Jump to content

Αγορά κινεζιάς με 200


jastonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η Gcam που λες παιζει σε Redmi note 4 Αντρεα..? υπαρχει λινκ να την περασω για δοκιμη..? :)

 

Αν εννοεις την έκδοση snapdragon, ναι δουλεύει. Βέβαια δεν δουλεύει τοσο καλά αφού εχει αρκετά artifacts όταν τραβάς σε έντονα χαμηλό φωτισμό.

 

Δες εδώ τον οδηγό μου όπου περιέχει και link με όλες τις εκδόσεις http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=462218

Link to comment
Share on other sites

ναι τον snapdragon εχει.. ευχαριστω.

 

παντως με βλεπω να φευγω απο αυτο αν και δεν εχω βρει κατι αξιολογο σε μεχρι 200 .. με χαλαει ο χειρισμος του στο χερι (πλατος).. αν ηταν ελαχιστα στενοτερο θα ηταν μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

και εγω ψαχνομαι για κινητο < 200 ευρω και ειμαι μεταξι meizu m6s 135eu kai to pro 6 plus 160eu και τα δυο απο banggood. με κουπονι kimovil . Ξερει κανεις αν αξιζουν
Link to comment
Share on other sites

και εγω ψαχνομαι για κινητο < 200 ευρω και ειμαι μεταξι meizu m6s 135eu kai to pro 6 plus 160eu και τα δυο απο banggood. με κουπονι kimovil . Ξερει κανεις αν αξιζουν

 

160€ το pro 6 plus; πάρτο όσο προλαβαίνεις!!!

Link to comment
Share on other sites

160€ το pro 6 plus; πάρτο όσο προλαβαίνεις!!!

 

πραγματι καλο φαινεται το μονο που με χαλαει ειναι η παλια εκδοση android, η ελλειψη 800 μπαντασ και η μπαταρια

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

λαθος δικο μου μπερδεψα την τιμη με το xiaomi 5 plus 64gb

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που το βρήκατε 160 ευρώ ρε παιδιά; 172 το βλέπω με το κουπόνι χωρίς τα έξοδα του priority.

 

λαθος δικο μου μπερδεψα την τιμη με το xiaomi 5 plus 64gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...