Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερεις ποια η διφορα του δωρεαν και του επι πληρωμη?

η επι πληρωμή έχει έξτρα δυνατότητες όπως ρύθμιση ονόματος δικτύου, κρυπτρογραφισης, κανάλι wifi και πολλά άλλα

Link to comment
Share on other sites

η επι πληρωμή έχει έξτρα δυνατότητες όπως ρύθμιση ονόματος δικτύου, κρυπτρογραφισης, κανάλι wifi και πολλά άλλα

 

Επειδη εχω κατι χρονια να ασχοληθω με εφαρμογες για το 5800 μου ,ειναι δυσκολο να την εγκαταστησω με αλλο τροπο ?:whistle:

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω κατι χρονια να ασχοληθω με εφαρμογες για το 5800 μου ,ειναι δυσκολο να την εγκαταστησω με αλλο τροπο ?:whistle:
JoikuSpot 2012 Edition 4.0.1185
Link to comment
Share on other sites

πε παιδια μια ερωτηση......που μπορει να εχει ξαναγινει.

εχω κατεβασει το viber στο c7 και ενω ανταλλασει μηνυματα δεν ανταλλασει κλησεις.....τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

πε παιδια μια ερωτηση......που μπορει να εχει ξαναγινει.

εχω κατεβασει το viber στο c7 και ενω ανταλλασει μηνυματα δεν ανταλλασει κλησεις.....τι παιζει?

Παίζει αυτό που είπες. Η έκδοση για symbian δεν κάνει κλήσεις. Είπανε ότι θα βγάλουνε άλλη που θα κάνει. Αναμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πριν ξαναφλασάρω το κινητό επειδή τα παιξε, είχα μια τέλεια εφαρμογή κλειδώματος, με πλήρη παραμετροποιηση, ήχους, gestures για κλείδωμα κλπ..Αλλά πλέον δεν την βρίσκω πουθενά! Την έχει κανείς υπόψιν?

EDIT: Επιτέλους μετά από πολλές μέρες την βρήκα!! Δείτε, αξίζει, είναι καλύτερη από οτιδήποτε άλλο, ακόμη κι απ τις locking εφαρμογές του android! http://store.ovi.com/content/258165 (Mykeylock Slide to Unlock (FULL) v12.60)

κι ένα βίντεο που θα σας πείσει

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, όσοι χρησιμοποιούν το touch.facebook.com με το Ν8 αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα στο φόρτωμα διάφορων επιλογών; πχ μηνύματα, ειδοποιήσεις κ αλλα..;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, όσοι χρησιμοποιούν το touch.facebook.com με το Ν8 αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα στο φόρτωμα διάφορων επιλογών; πχ μηνύματα, ειδοποιήσεις κ αλλα..;

όχι, κανένα. δουλεύει σωστά, αν και λίγο αργό λόγω αργού hardware

Link to comment
Share on other sites

κανα, app για ειδησεις υπαρχει ? και με widget αν υπαρχει ακομα καλυτερα...

 

Όταν είχα Anna χρησιμοποιούσα αυτό

http://store.ovi.com/content/164434

όταν πέρασα σε belle το έχασα με το update.

 

Λέει ότι δεν είναι συμβατό αλλά πιστεύω απλά δεν έχουν βάλει τη belle refresh στη λίστα συμβατότητας. Αν το κατεβάσεις και το περάσεις απ΄υπολογιστή λογικά θα παίξει

Edited by matersci
Link to comment
Share on other sites

λογικα δεν δουλευει στην Belle....

 

δεν μπορω να το κατεβασω

 

Να το κατεβάσεις στον υπολογιστή από το site εννοώ. Μόλις το έκανα

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόλις.

Όλα κομπλέ. Δεν ξέρω αν θα σε καλύψει, δοκίμασε το και βλέπεις.

 

Στο N82 έχω την εφαρμογή από ΤΑ ΝΕΑ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα παίξει με τον ίδιο τρόπο σε touch

Link to comment
Share on other sites

Στον επιλογέα τηλεφώνου έβαλα N8 και όταν ρώτησε πάτησα "Anna ή προηγούμενο".

