Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να μπουν όλες οι φώτος σε φακέλους; Δεν μπορώ να έχω animeted, εικόνες και ότι άλλο σε αρχείο φωτογραφίας μέσα στη μέση!

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΚΑΝΕ BACK UP ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΡΤΑ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΗ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ Η ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μπουν όλες οι φώτος σε φακέλους; Δεν μπορώ να έχω animeted, εικόνες και ότι άλλο σε αρχείο φωτογραφίας μέσα στη μέση!

 

Δυστυχώς αυτή είναι και η μεγαλύτερη βλακεία των νέων series60, είναι όλα χύμα μέσα στην έκθεση και για να βρεις κάτι τρέχα γύρευε, βίντεο, εικόνες, φωτογραφίες και animation όλα ανάκατα. Αν θες μπορείς να φτιάξεις άλμπουμ αλλά τι να το κάνεις πάλι μπαίνοντας στην έκθεση ένα χάος θα αντικρύζεις αλλά θα μπορείς μετά να βρίσκεις πολύ πιο εύκολα αυτό που ψάχνεις

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

pedia exo ena problima ebala sto kinito to SmartCom Pro V2.00 kai otan pao se ena onoma gia na balo mia fotografia gia na bgeni otan me kali kapios tou epilego ton fakelo pou exo tis fotografies kai mou lei oti periexi 29 fotografies kai otan mpeno mesa mou dixni mono tis 27 tis 2 den tis dixni pernao kai ales fotografies ston fakelo ala pali tis 27 dixni.ti na kano kamia idea?Pio poli to 8elo to programa giati bgazi fotografies kai sta sms otan erxonta.

pedia den gnorizi kanis tipota?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ???

Τωρα ΝΑΙ

 

Καντε κλικ στο παρακατω λινκ για οδηγιες.

 

(Αποσυμπιεζουμε και ανοιγουμε)

 

http://rapidshare.de/files/9705185/radio.zip.html

 

 

Ερωτήσεις/Απορίες, αυριο που θα γυρίσω σπίτι :D

Τελικα το auto focus του k750i κανει δουλεια...

 

 

to link den paizei .....................

Link to comment
Share on other sites

@DJAleXXX εμενα παντως μια χαρα παιζει..ουδεν προβλημα..πολυ αναλυτικος ο PCMAN..σε ευχαριστουμε φιλαρακι για τον οδηγο..(αν και δεν νομιζω να το επειχειρησω :p )
Link to comment
Share on other sites

to link den paizei .....................

Παίζει κανονικά, επιλέγεις free περιμένεις 20 δευτερόλεπτα να φορτώσει και το κατεβάζεις αλλά δε λέει και τίποτα αν είναι να κάνουμε όλο αυτό σιγά. Και γω αρχικά φαντάστηκα ότι θα είναι καμιά εφαρμογή που δίνει τη δυνατότητα να ξεγελάσεις το κινητό και να νομίζει ότι υπάρχουν συνδεδεμένα σκουστικά αλλά...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το απόγευμα το πήρα και εγώ στα χέρια μου. Από κοσμοτέ σκέτη συσκευή. Είναι πολύ σοβαρό κινητό. Πιο ωραίο από το 6680 και λιγότερο ψεύτικο. Χρησιμοποίησα την εφαρμογή που χει μέσα για να μεταφέρω επαφές και στοιχεία από το ημερολόγιο και η μεταφορά έγινε σχετικά γρήγορα. Δεν το πολυφορτώνω για να πάω να κάνω την αναβάθμιση αύριο. Δεν μου αρέσουν τα ακουστικά που δίνει, όπως επίσης και το δερμάτινο λουράκι. Δείχνει δεμένη-γερή συσκευή. Περισσότερες εντυπώσεις από αύριο!!
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτή είναι και η μεγαλύτερη βλακεία των νέων series60, είναι όλα χύμα μέσα στην έκθεση και για να βρεις κάτι τρέχα γύρευε, βίντεο, εικόνες, φωτογραφίες και animation όλα ανάκατα. Αν θες μπορείς να φτιάξεις άλμπουμ αλλά τι να το κάνεις πάλι μπαίνοντας στην έκθεση ένα χάος θα αντικρύζεις αλλά θα μπορείς μετά να βρίσκεις πολύ πιο εύκολα αυτό που ψάχνεις

