Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει έρθει σε μαύρο και υπάρχει και στην καινούρια διαφήμιση της SE μαζί με το Τ610. Από την TV όμορφο φαίνεται...!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από κοντά το άσπρο είναι καλύτερο νομίζω. Στις εικόνες δε μου άρεσε αλλά από κοντά είναι πανέμορφο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Τ630, όπως επισήμανε κάποιος πιο πάνω, η "μαύρη" έκδοση εμφανίζεται και στην τηλεοπτική διαφήμιση του Τ610. Επίσης και σε ολοσέλιδη καταχώρηση γνωστού περιοδικού του χώρου, γίνεται αναφορά για την κυκλοφορία και σε μάυρο χρώμα.

Φυσικά το email προς το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών ήταν άμεσο και η πληροφορία επιβεβαιώθηκε.

Το Sony Ericsson T630 λοιπόν, είναι διαθέσιμο στην Ελληνική αγορά τόσο στο Frosty Silver όσο και στο Liquid Black.

Προσοχή όμως, γιατί "πιθανώς να υπάρχει περιορισμένη διαθεσιμότητα στην αγορά", όπως αναφέρεται και στην ιστοσελίδα της Sony-Ericsson Ελλάδος.

 

 

Αγαπητέ Κύριε ******,

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, το Sony Ericsson T630 κινητό τηλέφωνο είναι διαθέσιμο στην Ελληνική αγορά τόσο στο Frosty Silver όσο και στο Liquid Black.

 

Με εκτίμηση,

 

Α. Κελαϊδίτης

 

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson ξανά στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση questions.gr@support.sonyericsson.com, με σκοπό να σας βοηθήσουμε περαιτέρω.

Για τελευταία νέα, πληροφορίες και προϊοντική υποστήριξη, μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση http://www.sonyericsson.com.

Επιπροσθέτως, εγγραφείτε τώρα στην ιστοσελίδα μας στην διεύθυνση http://www.sonyericsson.com/fun, για τον εμπλουτισμό του τηλεφώνου σας και φανταστικές υπηρεσίες.

Τέλος, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στo τηλέφωνo 801 11 810 810 ή από κινητό στο 210 899 19 19.

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να στειλω απο το κιν. στο pc ειτε εικονα ειτε ηχο κτλ μου λεει<<Απετυχε η συνδεση μεσω IR.Δε βρεθηκε συσκευη Νεα αναζητηση?>>.Ενω απο το pc στο κιν. στελνει κανονικα.Τι γινεται?Πριν εστελνε κανονικα.Δοκιμασα να του κανω reinstall αλλα το προβλημα παραμενει.Τι φταιει?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είμαι κι εγώ ένας νέος κατοχος του μαύρου Τ630 και οι εντυπώσεις μου είναι ανάμιχτες....Σαφώς πιό βελτιωμένο απο το παλιό μου Τ610, με αρκετά όμως σημεία που θα επιδέχονταν περαιτέρω βελτιώσης....

 

Θα ήθελα να ρωτήσω, αν η λήψη αρχείων μέσω bt, συνοδέυεται και από ηχητική ειδοποίηση....

 

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (29 Ιούν. 2004 , 14:32)

 

Είμαι κι εγώ ένας νέος κατοχος του μαύρου Τ630 και οι εντυπώσεις μου είναι ανάμιχτες....Σαφώς πιό βελτιωμένο απο το παλιό μου Τ610, με αρκετά όμως σημεία που θα επιδέχονταν περαιτέρω βελτιώσης....

 

Θα ήθελα να ρωτήσω, αν η λήψη αρχείων μέσω bt, συνοδέυεται και από ηχητική ειδοποίηση....

 

Ευχαριστώ....

 

 

οχι... σου εμφανίζει μια ειδοποίηση οτι έχεις incoming item με τάδε μέγεθος και οτι η μνήμη σου είναι τόσο free και σου ζητάει επιβεβαίωση λήψης .... ( αν αυτό είναι που σε ενδιαφέρει (δλδ να επιβεβαιώσεις εσύ οτι θέλεις την λήψη) ) ... και μόνον αν πατήσεις yes συνεχίζεται η διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 8 Ιούν. 2004 , 17:51)

 

Από κοντά το άσπρο είναι καλύτερο νομίζω. Στις εικόνες δε μου άρεσε αλλά από κοντά είναι πανέμορφο.

 

 

Νομίζω πως κυκλοφορούν και μαύρες προσόψεις.. σήμερα πήρα ένα ελαφρώς μεταχειρισμένο Τ630 με αλλαγμένη σε μαύρο την πρόσοψή του!

Ε τι να πω..ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ! καμία σχέση με το ασπρουλιάρικο!!!!! ΑΛΛΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!!!!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος androu ( 2 Ιούλ. 2004 , 16:16)

 

ειναι πολύ αυτό?

