Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει κάποιος σε mp3 για να μου στείλει το "Το νινί σέρνει καράβι" από Βέρα Λάμπρου; Διαφημίζεται πολύ στην τηλεόραση και είναι θεϊκό άσμα με βαθύ νόημα... ;)

Ευχαριστώ προκαταβολικά

max2310@gmail.com

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Χρόνια Πολλά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Χρόνια Πολλά σε όλους

Δεν πας καλύτερα στο thread "Σκυλάδικα και Παρακμιακά"? Νομίζω πως κάποιος εκεί το έχει και ουτως ή άλλως, εκεί έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες να το βρεις, μιας και στο συγκεκριμένο βρίσκονται όλοι οι ειδικοί.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πας καλύτερα στο thread "Σκυλάδικα και Παρακμιακά"? Νομίζω πως κάποιος εκεί το έχει και ουτως ή άλλως, εκεί έχεις πολύ περισσότερες πιθανότητες να το βρεις, μιας και στο συγκεκριμένο βρίσκονται όλοι οι ειδικοί.:)
Ευχαριστώ πολύ. Βρήκα την υγειά μου...
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς τους singles που προβαλλόταν στο mega?

Μήπως βρέθηκε το κομμάτι που ακουγόταν στους τίτλους?

 

Το τραγούδι ερμηνεύει ο Ζακ Στεφάνου, δε θυμάμαι όμως τον τίτλο του λυπάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι ερμηνεύει ο Ζακ Στεφάνου, δε θυμάμαι όμως τον τίτλο του λυπάμαι...

Είσαι σίγουρος? Γιατί έχω ακούσει όλα τα τραγούδια του και αυτό όχι. Θα παω να το κοιτάξω, αλλά δε νομίζω να περιέχεται στο cd του "Στο διάστημα δραπέτες". Θα δουμε. Οπως και να 'χει, ευχαριστώ.:)

 

Edit

Τα τραγούδια του cd

 

01. Μάλλον

02. Περίμενέ με

03. Δείξε μου τον τρόπο

04. Μια κιθάρα και ο ρυθμός μου

05. Στο διάστημα δραπέτες

06. Ο Φλοίσβος και η Μαίρη

07. Για δυο ματάκια

08. Σικέ

09. Γυφτάκι

10. Το γλυκό της το παιδί

11. Τσίρκο

12. Ο βασιλιάς του Λα

Δεν είναι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά φίλοι μου θα χρειστώ την βοήθεια σας και αυτήν την φορά επείγει.Έχω ακούσει ένα τραγούδο που είναι απτα πιο τέλεια.

Έιναι ξένο και μοιάζει με μπαλαντα.

Το άκουσα μια εκπμπή και έχω ένα mp3 για δείγμα

αυτό εδώ

Για να μην είμαστε και of-topic αυτό το τραγούδι είναι απτο βίντεο ανάμνηση του Eddie Guerrero στο WWE and Raw

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά φίλοι μου θα χρειστώ την βοήθεια σας και αυτήν την φορά επείγει.Έχω ακούσει ένα τραγούδο που είναι απτα πιο τέλεια.

Έιναι ξένο και μοιάζει με μπαλαντα.

Το άκουσα μια εκπμπή και έχω ένα mp3 για δείγμα

αυτό εδώ

Για να μην είμαστε και of-topic αυτό το τραγούδι είναι απτο βίντεο ανάμνηση του Eddie Guerrero στο WWE and Raw

«Johnny Cash - Hurt» :)


Link to comment
Share on other sites

Christina σ'ευχαριστώ σ'ευχαριστώ σ'ευχαριστω σ'ευχαριστώ

edit:μόλις το βρήκα το τραγούδι και και το κατέβασα,επίσης κατέβασα και το video clip!!!

όποιος θέλει τπτ πμ

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι που εχει σε μια διαφημιση με ρουχα για το μαγαζι attica πως λεγεται;

 

 

του ιδιου του Attica εννοείς?

Που λέει "is it only for Christmas, or is it Everyday Magic" "

 

γιατί αν εννοείς αυτό, δε λέγεται και δε κυκλοφορεί (ακόμη).