 

 

Με το photorite sp version 5.2.1 μπορείς να μεταφέρεις τις φωτό απο την έκθεση σε φακκέλους που έχει φτιάξει και να μην φαινονται στην έκθεση. Θα τις βλέπεις όμως μόνο μέσω του photorite ή με κάποιον file manager. Ακόμη βέβαια το ψάχνω μόλις βρώ το χρόνο και το τσεκάρω πλήρως θα επανέλθω.;)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

pedia den gnorizi kanis tipota?

 

Προφανώς από όσους το έχουν διαβάσει κανείς δεν γνωρίζει.

ΑΝ ξέρει κάποιος θα σου απαντήσει...:eek:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απογοήτευση ρε παιδιά...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

για καποιον που ανεφερε οτι ειναι πολυ δεμενη συσκευη--

 

περιμενε λιγο καιρο και τα λεμε..

εμενα τριζει το πισω καπακι!και με την σπαει αφανταστα...

 

χρονια πολλα σε ολους

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

xronia polla paidia:lol: paratirise kanenas oti otan kanoyme zoom stis fotografies pou exoume traviksei sto 25% zoom pixeliazoun kai sto 50% xalane ta xromata kai h piotita genika?:blink: sto 100% as to afiso kalitera :cry: exoume 2 n70 {egw k o aderfos mou }kai paratirisame to idio! pantos apo vindeo skizei!:w00t: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ απογοήτευση ρε παιδιά...
:!: :!:

 

Για πιό πράγμα :confused:

 

Χρόνια πολλά :) :)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

@nikos2004dj παιδια νομιζω οτι τα παραλεμε τα πραγματα..εαν προσεχεις το κινητο(οπως εγω,δηλαδη που το προσεχω σαν τα ματια μου,κυριολεκτικα),δεν θα αλλαξει τιποτα οσο καιρο και να το εχεις..εαν ομως εχει πτωσεις..τοτε ολο και κατι θα στραβωσει..

@chrisl νομιζω κι εσυ τα παραλες :p..ενταξει λογικο ειναι να πιξελιασει οσο ζοομαρεις..αλλα εαν το κανουμε και 200χ ζοομ δεν θα χαθει(απο το πιξελιασμα) και η εικονα.. ;)

 

φιλικα παντα..

Link to comment
Share on other sites

file mou kales giortes den einai to pixeliasma pou me enoxlei alla ta xromata pou thamponoun h kanoun kati san parasita genika den fenontai kathares oute sto pc! eida se ena filo mou ena motorola me 1mp kai htan teleies oi fotografies tou!kai to k 750 pou eida distixos evgaze kalhteres:mad: mhpos na einai elatomatika kai ta 2 n70 pou exo? h mporei na einai h othonh pou den exei megali analisi? pantos eixa to 6600 2 xronia kai oi fotografies tou mou fenontousan pio kathares:p
Link to comment
Share on other sites

:!: :!:

 

Για πιό πράγμα :confused:

 

Χρόνια πολλά :) :)

Για την πατεντα με το ραδιο.

 

 

...δεν θα αλλαξει τιποτα οσο καιρο και να το εχεις...

Μην το λες, οι φθορες δεν γινονται μονο απο τις πτωσεις

 

@chrisl νομιζω κι εσυ τα παραλες ..ενταξει λογικο ειναι να πιξελιασει οσο ζοομαρεις..αλλα εαν το κανουμε και 200χ ζοομ δεν θα χαθει(απο το πιξελιασμα) και η εικονα..

