγωισμούς γιατί περί αυτού πρόκειται,κάτι με πιάνει...Οπότε πρέπει να δεχθείς ότι υπάρχουν άνθρωποι που απλά λειτουργούν διαφορετικά,δεν νομίζω να είμαι η μόνη εξαίρεση ;)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου sakaflia, προσωπικα δεν θεωρω το να θελω την κοπελα μου ( νατο παλι το "μου" :p ), για εμενα και μονο σε ορισμενα θεματα, "εγωιστικο"...

Εγωιστικο θα ηταν να την εκανα με τον τροπο μου να ξεκωψει παο τις παρεες της, να την "αναγκαζα" να βγαινει μονο μαζι μου, να μην την αφηνα να παιρνει αποφασεις κτλ κτλ...

Για εμενα ειναι απλο...

Εμαι εγω και αυτη.

Απο την στιγμη που αποφασιζουμε να φτιαξουμε κατι "καλο" (μια ομορφη σχεση, και "σωστη"-αυτο διαφερει απο ατομο σε ατομο-), αυτοματα ορισμενες "πορτες" κλεινουν για τους 3ους και το κλειδι το εχω μονο εγω και εκεινη. ;)

Ειναι σιγουρο οτι οι πειρασμοι ειναι πολλοι, αλλα το βρισκω αδιανοητο να "μοιραζομαι" την κοπελα μου με καποιον αλλο.

Γιατι ειμαι με καποιον επειδη τον αγαπαω.Προσωπικα ομως η δινω την καρδια μου ολοκληρωτικα ή καθολου.(Δεν δινω με δωσεις. :p )

Απο την στιγμη που η κοπελα μου μου εχει πει οτι με αγαπα και και και, και οτι μονο εγω ειμαι στην καρδια της, ε τοτε τι σκατα κανει και με εναν αλλο;

Οι λογοι μπορει να ειναι πολλοι.Συμφωνω.αλλα δοξασοι ο Θεος στομα εχουμε και μιλαμε.

ακομα και σεξουαλικα να ειμαι "σκραπας" μπορει να το συζητησει μαζι μου και λυσεις θα βρεθουν.

Αν παλι ξερει η ιδια οτι δεν θα βρεθουν ή οτι γενικα δεν την καλυπτω σαν ατομο, ε τοτε παλι γιατι καθεται μαζι μου;

Ακομα και αν ειναι το ενστικτο(σεξουαλικο) αυτο που την σπρωχνει να κανει κατι και με αλλους,και δεν μπορει να κοντρολαρει τις ορμονες της, εγω ξερω οτι για καποιο λογο ξεχωριζουμε απο τα ζωα, και αυτο ειναι η "λογικη".

Αλλιως μπορει να μου το πει απο την αρχη, οτι ειναι "φιλελευθερος" χαρακτηρας, να ξερω κι εγω που βαδιζω...

Και αυτα ουτε τα ξεκαθαριζω απο την αρχη ουτε τιποτα. ;)

Ο καθενας μας κανει τις επιλογες του.

Εαν η κοπελα μου αποφασισει να κανει παραλληλες σχεσεις και να το κανει με οποιον βρει μπροστα της, οπως αυτο ειναι επιλογη της και το κανει, ετσι και εμενα ειναι επιλογη μου να σηκωθω να φυγω και να μην θελω να την ξαναδω.

Link to comment
Share on other sites

mario φιλε μου δε ξερω πως και γιατι αλλα μερα με την μερα με κανεις να σε συμπαθω ολο και πιο πολυ,οι απαντησεις σου ειναι ισως οι πιο σωστες που εχω διαβασει εδω μεσα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με το mario_fit (περίεργο ε ? :p )

εξαρτάται τι σχέση θέλεις να κάνεις !αν σκέπτεσαι να έχεις μια σωστά δομημένοι σχέση από την αρχή κάποια πράγματα τα ξεκαθαρίζεις από την αρχή !

 

Γενικά πάνω στο θέμα !εγώ σίγουρα δεν θα ανεχόμουν να με απατούσαν !δεν μου χει τύχη αλλά πιστεύω ότι θα αντιδρούσα ψύχραιμα :rolleyes: (θα την άλειφα με πίσσα και μετά θα την έριχνα στα πούπουλα και τέτοια :lol: :lol: ) Υπάρχουν πάλι άνθρωποι (έχω συγκεκριμένους γνωστούς μου στο μυαλό μου ) οι οποίοι είτε επειδή έχουν βρει 1 πολύ καλό ταίρι όμορφο /έξυπνο κλπ δεν θέλουν να το εγκαταλείψουν και απλά το συγχωρούν !κάτι τέτοιοι είναι άξιοι της μοίρας τους ! :!:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου sakaflia, προσωπικα δεν θεωρω το να θελω την κοπελα μου ( νατο παλι το "μου" :p ), για εμενα και μονο σε ορισμενα θεματα, "εγωιστικο"...

Εγωιστικο θα ηταν να την εκανα με τον τροπο μου να ξεκωψει παο τις παρεες της, να την "αναγκαζα" να βγαινει μονο μαζι μου, να μην την αφηνα να παιρνει αποφασεις κτλ κτλ...

Για εμενα ειναι απλο...

 

Ο καθενας μας κανει τις επιλογες του.

Εαν η κοπελα μου αποφασισει να κανει παραλληλες σχεσεις και να το κανει με οποιον βρει μπροστα της, οπως αυτο ειναι επιλογη της και το κανει, ετσι και εμενα ειναι επιλογη μου να σηκωθω να φυγω και να μην θελω να την ξαναδω.

Και αν οι επιλογες σας δεν ειναι η ιδιες αλλα κανενας δεν το ξερει ή δεν θελει να χασει τον αλλο;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Και αν οι επιλογες σας δεν ειναι η ιδιες αλλα κανενας δεν το ξερει ή δεν θελει να χασει τον αλλο;

Δεν πολυ καταλαβα τι εννοεις φιλε μου... :O

Ειδικα αυτο το να μην χασει τον αλλο...

Εαν "την βρισκει" και με καποιον αλλο, τοτε γιατι να ειναι μαζι μου;

Γιατι με αγαπαει;

'Η γιατι θελει να εχει πολλους;

'Η γιατι δεν "χορταινει" τους αντρες;

Απο την στιγμη που εισαι με καποιον ο οποιος σε ολοκληρωνει (στα παντα) για ποιο λογο να πας με καποιον αλλο;

Αλλα ειναι αυτο που λεμε οτι το "παρανομο" ειναι πιο γλυκο...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι αν με απατούσε ο σύντροφός μου (αν το μάθαινα δηλαδή) θα τον χώριζα... Κατά την γνώμη μου, δεν έχει τόσο σημασία για ποιο λόγο μπορεί να έκανε κάτι τέτοιο... Και μάλλον δε θα το έψαχνα γιατί μόνο κακό θα μου έκανε κάτι τέτοιο... Είναι πάντως τρομερό να αγαπάς κάποιον, να μοιράζεσαι μαζί του τη ζωή σου, να τον εμπιστεύεσαι και ξαφνικά να γκρεμίζονται όλα σε μια στιγμή... Απαίσιο... :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...