Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@EliMiNaToR : δεν ξερω αλλα 45 ευρω για την νοκια μου κανουν λιγα ! μας εχει συνηθισει σε πολυ μεγαλυτερα ποσα ! :(

@esykas : τι εκδοση λογισμικου εχεις ? αν δεν εχεις την ν5.06 πηγεναι να στο κανουν μια αναβαθμιση, ετσι κι αλλιως μεσα στην εγγυηση ειναι :)

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

@Smoky_B:Νομίζω υπερβάλεις λιγάκι φίλε! Δεν έχω δεί πιό ακριβή πρόσοψη απο €45!Εδώ είχα αλλάξει ολόκληρη την πρόσοψη του 7650 που αποτελείται και από πόσα κομμάτια και πλήρωσα περίπου €30!

:offtopic:

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω έχει διαφορά το πλαστικό της οθόνης του 7650 με το Ν70, στο 7650 την προστετευτική ζελατίνα την έιχα πάνω κολλημένη 3-4 χρόνια, και όταν την εβγαλα πριν το πουλήσω, το μόνο πράγμα που έλαμπε πάντω στο κινητό ήταν η οθόνη ;)

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι πρόβλημα και αυτό!Έβαλα 1GB MMC και το κινητό έχει τρελλαθεί στα κολλήματα!!!Δεν ανοίγει,δεν κλείνει,δεν μπαίνει στα μυνήματα,δεν μπαίνει στην έκθεση,δεν ανοίγει η κάμερα,έχει συμβεί και σε κανέναν άλλο;Υπάρχει κάποια λύση;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ασημένιο μέταλλο γύρω ακριβώς από την οθόνη αλλάζει; Φοβάμαι πως όχι... Και αποκτά σημάδια με την πάροδο του χρόνου...

Κάποια νέα έκδοση λογισμικού; Κάπου στις αρχές Μάρτη ήταν η τελευταία αν δεν κάνω λάθος!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

αλλαζει φιλε μου η μπροστα η προσοψη..(φυσικα οχι μονο το μεταλλο)..αλλα δεν πρεπει να ειναι κ πολυ ακριβο..αν σκευτεις οτι ολη η προσοψη εχει 26..(πουλανε κ ξεχωριστα ;))

αρχες μαρτη οπως πολυ σωστα ειπες η τελευταια εκδοση λογισμικου..δεν υπαρχει νεοτερη..

Link to comment
Share on other sites

έχ ένα πρόβλημα,Ενώ τα powerpoint kαι το excel μου τα βλέπει κανονικά τα γουορντ δεν τα βρίσκει το quickword eνώ όταν πηγαίνω με το fileexplorer tα βρίσκει κανονικά και τα ανοίγει.Τι μπορεί να φταεί?Πορβλημα λογισμικού ή κάτι άλλο?Έχει αναφερθεί ξανά?

Link to comment
Share on other sites

εγω την αλλαξα την μπροστα μονο πριν 1.5 μηνα με 15 ευρω σε νοκια shop
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Καινούρια είναι ή ειναι γεματη με διαφορα προγραμματα και τετοια?

Καντην ενα φορματ

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

καινούργια ήταν άλλα έβαλα κανα 15 παιχνίδια Ngage.Με την 'μαμά' κάρτα δούλευε μια χαρά!Πάνω λέει 1.8V/3.3V,οπότε πρέπει να είναι DV...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καινούργια ήταν άλλα έβαλα κανα 15 παιχνίδια Ngage.Με την 'μαμά' κάρτα δούλευε μια χαρά!Πάνω λέει 1.8V/3.3V,οπότε πρέπει να είναι DV...

Πριν τα βάλεις δούλεβε κανονικά η καινουρια?

Μήπως φταίνε τα libs που εβαλες μαζι με τα n-gage παιχνιδια?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Πριν τα βάλεις δούλεβε κανονικά η καινουρια?

Μήπως φταίνε τα libs που εβαλες μαζι με τα n-gage παιχνιδια?

Μια χαρά δουλευέ,θα κάνω φορματ και θα σας ενημερώσω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@Smoky_B:Νομίζω υπερβάλεις λιγάκι φίλε! Δεν έχω δεί πιό ακριβή πρόσοψη απο €45!Εδώ είχα αλλάξει ολόκληρη την πρόσοψη του 7650 που αποτελείται και από πόσα κομμάτια και πλήρωσα περίπου €30!

:offtopic:

 

κι ομως υπαρχει . για το 8910ί που ειχα μου ζητησανε 170 ευρω :wacko:

αλλα βεβαια τιτανιο και αλλο πραμα . τεσπα :happy:

 

παντος 36ευρω για μπρος πισω και κουμπια στο ν70 ειναι μια χαρα .

 

παιζει το ν70 παιχνιδια n-gage ?

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

φιλε εδω εισαι --> http://www.iphone-forum.org/

 

κανε εγγραφη και θα βρεις τα παντα..;)

 

 

κανε και search στο myphone και θα βρεις και το αναλογο τοπικ :)

 

Σ ευχαριστώ αλλά μήπως μπορείς να μου πείς κάτι πιο συγκεκριμμένο γιατί εκεί που μου είπες να ψαξω είναι το χάος:)

Ζούμε στιγμές απεγνωσμένης ευτυχίας
Link to comment
Share on other sites

@smoky b παιζει αλλα οχι ολα ;)

@o_scar πανε στο section(apps,themes-wallpapers,ringtones κτλ)..και δες εκει περα..και εμεις εκει στο <χαος> τα βρισκουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω την αλλαξα την μπροστα μονο πριν 1.5 μηνα με 15 ευρω σε νοκια shop

 

 

ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΛΕΕΙ ΤΙΜ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΗ ΛΕΕΙ

ΨΑΧΝΩ ΜΑΥΡΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΛΕΕΙ ΤΙΜ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΗ ΛΕΕΙ

ΨΑΧΝΩ ΜΑΥΡΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ?

Ομαδική παραγγελία μαύρης πρόσοψης Ν70 απο eBay

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Πριν τα βάλεις δούλεβε κανονικά η καινουρια?

Μήπως φταίνε τα libs που εβαλες μαζι με τα n-gage παιχνιδια?

 

 

Tελικά μετά απο ένα ωραίο φορματ,δουλεύει μια χαρά,οπότε πιστευώ πως τα libs έφταιγαν...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...