Jump to content

Asus Zenfone 5 / 5Z


focusinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Το παρήγγειλα για μια φίλη καο θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα που δεν κατάφερα να βρώ απαντήσεις στο θέμα αυτό.

 

1) οι αναβαθμήσεις ota διαγράφουν τα πάντα ή λειτουργούν σαν update;

 

2) η WW έχει και Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Το παρήγγειλα για μια φίλη καο θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα που δεν κατάφερα να βρώ απαντήσεις στο θέμα αυτό.

 

1) οι αναβαθμήσεις ota διαγράφουν τα πάντα ή λειτουργούν σαν update;

 

2) η WW έχει και Ελληνικά;

 

1)Οχι δε διαγράφουν

2) ναι έχει, βασικά όλες έχουν, απλά η ww έχει και το play store

Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση φοράς τώρα; είναι ww?

Αυτή που είχε ww ειναι

[ATTACH]48697[/ATTACH]

 

Έχει ένα προγράμματακι suprruser την επιλογή "πρόσβαση suprruser" την έχω απενεργοποιησει πριν κάνω αναβάθμιση

Edited by tempes
Link to comment
Share on other sites

Αυτή που είχε ww ειναι

[ATTACH]48697[/ATTACH]

 

Έχει ένα προγράμματακι suprruser την επιλογή "πρόσβαση suprruser" την έχω απενεργοποιησει πριν κάνω αναβάθμιση

Είναι ρουτ η συσκευή σου γι αυτό δεν προχωράει η αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σήμερα παρέλαβα κ εγώ! Χωρίς να έχω ασχοληθεί ακόμα ιδιαίτερα μπορώ να πω είναι σούπερ το κινητό!!! :D

Να ρωτήσω μόνο.. πως λέγεται η εφαρμογή για root? Υπάρχει στο play store?

Mario G
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σήμερα παρέλαβα κ εγώ! Χωρίς να έχω ασχοληθεί ακόμα ιδιαίτερα μπορώ να πω είναι σούπερ το κινητό!!! :D

Να ρωτήσω μόνο.. πως λέγεται η εφαρμογή για root? Υπάρχει στο play store?

 

Πώς Το αλλάζω;

 

http://theunlockr.com/2014/07/23/how-to-root-the-asus-zenfone-5/

 

@tempes αν το ρουτ εχει γινει με την παραπανω εφαρμογη τοτε ακολουθησε τις οδηγιες http://theunlockr.com/2014/07/23/how-to-unroot-the-asus-zenfone-5/

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους... Μολις παρελαβα και εγω το κινητο απο Vickmall. Εκανε ακριβως 2 βδομαδες

 

Το κινητο τα σπαει δεδομενου των χρηματων του.

 

Ηθελα να ρωτησω, πως μπορω να κανω αναβαθμιση ???

Υπαρχει καποιος οδηγος ???

Link to comment
Share on other sites

Με 'γειες λοιπον, και εγω μολις χθες το βραδυ το παρειγγηλα απο το ιδιο μαγαζι. Σε τι χρωμα το εχεις ?
Link to comment
Share on other sites

Με 'γειες λοιπον, και εγω μολις χθες το βραδυ το παρειγγηλα απο το ιδιο μαγαζι. Σε τι χρωμα το εχεις ?

 

Σε μαύρο το πηρά... Είναι απίστευτο το κινητό φίλε johnannis, θα το ευχαριστηθείς

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να βρουμε πληροφοριες στο θεμα της gpu?γιατι powerVR 544mp2 δεν βρησκω πουθενα την απλη μονο?ειναι δυπυρινη?τι παιζει με αυτην?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Σε μαύρο το πηρά... Είναι απίστευτο το κινητό φίλε johnannis, θα το ευχαριστηθείς

 

Πως σου φαινεται το μαυρο στο καπακι ? Ειναι ματ ? Θα αλλαζες τωρα για αλλο χρωμα?

Γιατι απο τα βιντεο δεν μπορει κανεις να καταλαβει και πολα

Link to comment
Share on other sites

και πως μπορω να μαθω με ποιο προγραμμα εγινε ρουτ

 

Ρώτα το κινεζομάγαζο που το αγόρασες.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ας τσεκαρει κάποιος κάτοχος το WiFi πως συμπεριφέρεται με μια η δυο μπάρες και γενικά εκεί που μεσολαβεί τοίχος

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ας τσεκαρει κάποιος κάτοχος το WiFi πως συμπεριφέρεται με μια η δυο μπάρες και γενικά εκεί που μεσολαβεί τοίχος

 

Κανένα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Στην συσκευασία περιλαμβάνει τα ακουστικά της Asus όπως φαίνεται σε ορισμένα review. Γιατί στο vickmall λένε ότι δεν περιλαμβάνει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Στην συσκευασία περιλαμβάνει τα ακουστικά της Asus όπως φαίνεται σε ορισμένα review. Γιατί στο vickmall λένε ότι δεν περιλαμβάνει!

 

Εμένα δεν είχε

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έφυγε από την Σιγκαπούρη στις 16/8 και σήμερα είναι ήδη στο Ελ. Βενιζέλος! Μεσολαβεί Σ/Κ, άρα νομίζω οτι Δευτέρα-Τρίτη θα το χω στα χέρια μου - 10 μέρες περίπου δλδ απ την παραγγελία. Μια χαρά! :)
Link to comment
Share on other sites

κατι περιεργο..απο τοτε που εκανα ρουτ εχω χασει την Lockscreen......εχει κανεις εμπειρια ξερει τι παιζει?

καμια περιεργη εφαρμογη μετα το ρουτ δεν εβαλα....μονο titanium backup-greenify και gmd(gesture mode control)

εβγαλα και τις τρεις εφαρμογες αυτες και παλι δεν εχω οθονη κλειδωματος..οποτε δεν φταινε αυτες.

Link to comment
Share on other sites

κατι περιεργο..απο τοτε που εκανα ρουτ εχω χασει την Lockscreen......εχει κανεις εμπειρια ξερει τι παιζει?

καμια περιεργη εφαρμογη μετα το ρουτ δεν εβαλα....μονο titanium backup-greenify και gmd(gesture mode control)

εβγαλα και τις τρεις εφαρμογες αυτες και παλι δεν εχω οθονη κλειδωματος..οποτε δεν φταινε αυτες.

Από ρυθμίσεις της άσους

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 5 / 5Z

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...