Jump to content

MyPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Που να γίνει το meeting?  

66 members have voted

  1. 1. Που να γίνει το meeting?

    • Village Park , Κυριακη 2 Nοεμβρίου , ώρα 5μμ.
      27
    • Olympico (Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας) ,Κυριακη 2 Nοεμβρίου , ώρα 5μμ.
      17
    • Flocafe Μαρούσι (Village Cinemas) ,Κυριακη 2 Nοεμβρίου , ώρα 5μμ.
      22


Recommended Posts

Εγώ ζητώ συγγνώμη που δεν ήρθα τελικά, αν και πιστεύω πωs δεν θα σαs έλλειψα και πολύ, καθ΄ότι νέο μέλοs. Εύχομαι στο επόμενο να ειμαι στην παρέα σαs και να μην αργείσετε να το κάνετε. Ελπίζω τέλοs, να γίνει στο Μαρούσι. Νά'στε καλά και συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία των οργανωτών, διοτι οι ανθρώπινεs σχέσειs δημιουργούνται και μέσα απ'αυτέs τιs συναντήσειs σπάνε το "απρόσωπο" του nick και του υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 173
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον Trobocop®

Ειδικά όταν ο MsK ομολόγησε http://www.langkawi.dk/u199.gif ότι κυλιόταν http://www.langkawi.dk/p87.gif κάτω 20 λεπτά http://www.langkawi.dk/d8.gif από τα γέλια http://www.langkawi.dk/t5.gifόταν πρωτοείδε http://www.langkawi.dk/u196.gifτο knick μουhttp://www.langkawi.dk/griner.gif...εκεί ήταν http://www.langkawi.dk/m77.gif το έλα να δεις!!! Αλλά τους

 

 

 

Συγχαρητήρια για τα καλικατζαράκια σου. Πραγματικά δημιουργούν χιουμοριστική χροιά στα μηνύματά σου. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VIDEOMIX

 

Συγχαρητήρια για τα καλικατζαράκια σου. Πραγματικά δημιουργούν χιουμοριστική χροιά στα μηνύματά σου. :D

 

 

 

Αυτά τα "καλικατζαράκια" δεν είναι μυστικό ξέρεις...και σίγουρα όχι δικιά μου ιδέα. Αυτός ακριβώς είναι ο σκοπός τους: Η χιουμοριστική χροιά.

 

Να πω επίσης ότι εγώ ελπίζω η επόμενη συνάντηση να γίνει στην Καισαριανή και κατά προτίμηση κοντά στο σπίτι μου!

 

Καληνύχτα φίλε μου... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill_viper

 

Καλησπέρα κι από εμένα!Προσωπικά μου άρεσε το meeting γιατί είδαμε και τα πρόσωπα πίσω από τα nicks!Γενικά η όλη η κατάσταση είχε γέλιο!Ανέβασα κάποιες photos,να δούμε αν θα γίνουν acceptable! :-)

 

EDIT

Το μόνο αρνητικό ότι πολλοί έγραψαν ότι θα έρχονταν όπου και αν γινόταν και δεν φάνηκαν πουθενά!Κρίμα γιατί κάποιοι άλλοι είχαν έρθει από Πάτρα,Ναύπλιο,Λειβαδιά...

 

 

kai ego eixa pei oti tha ertho alla telika den eirtha :(

viastika na miliso(i na grapso ;) ) :o .eixa mathimatika kai teleiona 5:30 xoria oti den eixa kai parea na ertho... :( :o .krima :'(

tin epomeni fora omos elpizo na eimai ekei... :D

 

byezzz :cool:

Link to comment
Share on other sites

να βρασω την κινηση στην Πετρου Ραλλη και στην εθνικη , τεσπα , μια χαρα περασαμε , ηταν φοβερα , τα ειπαμε , τα γελασαμε , και ειμαι σιγουρος οτι θα τα πουμε παλι και πολυ συνομα , χαρηκα που γνωρισα τα ατομα με τα οποια μιλαμε εδω καθημερινως και την επομενη φορα θα φροντισω να μεινω παραπανω στην συναντηση.

 

 

Επισης θελω να δωδω συγχαρητηρια στους φιλους μας τον hunk και Trobocop® για την υπομονη τους που κανονισαν τα τραπεζια.

 

Υ.Γ , Αλεξη ακομα να ποσταρεις???????? :p , RIP φοβερο το NEC

 

Υ.Γ #2 Θελω να μαθω ποιος κυριος ειχε το μουφα 6600 :p

 

Y.Γ #3 Hunk -τραβα σε κανα NetCafe να φτιαξεις τα ποστ σου

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Hunter

 

RIP φοβερο το NEC

 

Hunk -τραβα σε κανα NetCafe να φτιαξεις τα ποστ σου

 

 

Obrigadissimo!!! Όντως! Ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι I actually touched an alive 3G Cell Phone with my very hands!!! Για κάποιους βέβαια είναι δεδομένο :mad:

 

Nαι ρε hunk! κρίμα μετά από τόσο κόπο να 'σαι ακόμα newbie :p ! Αλλά θα μου πεις...κατέχεις την τρίτη θέση στους wireless posters!!! Οπότε...τι να σου λέμε εμείς... :p

 

Εdit:

 

Ο Vampyre όμως δεν ήρθε τελικά και ας τον περιμέναμε εμείς... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον hunk

 

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

 

 

thn photo me ton admin me skymeno kefali thn anebases? :lol:

 

Yeap!Θα την κάνει δεκτή όμως?Ελπίζω πως ναι γιατί μια χαρά άνθρωπος φάνηκε ο Μάνος!!! :) :D :rolleyes: :p :alien: :lol:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Phoenix

 

1. Που ειναι οι φωτογραφιες;; :rolleyes:

 

2. ελπιζω να μην με περιλαμβανεις κι εμενα με την κακη εννοια, καθως ειπα απο την αρχη οτι δεν ειναι συγουρο οτι θα ερθω* + οτι ειδοποιησα δημοσια πριν την εκκινηση οτι τελικα δεν μπορω... :o

 

Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαστε (και οχι εισαστε) περισσοτεροι :)

 

Αν αξιζε (που το πιστευω) να κανονιζουμε σχετικα συχνα ;)

 

 

ΥΓ: αλλο ειναι το να ερθω οπου και να ειναι, και αλλο το αν γινετε να βγω ή οχι...

