Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

December 4, 2012: Update from Swype

 

Hey all,

 

Initially, we had planned on providing an official release for Symbian. However, there are a couple of blocking issues which prevent us from releasing an official public release. The good news is that we are currently working with Nokia to get another version of the Swype Beta up for Symbian.

 

We will provide the Swype Beta as quickly as possible. Furthermore, we plan on continuing to improve the Swype Beta after we release this update. We will focus on resolving some of the common issues many of you had been seeing on more recent versions of Symbian in a future release.

 

Please note that it will take some time for us to release an updated version of the Swype Beta, and that we don’t have a clear timeline yet.

 

We thank you again for your patience and understanding.

 

και το link

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να εγκαταστησω το whatsapp στη μνημη μαζικης αποθηκευσης για να μη μου τρωει χωρο στη C: αλλα δεν μου εμφανιζει το σχετικο μηνυμα να επιλεξω μνημη εγκαταστασης. Το εχει κανει σε καποιον αλλο αυτο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το calls blacklist και μια χαρα ριχνει το κατειλημενο πριν προλαβει να χτυπησει..το εχω τεσταρει απειρες φορες..τοσο με το arc S που ηταν πιο αργο, οσο και με το xperia P & xperia T.. δουλευει μια χαρα.

Γιαυτο ψαχνω ενα αντιστοιχο για εδω

O σκοπος ειναι ομως να εχει κ επιλογη:οταν σε καλουνε οι ανεπιθυμητοι που εχεις βαλει να δειχνει κ εκτος σηματος η κατι αλλο τελος παντων.Οχι μονο οτι ειναι κατηλημενο.....Ετσι 2-3 φορες θα μας παρουνε χαμπαρι βρε παιδια!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

O σκοπος ειναι ομως να εχει κ επιλογη:οταν σε καλουνε οι ανεπιθυμητοι που εχεις βαλει να δειχνει κ εκτος σηματος η κατι αλλο τελος παντων.Οχι μονο οτι ειναι κατηλημενο.....Ετσι 2-3 φορες θα μας παρουνε χαμπαρι βρε παιδια!!

 

 

Αυτό δε μπορεί να γίνει από software

Link to comment
Share on other sites

O σκοπος ειναι ομως να εχει κ επιλογη:οταν σε καλουνε οι ανεπιθυμητοι που εχεις βαλει να δειχνει κ εκτος σηματος η κατι αλλο τελος παντων.Οχι μονο οτι ειναι κατηλημενο.....Ετσι 2-3 φορες θα μας παρουνε χαμπαρι βρε παιδια!!

 

χαιρω πολυ,αλλα επειδη πρεπει να ξεχωριζουμε το εφικτο απο το επιθυμητο..εγω ψαχνω το ιδανικο στο εφικτο..

απο εκει και περα, προφανως καποια στιγμη θα απαντησεις..Πριν κανα μηνα με επαιρνε ενας στο αλλο κινητο που ειναι android για 2 ημερες συνεχεια και με επρηζε..προφανως θα το καταλαβαινε,αλλα 2 ημερες ησυχασα, και οοοοοταν με βρηκε του ειπα οτι τρεχω πολυ.. :lol: :lol: :lol: και εχω πηξει γιαυτο θα τον καλεσω εγω :p του αγιου..ανημερα Τουλαχιστον βοηθαει λιγο η εφαρμογουλα. δε σε γλιτωνει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

χαιρω πολυ,αλλα επειδη πρεπει να ξεχωριζουμε το εφικτο απο το επιθυμητο..εγω ψαχνω το ιδανικο στο εφικτο..

απο εκει και περα, προφανως καποια στιγμη θα απαντησεις..Πριν κανα μηνα με επαιρνε ενας στο αλλο κινητο που ειναι android για 2 ημερες συνεχεια και με επρηζε..προφανως θα το καταλαβαινε,αλλα 2 ημερες ησυχασα, και οοοοοταν με βρηκε του ειπα οτι τρεχω πολυ.. :lol: :lol: :lol: και εχω πηξει γιαυτο θα τον καλεσω εγω :p του αγιου..ανημερα Τουλαχιστον βοηθαει λιγο η εφαρμογουλα. δε σε γλιτωνει

Kριμα ο σκοπος θα ητανε να μας γλυτωνει απο τις τραπεζες κτλ.......:lol::lol::lol:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

χαιρω πολυ,αλλα επειδη πρεπει να ξεχωριζουμε το εφικτο απο το επιθυμητο..εγω ψαχνω το ιδανικο στο εφικτο..