Μετά πας στην γραμμή διευθύνσεων του browser και μετά το 164434 βάλε /download

Link to comment
Share on other sites

Εθνος online

In.gr

Real.gr

 

τα κατεβασα με τον τροπο που μου ειπες και λειτουργουν ολα αψογα......:)

 

απο οτι καταλαβα μπορουμε να βαλουμε ολες τις εφαρμογες που ειχε η ''anna'' στο ''belle''

Edited by Roccat
Link to comment
Share on other sites

κανα, app για ειδησεις υπαρχει ? και με widget αν υπαρχει ακομα καλυτερα...

 

καλησπερα. κατα την γνωμη μου το καλυτερο που μπορεις να κανεις για ειδησεις ειναι να βαλεις στις μεταδοσεις του browser της nokia τα rss feeds απο site ειδησεων που σε ενδιαφερουν. με αυτον τον τροπο μπορεις, με λιγα δεδομενα, να εχεις ειδησεις απο διαφορα site και να τα εχεις και σαν widgets στην αρχικη σου οθονη :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν ξαναφλασάρω το κινητό επειδή τα παιξε, είχα μια τέλεια εφαρμογή κλειδώματος, με πλήρη παραμετροποιηση, ήχους, gestures για κλείδωμα κλπ..Αλλά πλέον δεν την βρίσκω πουθενά! Την έχει κανείς υπόψιν?

EDIT: Επιτέλους μετά από πολλές μέρες την βρήκα!! Δείτε, αξίζει, είναι καλύτερη από οτιδήποτε άλλο, ακόμη κι απ τις locking εφαρμογές του android! http://store.ovi.com/content/258165 (Mykeylock Slide to Unlock (FULL) v12.60)

κι ένα βίντεο που θα σας πείσει

Φαινετε πολυ καλη εφαρμογη! Κριμα να μην ξερω αγγλικα για να κανω τις ρυθμισεις που θελω...Εχει πολλα καλουδια!!:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Φαινετε πολυ καλη εφαρμογη! Κριμα να μην ξερω αγγλικα για να κανω τις ρυθμισεις που θελω...Εχει πολλα καλουδια!!:(
google translate, αν κι είναι ότνως περίπλοκες οι ρυθμίσεις! Αν έχεις κάποια απορια και δεν καταλάβεις με μια μεταφραση, ρώτα με;)
Link to comment
Share on other sites

google translate, αν κι είναι ότνως περίπλοκες οι ρυθμίσεις! Αν έχεις κάποια απορια και δεν καταλάβεις με μια μεταφραση, ρώτα με;)

Υπαρχει google translate για κινητο;Να μεταφραζει αγγλικα;(μπορει να λεω χαζομαρα).

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει google translate για κινητο;Να μεταφραζει αγγλικα;(μπορει να λεω χαζομαρα).
η σελίδα translate.google.gr ρε συ, γράφεις ότι δεν καταλαβαίνεις και παίρνεις μια μετάφραση:p αν μπορεσω, θα κάτσω μες στη μέρα να βγάλω ένα βίντεο με τις ρυθμίσεις του προγραμματος γιατί είναι όντως πολύ περίπλοκο
Link to comment
Share on other sites

η σελίδα translate.google.gr ρε συ, γράφεις ότι δεν καταλαβαίνεις και παίρνεις μια μετάφραση:p αν μπορεσω, θα κάτσω μες στη μέρα να βγάλω ένα βίντεο με τις ρυθμίσεις του προγραμματος γιατί είναι όντως πολύ περίπλοκο

έτοιμοο [ame=http://www.youtube.com/watch?v=s5ZKw4PP4L0]Mykeylock, Nokia Symbian^3, εφαρμογή κλειδώματος-ξεκλειδώματος - YouTube[/ame] (ήταν κάπως βιαστικό το βίντεο, το δωμάτιο ακατάστατο κλπ:p)

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Ποιος πιστευετε ειναι ο καλυτερος browser στο Belle ?

 

εννοω πιο smooth και καλυτερη εμπειρια πλοηγησης στα sites.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος πιστευετε ειναι ο καλυτερος browser στο Belle ?

 

εννοω πιο smooth και καλυτερη εμπειρια πλοηγησης στα sites.

Λες κι έχουμε πολλές επιλογές:p Opera mobile φυσικά. αν και για mobile sites, πχ facebook, κι ο stock μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...