Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό το σφύριγμα που έχει ο ΑΝΤ1 στο τέλος των τίτλων του, το slow, όχι το άλλο από το Kill Bill, ξέρει κανείς από που είναι;

 

 

an les auto pou vazei kapoies fores otan teleiwnoun oi seires,einai to mesanixta kai kati - 8anos petrelis. poli kalo tragoudaki!;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5th-mama-mou1.gif
Link to comment
Share on other sites

HI!

psaxno to tragoudi tis diafimisis tis trapezas kyprou pou xorevei mia gynaika kai allo ena apo mia diafimisi pou bgazei enas typos ton ypotithemeno skylo tou bolta.

einai kai ta 2 indiko stylaki.

Gentleman - Roop Suhana Lagta Hai :)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το τραγούδι που παίζει την διαφήμιση του χυμού life ανανάς που είναι, ένα rock τραγουδάκι και το τραγουδάνε γυναίκες ( ή μία γυναίκα, δεν το πρόσεξα )

 

thnx!!!!

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: :oops: den ksero an einai to katalilo meros na rotiso alla mipos kserei kaneis pio itan to soundtrack tis seiras SINGLES??an uparxei katalilo topic plz help..:D :help:

Είναι τραγούδι των French 'n' Piano αλλά νομίζω ότι έγινε αποκλειστικά για την σειρά (σε παγκόσμιο επίπεδο)

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση με τον ronaldinho-που ειναι σε γηπεδο με αμμο κτλ- ποιο ειναι?

black eyed peas μου φαινετε..αλλα ποιο?

Link to comment
Share on other sites

Στο διαφημιστικό trailer της πρωινής εκπομπής του Sfera (καθημερινά 8-10) ακούγεται στην αρχή και στο τέλος ένα χορευτικό κομμάτι. Ξέρει κανείς ποιο είναι;;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Μια ερώτηση έχω κι εγώ... Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κανένας με τη διαφήμιση της τηλεόρασης Sony Bravia??? Το τραγουδάκι που παίζει δηλαδή...Ένα χαλαρό τραγουδάκι...Η διαφήμιση δείχνει έναν αμερικάνικο δρόμο και σιγά σιγά αυτός, γεμίζει με πολύχρωμα μπαλάκια... Ελπίζω να σας έδωσα να καταλάβετε για ποια διαφήμιση λέω και να με βοηθήσει και μένα κάποιος...:)

Ευχαριστώ!!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι που παιζει στην διαφημιση με τον ronaldinho-που ειναι σε γηπεδο με αμμο κτλ- ποιο ειναι?

black eyed peas μου φαινετε..αλλα ποιο?

εμενα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς μήπως αυτό το τραγούδι;

 

http://www.sendspace.com/file/8zl4q2

 

Είναι λίγο μπιτάκι κ ακουγόταν αρκετά πέρσι στο ραδιόφωνο, εγω το πέτυχα στον σαφάρι της θεσ/νίκης..

 

Θενκς προκαταβολικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Sony Bravia

 

Jose Gonzalez-Heartbeats

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ λουκουμάκι..! :happy: :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Και το εξαιρετικό electro remake του κομματιού: The Knife - Heartbeats (Rex The Dog Mix)

 

Και εσένα βέβαια κοτέτσι!...:D :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς μήπως αυτό το τραγούδι;

 

http://www.sendspace.com/file/8zl4q2

 

Είναι λίγο μπιτάκι κ ακουγόταν αρκετά πέρσι στο ραδιόφωνο, εγω το πέτυχα στον σαφάρι της θεσ/νίκης..

 

Θενκς προκαταβολικά! :)

 

Quartet House - Kamchatka

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...