απο εκει και περα, προφανως καποια στιγμη θα απαντησεις..Πριν κανα μηνα με επαιρνε ενας στο αλλο κινητο που ειναι android για 2 ημερες συνεχεια και με επρηζε..προφανως θα το καταλαβαινε,αλλα 2 ημερες ησυχασα, και οοοοοταν με βρηκε του ειπα οτι τρεχω πολυ.. :lol: :lol: :lol: και εχω πηξει γιαυτο θα τον καλεσω εγω :p του αγιου..ανημερα Τουλαχιστον βοηθαει λιγο η εφαρμογουλα. δε σε γλιτωνει

 

Ρε Νίκο, εσυ είσαι? εγω σε έπαιρνα συνέχεια και ήσουν κατελημενος.... Ώστε έτσι ε? Χα Χα Χα

Βρείτε καμία καλή εφαρμογή γιατι όλοι την χρειαζόμαστε (απ´ ότι κατάλαβα)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάτε δεν είναι εφικτό με εφαρμογή, είναι θέμα δικτύου. Κάντε μια αίτηση φραγής στην εταιρία κινητής τηλεφωνίας σας (και κουράγιο με τις τράπεζες:lol:..)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκιμάστε το safe manager, εγω εχω την εκδοση 3.60(1098) μεταξύ άλλων έχει και πολλές επιλογές για απόρριψη κλήσεων όπως απανεργοποιημένο, δεν ανήκει σε συνδρομητη κλπ, ακόμη και αν κάποιον δεν τον έχεις στην black list και σε καλεσει, τον απορριπτεις και του βγάζει τα ίδια μηνύματα.

Θέλει λίγο προσοχή στις ρυθμίσεις γιατι η εφαρμογή έχει και άλλες πολλες λειτουργίες, αλλα όποιος θέλει μου στέλνει πμ να του στείλω φώτο με τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάτε, δηλαδή να φαίνεται στον ανεπιθύμητο αριθμό ότι είμαστε εκτός δικτύου, είναι υπηρεσία δικτύου, η οποία πιστεύω ότι δε θα μας δοθεί ποτέ. Ας μας δώσουν πρώτα καλό σήμα και όλα τα άλλα γίνονται. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να εγκαταστησω το whatsapp στη μνημη μαζικης αποθηκευσης για να μη μου τρωει χωρο στη C: αλλα δεν μου εμφανιζει το σχετικο μηνυμα να επιλεξω μνημη εγκαταστασης. Το εχει κανει σε καποιον αλλο αυτο?

 

Ψαξε για Whatsapp Messenger with MOD on E or C :)

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δοκιμάστε το safe manager, εγω εχω την εκδοση 3.60(1098) μεταξύ άλλων έχει και πολλές επιλογές για απόρριψη κλήσεων όπως απανεργοποιημένο, δεν ανήκει σε συνδρομητη κλπ, ακόμη και αν κάποιον δεν τον έχεις στην black list και σε καλεσει, τον απορριπτεις και του βγάζει τα ίδια μηνύματα.

Θέλει λίγο προσοχή στις ρυθμίσεις γιατι η εφαρμογή έχει και άλλες πολλες λειτουργίες, αλλα όποιος θέλει μου στέλνει πμ να του στείλω φώτο με τις ρυθμίσεις.

Παιδια οντως εχει δικαιο ο φιλος μας!!Ετσι ειναι οπως τα λεει.Ειναι αυτο που εψαχνα χρονια.Ελατε τωρα τραπεζες κ κατι ενοχλητικοι να με βρειτε.....:lol:

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου θυμίσετε πως λέγεται η εφαρμογή που καθαρίζει απο σκουπίδια το κινητό μας?
H TAN Η ΕΠΙ ΤΑΣ :whip:
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να μην το κανεις. Εμένα μου έκανε κάποια κουλα μετα τον υποτιθέμενο "καθαρισμό".

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον έκανα γιατι κατα έναν πολυ περίεργο λόγο, η c έπεσε στα 27mb

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα !εχω πρόβλημα με το skype.το διέγραψα και το ξανακατέβασα αλλά εξακολουθεί να μη κάνει log in :( εχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα ?

Ακριβως το ιδιο προβλημα κι εγω....

Καμια απαντηση ομως απο κανεναν...:(

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε για θέμα το Nokia evolve

Δυστυχως, παλι τιποτα....

Μολις βαλεις κωδικο για log in, ρωταει κατι για τις επαφες και μετα σε πεταει εξω...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

σε μένα παρουσιάστηκε ξαφνικά το ίδιο πρόβλημα αλλά στο SkyFiles pro. Δεν κάνει log in ενώ μέχρι πριν 2-3 ημέρες δεν είχα πρόβλημα. Έκανα επανεγκατάσταση αλλά τίποτα. Κάποια βοήθεια?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γράφετε για προβλήματα με το skype και πριν λίγο που το χρησιμοποίησα, έκανα login κανονικά.

 

Οπότε:

 

1.Ποια έκδοση του skype έχετε;

 

2. Μήπως έχετε custom Belle Refresh; :)

 

P.S.: Έχω την έκδοση 2.1.0.23, σε N8, με official Belle Refresh και λειτουργεί απροβλημάτιστα, εκτός από τη βιντεοκλήση, που δεν εχω δοκιμάσει ποτέ ( σε κινητό ).

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...