Ειναι σποτάκι που έγραψε ο Φοίβος κατόπιν παραγγελίας για το Attica

:X
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος? Γιατί έχω ακούσει όλα τα τραγούδια του και αυτό όχι. Θα παω να το κοιτάξω, αλλά δε νομίζω να περιέχεται στο cd του "Στο διάστημα δραπέτες". Θα δουμε. Οπως και να 'χει, ευχαριστώ.:)

 

Edit

Τα τραγούδια του cd

 

01. Μάλλον

02. Περίμενέ με

03. Δείξε μου τον τρόπο

04. Μια κιθάρα και ο ρυθμός μου

05. Στο διάστημα δραπέτες

06. Ο Φλοίσβος και η Μαίρη

07. Για δυο ματάκια

08. Σικέ

09. Γυφτάκι

10. Το γλυκό της το παιδί

11. Τσίρκο

12. Ο βασιλιάς του Λα

Δεν είναι αυτός.

 

Έχω την εντύπωση πως είναι το 3) Δείξε μου τον τρόπο. αλλά χίλια συγγνώμη τώρα θυμήθηκα του Ζακ Στεφάνου ήταν στη σειρά Απόσταση αναπνοής μπερδεύτηκα Σόρρυ! ίσως επειδή έπαιζε η Μαρία Σολωμού και στα δύο... Από Singles δε θυμάμαι...

Link to comment
Share on other sites

gia 5i fora rwtaw, to kommati pou paizei sto diafimistiko tou Playboy!

mallon vrika tragoudi pou den exei kaneis idea pio einai!

 

Έτυχε να δω μια διαφήμιση του Playboy πριν λίγο. Μάλλον ψάχνεις το -πασίγνωστο- DJ Raw vs Gee and Lighter - Naked (Michi Lange Mix). ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

exei dei kaneis thn teleutaia diafhmish ths canon????gnwrizei kaneis to tragoudi?h' toulaxiston apo poio tragoudi to exoun kanei remix???please help
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

paidia kali xronia!! to tragoudi pou akougetai sta kelloggs ine palio kai se mia stigmi epiasa mono mia frasi one way . elpizw na to gnwrizete efxaristw.
Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

paidia kali xronia!! to tragoudi pou akougetai sta kelloggs ine palio kai se mia stigmi epiasa mono mia frasi one way . elpizw na to gnwrizete efxaristw.

 

 

Αυτό το τραγούδι το ψάχνω και εγώ ακούγεται η φράση one way or another...Αν κάποιος το έχει και μπορεί να το στείλει στο akakios07@yahoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τραγούδι το ψάχνω και εγώ ακούγεται η φράση one way or another...Αν κάποιος το έχει και μπορεί να το στείλει στο akakios07@yahoo.gr

Δεν έχω δει τη διαφήμιση... :)

Ίσως όμως να είναι το «One way or another» των Blondie... :)


Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, Καλη χρονιά! Ψαχνω ενα τραγούδι που ακουγόταν σε διαφημιση στο mad για ενα bar νομιζω baraonda το ελεγαν και πρέπει να χε παίξει κ σε σειρά του mega.. Είναι lounge οειδές φανταζομαι κ σε ξένη γλώσσα... Τώρα τι γλώσσα ειναι δεν εχω ιδέα... Κανεις? Thanx in advance!
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως είναι το 3) Δείξε μου τον τρόπο. αλλά χίλια συγγνώμη τώρα θυμήθηκα του Ζακ Στεφάνου ήταν στη σειρά Απόσταση αναπνοής μπερδεύτηκα Σόρρυ! ίσως επειδή έπαιζε η Μαρία Σολωμού και στα δύο... Από Singles δε θυμάμαι...

 

 

File mou thanks gia tin apantisi sou.

kapoios ekane ton kopo kai mou eipe kati.:D

 

dystyxws den einai auto to kommati.

auto pou les esy einai sxetika teleutaio kommati (tou kalokairiou).

 

enw auto sto playboy einai kapoio pio palio!

 

kala den lew?

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...