Jump to content

Huawei P Smart


loyros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είναι σχεδόν tempered αυτό που έχει, θήκη ακόμα δύσκολο μιας και έχει περίεργες αναλογίες.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 173
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστώ πολύ.

 

Το τηλέφωνο όπως το έβγαλα απο το κουτί είχε ένα προστατευτικό οθόνης. Επειδή δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει ποτέ, αυτό είναι tampered glass ή απλή μεμβράνη;

 

Οι θήκες μάλλον είναι νωρίς ακομα για να έχουν έρθει στα μαγαζιά ε;

Έχει βρει κανένας καμία καλή;

 

η γνωμη μου ειναι να μην το βγαλεις το προστατευτικο γιατι ετσι την πατησα και εγω με αλο huawei τηλεφωνο που ειχα και μετα δεν μπορουσα να τεριαξω λογο καμπυλοτητας της οθονης οτιδηποτε.θηκη πηρα μια σιλικονης διαφανη απο εδω http://www.volte-tel.gr/index.php και ειναι αρκετα καλη και κανει την δουλεια της μεχρι να βγει κατι καλο σε διαθεσιμοτητα

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η γνωμη μου ειναι να μην το βγαλεις το προστατευτικο γιατι ετσι την πατησα και εγω με αλο huawei τηλεφωνο που ειχα και μετα δεν μπορουσα να τεριαξω λογο καμπυλοτητας της οθονης οτιδηποτε.θηκη πηρα μια σιλικονης διαφανη απο εδω http://www.volte-tel.gr/index.php και ειναι αρκετα καλη και κανει την δουλεια της μεχρι να βγει κατι καλο σε διαθεσιμοτητα

ζελατινα ειναι αλλα καλη σε ποιοτητα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται μην το βγάλεις είναι πολύ ποιοτικό.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πάρει το κινητό τι έκδοση λογισμικού φοράει και αν τους έχει έρθει καμιά αναβάθμιση. Σε εμένα φοράει την 122
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικο στους ιδιοκτήτες.

 

Τι έκδοση Android φοράει παιδιά? Είναι όντως σε Oreo ή όχι?

 

Εντάξει, για την κάμερα μην ζητάμε και πολλά. Στην τιμή αυτή δεν πρόκειται να βάλουν τίποτα περισσότερο από κάτι απλά αποδεκτό.

 

Β20 έχει κανονικά πάντως, απ' ότι έχω διαβάσει.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλορίζικο στους ιδιοκτήτες.

 

Τι έκδοση Android φοράει παιδιά? Είναι όντως σε Oreo ή όχι?

 

Εντάξει, για την κάμερα μην ζητάμε και πολλά. Στην τιμή αυτή δεν πρόκειται να βάλουν τίποτα περισσότερο από κάτι απλά αποδεκτό.

 

Β20 έχει κανονικά πάντως, απ' ότι έχω διαβάσει.

Είναι όντως σε Oreo και η εκδοση που εχει ειναι η FIG-LX1 8.0.0.122

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να ανεβασει καμια φωτογραφια να δουμε τι καμερα εχει και να μας πει για την οθονη του.

Ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο huawai mate 10 lite

Link to comment
Share on other sites

άμα έχεις Eurobank πας με κλειστά μάτια για P Smart στο πλαίσιο...
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

άμα έχεις Eurobank πας με κλειστά μάτια για P Smart στο πλαίσιο...

 

καλησπέρα από θεμα καμερας τι θα μου προτείνατε p 10 lite η αυτό με ενδιαφερει πολύ η καμερα ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μολις ενεργοποιησα το WiFi Calling με παροχο την cosmote.την υποστηριζει το τηλεφωνο μας.απλως οσοι εχουν cosmote καρτοκινητο η συνδεση δεν παιζει κανενα ρολο στελνεις ενα μυνημα στο 1333 και στο μυνημα γραφεις WiFicall και σε λιγα λεπτα γινεται η ενεργοποιηση Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλό! Και volte φαντάζομαι, έτσι?

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ,

 

Μόλις χθές το πήρα και ανακάλυψα bug.

Έχω στήσει VPN IPSEC L2TP με PSK σε ένα CISCO 2811 που έχω και μέχρι τώρα με όποια συσκευή με android 5,6,7 το έχω δουλέψει δουλεύει μια χαρά. Με το 8 όμως ανακάλυψα ότι δεν λειτουργεί.

Στην δημιουργία VPN - IPSEC L2TP PSK, στο πεδίο διεύθυνση διακομιστή όταν βάζεις IP δηλ για παράδειγμα 77.120.56.224 (το IP του CISCO) δουλεύει κανονικά, ενώ όταν βάζεις αντί για IP το DNS π.χ. mydomain.dyndns.com δεν συνδέεται. Είναι σοβαρό πρόβλημα για εμένα μιας και χρησιμοποιώ το VPN και φυσικά θα πρέπει να δέχεται το domain name μιας και δεν έχω static ip. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω και πως μπορώ να παρακάμψω το πρόβλημα ;

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια αναβάθμιση μου έβγαλε την 128.προσθετει την εφαρμογή σουίτα παιχνιδιών και τον κώδικα ασφαλείας της Google του Φεβρουαρίου
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

στο μεταξύ απο θήκες δεν παίζει σχεδόν τίποτα.

Στο πλαίσιο έχουν την αυθεντική της huawei με πορτάκι στα 16 ευρώ και κυκλοφορεί και μια διάφανη volt.

Link to comment
Share on other sites

στο μεταξύ απο θήκες δεν παίζει σχεδόν τίποτα.

Στο πλαίσιο έχουν την αυθεντική της huawei με πορτάκι στα 16 ευρώ και κυκλοφορεί και μια διάφανη volt.

 

Ναι όντως. την vote πήρα και εγώ μέχρι να μου έρθει κανονική θηκη από το skroutz που παράγγειλα για προσωρινή θηκη η volte μια χαρά είναι

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα από media markt την άλλη διαφανή της Huawei στα δέκα ευρώ... το μόνο αρνητικό για μένα είναι ότι αφήνει ακάλυπτο σχεδόν το πάνω μέρος ενώ η σιλικόνη της Volte κουμπώνει γύρω γύρω.

 

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφερει το p smart για αμεση αγορα

ηθελα να ρωτησω αν η πλατη του ειναι απο πανω μεχρι κατω μεταλλικη? η αν στο πανω και στο κατω μερος της πλατης εχει πλαστικο???

επισης θα ηθελα να ρωτησω αν εχει fm ραδιο?

Link to comment
Share on other sites

ναι έχει ραδιόφωνο και είναι όλο αλουμίνιο
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P Smart

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...