 

1.Τις photos τις έκανα upload αλλά προτού μπουν στο site πρέπει να γίνουν αποδεκτές από τα υψηλά πρόσωπα κι έπειτα να γίνουν edit σε κανά photoshop!Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται! :D :alien: :p

2.Οκ,την επόμενη φορά όμως πρέπει να έρθεις!Δε στο ζητάω,σε διατάζω!Χεχεχε! :) :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fumantsu

 

και εγω μονος μου ηρθα ασε καποιοι ηρθαν κατα τις 6.

 

 

ki oxi mono irthan stis 6 alla figan kai stis 8 :p

 

re gmt einai 1.30 kai akoma typonw tin paraggelia kai eimai stin mesi me blepw na koimamai stis 3.00 :( oriste ti trabame gia na trexoume sta meeting :p thn epomeni fora kanoniste na min eimai pigmenos giati den tha kanw thisies aaaaaaaaaaaaaaaaaaa vampyre sou arese re to meeting???? irhta mono kai mono gia na sou xaidepsw tin kefala kai ant autou emeina na blepw ton MsK na kanei mathimata photoshop ston Dromeas!!! oups auto den eprepe na to pw e? :blink: :alien: :whistle: :lol: :!:

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill_viper

 

Καλησπέρα κι από εμένα!Προσωπικά μου άρεσε το meeting γιατί είδαμε και τα πρόσωπα πίσω από τα nicks!Γενικά η όλη η κατάσταση είχε γέλιο!Ανέβασα κάποιες photos,να δούμε αν θα γίνουν acceptable! :-)

 

 

 

Που ακριβώs τιs ανέβασεs; Στο member galleries;

Link to comment
Share on other sites

απο τα χρονια του unwired εχω μαθει τι χανω! ελπιζω στο επομενο και πιο συντομα να ειμαι εαν ειναι δυνατον. Αντε και με τα νεα τηλ στα χερια για ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ.....Ρ900vs6600..

xexexexe

Link to comment
Share on other sites

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Hunter

 

ιδου τα αποτελεσματα μας :p

 

 

Αλλέs δεν έβγαλεs; Πάντωs δυστηχώs ειναι σκοτεινέs. :( Δεν είχε κανείs φίλοs το sharp;;;;; ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Trobocop®

Ο Vampyre όμως δεν ήρθε τελικά και ας τον περιμέναμε εμείς... :whistle:

 

Κατ'αρχήν ως ο επίσημος event moderator του myPhone να σας συγχαρώ γιατί όπως φαίνεται το θέμα με τα τραπέζια "το είχατε". Μπράβο και σε σένα και στους υπόλοιπους. :)

 

Οσο για την απουσία μου. Βρέθηκα εκτός Αθηνών ξαφνικά και έφτασα πίσω Αθήνα στις 9 το βράδυ. :(

 

Ισως είναι η πρώτη φορά που λέιπω από meeting ή/και τουρνουά μπιλιάρδου ή/και τουρνουά bowling. :rolleyes:

 

Στο επόμενο event ελπίζω να τα πούμε από κοντά. ;)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω πηγα εκτακτως στη δουλεια ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!Τα ρεμαλια ουτε σε ενα meeting δε με αφησανε να παω...... :mad: :mad: :mad:

 

Με μερικους απο σας θα τα πουμε στην ΕΚΘΕΣΗ ELECTRONICA στο ΕΚΕΠ,με τους υπολοιπους σε επομενο meeting........ :cool:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VIDEOMIX

 

Αλλέs δεν έβγαλεs; Πάντωs δυστηχώs ειναι σκοτεινέs. :( Δεν είχε κανείs φίλοs το sharp;;;;; ;)

 

 

Οι φωτογραφιες ετυχε να βγουν καποια στιγμη που για εναν περιεργο λογο ειχαν χαμηλωσει τα φωτα στο τυFLO Cafe. Οποτε εκει ηθελε μονο φλας.

Υποσχομαι να φερω την φηφιακη την επομενη φορα. Δεν ειναι καμια τρομερη μαρκα, αλλα για τετοια ειναι οτι πρεπει.

Host

Link to comment
Share on other sites

Το λεει ενας φιλος. Βλεπεις τα επισκεφτομαστε συχνα :D

 

Edit: Τι θα γινει θα γραψεις κανενα κανονικο post; :p :p :p :lol:

Host

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την fumantsu

Το λεει ενας φιλος. Βλεπεις τα επισκεφτομαστε συχνα :D

 

Edit: Τι θα γινει θα γραψεις κανενα κανονικο post; :p :p :p :lol:

 

aurio mallon tha kanw...

Link to comment
Share on other sites

Hunk, αν δεν πας να ποστάρεις σε κανένα ιντερντ καφέ, θα μείνεις ένας αιώνιος newbie έστω και με 20000000 post.... :p

 

Βέβαια μάλλον έχεις ανακαλύψει έτσι το μυστικό ελιξήριο της νεότητας (!), ενώ ο alexkass ποστάρει ανελέητα... :p :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...