Jump to content

Περίεργα ρεκόρ που έχετε κάνει


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

20άωρο στο wow (online παιχνίδι)

 

Και πως νιώθεις που δεν έχεις ζωή;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και πως νιώθεις που δεν έχεις ζωή;

 

Είπα έγώ τέτοιο πράγμα;:blink: Η μόνη φορά που έπαιξα τόσο πολύ ήταν με φίλους δίπλα δίπλα σε νετ καφέ, δοκιμάζοντας τις αντοχές μας. Συνήθως παίζω 2-3 ώρες μετά τις 12 το βράδυ που έτσι κ αλλιώς αφού έχω αυπνία δν έχω τπτ καλύτερο να κάνω;)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

2.5 βρωμικα απο 'Παντελο'! Στην καβαλας...οποιος γνωριζει ξερει τι εννοω...

 

PS: δ ειμαι χοντρος αλλα ειχα βαλει στοιχημα στα 2...το μισο εμεινε απο εναν φιλο μου:)

apla to bromiko einai :respect::D
Link to comment
Share on other sites

φετος το καλοκαιρι μεσα σε μια μερα επαιξα συνολικα 8 μιση ωρες μπαλα!:blink: 11-2μιση το πρωι και 5μιση ως 10 το απογευμα!:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θεωρείται ρεκόρ αλλά έκανα 3 μήνες χωρίς να ανοίξω και να δω καθόλου τηλεόραση. Έτσι με είχε πιάσει. Αργότερα με άφησε πάλι και τώρα βλέπω μέσο όρο 2 ώρες τηλεόραση :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ενώ δεν είμαι του αλκοόλ, πέρισυ το Δεκέμβρη ήπια 9 ρετσίνες, δλδ 4,5 λίτρα ρετσίνα, και είμουν μετά 2,5 μέρες με ορό. Φαντάρος τώρα, μετά από απόσπαση, μετά από ταξίδι στο εξωτερικό, και περίοδο εμπλοκής...:p
Link to comment
Share on other sites

Όχι τπτ ιδιαίτερο αλλά ας γράψω και γω κάτι...

7 συνεχόμενους καφέδες (σκέτο φραπέ) σε περίπου 40 λέπτα..

15ώρα championship manager αρκετά συχνά...

85 εύστοχες βολές στις 100 σε κανονικό γήπεδο μπασκετ...

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Ενώ στα 3ποντα έχω 50-60%, στις βολές έχω 25-35%...:O

 

Περίεργο!! Είναι πολύ πιο εύκολο να έχεις καλό ποσοστό σε ελεύθερες βολές! Και στα τρίποντα είμαι καλός αλλα δεν έχω κάτσει να βγάλω ποσοστό...

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη Κυριακή, ρεκόρ προστά στον υπολογιστή με σύνδεση adsl.

Μπήκα online 8 παρά κάτι το πρωί, και έκανα αποσύνδεση 6.20 το ξημέρωμα της Δευτέρας. Είχα να παραδώσω εργασία με λήξη προθεσμίας 9.00 το πρωί της Δευτέρας, και όλες αυτές τις ώρες την υλοποιούσα. (εργασία σε Matlab, φοιτητής μηχανικών η/υ και πληροφορικής γαρ). Έκανα μόνο ένα διάλλειμα μισής ώρας για φαγητό το μεσημέρι, επειδή περίμενα να 'τρέξει' το πρόγραμμα μου και να πάρω τα αποτελέσματα.

 

(κ γενικά διάφορα παρόμοια τρελά ωράρια μπροστά στο pc)...(το κακόμοιρο το laptop, πως με αντέχει/....)

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

7/7 τριποντα πριν αρκετα χρονια σε κανονικο γηπεδο μπασκετ και οταν λεω 7/7 μιλαω για σερι σε μονό μεταξυ 3ων ατομων.....στο 8ο σουτ μπηκε και βγηκε η σπυριαρα
Link to comment
Share on other sites

36ώρες σερί παρακολούθηση των singles 1ο και 2ο κύκλο!!!

Απίστευτό και όμως αληθινό :D

 

Στάσεις μόνο για φαί και τουαλέτα και μετά ένας υπεροχος ύπνος 22 ωρών :D

 

Έλιωσα μιλάμε...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

36ώρες σερί παρακολούθηση των singles 1ο και 2ο κύκλο!!!

Απίστευτό και όμως αληθινό :D

 

Στάσεις μόνο για φαί και τουαλέτα και μετά ένας υπεροχος ύπνος 22 ωρών :D

 

Έλιωσα μιλάμε...