 

 

Δεν είναι και χάλια αλλά ούτε και καλό.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπίζω τα εξής προβλήματα:

 

1. Ενώ έχω κατεβασει τις ρυθμίσεις wap over gprs απο το site της SE, ενώ μπαίνω κανονικά στο imagine (καταλάβατε φυσικά ότι έχω σύνδεση ΤΙΜ), όταν δώσω νέο URL, μου βγάζει πρόβλημα στη σελίδα, ενώ η σελίδα παραμένει λευκή με το λογότυπο του imagine στην κορυφή....Αυτό συμβαίνει οποιοδήποτε διεύθυνση κι αν του δώσω....Μπαίνει κανονικά μόνο στην πρώτη σελίδα και στις υποσελλίδες του μενού....Πουθενά αλλού όμως.... :(

 

2. Όταν πάω να συνδεθώ με το GPRS μεσω ΒΤ με το pc μου, ενώ γίνεται κανονικά η σύνδεση με το που πάει να γίνει επιβεβαίωση κωδικών μου βγάζει μετά error 738....Πήρα τηλέφωνο την τιμ και μου είπε να αλλάξω το GPRS acces point "gwap.b-online.gr" me to "gint.b-online.gr"....To έκανα, αλλά το πρόβλημα της σύνδεσης και το ερορ 738 παραμένουν.... :cry:

 

Καμια βοήθεια;;; :worry: Η γνώμη σας θα μου είναι πολύτιμη.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas133 ( 2 Ιούλ. 2004 , 17:56)

 

Αλλαζει η προσοψη?Δεν το ηξερα αυτο.Δηλαδαη πας στην ερικσον και τους λες αλλαξτε μου τη προσοψη?????

 

 

Δεν ξέρω ακριβώς αν αλλάζει σε SE service η πρόσοψη, πάντως εγώ αυτό που πήρα είχε μαύρη πρόσοψη και τη λευκή στο κουτί του!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Να ξαναρωτήσω, με TIM και με Τ630 μπαίνετε κανονικά στο wap toy myphone....;;; Εγώ μπαίνω κανονικά και μόλις πάω να κάνω login sto forum μου λεει "emulators no allowed".....Nα προσθέσω πως με το 6230 μπαίνω κανονικότατα..... :(

 

Επίσης μπαινετε στο ίντερνετ από το pc μεσω GPRS....;;; Εγώ αν και μπαίνω κανονικά με οποιοδήποτε άλλο δίκτυο και Τ630, με ΤΙΜ, παρόλη την αλλαγή που μου είπαν-την αναφέρω παραπάνω- το κινητό μου λέει "μη υποστήριξη GPRS" kai to pc "error 738", ενώ η σύνδεση μέσω bt γίνεται κανονικά ανάμεσα σε τηλέφωνο και pc..... :(

 

Kαμιά ιδέα;;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Με την ΤΙΜ επικοινώνησες;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 4 Ιούλ. 2004 , 12:05)

 

Με την ΤΙΜ επικοινώνησες;

 

Ναι....Και μου ειπαν να αλλάξω το GPRS access point....και όταν είπα πως το άλλαξα και πάλι δεν μπορώ να συνδεθώ, μου είπαν να μου ξαναστέιλουν τις ρυθμίσεις που είχα βάλει πριν μερικά λεπτά από την ΤΙΜ... :wacko:

 

Ακόμα να δοκιμάσω άλλες συνδέσεις (USB,irda).....Tους εξήγησα πως η σύνδεση bt γίνεται κανονικά, χωρίς κανένα πρόβλημα.... :eek:

 

Με τέτοια εξυπηρέτηση (της μορφής να σου ξαναστέιλουμε τις ρυθμισεις) δεν γίνεται τίποτα.... :mad:

 

Να ξαναπώ πως μάλλον φαίνεται το πρόβλημα να είναι της ΤΙΜ, εφόσον με COSMOTE συνδέομαι κανονικά με ίντερνετ....Κανένας άλλος από εσάς με ΤΙΜ έχει συνδεθεί κανονικά με ίντερνετ μέσω pc ....;;;

 

Nα προσθέσω πως το τηλέφωνό μου έχει F/W : R6C005.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω γιατί το GPRS της Q είναι άλλου επιπέδου και ποτέ δεν εμφανίζει προβήματα.

Αλλά μπορείς:

1. Να κάνεις search και σε αυτό το thread αλλά και στο αντίστοιχο του official T610

2. Να πας να ρωτήσεις στο thread για το GPRS της ΤΙΜ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

geia sas ..enas filos se proigoumeni selida exei valei link gia ena programma pou diavazei word& excel arxeia to kin mas

to dokimasa alla den anoigei. kserei kanenas ti paizei?tha mou einai poli xrisimo gia ayrio pou dino to teleutaio mathima!!!paidia sos!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Darkorigin ( 4 Ιούλ. 2004 , 12:57)

 

τελευταια εκδοση λογισμικου?πως βλεπω τι version εχω μεσα?

 

>*<<*<* και μετά service info, όπου < > κίνηση του joystick προς την κατεύθυνση υπόδειξης.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...