Jump to content

Huawei MediaPad M5 10.8


maximos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκέφτομαι να το πάρω, με προβληματίζει η ανάλυση της οθόνης που λέτε ότι δεν είναι καλή, το θέλω για browsing και για βίντεο από YouTube, netflix, ταινίες.Για πείτε για την οθόνη ρε παιδιά...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 287
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σκέφτομαι να το πάρω, με προβληματίζει η ανάλυση της οθόνης που λέτε ότι δεν είναι καλή, το θέλω για browsing και για βίντεο από YouTube, netflix, ταινίες.Για πείτε για την οθόνη ρε παιδιά...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλησπέρα φιλε μου...κατά ένα περιεργο λογο η οθονη στο youtube….δεν ικανοποιει τοσο...φερεται σαν μια full hd...στο γραφικο περιβάλλον μαμαει….Netflix δε δοκιμασα…..ρολαρισμα….μπαταρια….ηχεια...ποιοτητα….είναι τοπ.....ελπιζω να βοηθησα….να θες οτιδήποτε στη διαθεση σου....εγω παντως πηρα το λευκο από σιγκαπουρη ...εκδοση wifi στα 320 ευρω...

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου η οθονη δεν συγκρινεται με ιδιας κατηγοριας tablet εννοω samsung ipad δεν ειναι τοσο καλη.Αλλα στα 300 ευρω που το πηρα απο amazon με προσφερει τοσσα πολλα σε σχεση με αλλα tablet ακριβοτερα απο αυτο οπως ταχυτητα και ηχος που ηδη ξεχασα το θεμα οθονη.Ειναι απιστευτο tablet και πολυ γρηγορο.Μια απο τις καλυτερες αγορες μου σε αυτα τα χρηματα παντοτε

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

όπως τα ειπες φιλαρακι σε 3 γραμμες όλα...ξεχνας το θεμα ''καλουτσικη οθονη'' με τετοια μπαταρια...ηχεια...ποιοτητα...ρολαρισμα….και κυριως τιμη….άλλο να σκας 500-600 και άλλο 300 :)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο σε όλα του το ταμπλετ αλλά αυτό που με κρατάει από την αγορά του είναι τα 32GB, που προσωπικά βρίσκω απαράδεκτο το 2018 που βγήκε στην αγορά. Στα λεφτά του όμως ο μόνος σοβαρός ανταγωνιστής είναι το MiPad 4, αλλά και αυτό δεν το έχουμε δει ακόμα Ευρώπη.
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο σε όλα του το ταμπλετ αλλά αυτό που με κρατάει από την αγορά του είναι τα 32GB, που προσωπικά βρίσκω απαράδεκτο το 2018 που βγήκε στην αγορά. Στα λεφτά του όμως ο μόνος σοβαρός ανταγωνιστής είναι το MiPad 4, αλλά και αυτό δεν το έχουμε δει ακόμα Ευρώπη.
Γιαυτό κι εγώ πήρα το 64gb. Βέβαια με τόσο φωρτομα που το έκανα άρχισε να ζορίζεται. Περιμένω το επόμενο μοντέλο που θα βγάλουν.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To 64αρι από που το πήρες και σε τι τιμή αν επιτρέπεται?
Μένω Γερμανία και δεν υπήρχε εδώ και τελικά το πήρα από Αυστρία με παραδώση Γερμανία. Τιμή δεν θυμάμαι. Το έχω από τον Ιούλιο.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι που θα φανει αστειο ?? αν εχουμε την εκδοση 32 gb σε σχεση με τα 64 τρεχει καλυτερα ?? είμαι μετριος χρηστης με βασικες εφαρμογες
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι που θα φανει αστειο ?? αν εχουμε την εκδοση 32 gb σε σχεση με τα 64 τρεχει καλυτερα ?? είμαι μετριος χρηστης με βασικες εφαρμογες
Όχι ακριβώς το ίδιο. Μόνο ο χώρος αποθήκευσης είναι διαφορετικός.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς το ίδιο. Μόνο ο χώρος αποθήκευσης είναι διαφορετικός.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστω πολύ φιλε μου...ανακουφιστηκα λιγο είναι αληθεια….:) για μενα είναι το καλυτερο που κυκλοφορει αν λαβουμε υποψη και τα χρηματα :)