επειδη εισαι ο τελευταιος που ποσταρε κατι τετοιο να ρωτησω εσενα:γιατι το εκανες αυτο;;προσωπικο στοιχημα οτι μπορεις να σπασεις καποιο παλαιοτερο σου ρεκορ,ή σαρεσουν τοσο πολυ οι σινκλς;:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ειχα αγορασει το The Legend of Zelda ocarina of time Παρασκευη μεσημερι και το τερματισα Κυριακη βραδυ!
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

επειδη εισαι ο τελευταιος που ποσταρε κατι τετοιο να ρωτησω εσενα:γιατι το εκανες αυτο;;προσωπικο στοιχημα οτι μπορεις να σπασεις καποιο παλαιοτερο σου ρεκορ,ή σαρεσουν τοσο πολυ οι σινκλς;:p

Είχα όλα τα επεισόδια αλλά δεν είχα δει ποτέ κανένα ε, και δεν είχα να κάνω κάτι το προηγούμενο το Σ/Κ κι έτσι είπα να κλειστώ λίγο σπίτι.

 

Δεν μπορούσα να σταματήσω να βλέπω τα επόμενα επεισόδια γιατί σε κάθε προηγούμενο είχε αγωνία για τo τί θα γίνει στο επόμενο :)

 

Το ευχαριστήθηκα πάντως..

 

ΥΓ. Χρόνια σου πολλά http://www.myphone.gr/forum/images/misc3/birthday_small.gif

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

περιπου 11 ωρες manager και γυρω στις 15 pro evolution.... επισης με το ΚΤΜ(125EXC) που ειχα,εκανα endo με 5η τερμα γκαζι(δεν κανω πλακα τοτε αλλαζα πιο γρηγορα το μπροστα λαστιχο απο το πισω)και οχι δεν επεσα!τοτε ημουν καλος:cry:...τωρα με το Husqvarna ουτε 5 μετρα δεν κανω...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

36ώρες σερί παρακολούθηση των singles 1ο και 2ο κύκλο!!!

Απίστευτό και όμως αληθινό :D

 

Στάσεις μόνο για φαί και τουαλέτα και μετά ένας υπεροχος ύπνος 22 ωρών :D

 

Έλιωσα μιλάμε...

 

ahaha κ εγω δεν ειχα δει τον 1ο κυκλο κ ελιωσα 2-3 μερες κ το ειδα ολο :D

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου ρεκορ ειναι ειναι:

Να παω 8 Φορες για κατουριμα μεσα σε 4 ωρες...:D

Μπορει να το πετυχει ο καθενας μας αρκει να πιει μερικα ice tea και κανα δυο red bull :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου ρεκορ ειναι ειναι:

Να παω 8 Φορες για κατουριμα μεσα σε 4 ωρες...:D

Μπορει να το πετυχει ο καθενας μας αρκει να μια μερικα ρε

ice tea και κανα δυο red bull :lol:

 

δεν ξερω γιατι αλλα στις διακοπες στο ξενοδοχειο που ημουν εκανα μπανιο στην πισινα, κ ηθελα καθε 20 λεπτα να πηγαινω τουαλετα...!:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α) Kρυο χειμωνιατικο σαββατοκυριακο στο σπίτι μόνη μου-μεσα στη σπαριλα απο το τελειωμα μιας δυσκολης εβδομαδας στη δουλεια, η οικογενεια ελειπε-και ξεκίνησα ενα RPG στις 10 το πρωι του Σαββάτου και φυσικα μεχρι την Κυριακη το βραδυ το ειχα τερματισει....

Β) Οταν ημουν 15 χρονων εκανα 45 λεπτα να καταπιω ενα χαπάκι.......χαχαχαχαχα

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Ειχα αγορασει το The Legend of Zelda ocarina of time Παρασκευη μεσημερι και το τερματισα Κυριακη βραδυ!

 

Αν το έκανες χωρίς κάποιο walkthrough τότε:

:respect::respect:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Αφου τις τελευταιες μερες γινεται της νεκραναστασης στο myphone.gr,ας ξεθαφτει και αυτο το θεμα.

Το πρωσοπικο μου ρεκορ σε ληγμενο τροφιμο που εχω καταναλωσει ηταν ποπ κορν που ειχαν ληξει εδω και 13 μηνες.Επισεις το ρεκορ μου σε καταναλωση κρασιου ειναι 10 γεματα ποτηρακια(μπορει να ηταν και παραπανω,στα τελευταια εχασα το μετρημα) την περασμενη πρωτοχρονια.Τελος το μεγαλυτερο διαστημα που εχω μεινει χωρις υπνο ειναι 20 ωρες.24ωρο δεν εχω καταφερει να αντεξω ποτε.Αν θυμηθω και αλλα περιεργα ρεκορ μου θα τα γραψω.

Link to comment
Share on other sites

24ωρο εχω μεινει αγρυπνος θελοντας και μη (λογω δουλειας).

Μαλιστα 30 ωρες για την ακριβεια αφου δουλεψα και την επομενη μερα.

Απο ρεκορ καταναλωσης αλκοολ δεν τα καλοθυμαμαι μιας και περασε ο καιρος απο τοτε.

Μια φορα θυμαμαι πρεπει ναχα πιει 1.5 μπουκαλι ουρσους...μονος.και κατι σφηνακια ξεμπαρκα μαζι...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...