Jump to content

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;


Nantia
 Κοινοποίηση

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;

    • Υμνο ομάδας
      28
    • Τελευταίες επιτυχίες
      395
    • Κάποιο από τους ήδη υπάρχοντες στο κινητό
      150
    • Ηχος κλήσης; Αλλάζει;
      49
    • Παλιά και αγαπημένα τραγούδια
      278


Recommended Posts

Αλλαξα...Σταθερος βλεπετε.. :p .So...Στο P900 χτυπαει Parazaar-Sergio Del Rio σε mp3 ενω στο X70 χτυπαει το Gucci vs. Masai(δεν μ'αρεσει αλλα δεν μπορω κ' να βρω καποιο αξιολογο :( ).Ψαχνω σε mid το Parazaar...PLEASE εαν το εχει καποιος ας μου στειλει ενα pm... :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εχω ελληνικές και ξένες επιτυχίες της τελευταίες χρονιάς...

Ενδεικτικά :

αλεξίου - φίλοι, βανδή - come along now, σάκης - shake it, ruslana - wild dances, usher -yeah, jamelia - superstar, fame story - μίλα μου(στο μωρό μου..) gucci των masai, sientelo - speedy, σήκωσε το, maya - maya,

και θα βάλω και το traffic του dj tiesto!!!!!

όλα αυτά πάντα σε μορφή .mid!!!

(για όσους ζηλεψαν μπορούν να τα κατεβάσουν από το briefcase που βρίσκεται στην υπογραφή μου!!!!)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Αντε να το ξανασηκώσουμε το θέμα!!

Εβαλα τώρα τελευταία απο το Ρεμπέτικο του Ξαρχάκου την εισαγωγή απο το "Ελα απόψε στου Θωμά" και όταν με καλέι το μωρό μου Τερζής και "Αγάπη μου όλα καλά δεν ζητάω πολλά"!!

 

Εσείς ακόμα τον ίδιο έχετε??

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτην την στιγμη εχω το Nothing To Loose των KISS απο το MTV Unpluged οπου ητανε οι KISS μαζι με τον αρχικο κιθαριστα και τον αρχικο ντραμερ! Αλλα το εχω αρκετο καιρο τωρα και το σκευτομαι για πιο τραγουδι να βαλω τωρα

 

EDIT: Δεν μπορει καπιος Mod να προσθεσει στο poll την επιλογη "Παλια και αγαπημενα τραγουδια"

Ολο κατι τραγουδια απο 1965- 2000 εχω στο κινιτο μου. Σπανια κανα πιο καινουργιο...

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτην την στιγμη εχω το Nothing To Loose των KISS απο το MTV Unpluged οπου ητανε οι KISS μαζι με τον αρχικο κιθαριστα και τον αρχικο ντραμερ! Αλλα το εχω αρκετο καιρο τωρα και το σκευτομαι για πιο τραγουδι να βαλω τωρα

 

EDIT: Δεν μπορει καπιος Mod να προσθεσει στο poll την επιλογη "Παλια και αγαπημενα τραγουδια"

Ολο κατι τραγουδια απο 1965- 2000 εχω στο κινιτο μου. Σπανια κανα πιο καινουργιο...

 

Συμφωνώ και εγώ ότι πρέπει να μπεί και μία επιλογή "Παλιά και αγαπημένα"!! :O

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κι όλο εσένα θέλω μόνο

για κανενα δε σηκώνω τώρα πια

το ακουστικό κλπ

αλλά σε εκτέλεση του συνθέτη (Αντώνης Μιτζέλος). Απλα, εξαιρετικό. :)

Μήπως θα μπορούσαμε να γραφουμε και τον ήχο μηνυματων που προτιμούμε ή είναι εκτός θέματος? Να πάρουμε και καμμιά ιδέα... :)

Link to comment
Share on other sites

PlaceBo - Every me and every you.mp3 Ήχο κλήσης για όλους ! μετά σε όσους φίλους μου τηλεφωνούν συχνά έχω ξεχωριστό π.χ στο κολλητό μ το Safri Duo - played alive mp3