Δεν εννοει αυτο.Σε μια φωτογραφια των 2μεγκαπιξελ εστω και 25% ζουμ να κανεις, φενεται καπως παραμορφωμενη.

Δεν ξερω γιατι το κανει, μαλλον επειδη ειναι πολυ μεγαλη η εικονα και η οθονη τουκινητου ειναι μικρη... Δεν ξερω, και το 3230 το εκανε, το 6600 μια χαρα τις δουλευε

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τρίζει το πίσω καπάκι και δεν έχει πέσει ποτέ το τηλέφωνο.

 

Απλά κρατώντας το πιέζουμε ασυνέσθητα εκείνο το σημείο και σιγά σιγά τα παίζει.....

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

xronia polla paidia:lol: paratirise kanenas oti otan kanoyme zoom stis fotografies pou exoume traviksei sto 25% zoom pixeliazoun kai sto 50% xalane ta xromata kai h piotita genika?:blink: sto 100% as to afiso kalitera :cry: exoume 2 n70 {egw k o aderfos mou }kai paratirisame to idio! pantos apo vindeo skizei!:w00t: :w00t:

αν προσέξεις κατω δεξιά στην οθόνη σου δειχνει με τι ανάλυση τραβάς.

κανοντας ζουμ η αναλυση πεφτει απο 2ΜΒ σε 0.8 και σε 0.3 και κατα συνεπεια η οθονη αποτυπωνει οσο καλυτερα την φωτο που θα τραβηξεις....

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

αα... ε, προσωπικα παλι λογικο μου φαινεται.

 

σκεψου την αναλυση της οθονης...

 

και σκεψου οτι ακομα και στο c οταν κανεις ζουμ σε μια εικονα πιξελαρει..

Δεν ξερω εγω καπως ετσι το εχω δικαιολογησει!!

Άμα κολλήσει να το σουτάρω???

 

Kawasaki Street Warriors

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνετε ζουμ σε μια μεγάλη εικόνα, θα πρέπει να περιμένετε να περιμένετε λίγο μέχρι να φορτωθεί αναπροσαρμοσμένη η εικόνα. Μέχρι να γίνει αυτό εμφανίζεται το πιξέλιασμα που λέτε. Αν περιμένετε λίγα δευτερόλεπτα η εικόνα θα εμφανιστεί κανονικά και καθαρή.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ναι,το κινητο,δεν εχει καλο κουμπωμα στο πισω καλυμμα,αυτο δεν σημαινει οτι επεσε η οτιδηποτε αλλο,απλα η νοκια δεν το προσεξε αρκετα...,με αποτελεσμα να υπαρχουν μικροι τριγμοι κατα την διαρκεια που το ακουμπαμε..

 

οσο για το πιξελιασμα,εγω προσωπικα δεν εχω καποιο προβλημα..παντως μου φαινεται απολυτα φυσιολογικο να χαλαει η αναλυση οσο ζοομαρεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβατε τι εννοει.

Ανοιξτε μια φωτογραφια και ζουμαρετε 25%,τοτε θα δειτε το πιξελιασμα, οταν ομως κανετε 50% ζουν τοτε το πιξελιασμα εξαφανιζεται.

Γινεται στις περισσοτερες 2mp φωτογραφειες

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Χρησιμοποίησα την εφαρμογή που χει μέσα για να μεταφέρω επαφές και στοιχεία από το ημερολόγιο και η μεταφορά έγινε σχετικά γρήγορα.

 

για ποια εφαρμογη προκειται?εγω προσωπικα χρησιμοποιησα το contacts manager ΑΛΛΑ :στο Ν70 δεν δουλευει σωστα διοτι δε φαινονται τα γραμματα απλα φαινεται ενα ασπρο κενο.πατουσα δηλαδη yes στα τυφλα.Παρολα αυτα ομως τη δουλεια την εκανα.το εχει διαπιστωσει καποιος αλλος αυτο με την εφαρμογη αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...