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ρωτησω καποιο φιλο αν γνωριζει…. το liquid screen protector της spigen αξιζει ?? για μικρες επιαφανειακες γρατζουνιες απο κλειδια κτλ ?? η απλα ειναι μουφα ?? και ειδες μετα καποια σημαδακια ?? ευχαριστω πολυ :)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Φιλε αν ξερεις ιταλικά γιατι εγω οχι αυτο έρχεται Κύπρο η οχι; Και εγω εχω ipad3 σε θέλαμε οθόνης που λέτε ειναι τόσο πισω αυτο;ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αν ξερεις ιταλικά γιατι εγω οχι αυτο έρχεται Κύπρο η οχι; Και εγω εχω ipad3 σε θέλαμε οθόνης που λέτε ειναι τόσο πισω αυτο;ευχαριστω

 

Με Google translate νομίζω θα τα καταφέρεις, επίσης αν δεν έχεις λογαριασμό στο Amazon μπορείς να φτιάξεις στο αγγλικό και μετά να κάνεις log in στο ιταλικό. Δεν ξέρω για Κύπρο αλλά Ελλάδα στέλνει, λογικά στέλνει και Κύπρο. Η οθόνη είναι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδια,

 

Σήμερα η οθόνη του ταμπλετ παρουσίασε πρόβλημα. Ξαφνικά, χωρις να πεσει κατω το ταμπλετ ή να χτυπηθεί, η οθόνη ειναι οπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Η λειτουργικότητα της δεν εχει επηρεαστεί, δουλεύει κανονικά.

Πως ειναι δυνατόν να συμβεί κατι τέτοιο;

 

Εχετε καμια ιδεα να δοκιμάσω ή παει για επισκευή;

 

Ευχαριστώ

https://ibb.co/rkqBRVW

https://ibb.co/sF2CZPN

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια,

 

 

 

Σήμερα η οθόνη του ταμπλετ παρουσίασε πρόβλημα. Ξαφνικά, χωρις να πεσει κατω το ταμπλετ ή να χτυπηθεί, η οθόνη ειναι οπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Η λειτουργικότητα της δεν εχει επηρεαστεί, δουλεύει κανονικά.

 

Πως ειναι δυνατόν να συμβεί κατι τέτοιο;

 

 

 

Εχετε καμια ιδεα να δοκιμάσω ή παει για επισκευή;

 

 

 

Ευχαριστώ

 

https://ibb.co/rkqBRVW

 

https://ibb.co/sF2CZPN

Μάλλον για επισκευή πας.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν θέλουν να περιμένουν για την 9

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78850439&postcount=1325

Μέσω hisuite

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η 9 οτα. Ας ελπίσουμε να γίνει λίγο ποιο γρήγορο μέχρι να βγει το επόμενο mediapad.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η 9 οτα. Ας ελπίσουμε να γίνει λίγο ποιο γρήγορο μέχρι να βγει το επόμενο mediapad.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πώς σου φαίνεται η 9; Είδες καμία διαφορά;

Link to comment
Share on other sites

Πώς σου φαίνεται η 9; Είδες καμία διαφορά;
Είναι ένα κλικ ποιο γρήγορη χωρίς σκαλοματα μέχρι στιγμής. Δεν βάλανε την ρύθμιση στην μπαταρία επιδώσεις κρίμα.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα κλικ ποιο γρήγορη χωρίς σκαλοματα μέχρι στιγμής. Δεν βάλανε την ρύθμιση στην μπαταρία επιδώσεις κρίμα.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βάλανε τίποτα καινούργιο; Την πέρασες την 9 με clean install;

Link to comment
Share on other sites

Βάλανε τίποτα καινούργιο; Την πέρασες την 9 με clean install;
Δεν πρόσεξα καπια αλλαγή. Πότε δεν κάνω clean install τα τελευταία 2 χρόνια στα τηλέφωνα και τα ταμπλετ και δεν είχα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για επισκευή πας.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επέστρεψε σήμερα απο το service, αλλάχτηκε η οθόνη και ολα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...