στον ένα και στον άλλο – Red hot Chili Papers – Can’t Stop .mp3 και πάει λέγοντας …και σε μια ψυχή πολύ μακριά :love: το Καζούλης Βασίλης - Κάτι να γυαλίζει.mp3

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

A new Hope απο το Star Wars και τον ηχο απο τα Sisco Ip τηλεφωνα που ακουγετε στο 24 :D

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αnother way σαν βασικο

Μετα βαση ατομων εχω τους εξης:

BAD BOYS - ΒΟΒ ΜΑRLΕΥ

PART TIME LOVER - S.WONDER

SINCE YOU'VE BEEN GONE - K.CLARKSSON

SURFING USA

STAY THE NIGHT - CHICAGO

K.LITTLE - TURN ME ON

 

Και για σου-μου-σου(Κοινως sms) εχω ενα του Bεγγου (ΘΕΟΣ) που λεει "ζητω η τρελα" και "μην ειδατε τον Παναη"... :p :up:

Και ενα του Παπαγιαννοπουλου (ΘΕΟΣ) που λεει "Που βοσκεις βρε;Δεν ακους που σου φωναζω;Ε;Ξελαριγγιαστικα!" :p :up:

(Αχ ρε αθανατε παλιε και συναμα καλε Ελληνικε κινηματογραφε με τα "ιερα τερατα" σου... ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ως γενικό ήχο κλήσης έχω το Naked από Dj Raw, για ήχο μηνυμάτων μια ατάκα από το GTA Vice City που λέει "Ok ok man, I get the message", και διάφορους άλλους ανάλογα με το ποιος καλεί (στην κοπέλα μου πχ έχω βάλει την Πιτσιρίκα του Ματθαίου Γιαννούλη).
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ως γενικό ήχο κλήσης έχω το Naked από Dj Raw, για ήχο μηνυμάτων μια ατάκα από το GTA Vice City που λέει "Ok ok man, I get the message", και διάφορους άλλους ανάλογα με το ποιος καλεί (στην κοπέλα μου πχ έχω βάλει την Πιτσιρίκα του Ματθαίου Γιαννούλη).

Αν θελεις μπορεις να μου στειλεις τον ηχο που εχεις για μηνυμα εδω; gjimmys@mailbox.gr ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D

Link to comment
Share on other sites

για ηχο κλησης εχω ενα απο ηχογραφηση γυφτου πλανοδιου που λεει:

καρεεεκλες τραπεεεζια μαντεμεενιαααα μπαμπουυυ ελα παρεε παρεε

μιλαμε για τρελο θεαμα σε χορους με κοσμο :nuke:

και για σμσ εχω ηχο απο τοξο που καρφωνετε στο στοχο

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kasei/30397/427144/0/kasei01.jpg
Link to comment
Share on other sites

εχω το simpsons theme.mp3 οταν με καλουν απο την οικογενεια και το

happy tree friends theme.mp3 οταν με παιρνουν οι φιλοι μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις μπορεις να μου στειλεις τον ηχο που εχεις για μηνυμα εδω; gjimmys@mailbox.gr ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D

 

Είσαι έτοιμος (επειδή δεν ήξερα αν τον θέλεις σε wav ή mp3, στον έστειλα και στα 2 φορμά, μιας και τα είχα). ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

happy tree friends theme.mp3 οταν με παιρνουν οι φιλοι μου :)

αν σου είναι εύκολο... :D

thanks!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο μήνες που ήταν ανενεργό το θέμα πάλι εδώ όλοι!!

Το μεσημέρι το είδα και είπα να ξαναγράψω και βλέπω οτι και εσεις κάνατε το ίδιο!!

Γιατί οι ήχοι αλλάζουν!!

Οι πιό πολλοί διαβάζω ότι επιλέγετε κομμάτια απο τον διεθνή χώρο!!

Link to comment
Share on other sites

εγω συνηθως εχω Clocks απο Coldplay σε mp3 μορφη... κ οταν θελω να ακουω το κινητο σε θορυβωδη περιβαλλοντα βαζω αυτον τον 'ενοχλητικο βατραχο" με το μηχανακι! :lol:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...